3984
  • Fugitive
    #2825
    Szevasztok ki tudja miért lett jelszavas a void server?
    Ja és a jelszó is érdekelne, 60 órám menne kárba az álásommal.
  • FL Zoli
    #2824
    Azon ne múljon:

    PASSSSSSZZZZZZZZZ!!!!!!!!!
  • Crazy Mate
    #2823
    Valaki válaszoljon!!!!
  • Crazy Mate
    #2822
    Pontosabban ma kapom meg.
  • Crazy Mate
    #2821
    Ma veszem meg,olvastam valamit arról,hogy a játék forráskódját el akarja valaki kérni az ubisofttól,így repkedhetünk a bolygó felszíne fölött,stb.Ez az ügy hogy áll?Köszi a választ.
  • FL Zoli
    #2820
    Én nagyon keveset játszottam a HAVEN szerveren, szóval lényeges információkkal nem tudok szolgálni.
    Freeport9 en lehet venni Trident fightert, ami úgy tűnik elég népszerű...
  • MrCsiT
    #2819
    Nekem tud valaki segíteni? #2812????
  • FL Zoli
    #2818
    Kiegészítés toroco hozzászólásához
    persze ez csak Sp ben igaz... Mp-ben alapból nyitva vanak a jumpgate-ek
  • Toroco
    #2817
    az elején kötött az hogy merre repkedhetsz. az elején nem tudsz kimenni a rendszerből, de rendszeren belül mehetsz ahova akarsz. és a küldetések során kapsz engedélyt hogy áttudj menni más rendszerekbe. viszont ha végig játszod 15 küldetést, asszem annyi van, akkor utána már arra mész amerre akarsz, vállalhatsz küldetéseket pénzért és kereskedhetsz is, és felfedezheted a azokat a rendszereket amiket a missio során nem érintesz, vagy nincs lehetőséged körülnézni.
  • Crazy Mate
    #2816
    Egyébként az érdekelne a legjobban(játszottam a demóval,egy kicsit),hogy mennyire szabad a játékmenet,csak úgy,küldetés nélkül repkedhetek össze-viissza?
  • FL Zoli
    #2815
    Köszi szépen majd észben tartom...
    Csak a Xeungs galaxy szervert akartam kipróbálni, azért akartam mod nélküli játékot...
  • MrCsiT
    #2814
    Fl Zoli:

    Szia.

    Szerintem csinálj egy (mentés után) komplett uninstall-t, majd úgy rakd fel, hogy
    - vagy NE a default mappába,
    -vagy NE is ugyanarra a meghajtóra.
    Nekem már így volt, hogy egy idétlenkedő játékot sikerült elindítanom.

    üdv:
    Mr.CsiT
  • MrCsiT
    #2813
    ..mármint letölthető leírás lenne a legjobb..

    Mr.CsiT
  • MrCsiT
    #2812
    Sziasztok.

    Új vagyok itt, és érdeklődnék, hogy valaki tudna-e mondani komplett leírást az Evolutions -MODhoz. Konkrétan az érdekelne, hogy mik pontosan az új megvehető hajók, illetve, hogy hol tudnék venni battleship-et pl.
    Most New Berlin és New London között kereskedek, egy oda-vissza úton kb. 3,4Millát keresek. Tud valaki ennél profitosabb (esetleg rövidebb is jó) utat?

    (Hasonlóan jó különben a New Berlin - New Tokyo között passangers-t szállítani. Én most a Berlin-London úton csak az egyik irányba viszek utast, a mésikba vmi egyebet - talán Engine Componens-t, de nem vagyok otthon.)
  • Toroco
    #2811
    emberrel nem megyunk, csak amikor bemész a bárba vagy a bolt ba akkor videót mutat. a bolygóra leszállás ugy történik hogy dokkolsz a dokkoló gyűrűre és miután kiadtad a parancsot automatikusan berepül és leszáll a bolygóra. és ott ikonakra kattintva éred el a helyszineket.
  • Crazy Mate
    #2810
    És a bolygókra hogy lehet leszállni?Intró van leszállásnál,és a bolgyó felszíne fölött egy kicsivel lehet repülni?
  • Crazy Mate
    #2809
    Ebben emberként is mehetünk,vagy csak úrhajóval?És ha emberrel is lehet,akkor azt hogy irányítjuk?
  • Crazy Mate
    #2808
    Ebben emberként is mehetünk,vagy csak úrhajóval?És ha emberrel is lehet,akkor azt hogy irányítjuk?
  • Crazy Mate
    #2807
    Van valaki aki tapasztaltabb játékos,és beszélhetnék vele msn-en?
  • Crazy Mate
    #2806
    Van valaki aki tapasztaltabb játékos,és beszélhetnék vele msn-en?
  • Fist
    #2805
    A Lancersreactor on kellene fennt lennie...
  • DarkMagus
    #2804
    Valaki tudja ,hogy honnét lehet letölteni servert a Crossfire mod hoz ?
  • Fist
    #2803
    Mi a VOID szerveren szoktunk lenni este vagy délután.
    [RAPTORS]_Fist
  • LegionarR
    #2802
    Pár napja láttah h igen, de a közeli jövőben?
  • LegionarR
    #2801
    Jáccik mostanában valaki neten? Mert én is jönnék...
  • Toroco
    #2800
    persze hogy lehet
  • baraddavid
    #2799
    Sziasztok!!!
    Azt szeretném kérdezni , hogy kalóz verzióval lehet - e játszani vagy sem...?
    elöre is kocce :)))
  • Pitkany
    #2798
    Helló!
    Azt szeretném kérdezni, hogy használtok-e ventrillot, vagy TS-t. Légyszi írjatok egy IP-t. köszi
  • FL Zoli
    #2797
    Hehe
    úgy sikerült összehoznom a mod nélküli játékot hogy úgy reinstalláltam a játékot, hogy nem deaktiváltam a (void)modot...Gondolom gondok lesznek a visszállással.Így nem hiszem hogy deaktiválni lehetne a modot
  • steweee
    #2796
    sztem nincs. nálam az volt a hiba, hogy míg rad 9600-osom volt és újra feltettem(mert régebben gef ti200-asom volt)az újabb driverekkel lefagyott mikor szektorok közötti ugrást akartam csinálni, vagyis a kezdeti rendszerből sem tudtam kijutni. mihelyst kicseréltem gef 6600 gt-re, ua installal kifogástalanul megy. sztem nálad is meghajtóprogi a hiba, mert az alap 1.0-ás verzió is tökéletesen fut
  • FL Zoli
    #2795
    Szevasztok
    Nekem az a problámám hogy mod nélkül egyszerüen nem megy a játék. Tud valaki erre valami gyógymódot?
    köszi

    u.i kalóz verzióm van
  • Laacaa
    #2794
    Sajnos én is attol tartok valami egyedi dolog mert a google sem tudott segíteni. Nem találtam hasonló dolgot
  • Toroco
    #2793
    hú én még ilyennel nem találkoztam
  • Laacaa
    #2792
    Hello!

    Nekem is a hanggal van problémám a változatosság kedvéért :-)
    Először nálam is a szokásos hiányzó hangok hiba volt, aztán végigcsináltam azt amit itt ezen a fórumon, valamint az összes többin tanácsoltak, mármint hogy szedjem le a codeceket, meg rakjam föl a cd-n lévőt. Ez segített is, viszont jelentkezett egy újabb bug.
    Mégpedig az, hogy egy idő után a hangok lelassulnak, és egyre lasabban és lasabban játszódnak le, egész addig míg újra nem indítom a programot. Szóval az egy másodperces effekt 5-6 másodpercig tart. Ezen hogyan lehetne segíteni? Találkozott már valaki ilyennel?
  • Fist
    #2791
    :)
  • FL Zoli
    #2790
    Ott a szó!!!
    Ma én is fenn leszek...
    Aztán ne féljetek segítséget kérni
    Nem harapnak a raptorok.................olyan nagyot
  • Fist
    #2789
    ha valaki szombat este ráér nézzen föl a VOID szerverre.)
    [RAPTORS]_Fist
  • Jobrog
    #2788
    köszi,megpróbálom hátha segít
  • macleody
    #2787
    Nézz szét itt is.
  • macleody
    #2786
    1.4 patch
    1.1 patch
    1.1 patch
    Hirtelen ezeket találtam.