51527


\"Nascar\"




HNR
2003 - 2007
R. I. P.
  • Alexease
    #51447
    Elvileg semmit, alapbol menniuk kellene.
    En ratoltam a CTS-t (kedvenc, foleg road-on, bajnoksag is volt, egyszer nyertem, Hazso elott [ha jol emlekszem]!!!!), meg duplikalva az egeszet a GTP-t. Komplett modok es palyak (menuvel egyutt) es megy minden tipp-topp. Mar hianyzott e a fizika, kezeles es az AI.

    Mi a hiba uzenet?
  • Giovanni #51446
    Elméletileg semmi... Beteszed, és mennie kéne.
  • gordon 24
    #51445
    annyira elszoktam már tőle. Mi kell ahhoz hogy müködjenek a letöltött pályák. Elvileg felraktam rá a patchet, de bármilyen pályát beteszek kilép hiba üzivel. Ötlet?
  • Met
    #51444
  • Alexease
    #51443
    Bakker, ez sem tegnap volt. Es meg mindig emlekszem sok autora.

    Juan
  • Giovanni #51442
    Azok a régi szép idők :)
  • Alexease
    #51441
    Ehhez CarViewer volt a neve:)))
    Az iRacing-hez nem tudom van-e, meg sose festettem hozza semmit. Az iR forumon talan van valami info, de lehet hog nem lesz hozza semmi kulso progi, mert annyira vedik a file-okat.
  • Met
    #51440
    iRacing-hez van valami 3d progi amivel meg tudom nézni hogy néz ki a festés a kocsin? Mint anno volt ehhez valami csak nem emlékszek a nevére :D
  • PacsutaTibi
    #51439
    Szép festés!

    Erről jutott eszembe, hogy bár valahogy sosem tudtam megkedvelni az ovál versenyzést, de valahol itt kezdődött a modolós "pályafutásom", a Nascar2 beépített szerkesztőjével. No meg GP2 és Terep2 amihez festegettünk akkoriban. :)
  • PacsutaTibi
    #51438
    A HSW-n sok régi cucc fent van ;)
    ftp://www.hsw.hu/hsw/nr2003/
  • gordon 24
    #51437
    Jéé ezt ismerem :-) Holnap én is akarok vadászni hozzá új skineket pályákat. Hm jó lesz ez :-)
  • gordon 24
    #51436
    Jaja! Én is csodálkoztam most. Mindent olyan faján lekezel hogy eszméletlen. és szerintem a grafika is tök szép. Én nagyon sokat játszottam vele ai-val anno. Nagyon komolyan be lehet azokat is programozni. És élvezetes játékot adnak ők is.

    Mondjuk sok idő, de megéri..

    Az a baj, hogy nem hiszem, hogy online lehetne erre összeszedni embert. De azért játszadozni jó lesz vele. :-)

    Tegnap néztem Daytonát aztán előjöttek az emlékek.. :-)
  • Alexease
    #51435
    Es megtalaltam az NR2003 archivomat, van benne minden: 70 palya, 1988, Aero, CTS, GTP, IROC, Trans-Am, hangok stb. Meg a NoCD patch-et.
    Meg a regi bajnoki festesem:P

  • Alexease
    #51434
    En megusztam, csak el kellett kuldeni egy korabbi anyagot sasolasra, majd holnap farasztanak vele:P

    Amug mekkora kiralysag mar ez az NR2003, latszik hogy profin van osszerakva. Meg nehany eve, az iR-rel parhuzamosan fent volt, nem is melekeztem milyen HW-n ment.

    De tobb mint 10 eves cucc, lazan megy a 900 fokos kormany (allithato linearitas, elfordulas), hasznalja a kuplungot, H-Patternt stb.
    Atlathato, gyorsan, egyszeruen kezelheto menuk, garazs, opciok meg ami kell.
    Nagyon ki van talalva, az iR is azert annyira jo/hasznalhato.
  • Alexease
    #51433
    Az a N2014 sanos Eutectix, ami foleg konzol/gamepad optimalizalt. Igazabol nem rossz az alap (gumi, felfuggesztes) de a kormanyzas gazos:/ Az ACR (online-os, sport autos, vasarolgatos cucc) is az oveke, ott meg lehet szokni, mert arra keszul az ember.

    A jatekmenet akcio dus, jatekosoknak, nem szimeseknek;)
  • gordon 24
    #51432
    Nem jó az sem.. Csak Chevy .. Nem tudom miért nincs egy normális game komolyan.... :-)
  • gordon 24
    #51431
    Hát jah.. Nálam meg a gyerköc rendetlenkedik :-))
  • gordon 24
    #51430
    Én is feltettem. Simán megy Win 7 el...

    Kicsit fel kell tunningolni aztán huhh..


    Én leszedtem most ezt a Nascar 14 et. Én konkrétan nem bírom belőni rá a kormányt sem.

    Össze vissza megy minden, érzékeny nem érzékeny..

    Plusz mi az, hogy történik egy baleset erre, replay, majd már megyünk a pace car mögött. Aztán hopp rajt. Mi????

    Nagyon nem tetszik ugyan akkor gyönyörű a grafika. De még mindig ez a király. Mentem egy 20 körös daytonát. ÁÁÁÁÁÁ Nyami..
  • Alexease
    #51429
    Annyira tipikus, raizgultam, erre csorog a telefon es megtalalnak egy munkaval...
  • Alexease
    #51428
    Tipptopp felment, mukodik rendesen;) Csak keresnem kell NoDVD patch-et hogy ne kerregtesse a DVD-t:P
    Azert az 1 masodperces (!) palyabetoltes eleg utos:DDDDDDDDDDDD
  • Alexease
    #51427
    Install...:)
  • Alexease
    #51426
    A NASCAR '13-at megvettem, mint jatek nem lenne rossz (bar kicsit NASCAR-jellegu akcio jatek lett:P), de az iranyitast nagyon szokni kell:)

    Itt-ott szoktam latni, hogy meg foglalkoznak ezzel, de hogy Win7 es afolott elindul-e, azt nem tudom. Kiprobalom:P
  • Met
    #51425
    Szerintem nem nagyon vannak:(
    Pár napja én is iRacingezek, hiányzott már a Nascar
  • gordon 24
    #51424
    Valaki játszik még ezzel? Windows 7 en elindul? Nagyon kéne valami jó Nascar játék. Ez a nascar 14 is egy rakat fos :-))


    ÁÁ Vannak még oldalak amik foglalkoznak ezzel? Új pályák autók stb stb..
  • badoer
    #51423
    SziasztokIdegesitően csal a játék.hogy lehet a fekete zászjót kiiktani?Nem is megyek gyorsan mégis adja
  • gviski
    #51422
    bár rFactor, de azért szerintem ide is illik, idei szezonunk összefoglalója:


    készül az új autófizika, majd ha kész linkelem a modot és próbáljátok ki ;-) hátha NR2003 után lesz kedvetek ezzel is kockulni
  • 72TSanyi
    #51421
    Tudtok valakit, aki Thrustmaster RGT FFB Clutch kormányt használt, de elromlott neki? Nekem sajnos a hétvégén játék közben megadta magát, aminek erdményeképpen nem ismeri fel az usb-re csatlakoztatást követően. Még nem sikerült megnézetnem, de ha az ic hibásodott meg, akkor csak egy másik vezérlő panel lehetne megoldás.
  • gordon 24
    #51420
    Hát jahh csak össze kellene verbúválni az embereket.. Volt erre már hajlandóság, de 3-4 ember volt max. Hát az meg......
  • 72TSanyi
    #51419
    Ez jó hír. Nekem úgy rémlik, hogy újra kell telepítenem, mert mintha valami baja lett volna a indító exe-vel, de ha van rá mód, mennék egyet.
  • gordon 24
    #51418
    Nem ártana::)) Nekem fent van!


    Sőt VSR szerón is tehát szervert is tudok indítani....
  • sajoati
    #51417
    Nopersze ha kell, be tudom brüggyenteni.
  • sajoati
    #51416
    Fent van, de ha jól emlékszem nem indul (64 bites Vista, és CD olvasó sincs most benne), mindazonáltal van egy pár (25-50 közötti) futam replayem akkoriból.
  • 72TSanyi
    #51415
    Ati, fent van még a GAME a gépeden? Gyorsan repül az idő, már ami az utolsó HNR futam időpontját illeti......
  • sajoati
    #51414
    Ez meg a 2006-os kocsija. Ha jol emlekszem, regen volt.

    juan_hnr_2006.wmv
  • sajoati
    #51413
    Van 1-2 aprocska videom tole, itt pl. epp verseny utan vadaszott le. :)

    juanhuntati.wmv
  • Met
    #51412
    JuanG-nek ma lenne a születésnapja
  • gviski
    #51411
    Sziaszztok!

    Elindult a Magyar NASCAR őrültek Facebook oldala!
    facebook.com/Hungarian-NASCAR-Fans/
  • 72TSanyi
    #51410
    Jaja, nagyon ment a srác!
  • ShaiHulud
    #51409
    Ha meg olvasod: GZ Norbi a maseratti dupla winhez :D durva hangja volt :)
  • gviski
    #51408
    Szerintem a fiúk majd adnak valami linket ahol esetleg vannak fent modok.

    Sajnos a multi rész már elégé kihalt NR2003-ban, többen már iRacingeznek, aki meg azt nem engedheti meg magának szerintem rFactorral multiznak.

    A VSR.hu indított rFactorral NASCAR bajnokságot, szóval ha multizni szeretnél akkor ott várunk szeretettel.

    És akkor egy kis reklám, szombat este gyertek és nézzétek :D