3984
  • macleody
    #2785
    Hmm... milyen jókat nyomtunk régen az Andromédán, CHSP-n meg a Hamburg City-n. A Hamburgon még saját bolygónk is volt. Régi szép idők.
  • macleody
    #2784
    A fegyver képének azt hiszem a jobb felső sarkában van egy kis ikon. Arra kell kattintani ha fel vagy le akarod szerelni. Az engine kill pedig nagyon hasznos dolog. PvP-ben például motor kilő és csak utánégetővel manőverezz. Csak így tudsz hatékonyan harcolni. Ha esetleg botok ellen kell menekülnöd szintén hasznos. Ilyenkor szintén engine kill nagy sebességnél, megfordulsz hogy szemben legyenek az ellenséges hajók. És szépen le fognak maradni míg te hátrafelé száguldasz.
  • Jobrog
    #2783
    Sziasztok!

    Én most találtam rá erre a jókis játékra,de rögtön szívtam is vele,egyszerűen gondol néha egyet és kifagy,de úgy hogy semmire nem reagál,resetelni kell. Nincs erre vmi patch? Másik meg hogy indításnál kiírja hogy nem ismeri fel a vidkártyám(9550-es Radeon),lehet ez a ludas. Ja nicns semmi mod fenn csak az alap játék.De nemtudom mit lehetne kezdeni vele,szeretnék játszani:(
  • steweee
    #2782
    nálam az engine kill vmiért nem működik, ráadásul egy korábbi évekkel ezelőtti hozzászólásban visszakeresve vmi olyasmit írtak hogy túlhajtja a motort és cikázni fog tőle a járgány így nehezebb eltalálni, de egyébként úgyis felesleges.

    a rakomány kidobását kipróbálom majd, a fegyvereket így nem tudom szerelni. mondjuk minden férőhelyen van már vmim felszerelve, eladom először a gyengébb felszereltet, de rákattingatva a raktérbe felszívott egyéb fegyverekre sem hajlandó mountolni, csak ha eladom (alacsony ár) és visszaveszem (magas ár) de végül is ez is mindegy, ki lehet bírni

    azért köszi a választ
  • lala12
    #2781
    1. Engine kill: a motor kikapcsolása. A "Z" billentyűparancsra kikapcsol a motor. Nagyon alkalmas a menekülésnél, ha kilövik a nagy sebességű meghajtást, mert az utánégetővel (TAB) tudsz tartani egy 300-as tempót hosszútávon. És alkalmas komolyabb légi csatáknál a nagy sebesség, és a hirtelen irányváltoztatások véghezviteléhez, mert nehezebben találnak el. Ilyenkor csak az utánégetőt szabad használni, mert WASD-ra bekapcsol a motor.

    2. Felső menüsorból kiválasztod az inventory-t (talán az "F8"), azon belül a rakományt, kijelölöd a szállított valamit, és megnyomod a szemetesláda ikonját. Amikor kidobsz valamit, a pajzsod eltűnik, ezért lehetőleg csak akkor használd, ha nyugodt a légtér.

    3. A fegyvereket csak állomásokon leszállva tudod felszerelni, de nem kell eladni őket. Ha sérültek, akkor természetesen előbb javítani kell őket, de ezt egyből fel is ajánlja, amikor leszállsz. A felszerelt fegyvert egy kis puzzle négyzettel jelöli, és erre kattintva leszerelhető és felszerelhető. Persze csak annyi és olyan, amilyen az adott hajónak megfelelő.
  • steweee
    #2780
    arra emléxik még vki hogy az engine kill mit csinál, mert nálam semmi nem történik, hogyan lehet a raktérből kidobni felesleges dolgokat ha beam all-al szippantok, és a fegyvereket amiket kilőtt űrhajókból szerzek csak úgy lehet mountolni hogy előbb eladom aztán visszaveszem őket?
  • Gaso #2779
    semmi nincs feltéve csak az original game és fogja magát és 1x csak kifagy... nincs időhöz kötve :S
  • FL Zoli
    #2778
    moddal játszol vagy Mod nélkül? ha nem a megfelelő modot használod, akkor szokott lefagyogatni az egész..
    pl modos hajó lenne a bolygón, neked nincs modod, vagy nem az van aktiválva...akkor meghal az egész...

    perpillanat ez a hibaok jutott eszembe...
  • Gaso #2777
    help! mi a fa*zert lép ki a játék a windowsba? nem egyböl lép ki, hanem játszok egy picit és kilép... gecire idegesítő mert menteni is csak bolygókon lehet ...
  • JCSR Apache
    #2776
  • JCSR Apache
    #2775
    Ööö..ki vagyok
  • Fist
    #2774
    Lehet újraéledünk???
  • FL Zoli
    #2773
    Ki ez az Apache? Te ismered Fist? Nagyon ismerős a neve...

    Csak hülyülök..De már tényleg elég régen láttalak
  • Fist
    #2772
    Fist,ahol tud,segít :)
  • Bandeeka
    #2771
    Mind1 a rendes gépem szervizbe és ez a ideiglenes elég szar. Minden szervernél ez a gondom. Megvárom mig kész lesz a rendes gépem. Azért thx a helpet
  • Bandeeka
    #2770
    Nah sikerült addig eljutnom hogy lássam a szervert, de most meg nincs pingje.
    Ez mitol van?
  • Fist
    #2769
    Háát incs nagyon ötletem. Próbáltál már a manuális úton fellépni?
    Az valahol az Exe file ban van de szerencsére én nem használtam soha. Aki tudja segítsen, én csak hallottam róla.
  • JCSR Apache
    #2768
    Engem is lehet:
    [RAPTORS]_Apache
  • Bandeeka
    #2767
    Nekem még mindig gondjaim vannak. Nincs tűzfal se és mégse láttom a szervert.
    tudtok vmi megoldást?
    Thx
  • Fist
    #2766
    Aki feljön a Void szerverre az keresse a [RAPTORS]-okat.
    Tapasztalatom hogy nem ír vissza senki sem pedig magyarul irok nekik ez miért lehet:?D
    [RAPTORS]_Fist
  • Fist
    #2765
    Ha látom felnézek!
    Jó vadászatot!
    [RAPTORS]_Fist
  • Toroco
    #2764
    hétvégén meg fogom nézni
  • xeung
    #2763
    Van. "Xeung's galaxy" néven fut, IP címet biztonsági okokból nem írok.
    Szívesen várok mindenkit.
  • Toroco
    #2762
    engem is érdekelne. van, vagy lesz?
  • xeung
    #2761
    Starting Money : 10000
  • xeung
    #2760
    Mod-mentes
  • macleody
    #2759
    Szerintem igen. Mod?
  • xeung
    #2758
    Hello!

    Érdekel valakit egy magyar server?
  • FL Zoli
    #2757
    Bandeeka nekem is kell crack, ha még nem sikerült szerezned akkor én pénteken tudok neked küldeni
  • Lord Oswal
    #2756
    na ugye
  • macleody
    #2755
    Igen ott olvastam :)
  • Lord Oswal
    #2754
    hát az lehet:) mer a HUNters klán oldalán is írtam de mivel ott nem válaszoltak ezért ide is irtam :D és ott csak azután válaszoltak miután itt válaszoltak ilyen egyszerű :D
  • macleody
    #2753
    Gyanús vagy nekem Mintha már olvastam volna ezt a kérdést valahol.
  • Fist
    #2752
    Milyen net-ed van?
    Az is számít. Tűzfal, egyebek.
  • Toroco
    #2751
    én nem telepítettem ezt a modot. csak kicsomagoltam és bemásoltam a játék könyvtárába.
  • Bandeeka
    #2750
    Megoldottam már csak a szerver nem müködik nálam
  • Bandeeka
    #2749
    Nekem továbbra is cd-t kér. Nekem warez verzios freelancerem van.
  • Fist
    #2748
    A mod hoz nem kell crack.
    Letöltöd a mod managert és a void mod ot feltelepíted a mod managert a játék mellé. Utána a mod ot kicsomagolod de annak is ott kell lennie azon a meghajtón. aktiválod, bekapcsolod a Fl-t és megkeresed a void szervert és csatlakozol. Sok szerencsét!
    [RAPTORS]_Fist
  • Bandeeka
    #2747
    Hali!
    Tudtok segiteni abba hogy tudjak jáccani a void szerveren? Nekem crackes verziom van de a void modhoz nemtaláltam cracket. AKi tud segiteni az segitsen pls. THx
  • Fist
    #2746
    Mostanában csak kevesen vagyunk fenn a voidon mert a klánunk teljesen széthullott. De Péntek, Szombat, vasárnap este általában fenn vagyunk páran (jobb esetbe) :)

    [RAPTORS]_Fist [email protected]