51527


\"Nascar\"




HNR
2003 - 2007
R. I. P.
  • JonasSandor
    #51527
    Kár, egy akció keretében nagyon olcsó minden dlc-vel együtt.
  • gordon 24
    #51526
    Nekem nincs sajna
  • JonasSandor
    #51525
    Ha megvan tolhatnánk egyet imádom, csak nem tudom hogy lehet multit indìtani.
  • gordon 24
    #51524
    Az se rossz. Játszani nem játszottam vele, de a videok elég jónak tűnnek.
  • gordon 24
    #51523
    Igen! :-) Ismerős. Nekem 2 van, de már ők 9-10 évesek.
    Nálunk inkább az a baj, hogy már nem tudok oda ülni. :-)) De elzavarom őket ha én akarok játszani, meg nyilván ők sem ülnek/ülhetnek ott egész nap.
  • JonasSandor
    #51522
    Tegnap nyomtam egyet az automobilistával.
  • Giovanni #51521
    Szia!
    Az tök jó! Én már 1000 éve nem vettem elő a kormányomat sem. Sajna a gyerek mellett tuti nem tudnék nyugodtan versenyezni...
    - Apa mi ez?
    - Apa én iiiiiis
    :D
    De azért megnézem az oldalad :)
  • gordon 24
    #51520
    Hello!


    1000+1 éve.. :-) Viszont van egy facebook csoport amit én kreáltam. Magyar Nascar Fanok a csoport neve. Ebben a csoportban felmerült ötletként, hogy csinálnánk a 2003-as Nascar játékkal egy kis bajnokságot. Ha van kedvetek, nézzetek el erre aztán meglátjuk mi lesz belőle, ha egyáltalán lesz belőle valami.

    Én offline azóta is tolom a játékkal, next gen mód, meg új pályák stb. Még mindig imádom.

    Nah majd meglátjátok:

    Nézzétek meg !
  • Giovanni #51519
    Hát igen. Én is már vagy évek óta nem vettem elő a kormányom, pedig egy kis nosztalgiafutamban benne lennék :)
  • CodeRed
    #51518
    Szia ;) Csak kivancsi voltam a szabalyrendszerre ami az elozeseket, pit ki-behajtasokat meg ilyesmit erintett. De mindenre szamitottam csak arra nem, hogy meg maradt valami az oldalbol. Mint egy idoutazas basszus :) Szerintem mar annyi fele szeledtunk, hogy egy mission impossible lenne osszehozni egy ilyet. Van aki mar nem versenyzik, van aki mas platformra koltozott, van aki valtott a dobozos autokrol masra, es van aki mar az egiekkel versenyzik. De szep emlek volt az biztos.
  • Giovanni #51517
    Emlékbe kell, nosztalgia, vagy újra versenyzünk? :)
  • CodeRed
    #51516
    Istenkirály! Köszönöm!
  • Alexease
    #51515
    Elvileg igen:)) Talan meg mukodik is:
    HNR WEB ARCHIVE 2005 ;)
  • CodeRed
    #51514
    Szevasztok sracok. A regi HNR-esek kozul megvan meg valakinek a versenyszabalyzat?
  • gordon 24
    #51513
    Hát az! És 4 évig ment is vele a liga. Én is letoltam vagy 2-3 szezont vele. Nagyon jó volt szerettük. De amit beszéltünk a múltkor kizárt, hogy annyi embert össze tudsz lapátolni, hogy érdemes legyen online menni vele. Off néha néha én is megyek vele picit, mert még mindig jobb, mint az rf1-2 által Nascarnak hívott modok zöme. De hát na.. 2003 nem most volt sajna..
  • Borko
    #51512
    Értem. Sajnálom,pedig jó játék.
  • gordon 24
    #51511
    Én jelen vagyok, de hát ez a játék már 14 éves. Nagy tábora nincs sajna :-) Én sem játszom vele egyébként fent van a gépen, de inkább csak olvasgatom a topikot :-(
  • Borko
    #51510
    Van még itt valaki?
  • Borko
    #51509
    Hétvégente, de ha az otthoni gépemet megjavítják,akkor akár hétköznap is mehetünk. Mod,pálya, versenytáv,stb. meg akkor lesz megbeszélve.
  • gordon 24
    #51508
    Attól függ mikor, hogy. Én lehet jönnék néha.
  • Borko
    #51507
    Sziasztok,újra én, idén először :D

    Arról,hogy ligát csináljak,letettem, de arra gondoltam,hogy néha-néha kis funokat szerveznék, arra kinek lenne kedve jönni?Lehet kevesen lennénk, de akkor max teszünk be néhány AI-t,úgy talán érdekesebb is. :D

    Mit gondoltok?
  • Alexease
    #51506
    Volt hozza valami kamera editor program, de hat +13 eves a cucc.
    Bar ha rendes NASCAR, AI, online, szabalyok, fizika, akkor manapsag nem sok valasztas van...

    NASCAR-ra egyedul az rF2 ami erdemben hasznalhato lenne, abban vannak StockCar autok, palyak, szabalyok (ugy ahogy). Mas szimben nem foglalkoznak a NASCAR-ral.
    Persze ebben sem hivatalos, foleg nem teljes, de legalabb gyari es hasznalhato.



  • Borko
    #51505
    https://www.youtube.com/watch?v=qyxvPiOqEiE
    Ilyen stabil helyzetű kamerákat, mint amik a videóban vannak,hogy tudok esetleg beletenni a játékba? Mert bármelyik pályán megyek a kamera követ engem, és szerintem 1-2 ilyen feldobná a replayt,vagy ha esetleg feltöltöm valahova(pl. Talladegán, Daytonán vagy Michiganen)
  • gordon 24
    #51504
    Nincs mit! És ha csinálsz valamit írd be, hátha lesz időm.... (mod, pálya stb link is természetesen :-)
  • Borko
    #51503
    Értem. Ezt az Ai-val feltöltős dolgot érdemes meggondolni. Kösz a segítséget, azért remélem valami összejön,ha nem is komolyan,de fun race-nek legalább.
  • gordon 24
    #51502
    Ott vannak Nascar fanok, de tudod az a baj, hogy egy 2007 es játékról beszélünk. Még az újabb (igaz azok modok) játékokra (rfactor pl) sem tudtak 20 embernél többet összerakni. Pedig ott azért sokan vannak.

    Tehát ennek tudatában azt mondom, hogy ne bukj bele (persze ha akarod szíved joga) ligában semmi képen ne gondolkodj. Fun raceket lehet szervezni. Akár meg is osztom itt ott, talán egy két embert nyersz.

    Illetve azt lehet (a NR 2003-nak elég korrekt az Ai-ja) hogy feltöltöd a rácsot mesterséges autókkal. Így van "forgalom" a pályán. De azért nyilvan nem olyan mintha mindenki ember lenne.
  • Borko
    #51501
    Valamint az ismerőseim körében szinte senki se ismeri a NASCAR-t vagy ha ismeri nem érti, és hülyeségnek tartja,ezért senkit se érdekel,hiába hívom őket.
    Utoljára szerkesztette: Borko, 2016.12.09. 21:17:45
  • Borko
    #51500
    A helyzet az,hogy nem vagyunk sokan, jó ideje keresek már embereket, akik jönnének,de alig találok. Láttam,hogy ti régebben ligáztatok,gondoltam megkérdezem,hátha lennének, akiket érdekelne. Nem tudom,hogy VSR-ben lenne-e akit érdekel,de nagyon örülnék,ha még jönnének emberek.
  • gordon 24
    #51499
    Hát igazából a HNR ben voltunk egy páran. De azért nagyon sokan nem. Nem tudom hogy egy 2007-es játék mennyi embert vonzana. Szerintem 10 ember alatt totál felesleges. A NASCAR lényege az is, hogy nem 2 kört megyünk. Ha egy 50% os versenytávot beraksz, az is nagyjából 2-2 és fél óra. Ennyi idő alatt lesz kieső, illetve ha 10 en vagytok kb találkozni nem fogtok.

    Szóval ha össze tudsz szedni, egy 20-25 embert akik nem csak hirtelen felindulásból akarnak menni akkor érdemes bármiben is gondolkozni.

    vannak jó setupok van ugye új autós mod, szép pályák bla bla. elég jól fellehet tunningolni.

    HA esetleg úgy van Én lehet el is indulnék egyébként benne. VSR ben én az egyik fő admin /szervező vagyok . Még ötleteim is lennének. Sőt ha annyira sok ember van, hogy tényleg el akarod indítani, akár szerver gépet is tudtok bérelni a VSR-től..
  • Borko
    #51498
    NA! Működik, rendesen tudtunk játszani, egy dolog hiányzott,de megvan.
    Mondtam,hogy szeretnék ligát csinálni, kérdésem az lenne,hogy van-e akit érdekel közületek?
  • Borko
    #51497
    Tegnap este megpróbáltuk,de sehogy se jött össze,pedig mindent úgy csináltunk,ahogy kellett. Azért köszi a segítséget.
    Azért lenne fontos,mert szeretnék ligát indítani, de ehhez meg ugye kéne szerver.
  • gordon 24
    #51496
    Huhh..

    Hát nagyon rég volt, de.. Bemész a multiba. van ugye egy join illetve egy host. A host fullre kattintasz. Beállítod a playert (mennyit engedjen fel) Majd adsz neki nevet, passt stb.. Megadod neki azt, hogy milyen csatlakozásod van modem stb stb..Hol vagy Budapest pl.

    Log chat engedélyezés. Meg pipáld be a másikat is. Start. Ekkor kidobja a pályákat. Itt beállítod a verseny adatokat (mint single racenel) és elindítod.

    Win tűzfalat nyisd meg, tehát engedélyezd a nascar 2003-nak hogy be illetve ki is tudjon kommunikálni. (ha ezt nem teszed, nem fogják látni a többiek)

    Ők:

    Joinra mennek, megkeresik ip alapján . (ezt te meg tudod adni, hiszen amikor indítod kiírja az ip címed) a szervert. Beírják a jelszót. Csatlakoznak és játszotok. Nagyjából ennyi, de nagyon rég indítottam szervert szóval, lehet valamit kihagytam.
    Utoljára szerkesztette: gordon 24, 2016.12.07. 19:49:27
  • Borko
    #51495
    Sziasztok!
    Néhány barátommal szeretnénk multizni, de nagyon egyikünk se érti,hogyan kéne szervert csinálni. Valaki el tudná magyarázni,hogy mit hogyan kell csinálni? Nagyon megköszönném.
  • Giovanni #51494
    Köszi! Na majd ha lesz időm, kipróbálom :)
  • gordon 24
    #51493
    Hát ugye megcsinálod a szokásos dolgokat. NR 2003 fel, aztán update tudod, hogy fogadja a modokat pályákat stb.. Aztán No cd patch az updatehez. Amikor ez megvan akkor ezt csináld végig:


    1. Click Start
    2. Click All Programs
    3. Click Accessories
    4. Right Click on Command Prompt
    5. Left click on Run as Administrator
    6. Click the Allow button if it asks you for permission
    7. Type or copy and paste this into the command prompt window:

    bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOff

    8. Hit enter and you should see the confirmation: Operation Completed Successfully
    9. Reboot and DEP should be off.


    És ez után hibátlanul működik. Van egy 2015 ös mod. Amihez a Team sbr -en megvannak a 2016 os autók. Pályák szintén vannak ha beírod a goggleba kidob annyit mint a szemét. Aztán mehet.

    Ennyire jól vezethető Nascar program nincs. Megvannak a Fast2 setupok is nekem, ha kell esetleg feldobom valahova. (tudod ezekkel mentünk a ligába anno)

    :-)
  • Giovanni #51492
    Lájk, és mi a megoldás? :) Hátha én is leporolnám
  • gordon 24
    #51491
    Megoldódott a dolog megy win 7 alatt.

    Úgyhogy felépítettem:-) Minden pálya csere, autók 2016 os pompában. Fast2 setupok élesítve. Márcsak idő kéne játszani vele :-)

    Brutál jó ez még mindig :-)
  • gordon 24
    #51490
    Jah igen. A setupokkal mindig ez volt. Az alap beállításokat használom Én is. A Ligában amikor még a HNR ment a fast2-t használtuk. Az egy kicsit módosított mint a fast. Megvan valahol cd-n Nekem. Ha nem találod neten megkeresem aztán feldobom.

    De a legkényelmesebb valóban az alap. Azért a fast2-nél is már ésszel kell fékezni kanyar előtt.
  • Hiuuz #51489
    Van egy két beállítás amik a letöltött pályákkal jöttek és nekem vezethetetlen. Szinte teljesen elveszem a gázt de a kanyarbejáratnál megy ki a segge. Az alap Fast és Jasper beállításokkal nincs gondom.
  • gordon 24
    #51488
    Én is próbálgattam, de sajna win 7 alatt nem fut. próbáltam indítani nem jött össze. Ez az új "mod" elég jónak tűnik. Fizikában nem sok difit éreztem régen sem. A Cup autok alá általában azt a fizikát teszik ami kb agyári.