51527


\"Nascar\"




HNR
2003 - 2007
R. I. P.
  • Hiuuz #51487
    Srácok, azért remélem még néha becsüccsentek a volán mögé! Én 10 év után jutottam oda, hogy újra elővegyem ezt a gyöngyszemet!

    Azért így laza 13 év után is van élet a játék körül, külföldi oldalakon simán nyomják még a friss skineket modokat az aktuális szériákról.
    Nem nagyon bonyolítom a dolgot, EZ alapján lőttem be a kicsikét, simán megy és szerintem egyáltalán nem rossz a grafikája.

    A moddolással kapcsolatban mindig is szkeptikus voltam. Régebben sok igénytelen / félkész addonnal találkoztam más játékoknál. Itt is csak a gen6br15 amit pluszba felraktam. Nr5.exe vel kapcsolatban olvastam még érdekes dolgokat. Ezt ismeri valaki? Esetleg valaki aki ismeri egy kicsit behatóbban a játék lelkét?
  • CodeRed
    #51486
    Besírtam



  • Alexease
    #51485
    Nincs fent, pedig tuti eladnanak belole meg most is nehany 100-at vagy ezret:) Persze a jogdijak miatt eleve lehetettlen (Sierra, NASCAR, Papy stb).

    De a "masolgatos" verzio mukodik "rendesen".
  • MooneyR
    #51484
    Nem hinném, nem tudom a steam-es játékaimat használni "pillanatnyilag", ezért szedtem elő ezt, ehhez még szerencsére nem kellett semmilyen kliens :D
  • MooneyR
    #51483
    Teljesen "gépi" a support, kiválasztod a témát, aztán leírod mi bajod.. erre jön egy automatikus válasz persze egyből, hogy nézd át a gépedet vírus meg kémprogi van-e rajta, meg, hogy akkor bizonyítsd be, hogy a tiéd a fiók.. leírod mégegyszer.. aztán várok azóta is.
    A többi (Uplay, Rockstar) support patent, komolyan mondom a steamhez képest.. ott is így indul, de aztán kb 2nap múlva "élő" emberekkel leveleztem, kérdeztek, válaszoltak és nem sablon szövegek voltak.

    De ha tud esetleg valaki contactot a steamnél akinek lehet írni, azt megköszönöm : )
  • Giovanni #51482
    NR2003 fent van steam-en? Csak mert én nem találom, pedig akkor nyomnám én is :)
  • lac coo
    #51481
    Nálam ezek a régi címek már nem nagyon akarnak működni, laggol, szaggat, lefagy kilép .....
    nem bírják már az új Win-t ...
  • Alexease
    #51480


    Pedig regebben 1-2 nap alatt mukodot a support. nekem is egyszer lenyultak, bar az 5-6 eve volt, akkor gyorsan megoldottak.
    Milyen cimre irtal nekik? Az altalanos support vagy van valami konkret account helyreallitassal kapcsolatos cim (multkor, mintha lett volna)?
  • MooneyR
    #51479
    Köszi, működik : ) patch gondja volt..

    Piszkálom őket, szinte mindennap.. már ami létezik mindent csatoltam, paypal, bankszámlakivonat, játék-kódok-borítókra ráírva a ticket számmal.. mindent elküldtem már. Nem kicsit bosszantó. Legközelebb a dagadt Gabe-nek írok egy szépet, hogy fulladjon meg a pénzemben : )
  • Alexease
    #51478
    Nema' hogy 1 honapja nem tortent semmi a Steam-mel?! ://// Piszkad oket, ne hagyd annyiban!!
  • Alexease
    #51477
    Az NR2003 modolasabol ketfele volt.
    Az "egyszeru" MOD es a full csere. Ami modkent van, azt egyszeruen a SERIES mappaba kell masolni (eredetileg ott van CUP meg CTS). Ami oda kerul, az a fomenunel latszik es alul leptetheto.
    Ami komplett csereli a progit, annal erdemes duplikalni a teljes jatekot, es arra ramasolni a modot.

    Erdemes az 1.2.0.1 feltort verziot hasznalni, az egyszerubb, szabadabban masolgathato.

    A linkedrol pl. a Gen6BR15.zip (2015-BullRing Generation-6 Download) egyszeru bemasolos fajta, a kicsomagolt Gen6BR15 konyvtart bemasolod a SERIES konyvtarba, es mar mukodnie kell.

  • MooneyR
    #51476
    Alex, ezek a modok működnek még? Elővettem most a gamet jobb hiján (nincs egy hónapja steam-em, lenyúlta egy retek ukrán, a steam support meg valszeg hawaii-n nyaral), de nem bírok rájönni, hogy kell ezeket a modokat aktiválni vagy lehet nem jó helyre másolom be.
    Itt nézelődöm http://nr2k3.weebly.com/mods.html.
    Szóval, olyan érdekelne amit egyszerűen bemásolok, a játékban kiválasztom (vagy már úgy indul) és mehet. :D Kéne egy kis help...
  • Met
    #51475
  • gordon 24
    #51474
    :-)) Beszarsz :-)
  • Alexease
    #51473
    1:18
  • Alexease
    #51472
  • Giovanni #51471
    Csak az alámondás miatt :)

  • Alexease
    #51470
  • Giovanni #51469
  • Giovanni #51468
  • Alexease
    #51467
  • CodeRed
    #51466
    Ezt meg HaZsoval sikerült alkotnunk a magunk szórakoztatására. :-D A végén van a poén :-D
  • CodeRed
    #51465
    Ha már nosztalgiafaktor. Találtam pár GB-nyi videót, köztük egy 2005-ös daytonai gyakorlást. Azért jókat mókáztunk meg kell hagyni.
    Bocs a minőségért, de ez még aviban is mindössze 30 mega.



  • gordon 24
    #51464
    Jajj! Ma nyomtam egy 100 körös versenyt Phoenixben. (revamped fajtán) 85 % on voltak az ai-k jó kis Fast2 setuppal. De király volt.

    Még azért gyenge vagyok, mert nem megy annyira a precíz irányítás és azért az ugye itt nagyon fontos, de nagyon jó volt.

    Annyira okos ez a program hihetetlen ez az automata ai erősség állítás (hogyha 85% on jó vagy egyből emel vagy 2% a legközelebbi versenyre)
    Az lenne a jó, ha kicsit a szabály rendszeren lehetne frissíteni, de gondolom ez nem megoldható, hiszen valaki megcsinálta volna.

    Nagyon tetszik újra.. :-) Nah mindegy csak gondoltam leírom..
  • gordon 24
    #51463
    Valóban! Huhh hallod. Olyan grafikája lett, hogy küzd a gépem :-))))


    egy 512 es geforce videókarival cor2dous procival 4gb rammal :-)

    Brutál :-)
  • Alexease
    #51462
    Korabban neztem, bar csak 1-1 palyat, azok mentek.
    De van a letoltesek kozott valami uj SHARED resz is, amiben uj palya melletti cuccok, foleg kamionok vannak. Lehet/talan azokra hivatkozik nehany uj palya.
  • gordon 24
    #51461
    Huhhh... Mentem egy 50 köröst Atlantába.. ÁÁÁ de állat. Szépen feltunningoltam, új cot mod, szép festések jah nagyon tetszik...


    Viszont van egy csomó revamped pálya, de egy csomó nem mükszik nektek sem?

    Ott van pl a Atlanta 2010 vagy a Charlotte 2012 stb.. Nem tölti be azt írja hogy nem találja..

    Ha van kedvetek lessetek rá :-)

    http://www.revampedreloaded.net/revamped/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=1&Itemid=5
  • Alexease
    #51460
  • gordon 24
    #51459
    Nah ezzel a no cd vel megy..

    NASCAR Racing 2003 v1.2.0.1 [ENGLISH] Fixed EXE
  • gordon 24
    #51458
    Nahhh úgy tünik... Jajj hihihhhh.. Várjá...
  • Alexease
    #51457
    Pedig az Accessories alap mappa;)
    De ha a START-nal beirod (elkezded beirni) alul a kereso reszbe hogy command... felul azonnal kidobja a progit (fekete DOS ikon). Azon jobb gomb, Run As Administrator stb. Bar nem ertem miert jo, nem tudom mi az a DEP:(
    Probaltad az NR2003.exe-t adminisztratorkent vagy valami kompatibilitassal futtatni (XP)?
  • gordon 24
    #51456
    Sehogyse jó. Már a patch fixet is leszedtem, Próbáltam Alex féle dolgot, szedtem már másik no cd-t semmi. Bejön a progi teljesen korrekt minden, ha ki akarsz lépni a pályára leáll hiba üzivel.. Mindenhol azt írják, hogy a patch nocd akad a win7 el, ezért nem értem Alex neked miért megy ...

    Szóval nem tudom sajna.. Meg kéne csinálni ezt a Dep kikapcsolást, de ahhoz meg nincs Accessories mappám..

    Zsákutca :-))
  • mcmoha
    #51455
    Úgy látom kétféle nocd van. Esetleg próbáld ki mind a kettőt.
  • Alexease
    #51454
    Nem ertem mi lehet vele a gond:/ Nalam minden teljesen default rendszer (Win7, x64), semmi extra piszkalas nincs, es tenyleg azonnal gond nelkul megy.
    A Config reszt probalgattad? Lehet hogy videokartya kompatibilitas gond van (nalam nVidia van). D3D vagy OpenGL?

    Csinalam egy lecsupaszitott verziot, 1db palyat hagytam benne, a feltoltesi meret miatt. Talan az alap programoddal van valami gond. Az enyem eredeti dobozos CD-s, patch-elve (1.2.0.1), NoCD EXE-vel. Masod egy kulon konyvtarba es start (esetleg elotte config.exe).

    NR2003 Lite
  • gordon 24
    #51453
    Ahogy olvasgatom ezt kéne végre hajtanom.. De nem találom ezt az accessories mappát a strat menube..

    Tanácstalan vagyok :-(

    To disable DEP to get NR2003/NR2005 do the following:

    Run a command prompt as administrator. From the start menu, select “All Programs”, then “Accessories” and right-click on the “Command Prompt” shortcut and choose “Run As Administrator”. From here you can use the following command to disable Data Execution Prevention (DEP) with the following command:

    bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOff
    Then Restart your computer.
    This will remain off ALWAYS!

    If you do not feel secure after racing your game turn it back on by putting in the following command

    * DO NOT DO THIS IF YOUR GOING TO RACE ANYMORE FOR THAT COMPUTER SESSION OR YOU WILL HAVE TO DISABLE AGAIN*:

    bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOn
    then restart your pc and it will now Be ON!
  • gordon 24
    #51452
    Na olvasgatom a dolgokat. Valszeg az a ba, hogy a patch nocdje nem jó win 7 re....

    Úgyhogy ilyet kőne keresnem... hm.... :-)
  • gordon 24
    #51451
    Jaja! Kell használnom, mert nem eredeti nekem. Leszedtem a patchet és az új nocd-t is. A Patchet ugye csak akkor teszi fel ha az exe eredeti, tehát utána kell meg nocdzni... De nem értem mi lehet. Kb 4 x raktam újra eddig :-))

    Passz. Holnap még küzdök vele egy sort.. Nem értem.
  • Alexease
    #51450
    Hasznalsz valami noCD patch-et? A patch elott/utan torlolted, visszatetted a eredetit stb? Ujratelepites (3 perc:P)?
  • gordon 24
    #51449
    Egyszerűen pályára lépésnél leáll a win keresi a problémát szokásos nesze semmi fogd meg jól win üzenet :-)
  • gordon 24
    #51448
    Fura, mert tegnap előtt, amikor feltettem nem emlékeztem arra, hogy kell patch felraktam és ment. Ha be patchelem ki akarok lépni a pályára kilép. De a gyáriakkal is. Nem tudom mi baja lehet.

    Fene....