5868
Jedi Knight 3
  • Looserke
    #1255
    Asszem ki kell húzni a falból a köveket ahol a jelek vannak és azon felugrálni.
  • dikki*yysw
    #1254
    Nem, pulloltam.
  • dikki*yysw
    #1253
    Pusholtam alapból. És?
  • Looserke
    #1252
    push vagy pull...
  • dikki*yysw
    #1250
    LOL valaki légysz mondja meg a kiképzésben amikor a sense erőt kell használni akkor mi a francot csináljak? Szánalmas vagyok, hogy a kiképzést nem tudom megcsinálni nem tudom így mit reméljek a játéktól de muszáj nyomnom a JK2-t is végigvittem pedig az elmúlt két évben csak 3 játékot vittem végig. Van egy ilyen kőkocka ami világít sense-el nézve, és utána mit kell csinálni mert
  • Looserke
    #1249
    Ezt az Nforce.nl-en olvastam:
    The MP-fix is out. If you know where to look - go get it.
    The rest of you - buy the game.
  • Kandurex
    #1248
    Egeeen? Majd egy multi eldönti ki a jedi a gáton!
  • ShaiHulud
    #1246
    MAy the Force be with you! :)
  • dervis_
    #1244
    Mentolx: a lerombolt hangárnál van a Z-95 Headhunter-ed.


    Eldobni nem tudod a fénybotot de jókat lehet helyette rugdalni az ellenbe. Múltkor lelassította, ahogy felrúgtam Kyle-t. :DDDD

    A két kardos egyéneket pont akkor lehet a legjobban beszivatni amikor Erővel pörgetik maguk körül a kardokat. Mikor visszarepülnek a kardok a kezükbe, le lehet őket hentelni, mert nem tudnak védekezni abban a másodpercben. :DDD

    Igazad van king13, fénybot RuLeZ. :)))
  • Takigabi
    #1243
    a gold savejei nem működnek a teljesnél igy kezdhetem ujra az egészet...ha van valakinek egy saveje a t3_stamp mapról akkor megdobhatna vele :)
  • Takigabi
    #1242
    ott vna ahol elkezdted a küldetést
  • Looserke
    #1241
    Te el tudod dobni a kétkezes kardot? Én csak akkor ha visszahúzom az egyik pengét.
  • king13
    #1240
    szerintem a "két kezes" kard sokkal jobb...abba is olyanokat lehet csinálni...:)
  • Kandurex
    #1239
    Amugy hány pálya van? Mer van a kezdő 5, aztán megint 5 és a fényszablya váltás után megint 5. Ez 15...mennyi van még? Ugye sok??????,
  • Kandurex
    #1238
    Vagy péládul amikor az erővel pörgetet magad körül MINDKÉT szabályát (nem eldobod!)...bazz kurva feelinges....
  • Kandurex
    #1237
    PFPFFF ÁÁÁÁÁÁÁ a LEGMEGA SIRÁLYABB CUCC A KÉT KARD!!!! ÁÁÁÁÁÁ.....vazzzeee-.....Olyan kombókat lehet vele csinálni, hogy csak na! És a legjobb tulajdonsága: összelehet akasztani a pengéket a Jedi ellenfelekkel,...na most ilykor csak nyom az ember egy jobb kaccot és mig aza egy fényszablyával tartsuk az ellent addig a másik (nem kell írányitani) összevissza darabolja...MEGASIRÁLY! ÁÁÁÁÁÁÁ...

    Echo bázis: egy AT-AT lépegetőnek közvetlenül az Echo mellett kell kivágni az oldalát.

    Felhőváros: asszem valamelyik sarok részen van....
  • Jhamma
    #1236
    hali!

    Hogy lehet bejutni Echo Base-be?
  • gonosz
    #1235
    hihetetlen nagy segitseg jon: az egyik platformon :) szoval a palya szeleit jard be.
    lehet egy kis hazon at kell menned erte.
  • gonosz
    #1233
    bizony.. es ha pl kiutik a kezedbol az egyiket a maradekkal lehet vagdalkozni
  • Looserke
    #1231
    Azt a rohadt mutáns ragnarockot hogy kell kinyírni. Már felemeltem egy nagy rohadt konténert csak nem tudom a fejére dobni...
  • Jonny87
    #1229
    Nah gyengébbek kedvéért akkor leirnám, hogy :

    Más, azaz a single sabertöl eltéröt majd úgy a game 2/3ánál választhatsz. Addigra már túl kell lenned olyanokon, hogy a single-hez új style-t választatsz, és asszem addigra már a normál képességeid ( pl. jump, pull etc. ) 3. szinten lesznek. Szal mindenki higgadjon, lesz böven lehetöségetek az uj kardokkal hentelni, mivel onnan eléggé bedurvul a game. Legalábbis legnehezebben :] Sza'l csak nyugi türelmesen :) Amúgy a multi télleg úgy van : Megjelenés után lehet csak tolni... Rohadt lucas :> Csum alle
  • king13
    #1228
    és ezt hogy kell csinálni? vagyis beállítani? beta+multifixem van de nem tom hogy IP alapján hogy kell...légyszi segíts
  • Looserke
    #1227
    Az egyik a kezedben marad?
  • gonosz
    #1226
    a ketkezest nem ismerm, de a dualt el lehet dobni.
  • Looserke
    #1225
    Kér, hogy a dual sabert és a kétkezes sabert nem lehet eldobni...
  • gonosz
    #1224
    hm, vegigvittem. a grip kepesseg tuuul eros lett.. egy pillanat alatt be lehet hajitani a legerosebb fojediket is a szakadekba kb 20 force pontbol :) vicces mikor jonnek 5 -en es egymas utan ropkodnek le sorban, tiszta gyaloggalopp feeling :)
  • gonosz
    #1223
    vagy vmi emp fegyvert hasznalj, vagy valamifele robbanoanyagot, vagy gyorsulj be es kaszabold le oket. Vard meg mig kikapcsolja vmelyik a pajzsat es rohanj ra parat vagni bele.
  • dervis_
    #1222
    Bandeeka: csak elfognod kell, nem vagy te bérgyilkos! :-D Gondolom a végére gondolsz a pályának amikor rádereszt vagy 4 robotot. Nálam nem volt gond, mert csak akkor támadtak meg ha közel voltam hozzájuk, messziről simán lelőhettem őket. Közelharcban használj force protectiont vagy ha nincs akkor force speed-del übereld őket. Mondjuk én a küldetés elején bepakoltam magamnak a droidpusztító fegyvert amivel két lövés egy droid. Ha közelharc nagyon nem megy, akkor próbálj távol maradni tölük mert elég bénán lőnek.
  • Xboxman
    #1221
    kár ,hogy ezekt megváltoztatták!10hónap jk2 multi után elég szarúl érint átszokni:)
  • Bandeeka
    #1220
    Hali!
    Elakadtam segicsetek pls. Ott tartok hogy vmi Janic Racto-t kell megölnöm de a qrva robbotjait nembirom kinyirni. Mit kell a robotokkal csinálni? Amugy eddig gonosz force-ra nemtettem semmit. Pls segicsetek. Thx
  • Looserke
    #1219
    Csak a multit akarom kipróbálni már...
  • gonosz
    #1218
    Hat q3 engine igencsak benne van a korban. Ujabb enginekhez kepest kanyarban sincs mar. Persze ez a jatek mindettol eltekintve meg jo, csak lehetne jobb is rendes motorral.
  • Looserke
    #1216
    www.fpscentral.hu
  • mazsa
    #1214
    Már érezned kellene a zavart az erőben...
  • Bandew
    #1213
    Eljön az ideje ifjú padawanom. :D
  • Looserke
    #1212
    Melyik küldiben vesztem el a kardom, mert egyszer elvették tőlem mikor börtönbe kerültem, de a pálya végén visszaszereztem a manustól. Úgy szeretnék már dual sabert...
  • Gladiator
    #1210
    jéé, már megjelent? jó? a grafika szar nem?
  • Methos from GH
    #1209
    Hali all!

    Belekezdtünk a játék magyarításába, várhatóan 1 hónapon belül teljesen kész lesz! További információka haamrosan itt: http://www.gamehunter.hu
  • mazsa
    #1207
    Hogy kell azt a bazi nagy szörnyet kinyírni (nem a börtönős pályán, hanem egy későbbin)? Elcsalogattam sokáig, aztán van egy terem 3 jedivel. Levágtam őket, aztán felmegyek meghúzom a kart, mutat kint valamit, de úgy látom nem történik semmi. Mi a libabőrt kell csinálni?
  • Xboxman
    #1206
    Nagyon különbözik a jk2-es spec.-etől?