51527


\"Nascar\"




HNR
2003 - 2007
R. I. P.
  • prien21
    #51407
    Üdv mindenkinek!
    A segítségeteket szeretném kérni. Szeretnék kipróbálni valami modot a játékhoz (2010-es v 2011-es autókkal:) viszont nem találom a cot modot sehol. Aszthiszem ez kell, hogy tudjak letölteni kocsikat. Ha valaki tudja hol keressem az segíthetne...
    Multizni szokott valaki? Ha már belerázódtam nem lenne rossz móka...:)
  • gviski
    #51406
  • mcmoha
    #51405
    Ez egy aranybanya.:)
  • mcmoha
    #51404
    Annak a palyanak a mappajaba kell bemasolni amelyikhez tartozik. Bevallom mar kb 5 eve nincs fenn a jatek, szoval eleg halvanyak az emlekeim.:)
  • horthy
    #51403
    Ezeket az autobeállitás setup-okat be kell másolni a Nascar 2003 könytárába ?
    Nem vagyok egy számitogép zseni hová kell pontosan ?
  • ta1990
    #51402
    még egy kérdés nincs véletlenül 2003 hoz 2008-09 vagy 10 es autók kiegészítés vagy valami ilyesmi mód !!
  • ta1990
    #51401
    értem köszi a választ
  • Met
    #51400
    Tudtommal nem mivel az igaziban is kicsit balra húz (könnyítve ezzel az úton tartást).
  • ta1990
    #51399
    Helló!
    Azt szeretném kérdezni hogy meg lehet e valahogy akadályozni hogy a Nascar 2003 ban , egyenesekben ne húzzon magától balra, mert mivel billentyűvel játszok kicsit zavaró??
  • gviski
    #51398
    köszi, most még melóban vagyok de este lehuzzom :-)
  • Debilon
    #51397
    ami a magyarításban van/volt sound mappák, azokat innen lehúzhatod:
    nr2k3 hun
  • Debilon
    #51396
    magyaríásból miben vannak a hangok? csak a sound mappa kell?
  • gviski
    #51395
    Lehet hogy a magyarításban van, nem tudom annak idején a HNR oldalon fent volt. Jó lenne, mert meg akarjuk csinálni rFactorra!
  • 72TSanyi
    #51394
    Gábor, ha a Mint a villám filmből kiszedett hangokkal készült magyarosításra gondolsz, akkor megvan. Én úgy emléxem, hogy annak a szerzője Szabó Gábor (CodeRed) volt, aki - ahogy láttam - a ligátokban versenyez manapság. Ha kell, én is fel tudom tölteni valahova.
  • Debilon
    #51393
    ha az kellene ami a magyarításban van, akkor nekem megvan valószínűleg :)
  • gviski
    #51392
    Valakinek nincs meg a magyar spotter?
  • mcmoha
    #51391
    Itt vannak setupok. Annak idejen en ezeket tartottam a legjobbnak.:)
  • gordon 24
    #51390
    Nincs sajnos! Rfactorra vannak modok, de meg sem közelíti ezt a színvonalt.

    Jó meg minden, VSR.hu rendez vele bajnokságot, de nekem pl nem igazán tetszik.

    De azért menj fel a VSR honlapjára és keresgélj, a Fórum részen találsz letöltési linkeket, ha tetszik utána akár indulhatsz a bajnokságban is..


    Oldalt ahol beállítások vannak most nem tudok neked mondani sajnos..
  • horthy
    #51389
    Én még csak most kezdtem el játszani a Nascar 2003-al tud-e valaki olyan oldalt ahol vannak ( legjobb ) kocsibeállitások a pályákhoz ?
    A Nascar 2003-nál egyébként van-e ujjabb ( szebb grafikájú ) és hasonloan élethű Nascar szimulátor ?
  • 72TSanyi
    #51388
    Szerintem erre nincs mód, bár eddig nem volt szükség a pontrendszer módosítására sem. Nesze neked új szabályok......
  • geeb82
    #51387
    Sziasztok!
    Segítene nekem valaki abban, hogy tudom átírni a pontozást az nr2003(papyrus 2007 update) játékban?
  • gviski
    #51386
  • gviski
    #51385
    Hamarosan kezdődik ;-)
    Február 19. :D
  • PuMy
    #51384
    Arról nem is beszélve, hogy ellenben más populárisabb szériákkal, mint az F1 stb., Nascar ligákból nincs túl sok Magyarországon, sőt... AI ellen versenyezni meg mégse olyan. :P
  • PuMy
    #51383
    Szerintem menni fog, ha az nr2003 ment akkor ez is. :) Első körben úgy vettem észre, hogy nincs olyan "nehéz" az rfactor-os nascar mod mint az nr2003 mert például Las Vegas-ban nem igazán sikerült megforgatnom az autót, bár ennek ellent mond, hogy most Bristol következik és ott azért már nem egyszer sikerült ez a manőver.
    Amúgy ha nem akarsz feljönni a szerverre akkor ajánlom, hogy az alap setup pack-ot is szedd le a mod-hoz, mert anélkül irányíthatatlan lesz. Itt megtalálod!
  • gordon 24
    #51382
    Tisztelet a kivételnek!

    A VSR Simbin szekciójában csak eredeti gameval lehet nyomulni:D

    Race-on vagy Race07 ...

    (igaz azért mert másképp nem megy:DD)
  • Alexease
    #51381
    Sajnos, ha az iRacing valoban nyereseges, akkor az sem az eladasok, elofizetesek miatt;) Allitolag 18-20 millio dollarbol raktak ossze, plusz az utobbi ket evben beletolt fejlesztesi munka (azert az is van boven, mar csak kiutazni a palyakhoz, ott lenni 3-6 napot es scannelgetni sem olcso, foleg ha Ausztralia vagy Japan:P).

    Ha a mostani full letszammal szamolok, visszamenoleg a ket evre, a mindenkinek 2*1 ev elofizetessel, osszes megvasarolt tartalommal, meg akkor sem jott vissza a befektetett penznek a felel sem:D
    Es mint tudjuk, az iR elofizetoknek talan a negyede ha valos, mert eleg sokan csak az akcios, 1-3 honapos elofizeteseket hasznaljak ki, aztan ujra regisztralgatnak mindig mas nevvel:D Valakinek boven jo a Rookie sorozat is:)

    De az iR-rel hosszutavra, komolyan terveztek, valszeg nem fognak ehenhalni:)
  • Alexease
    #51380
    Ezert is irtam, hogy sajnos "letszamcsokkento hozzaallas" a warez ellenesseg;) Ez van.

    Igen, az NR2003-t is toltak warezben, de ott elsosorban az volt a gond, amire nepszeru lett, mar nem lehett kapni;) Sokan tobb ev utan, kulfoldrol vettek, 5-10-sevel lett hozatva;) A vegefele mar kint, tobb sza dollaert adtak egy-egy eredti dobozos peldanyt belole;) Hogy mennyien vettek meg annyiaert, azt nem tudom;D
  • 72TSanyi
    #51379
    Köszi az infót. Letöltöm, és megnézem hogy megy a dolog.
  • gviski
    #51378
    Hát most mit lehet csinálni? sajnos a rFactor játékosok többsége inkább a világ bolti verziót szerezte be, nekem eredeti, és azt is támogatom, hogy amivel játszunk igen is vegyünk meg! de most ha átállítanám a servert hogy csak eredeti exevel lehessen feljönni, erősen megcsappanna a létszám. De legalább nálunk nincs kilinketve a crack nem úgy mint más ligáknál...
    Amúgy anno a HRN-ben is lehetett menni világbolti NR2003-mal, az nem volt ciki? :D
    Mindegy remélem a rF2 ilyen szentpontból normálisan lesz megírva, és nem lehet majd warez változattal onlineban nyomulni. Az iRacingen meg is látszik, hogy nem lehet kijátszani a rendszert, jó élnek belőle, van pénz fejleszteni a játékot. ISInél el kéne kezdeni gondolkodni, én támogatom ez iR hozzáállást, fizess, hogy játssz!
  • Alexease
    #51377
    Tudom, hogy erosen letszamcsokkento hozzaallas, de nem ciki, nyiltan warez cuccal bajnoksagot szervezni!:)
  • gviski
    #51376
    Bár a kérdést nem nekem tetted fel de válaszolok, mivel én vagyok ott az egyik szervező ;-)
    a rFactor "világ bolti" verzióval is megy. A letöltések a fórumban megtalálhatóak, sőt elég csak azokat letölteni, valamint legyen meg az a bizonyos exe fájl is :-) Ha van még kérdés, itt vagy a VSR fórumba tedd fel nyugodtan, és remélem mielőbb találkozunk a pályán ;-)
  • 72TSanyi
    #51375
    Pumy, ez a bajnokság cFactor licenszel játsszható, vagy elég a letölthető játék a szükséges kiegészítőkkel. A bajnoksában használt mod-ot honnan töltötted le?
  • gviski
    #51374
    Mozgó képben :D

  • ChevyG #51373
    asszem most már nem halogathatom a vsr telepítését:)
  • PuMy
    #51372

    Egy kis reklám :P A las vegasi verseny befutója, a füvön az első 3 helyezett, a 4-es kanyarba 3 wide-oztak, aztán ez lett a vége. Én az 5. helyen mentem, így 2. lettem (#9-es autóval megyek ott). Jó kis első verseny volt nekem :)
  • gviski
    #51371
    Feljössz a szerverre és lemented ;-) vagy körözöl a szerveren :-) Szívesen látunk
  • PuMy
    #51370
    Szia!

    A setupot le lehet töltetni amivel a bajnokságba mentek? Ki szeretném próbálni, mert már eléggé hiányzik a nascar versenyzés.
  • gviski
    #51369
    Ha már szóba került ;-) VSR NASCAR:


    Vagy még iRacing :D csak pénz és idő kérdése :D
  • gordon 24
    #51368
    Hát igen!:D

    Pedig talán még msn-en is megvagy:D