120
Melyik szolgaltato a legjobb, ahol pop3 is van?
  • Lord Ice
    #120
    Es, ennyi ido tavlatabol, meg vagy elegedve vele? :D
  • ayvanda
    #119
    Sziasztok!

    Tudom, hogy régi a fórum, de a kérdésem ide passzol a leginkább.
    Tudja valaki, hogy hogyan tudom véglegesen törölni a vizslamail/mir-es fiókomat? Már egy jóideje nem tudom használni, és a leveleimet sem kapom meg.

    Köszi. Vanda
  • KeKKSZike
    #118
    Én sem vagyok elájulva a Gmail-tól! Én nekem van oda regisztrációm, de nem jön be annyira! Én a VizslaMail-el megvagyok elégedve, végre megcsinálták, közel egy hétig xar volt, de ez volt az első akadás amióta használom, kb 1 éve! Már a MAILBOX is a VizslaMail rendszerét használja!
  • vegicsek
    #117
    Ja én yahoo-t használok, mert primposta+freemail elavult, meg lassú
  • vegicsek
    #116
    Engem nem igazán vonz a nagy tárhely, csak az a fontos, hogy gyorsan jöjjenek az e.mailek, mert olyan sok személyes levelem nem szokott jönni.a hírleveleket meg törölgetni szoktam.Ezért utáltam meg a gmailt, mert van a suliba egy gyerek, aki pattog, hogy a gmail olyan jó, mert növekszik a tárhely meg már 2,5 giga lesz nemsoká..stb. szoval nem tom mire jó ez a nagy tárhely, ha valami nagyobbat akarok átvinni pl kávézóból otthonra felpakolom az uw-s ftp-mre aztán csókolom.
  • KeKKSZike
    #115
    VizslaMail most nagyon szarakodik! Nem kapom meg a leveleket, csak fél nap csúszással! Már lassan 1-1,5 hete ez van!
  • NatasaI
    #114
    gmaillel egy csomo helyre nem tudtam irni levelet, mert visszajott, hogy a feladot nem tudjak azonositani. Vizslamaillel ilyen meg sosem volt es hetente meg 1 spamet sem kapok es most amikor az msn meg a jahu meg minden levelezo megallt valami virustol, most is gyors volt. Szoval nekem nagyon bejott... raadasul KORLATLAN meretu levelet lehet vele kuldeni, amit a gmail nem tud.
  • smv
    #113
    1értelműen gmail. mióta használom heti 1-2 spamot kapok, hatalmas tárhely, pop stb tökéletesen műkködik, ráadásul rohadt gyors, pillanatok alatt megvannak a leveleim. Veri a mezőnyt.
  • KeKKSZike
    #112
    Vizslamail!
  • Hmuda
    #111
    Csak az a kérdés, hogy miben merül ki a béta jellege. Már van sg-s címem, lehet véglegesen áttérek rá.
  • Dzsini
    #110
    sgmail, gmail - beta, beta de kit érdekel, ha jól működik?
  • Hmuda
    #109
    A primposta végeleg beadta a kulcsot. Már a jelszót is csak elvétve fogadja el (van annak a sz*rnak egyáltalán karbantartása?). Kellene egy megbízható, türhető tárhelyű szolgáltatás. SGmailt lenne jó de az tudtom szerint még mindig béta.
  • KeKKSZike
    #108
    Én már november 23.-án mondtam, hogy az Altavizsla nagyon jóó!!
  • NatasaI
    #107
    igy legyen otosom ;) ezexerint megbizhatok a madarak... most jott hirlevel:

    "Mostantól korlátlan méretű állományok küldését is lehetővé teszi az Altavizsla."

    N.
  • B@dsector
    #106
    thx a lot
  • hzsolt
    #105
    elküldtem
  • B@dsector
    #104
    Valaki küldene nekem is egy meghívót Gmail-re pls. ([email protected])
  • NatasaI
    #103
    jah, bocs... vizslamail.hu de ugyanaz...
  • NatasaI
    #102
    Altavizsla.hu-ra erdemes lesz odafigyelni... most is baromi jo szerintem, de hallottam valami pletykat, hogy valami korlatlan tarhelyre vagy mire keszulnek. Az durva lesz szerintem.
  • hzsolt
    #101
    Esetleg mail cím, amire el lehet küldeni?
  • KeKKSZike
    #100
    VizslaMail!! Nagyon jó szerintem, én ezt használom!
  • J.a.b.b.a
    #99
    Sziasztok!
    Engem is érdekelne a Gmail.
    Küldene valaki egy meghívót?

    Köszi
  • KeKKSZike
    #98
    Ezt valaki használja?
    Nekem tetszik, magyar felületet és sok Skint be lehet állítani... Ajánlom mindenkinek! De viszont valamit nem értek, nem tudok beállítani! :D Aki használja ezt, az jelezze please! Köszi
    MailNation - 1000 Giga
  • arpad vezer
    #97
    Már kaptam!
  • arpad vezer
    #96
    U.i.: Ha valaki küldene egyet, akkor az szóljon és én megadom a címem priviben.

    Köszi!
  • arpad vezer
    #95
    Sziasztok!

    Ki szeretném próbálni ezt a GMail-t. Esetleg tudnátok nekem küldeni egy meghívót? Nagyon megköszönném.

    Előre is köszi!

    Árpád vezér
  • KeKKSZike
    #94
    Köszi már kaptam!
  • jointeer
    #93
    kuldok meghivot?
  • LittleL
    #92
    freemail ?
  • KeKKSZike
    #91
    Jó... Csak én is szeretném regelni magamat valahogy... :D
  • Zsoldos
    #90
    Minden gmail felhasznalo kap kb 50 meghivot nehany hettel a regisztracioja utan. Sot ha hasznalnak belole vissza is toltodik. Most 2.5 gb a tarhely, szerintem jobb mint a jahu.
  • madrac
    #89
    +1 pont a yahoo-ra.
    Sosem volt gond vele pedig használom már pár éve.
    Ingyenes magyar email szolgaltatások nagy kalap sz*rt nem érnek....
  • jointeer
    #88
    áz, csetponthusoknak van:/
  • KeKKSZike
    #87
    Google Mailt ki szeretném próbálni... De ha jól tudom, akkor valami meghívó vagy mi kell?! Hogyan tudnék szerezni?
  • admi
    #86
    Olyan szolgáltatóról tudtok, amihez van SMTP hozzáférés?
  • KeKKSZike
    #85
    Én még mindig azt mondom, hogy a legjobb magyar szolgáltató: http://www.easymail.hu!
  • nyikasz
    #84
    http://mail.yahoo.com
    * 1 GB tárhely
    * ha van másik pop3-as postafiókod, az abba érkezett leveleket le tudja tölteni, színkóddal jelöli
    * Yahoo Messengerrel lehet chatelni
    * meg egy csomó jópofa dolgot tud ami most nem jut eszembe
  • sokoo
    #83
    Van reklám a citrón, de a felhasználó ebből semmit se lát, csak aki kapja.
  • GregSB
    #82
    Gmail.

    + van egy vipmail címem regisztrálásokhoz :)
  • KeKKSZike
    #81
    Hol reklámmentes? A levelek végén van reklám, én úgy tudom!