3984
  • Brutal
    #1903
    Kösz Hadúr a tippeket a patch után egyenlőre még nem omlott meg a szerver!
    A nomad zóna merre található?
  • Tyler Durden
    #1902
    sok a szöveg Had, gyerünk írtani a nomád flottákat
  • HadUr
    #1901
    Ez csak szerveroldali patch, a klienseknek nincs ra szuksege.
  • konoko
    #1900
    Csak a serveren.
  • Brutal
    #1899
    Hadúr:
    Köszi a tippet megpróbálom...
    A mostani hét végén LAN lesz nálam...
    Az lenne a kérdésem,hogy csak azon a gépen kell a patch-et futtatnom,amelyiken a szerver van vagy minden?
  • HadUr
    #1898
    Hello all !

    Tombi
    Irj egy levelet es kapod a valaszt, automata uzemmodban van.

    Brutal
    XP szerver ala javallott feltenni az 1.1 peccset.
    Ugy latszik, mintha a szerver futna, pedig valojaban mar meghalt. Tegyetek fel fl admint az automatikus ujrainditashoz.

    HadUr

  • Brutal
    #1897
    Halihó minden pilótának!
    Lenne egy megoldatlan egyenletem ami a következő!
    elkezdek egy servert saját multiban(LAN) és kb. 1 óra game után kidob a szerver mindenkit és utánna lehetetlen ujrainditani,mert folyamatosan belépés előtt connection lost-tal mindig kidob!
    Van valakinek valami ötlete vagy fordult elő valakivel!
    A gépen XP van fennt....
    Köszönöm előre is
  • Tombi
    #1896
    Hello ! Nos jelentkeznék mert nagy kedvencem ez a gamma
    Modokat még nem használtam hozzá de szeretnék a Ti szervereteken
    játszani ! Szoval ha megirnád az átirt modot letöltési helyét + mit kell
    csinálni hogy menjen megyek...jah 1,01-es patchem van a gammához
    evvel is müxik a modotok ?

    Hirtelen ennyit !

    Várom válaszod !!!
  • steweee
    #1895
    valyon a kieghez kellessz az eredeti?már elajándékoutam
  • CS@
    #1892
    Oké ha majd úgy döntesz szólj.
  • gumininja
    #1891
    Igen, lenyegeben csak az anyag. De ha az oldaladat atveszi valaki, lehet a mostani irasok, tablak mar nem lesznek elerhetoek. De most elkerni egyelore nem akarom, mert nagyon tavlati a terv, es addig csak elkallodna veletlenul. Igy amikor tenylegesen belekezdunk, akkor kernem el. Gondolom meglesz addig.
  • CS@
    #1890
    Okés ,de ha jól értem neked csak anyag kell majd amit a http://gumininja.uw.hu -ra raknál.
    Ha így van akkor az ajánlatom továbbra is áll FW&X3 -ra
  • gumininja
    #1889
    Ha a morrot es a nwnt befejezzuk, es kijon a fl kieg, akkor lehet (sztem tuti, mivel egyik kedvencem) hogy belekezdunk a FL kibelezesebe. Akkor viszont lehet valahogy megkereslek olyan anyagokert, amik mar kesz vannak. De ez meg a jovo persze.
  • CS@
    #1888
    Ok. Mail ment a részletekért. THXs!
  • Wanax
    #1887
    hmm... hát ez lol
    :))
  • Wanax
    #1885
    csak gyere fel ircre, vagy irj mailt [email protected] -ra, itt kell passot kérni a szerverhez (kódolt a szerver hogy ne jöjjön minden birka a netről :), szal válasz levélben elküldik a passot a szerverhez, a linket, hogy honnan lehet letölteni a modot, és van nekünk egy hirlevelünk is, ahol repkednek az infók, a szerverrel és a változásokkal kapcsolatban, ennek a cime is benne van a válasz emailban.
    Ha valami nem tiszta akkor a #1874es hozzászóülásban benne van az irc csatink helye és cime, jelenleg is ottvagyunk :)
  • CS@
    #1884
    Nekem is megfordult a fejembe ,hogy ha nagyon unom magam benéznék.
    Ezzel kapcsban :
    Azt a MODot honnan tudom leszedni ami a belépéshez kell ?
    Esetleg van hozzá valami FAQ amiben benne vannak az újítások ?
  • CS@
    #1883
    Freelancer oldalt csinálsz ?
    Ha igen nem tartasz igényt a www.freeweb.hu/freelancer és http://free.x3.hu/freelancer/ -re ?
    Továbbra is szívesen odaadnám ha valakinek lenne kedve foglalkozni vele !
  • Wanax
    #1878
    Cobra: érdemes uj karid kezdened, egyrészt nincs nekünk se battleshipünk. Nekem pl 2 karim van, az egyik 20 szintű, a másikat meg tegnap kezdtem. a kezdésről pedig mindenki Manhattanban kezd, starflierrel, és 50000 pénzel, ha jól emlékszem a mod szerint ez level 6. ennyiből már lehet venni cuccot kezdetben, és jobb hajók már 100000-től vannak. szal azért annyira nem alap... ha pedig nem egyedül akarsz az elején szenvedni, megkérhecc arcokat hogy segítsenek. pl engem, vagy szerintem Hadur is segít, és még vannak jópáran.
    A szerver néha télleg eltűnik a listából. nem rég volt költöztetve legjobb tudásom szerint, akkor nem ment egy napig. a mod gondjai miatt is fagyogatott néha, de erre megtaláltuk a megoldást, ugyhogy ez a rész megoldva, viszont fagyni néha igyis fagy, de ennek már a mod az oka. a "néha" annyit tesz hogy napjában 5x max.
  • Jockey
    #1877
    cobra, ha úgy döntesz elkezded megyek én is veled, csak szólj:)
    kedvet kaptam hozá ismét hogy így olvasgatlak benneteket
  • Wanax
    #1874
    Hali srácok!
    Mp eléggé hanyatlik? hát ezzel mi nem vagyunk igy... rég nincs magyar mp szerver? hát azért van...
    [HUN]Ters Lair & A-Team
    Ez a becses neve, s fenn van a szerver listen, csak körül kellene nézni. max 20 fős szerver, tegnap este is voltunk benn legalább 7en... mindenki magyar, csak normális arcok. ha érdekel valakit, ircneten a #freelancer.hu csatin vagy itt adunk infot. és a szerveren rebalance 3.01 fut, szal nem is az eredeti játék, ha azt már unná valaki...
  • [HUN]PAStheLoD
    #1872
    Nem tudom én multiba eccer meghaltam és annyi.. nem teccett hogy nem lehet vinni a szipi szupi gépemet...

    Most jelentették be hogy lesz... de még nem mondom mikor
  • steweee
    #1871
    mikorra várható a második rész?a single egyszerűen fantasztikus volt,viszont multiban a lagolás miatt nem tetszett.habár nekem megjelenés útán rögtön megvolt,egy hét alatt végignyomtam,és utána mentem szerverre,lehet hogy akkor még nem voltak bejáratva vagy várni kellett volna egy peccst
  • [HUN]PAStheLoD
    #1870
    majd a 2-vel. ami mulit centrikusabb lesz!
  • Ervincso
    #1869
    Hai !!
    Meg nehany balnahatu esetleg... de nalam is pl kezd kifutni :(
    Persze van helyette mas

    -E-
  • Jony
    #1868
    Ha felpeccselem a crackelt gamet akkor menni fog??
  • Jony
    #1866
    Jaja! Most álltam neki tegnap és azóta nem nagyon tudom letenni, sőt ma ezzel álmodtam.:DD Szóval eddig azt hittem Gothic-nál jobban semmi nem foglalhat le de úgy néz ki tévedtem. Nem is olyan rossz most a játékfelhozatal. Ha ezt kivégzem azon nyomban nekiállok splinter-nek, biztos az se rossz. De ez rendesen bent van nálam a top 5 be!
  • Gugger
    #1865
    Játszódik még valaki ezzel a game-el?
  • Piccolo
    #1863
    Hi all.
    Tudnátok nekem segíteni, hogy a HUNters Lair serveren futó pecst illetve mod-ot honnan töltsem le?

    plíííz!!!!
  • Piccolo
    #1861
    de idegesítő...még úőj egeret is vettem direkt ehhez a játékhoz és nincs kivel multizni....
  • Piccolo
    #1860
    lol ;)

    márpedig én most makacsul gémre vágyom ;)))) magyar gémre :D mostmár csakazért is
  • balty
    #1859
    Sehol:)
  • Piccolo
    #1858
    régen a hunter lairon élveztem a bandázást.
    Tessék nekem jó server nevet mondani, na ;)))))
  • Piccolo
    #1857
    Elegem van a sok külföldiből ;)

    ha nincs magyar server legalább azt mondjátok meg, hogy ti hol játszotok. Magyarokkal szeretnék egy csapatban lenni, hogy megértsük egymást!

  • M.A.D.
    #1856
    na, ez is visszatérő téma.

    l3codeca 3 file!
    amúgy a fraunhofer a bűnös.
    a freelancer telepítésekor automatikusan feltelepíti.
    nekem már volt olyan, hogy csak szöveg volt. volt olyan, hogy csak zene.

    ja, és volt olyan is, mikor teljesen jó volt.:)
  • konoko
    #1855
    Vagy másképpen fogalmazok. Mi kell hogy menjen minden, és még a codecpack is fennmaradjon? =)
  • konoko
    #1854
    Akkor melyik codec a miatt van gond?
  • [HUN]PAStheLoD
    #1853
    1 szokott lenni...
  • [HUN]PAStheLoD
    #1852
    minek? nagyon szép angolsággal elmondják a dolgot!
  • [HUN]PAStheLoD
    #1851
    nm ace szar csak nem hisznek nekem :) de hát a lószar is jó 2 billió légy csak nem téved alapon... :))