3984
  • Gugger
    #1949
    hát a hang macera miatt teljesen szétment a gama, 3 x tettem fel újra, és még mindíg nincs hang, de most már szinte semmi hang nics, úgyhogy meguntam, sajnos úgy látszik kell ide majd egy win. reinstall, akkor talán megpróbálom, bár nem hinném, hogy lesz kedvem szarozni vele! Tele a tököm ezzel a szar hang gecizéssel!
  • Gugger
    #1947
    most megy !
  • Cobra.
    #1946
    Ne lepődj meg ha nem látod a szervert, megint napok óta nincs a listában. Ha már menne, akkor plz szóljatok.
  • Gugger
    #1945
    oki siker!

    Han nem jó a hang akkor ugyanaz a gond mint a single mod-nál?
  • CS@
    #1944
    ModManager nem kell.
    Jatekot felinstalalod.
    Innen letoltod az 1.32 –t ha (bar azt irtad ez mar megvan) :
    http://free.srv.hu/f/r/freelancer/site/
    Ha megvan akkor felrakod a modot ,innentol fogva a te verziod is 1.32 lesz szal ezzel mar nem lesz gaz.
    (nem kell semmi crack igy ahogy van jonak kell lennie)
    Irsz egy mailt a [email protected] -ra kodert. Aszem ez egy automata rendszer ugyhogy tok mind1 mit irsz bele.
    A kapott koddal nekiallsz jaccani.
  • Gugger
    #1943
    kell egyálltalán a Mod Manager ?
  • Gugger
    #1942
    ASE-ben látom a szervert de onnan nem indul el, a játékban meg pirossal írja ki az 1.32-t ezért nem tudok ráklikkelni!
  • Gugger
    #1941
    közbe megnéztem a 1885-ös hozzászólást és letöltöttem az 1.32-t meg a mod managgert, fel is telepítettem öket de nem megy a dolog! mi lehet a gond?
  • Gugger
    #1940
    Adott egy tört freelancer! A Single már unalmas, szeretném kipróbálni a multit. Segítség kellene, hogy mi kell és hogyan jutok be a magyar szerverre!? Egyet találtam és ez is jelszavas valami "LAIR & A-team" szerver! Szal valaki mesélje el egy kicsit szájbarágósan hogy mit kell tenni! Köszi!
  • Gugger
    #1938
    Egy régebbi mentett állástól próbáld újra, mert itt elvileg a 3 hajónak támadni kellene a rövid párbeszéd után! Annó én is megakadtam itt, és még sokan mások is!
  • Cobra.
    #1936
    A Sabre elvileg egy kicsit jobban manőverezhető (értsd: teherhajónál jobban fordul ), viszont valamivel gyengébb a páncélzata (bár ha lement a pajzs, akkor már úgyis mindegy).
  • Gugger
    #1935
    thx
  • Cobra.
    #1934
    akkor így : Térkép
  • Gugger
    #1933
    és akkor a nagy kérdés melyik a jobb a Titan vagy a Sabre ?
  • Gugger
    #1932
    ez nekem szólt? multiban ?
  • Gugger
    #1931
    hát lehet én vagyok láma de nem találni a terképet!
  • Hegylakolaci
    #1930
    Azt ajánlom nézd meg ezt a linket és kezd el ujra multiban
    http://etnies.muskatli.hu/freelancer.html
  • Cobra.
    #1929
    Legalább neutralba kell kerülnöd az adott frakcióval. A Corsairekkel egyszerűbb, sok Red Hessiant kell megölnöd, esetleg közben 1-2 Headhuntert meg rendőrt is. Outcastoknál egyszerűbb, ha megvásárolod a barátságukat.
    Térképet itt találsz: www.station-network.deITT
  • Gugger
    #1928
    Hogy tudom megvenni a Titan-t vagy a Sabre-t, ha az csak olyan system-ben kaphato ami eleve tele van ellenséggel, de ha azokat le is gyűröm akkor is ott van még, hogy olyan bázisra kellene landolnom ami szintén ellenséges és nem enged dokkolni!? Ti, hogy vettétek meg a Titant?
  • Gugger
    #1927
    help!
  • Gugger
    #1926
    van valakinek egy full térképe?
  • Cobra.
    #1925
    Tud valaki valamit a Hunter's serverről ?
  • [HUN]PAStheLoD
    #1924
    ja biztos :) na mindenesetre lehet hogy mennék multizni de most már tényleg :))
  • steweee
    #1923
    mikorra várható vmi kiegészítő vagy a folytatás?
  • Cobra.
    #1922
    annak semi értelme, ugyanis ha töltődik a cruise engine, akkor semmi más nem működik
  • [HUN]PAStheLoD
    #1921
    és esetleg a TAB gomb használata az elején :)
  • Cobra.
    #1920
    Shift+W-vel indulj el, nyomj egy Space-t free flight-hoz és nem tudsz veszíteni
  • vasjoe
    #1919
    Szevasztok

    Lenne 1 nagy gondom. elakadtam sp-ben a 11. szinten a versenynél. nem tudna nekem valaki küldeni 12. szintű mentést?. légyszi!!!!

    [email protected]
  • Cobra.
    #1918
    Most látom, hogy nem látom. Hova lett a szerver ?
  • Cobra.
    #1917
    olvasd el a #1875-öt
  • Braveheart
    #1915
    Valamiért nincs nálam hang a párbeszédekben meg a videókban, tudom ez vmi bug, de hogy lehet kijavítani. Ja és szoktatok még multizni?
  • Cobra.
    #1914
    Vagy éppen elszáll a szerver, bár mostanában nem történik túl sűrűn, vagy a te hálózati kapcsolatoddal van gond. Esetleg még próbáld meg újrainstallálni a Freelancert és a modot.
  • HadUr
    #1912
    A heten meg nem neztem, de bekukkantok.

    Az elszallas oka, hogy sokan nem igy installalnak, ezt pedig nem tudjuk kikuszobolni.

    Mit szoltok a bajnoksaghoz ?

    :P
  • Cobra.
    #1911
    Ja, és ne nyújtogasd a nyelved, mert megharapom :)
  • Cobra.
    #1910
    Új FL install után már jobb a helyzet, de egyszer-egyszer még így is elszáll a játék. HadUr a saját fórumotokat nem szoktad nézni?
  • HadUr
    #1909
    Az 1.1 peccs csak szerveroldali.

    Felkerult a sajat modunk, ami 1.32 verzioju.
    Nem kompatibilis egyik 1.32-es szerverrel sem es csak nalunk fut !!!

    Aki letolti a modot, szuz FL-re pakolja ra, fl mod manager nelkul, mert kulonben ugy jar, mint Cobra :P
  • Cobra.
    #1908
    Játszanék, ha nem szállna el állandóan a szerver, vagy én nem esnék ki a játékból.
  • Brutal
    #1906
    Miért van az hogy felpatcheltem a szervert minden fasza de ha egy modot elkezdek futtatni,akkor a küldetés elvállalása után lazán kilép a játékból...
    Nem a szerver hanem a játék fagyizik!!!!
    Kezd elegem lenni....
    Tyler Duren: Ez az Earth Alliance a Freelancer univerzumában van?
    Lehet hogy hülyének tünök de nem is hallottam róla....
  • Tyler Durden
    #1905
    hmm én az Earth Alliance-ban futottam össze velük nem is 1x.Óvatosan kell haladni arra, mert nem a szokásos jön 5db fighter felállás van, hanem pár nagyob darab hajó + rakat fighter, B wing, flakon meg minden szemét..
  • Cobra.
    #1904
    Mindig ilyen lagos a szerver ? (vagy csak nálam volt sokszor piros ?)