3984
  • Ervincso
    #1850
    Szia Piccolo !
    Mondanám, h. nézz körül [HUN] előtagú szerverekre "filter"-ezve... de igazad van, nincs ilyen fent ((
    03.08.12. 00:21

    Evincso
  • konoko
    #1849
    Talán próbáld meg a eye-vel keresni a servereket, és ott a szűrőben add meg a magyart mint kizárólagos helyt. Gőzöm sincs mennyi magyar server van, de nem fűznék hozzá túl sok reményt (napersze sosem lehet tudni).
  • Piccolo
    #1848
    jaj na, nézzen már erre valaki aki segítene! ...

    Külföldi szervereken nem szeretek játszani, mert multiban a társaság volna a lényeg... De nem találok magyar servereket. Plíííz!
  • Piccolo
    #1847
    hi, mondjatok léci magyar servereket. A HUNters még él???

    Elöre is köszönöm!!
  • Wanax
    #1846
    hjah, mozik során hegyeztem a fülemet izomból... mondjuk azért kicsit tudok angolul, de néha azért elvesztettem a fonalat a nagy beszélgetések közben... viszont, ha megnézitek küldetések között vagy után F5-nél a personal logot, ott a csávókám folyamatosan irja hogy mik történtek, perszre saját kommentárban :) de gondolom ezt más is észrevette :) én pl a hosszú utak során olvasgattam ezeket :)))
  • konoko
    #1845
    Tartottam tőle hogy csak annyi. Azok a szövegek sajnos minimális angol tudással is érhetőek bárkinek, ellenben a mozikkal.. Mindenesetre thx az infot.
  • konoko
    #1843
    Az a baj, hogy én sem, pedig régóta keresem már. Azt sem bánnám ha lengyel vagy etióp, csak lenne már szöveg az animok alatt =) Talán majd a folytatásban megoldják.
  • Wanax
    #1842
    Szerintem csak max a kezelőfelületet magyarították, mertha lenne sub is akkor arról biztos tudna mindenki :) pedig én a forumon nem olvastam még hogy lenne ilyen. és másik modban se láttam ilyet, szal szerintem eléggé nehéz megoldani...
  • konoko
    #1841
    Milyen a magyaritás? Csak kezelőfelület, vagy végre tett valaki subot az átvezető animok alá? =)
  • konoko
    #1839
    Acet leszedtem, és megy a hang XP alatt is. Thnx az tippet. Kerestem közben peccset, hátha az is segit, de kiderült hogy a msnél tojnak rá, és csak serverpeccset csináltak eddig. Node mindegy, a lényeg hogy van hang =)
  • Wanax
    #1838
    Hali!
    Ervincso: az az igasság, hogy nem vagyok annyira oda az ilyen virtualgirlekért, de Juni szerintem is jól néz ki :) titokban a sztori alatt azon szurkoltam, hogy nehogy meghaljon :)
    A másfél nap az kb úgy néázett ki, hogy vasárnap du. 5-től hajnali 4-ig, aztán másnap 10-12 majd 14-23 óráig...
    Mástéma: nézegettem a mások által csinált modokat, és szeretnék kicsit énis belekontárkodni a dologban... van valaki aki szórakozott ezzel? mert szivesen beszélnék vele. és van is egy problémám, letöltöttem egy modot, amivel lehet rakétákat lövő turreteket rakni a gépre, (Rhino 8 rakétavetővel azért durva ám :)))), de az a baj, hogy ha hátra felé néz a turret, akkor nem hajlandó rakétát lőni, csakha hátra fordulok a "v"-vel, ami meg csata közben nem tul jó... valakinek van tippje? :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #1836
    planetsideban is lehet repülni :)

    amúgy szeggy le mindent és csak DivX meg Xvid kell :)
  • konoko
    #1835
    2k alatt nem volt gond. Mostanság XP alatt nyűglődik a hang. Annyi lenne a kérdésem, mivel már volt szó róla, hogy valaki mondja meg, melyik codec a ludas pontosan. Valahogy rámtört a repkedhetnék picit hangulat =)
  • [HUN]PAStheLoD
    #1834
    Titan-t vegyél :) és írcsál akit jólesik :))
  • Wanax
    #1833
    Hali! Már régóta olvasgatom a forumot, az elejétől kezdve :) vasárnap délután óta jáccok a gámával, hétfő éjszaka már kész is volt a kötelező rész. amugy az nekem teccett, szerintem jó volt a story meg az egész. Bár kb 6x volt olyan helyzet hogy most aztán tuti meghalás, mert 10szeres túlerőbe vannak az ellenfelek, és akkor mindig jött valaki, aki kihuzott a szarból :))) a másik meg, hogy Juni meg King aztán nagy harcosok voltak :) amikor ketten álták a sarat a 20 nomad ellen amig én lövöldöztem a pajzsgenerátorokat, azért ez szép teljesítmény :) jah, és soha egy nanobotot vagy pajzstöltőt nem használtak :) igazi ász pilóták :)))
    A történek vége után, én teljesen előről kezdtem... vagyis eladtam az anubist és vettem egy patriotot, és még a lóvémet is elb*sztam ami volt :))) nekiálltam felderíteni az univerzumot :) és csináltam küldiketDublinban vettem egy baracudát, az jófajta gép volt :) mert a mostani stilettom az kissé lomhának tünik nekem...
    Azt viszont súgja meg valaki nekem, hogy melyik "gonosz" bandával érdemes jóba lenni... pl a red hessianokat nagyon utálják a corsairek, és a corsairek szimpik fegyverek terén és gépek terén :) szal az nemgáz ha a redek irtom ezerrel? és szerintetek melyik jobb gép, a Falcon, vagy a Valkyrie??
    Olvastam a codec próblémát is hogy sokaknak előjött, nekem 5.91es Ace van fenn, azzal nem volt semmi baja soha...
  • [HUN]PAStheLoD
    #1832
    vannak peccsek ilyen mod formályában ... érdemes egyiket másikat feltenni ha beválik használd egészséggel
    www.lancerseactor.com
  • [HUN]PAStheLoD
    #1831
    szivesen!
    nem tudom
    lehet
    igen
    nem
    a megfelelő válasz aláhúzandó!
  • BaziJoe
    #1830
    Sziasztok van a játékhoz valami javitás?
    És javít is valamit, és mit?
    érdemes felrakni?
    A magyarosításnak melyik az utolsó verziaja?
    A választ előre is köszi!
  • Lysandus
    #1829
    a freighter volt a gond szerintem. Azok lassabban fordulnak eleve. Ráadásul kanyarban még sodródnak is...
  • Lysandus
    #1828
    Pas: van valami konkrét tipped is, vagy csak "bele akarsz rángatni" vmibe? :-))) Már három fájlmegosztó progival is próbálkoztam, de nem jártam sikerrel. Közben az egyik szétcseszte a vindouzomat... Úgyhogy nem szivesen próbálkoznék potyára....
  • [HUN]PAStheLoD
    #1827
    nincs mit :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #1826
    lehet neked igen de nekem ment simán! olyanokat szúrtam el hogy legyőzök egy rakat corsairt aztán bumm neki egy aszteroidának.. reload és felszállás meg missönelkérés...
  • konoko
    #1825
    A hivatalos "A megcsináltam elsőre" mindig 9-10 probálkozást és reload-ot jelent valójában =)
  • lwb
    #1823
    amúgy nem könnyű a feladat. én is sokat ellettem vele, mire meglett.
  • [HUN]PAStheLoD
    #1821
    :) akkor lődd le
  • lwb
    #1819
    1. Cruise hajtóműt bekapcsolva menjél, ne szimpla utánégetővel.
    2. jobban manőverezhető hajóval könnyebb lesz végigmeni a pályán.
  • [HUN]PAStheLoD
    #1816
    akkor az kell neked átmész a Prgk beszerzése fórumba majd direct connect topic :) ott is meglelsz :)
  • Lysandus
    #1815
    Van valami konkrét tipped is? Mert sajna ezeket már lassan kimerítem. Már kb egy hetet töltöttem el netes kereséssel (tisztán!!!). Az ingyenes önállóan játszható Secret Operation-t találtam meg, de abból is csak az első részt, a teljes vagy a többi episode-ot tartalmazó linkek már mind hallottak. A boltokban meg mindig továbbküldtek, és kiderült hogy sehol sem kapható már egy éve. Nincs valakinek valami konkrét tippe? Mi az a dc++?
  • konoko
    #1814
    Ha valahol megtalálod, írd meg plz, engem is érdekelne. Warez vagy bolt, mindegy. Köszi előre is.
  • [HUN]PAStheLoD
    #1813
    warez, dc++ progik beszerzése..
  • [HUN]PAStheLoD
    #1812
    énis...
  • Hmuda
    #1811
    Az, csak már régen játszottam. :)))
  • Lysandus
    #1810
    Más: nem tudja valaki, honnan lehet megszerezni a Wing Commander 5-öt, a Prophecy-t? Körülnéztem a különböző PC-és boltokban is, de sehol nem lehet a nyomára akadni. Ha valakinek van valami tippe megköszönném! Hali!
  • Lysandus
    #1809
    Igen, a cruise drive kell (magyarul: shift-w) :-))). Szerintem fáklya sem kell, a csóringer ugyanis elszáll a végén (rosszul vesz egy kanyart, biztos raikönnennél tanult! :-)))). Szóval ne a tabulátort nyomd, hanem shift-w!!!

    eper: nem lehet, hogy pont a magyarítás miatt száll el? (nem vagyok szakember, úgyhogy más tippem nincs...)
  • [HUN]PAStheLoD
    #1808
    cruise drive nem?
  • [HUN]PAStheLoD
    #1807
    nekem iS! és az elején ajánlot egy kis utánégető :)
  • Hmuda
    #1806
    Pedig csak be kell kapcsolni a warpot (amivel 300-al mész) és olyan lazán meg lehet nyerni a versenyt, hogy csak ne. Nekem első nekifutásra sikerült.
  • BaziJoe
    #1803
    Sziasztok nemtud valaki egy magyarosítást????
    Előre is köszönöm.
  • BaziJoe
    #1803
    Sziasztok nemtud valaki egy magyarosítást????
    Előre is köszönöm.
  • [HUN]PAStheLoD
    #1802
    mostantól énis