120
Melyik szolgaltato a legjobb, ahol pop3 is van?
  • Blufox
    #80
    www.citromail ez a tuti,legalábbis nekem tök jól bevált.Gyors ,reklámmentes.
  • sokoo
    #79
    A cím max a magyaroknak vicces, a külföldiek nem tudják mijaz' :)
  • KeKKSZike
    #78
    A címre értettem... Meg a design is! :) Nekem az a bajom vele...
  • sokoo
    #77
    az igaz, de engem a funkciok erdekelnek. es mivel POP3 levelezovel hasznalom, majdnem tokmindegy hogy nez ki. vagy a cimre ertetted h gyerekes?
  • KeKKSZike
    #76
    Nekem egy kicsit "gyerekes"!
  • sokoo
    #75
    en citromail.hu-t hasznalok, semmi bajom vele. mindig gyors, azt hiszem egy kicsit reklamozza magat a level aljan. ennyi.
  • KeKKSZike
    #74
    Easymail.hu
  • KeKKSZike
    #73
    De hát ezt hogy mondjam meg annak, aki esetleg olyan levelet akar nekem küldeni? :O Szóval érted...
  • Dzsini
    #72
    html levelet nézegessen aki... nek arra van igénye :) én a plain text híve vagyok
  • KeKKSZike
    #71
    Tehát nem kaptam semmit se, csak hogy [no message] és csatolt file-ba valamit! Átküldtem máshova, FREEMAILra és csípőből megjelenítette a levelet! De a Freemail meg egy kalap kakí! :D
  • KeKKSZike
    #70
    Nem lenne rossz, csak múltkor kaptam rá képeslapot és nem bírta megjeleníteni! :(
  • Dzsini
    #69
    sgmail.hu
  • KeKKSZike
    #68
    Hát ilyen nincs! Eddig az EASYMAIL.hu-ra esküdtem, de most fejlesztettek és ennek köszönhetően eltűntek a leveleim!! :( Qurva jó! Mondjatok egy másikat, hogy hol regeljem magamat! :D
  • biomage
    #67
    igenjó a kiszolgáló mail szerver de van egy kis problémája
    nem lehet törölni egy levelet sem
    üdv
  • Anjou
    #66
    hellosztok...

    nemtom , h tud e nekem segíteni vki , de aki tud az pls írjon nekem egy mailt az [email protected] címre.szal a problémám az , h hiába írom be a PopTraybe a Gmail.comon felírt adatokat,nem működik a gmail a PopTrayyel....ha valaki tudja mi lehet a baj , vagy csak jártas az ühyben , az pls írjon.köcce
  • bluetooth
    #65
    Szeretném figyelmetekbe ajánlani a mailpont szolgáltatásait.
    Igaz még akadozik, de azt igérik hogy jo lesz
    de igy is van 1 giga tarhely, pop3, wap, naptár, stb.....
    MAGYAR nyelven.
  • KeKKSZike
    #64
    Az a baj, hogy én nem szeretem a németet! :D Mondhatni, hogy utálom, ezért nem tudom használni a GMX-et! :D
  • Garfield
    #63
    Gmail-lel le lehet tölteni az összes e-mailt, GMX-et még néztem.
  • KeKKSZike
    #62
    Én nagyon szeretem az Easymailt... (www.easymail.hu)

    Gmail-nak a kezelőfelülete (amennyit képből láttam) nem tetszik, barátságtalan nekem egy kicsit! :(
  • Dzsini
    #61
    a letöltés csak az inboxból megy ha jól tudom. ezért futtatom utólag kézzel a filtereket.
  • Garfield
    #60
    Tényleg, ha nekiállok játszani a filterekkel, akkor az egy dolog, hogy leválogatja fiókokba, de akkor ugye nem fog menni az emilklienses letöltés?
  • GregSB
    #59
    köszi!
  • Dzsini
    #58
    gmx-en is leave messages on server-re van kapcsolva, és csináltam pár filtert amit ha épp nagyon unatkozok lefuttatok és szétválogatja a kapott dolgaimat minden mappába :) (itt azért tornáztam egy kicsit a németszótárral - másolás, áthelyezés, stb...)
  • Garfield
    #57
    Ja, de nálam a TB 19 megát foglal a memóriából, a POPTray meg 2,5 megát.
  • Dzsini
    #56
    így van, ezért én megadtam egy valódi nevest meg egy nick-est, fun-domainből meg van még 2 :))))
  • Garfield
    #55
    Miért ne?

    Használható úgy a Gmail, hogy a leveleket leszeded POP3-mal és a leszedett leveleket a GMail szervere azonnal berakja az Archive-ba.

    Levelezőprogiből emilezgetni szerintem barátságosabb, mint webes felületen. (De lehet, hogy ez az én elmebajom.)
  • Dzsini
    #54
    hát.. szóval ha egy lassú modemes kapcsolatról van szó akkor még valahol megérteném a dolgot, de 512kbiten és felette már nem látom értelmét. (persze nálam opera fut ami egyben böngésző és levelező és nem külön indítgatom a dolgokat)
  • Sil78
    #53
    Hát, Thunderbirdhöz én simán csak a Minimize to Tray kiterjesztést használom, úgyhogy a Windows-zal együtt indul, ott csücsül végig az óra mellett, és szépen ellenőrizgeti magától a leveleket.
  • Garfield
    #52
    Arra vigyázz, hogy amit megadsz második Hauptaddress-nek, azt csak úgy tudod törölni, hogy 4 hét múlva kapsz újat, ha pedig akár csak 1 napig is használod, akkor 6 hónapra módosul a várakozási idő.
  • Garfield
    #51
    Nálam jelenleg az óra mellett üldögél a POPTray, melyben meg van adva 3 fiók színkóddal és 5 percenként leellenőrzi, hogy érkezett-e levél a fiókokba. Ha igen, akkor színes körben (a színek keverednek is, pl. lila esetén tudom, hogy a kék és piros színnel jelzett fiókokba jöttek levelek) számmal jelzi az érkezett leveleket.

    Így nem kell állandóan elindítanom a levelezőprogit (Thunderbird-öt használok), hanem csak megnézem a kis ikont, hogy mi a helyzet. A levelek azonnal törölhetőek is a szerveren a progival, nem kell leszednie a TB-nek, hoyg utána derüljön ki, nem érte meg a letöltést.
  • Dzsini
    #50
    de miért ne tenném?
  • Sil78
    #49
    A Gmail Notifier arra jó, ha NEM töltöd le POP3-mal a leveleket, hanem simán csak a webmailes felületét használod (1GB tárhely van, minek letölteni?).
  • Dzsini
    #48
    mein gmx - e-mail - e-mail addressen
    itt tudsz 2+3at megadni
  • GregSB
    #47
    Segítsetek plz, én nem találtam hol lehet gmx-nél aliasokat, meg fun-domainokat beállítani :(
  • Dzsini
    #46
    választható volt nekem

    de a mail notifiert továbbra sem értem :) ha érdekelnek a leveleim/itt ülök akkor megy az opera vagyis lejönnek a leveleim. ha meg nem, akkor minek számolgasson? :D
  • Garfield
    #45
    De mitől függ az, hogy gmx.net vagy gmx.de domain-t ad? Mert nekem csak .de jött és tényleg jobban nézne ki egy .net.

    Mail notifier-ből még értelemszerűen önálló progit kell beszerezni, ami folyton ott csücsül az óra mellett.
  • Dzsini
    #44
    nekem gmx.net van :) (és sajna kb 1 hónappal maradtam le hogy gmx.co.uk is lehessek... :( )

    ezeket a mail notifiereket sose értettem... opera 5percenként csekkolja ha fut, ha meg nem fut akkor úgyse látom az esetleges notifyt :)
  • Garfield
    #43
    Háát, Gmail felületre meg sebességre tényleg sokkal jobb.

    GMX-nél elrettentheti az embert a német felület első pillantásra, valamint a reklám, ez utóbbit viszont nagyszerűen "orvosolta" az AdBlock nevű Firefox extension, mostmár sokkal normálisabban néz ki a felület.

    Viszont iszonyat jó funkció az aliasok létrehozása: most van egy haveroknak való és egy "hivatalos" fő e-mailcímem (bár ez utóbbin furcsán mutat a .de domain ), valamint 2 FunDomain-cím (jót röhögtem a buerotiger.de és a nurfuerspam.de domain-eken).
  • Sil78
    #42
    Ja, meg a Gmail Notifier is jó.
    (Bár én nem a Google-félét használom belőle - az csak bizonyos oprendszerekre van -, hanem az azonos nevű Firefox kiterjesztést, de ez talán még jobb is, mint az eredeti. Így néz ki.)
  • Garfield
    #41