70
Ez a mai világ... Mi lett belőle...
  • drevil666
    #70
    meg.
  • EnxTheOne
    #69
    A társadalom férge, Ki kéne végezni.
  • andika120
    #68
    Azt még hozzáteszem, hogy az illető nem cigány, nem kábítószerezett és nem ivott. Ha egy ilyen ember követ el súlyos bűncselekményt, az emberek mindig megdöbbennek,nem nézték volna ki belőle, hogy ilyet tud tenni.
  • andika120
    #67
    Sziasztok! Szerintetek lehet még normális, rendes ember az aki börtönbe kerül 17 évesen brutális gyilkosságért és 10 (vagy picit több) év után kiszabadul és még mindig "előtte az élet"? Tízenévesen, rossz társaság miatt elég balhés, garázdaság stb. végül minimális összegért megöl egy idős embert, majd a börtönben jó magaviseletű, szorgalmas stb. Meg tud változni egy gyilkos?
  • sz4bolcs
    #66
    Ilyenkor csak azt felejtik el mögé tenni, hogy miben befolyásol a genetika.
    De hogy lehet olyanon vitatkozni adatok nélkül, hogy valakinek a vérében van, vagy pedig a környezete determinálja?
  • zomgzerg
    #65
    http://www.theync.com/media.php?name=6826-shocking-man-is-murdered

    csak erős idegekkel nézni
  • Rundstedt17
    #64
  • bens
    #63
    a cigányok 99%-ának vérében van a bűnözés, és ez mindig is így volt, mióta léteznek cigányok. az hogy pár éve értelmetlenül védik őket a törvények, még nem változtat a tényeken. nyilván fogalmad sincs a témáról, mert nem éltél még cigányok közelében.
  • Rundstedt17
    #62
    nyilván nem tanultál biológiát 30%-ban a genetika is befolyásol
  • Mirk
    #61
    hülyeségeket mondasz, senkinek sincs semmi a vérében, az ember személyiségét a környezete alakítja, nyilván a fehér szegény embered nem olyan körülmények között nőtt fel, és nem az volt a példa előtte, mint a cigány ember előtt
  • Rundstedt17
    #60
    A vérükben van a bünözés hajlamosabbak rá mint a magyarok.Ismerek szegény "fehér" embert és MÉGSEM RABOL,ennyit erről.
  • Mirk
    #59
    de te is csak annyira vagy értelmes, hogy azt gondolod, egyszerűen azért követik el ezeket a tetteket mert "cigányok". mert a vérükben van mi? arra nem gondoltál, hogy nem az fog boltot rabolni aki unatkozik, hanem az akinek nincs pénze és szar helyzetben van? persze hogy a fehér ember nem rabol mert neki van állása, az ő munkaadója hiába mondja hogy cigányt nem alkalmazok, ha egyszer nem az.
    nem mondom hogy örülök hogy itt vannak csak ez gondolkodás idegesít, hogy "faji alapon" bűnöző valaki
  • johny777
    #58
    Akármilyen hírt nézek a TV-ben, a gyilkosságok, rablások 96%át cigány követi el. Ez csak nekem tünt fel?
    Mónika show-ban 89% cigány vergődik.
    Tehát ebből következik az hogy a cigányok olyan pihent agyuak hogy pár száz forintért ölnek.
    PL: Nemrég pár cigány kirabolt egy kisebb boltot úgy 3000-4000 forint értékben, de nehogy felismerjék őket elégették márkás ruhájukat(Nike, Devergo) ami kb 40000-50000 forint körül volt.
    A legjobbb megoldás kitoloncolni őket, és a Román határra felhuzni egy jó vastag falat, mert ezek a *****-ok még a vaskerítésen is átrágják magukat. A börtön már így is teli van velük.
  • hallertos
    #57
    Sziasztok!
    Erről az esetről már én is hallottam.
    Van már valami új fejlemény a gyilkossággal kapcsolatban? A blog szerzője azt írta, h folyamatosan tájékoztat, ha meg tud valami új infót, de idáig még semmi újat nem láttam.. :)
  • koloncos
    #56
    Elnézést kérek mindenkitől, de a blog nem volt helyes az előző, így most leírnám: http://nyomozas.blog.hu/

    Köszönöm a megértéseteket!
  • koloncos
    #55
    A blog cime: www.nyomozas.blog.hu
  • koloncos
    #54
    Hello!
    Van még egy blog, amin magyarul van meg.
    Hello!
    :-)
  • masika
    #53
    jah értem:) már jó is az sok mindent megtalálbenne az ember
  • bodrisa
    #52
    A Wikipedia, amit koloncos irt be.
  • jmikso
    #51
    milyen site?
  • bodrisa
    #50
    A Scotland Yard is rajta van :) Ez a szájt, nagyon tetszik be is rakom a kedvencek közé.
  • bodrisa
    #49
    Még csak egy kevesen rágtam át magam, de eddig nem találtam meg az "igazit", de segithetsz nekem azzal, hogy te is keresel nekem:P
  • jmikso
    #48
    Noh találtál vmi jót?, meséljél!!!
  • bodrisa
    #47
    Na, megnéztem a wikipédiát is, nagyon sokmindent találtam, úgyhogy nagyon szépen köszönöm :) Csak azt nem értem, hogy miért nem jelezte nekem ezeket az oldalakat a goole mikor kerestem. Na most belevetem magamat az olvasásba, és ha valami izgalmasat találok akkor íriom :)
  • bodrisa
    #46
    Még nem, de jó ötlet köszönöm, megyek is lassan oda, csak előbb még befejezem a keresést a google-on. :)
  • koloncos
    #45
    Hello!
    A Wikipédiával próbálkoztál már?

  • bodrisa
    #44
    Hát nálam több mint százezer találatot talált. Úgyhogy most elkezdem böngészni őket. Van valaki aki tudna nekem esetleg segiteni még? Bármilyen portál jó ahol lehet ilyen rejtélyes gyilkosságokról olvasgatni. Köszi jmikso azért :P
  • jmikso
    #43
    áhh értem szóval lusta vagy..:)
  • bodrisa
    #42
    Nem igazán, inkább olyan oldalakat látogattam, ahol ezekkel folgalkoznak. Azért nem akartam a google-el foglalkozni mert túl sok búlváros hírt adna ki szerintem, és nem akartam mazsolázgatni. De lehet, hogy most megnézem mit érek el a kereső segitségével :)
  • jmikso
    #41
    Hmm a googlit nem próbáltad használni??
  • bodrisa
    #40
    Sziasztok, rég nem jártam erre úgyhogy lehet, hogy nem itt kéne kérdezősködnöm, és előre bocsi, ha rossz helyre jöttem.
    Szóval érdekelnek a rejtélyes halálesetek, gyilkosságok de nemigen találtam semmit eddig a témában, ha valaki tudna nekem segiteni azt megköszönném. Könyvek is szóba jöhetnek a témában, de ha lehet inkább non fiktív történeteket keresek. Köszönöm
  • I.C.ram
    #39
    Gillette-penge, ütőér kombó + fejben elszámolás, ameddig tudsz.
  • odex
    #38
    Mostanába mindenki felidegesít és előjön elég gyakran az az érzés hogy a legközelebbi kötözködő embernek legszivesebben levágnám a fejt és végig nézném hogy frecskol a vér meg ilyenek... utóbbi 2-3 évbe minden nap szinte csak vita van akkor egyre többet verekedek stb... szóval van valami tanácsotok hogy bírnám megakadájozni magam míg teljesen kész nem leszek?
  • Lazarus
    #37
    Hát nem tudom, ha ezen röhögni tudsz te se lehet teljesen normális
  • I.C.ram
    #36
    Azt birom, hogy ha cigókat büntetjük meg, akkor az már diszkrimináció, és órdibálnak, hogy demokráciát... Dögölne meg az összes bünöző cigány!
  • Tumor
    #35
    a csecsemő gyilkosságok a legdúrvábbak !! :))) beeletekerve nejlonzacskóba és kidobva a kukába, vagy a szemétdombra, vagy...mikróhullámú-sütőben meggrillezve 5-ös fokozaton,...földrabolva a sertések étkéül szolgálva.... :))) szerintem elég aberrált, de azért mindig jót szorakozok az ilyen híreken... ! :)))))
  • Cat #34
    amcsiban már csomo középiskola bejáratánál fémdetektor van a közelmult mészárlásai miatt

    bement a gyerek lövöldözni az osztályba, erre másik három is előkapta a fegyvert és lövöldöztek egyet - biztos hogy ez jo lenne?
    és ez ugyan iskola, de értsd ugyanezt a munkahelyre, buszra - tul sok bekattant ember van ahhoz, hogy engedélyezzék a fegyvereket, szivem szerint mindet betiltanám
    egyébként ugytudom engedélyezni fogják a gázfegyvereket, nem kell hozzá semmi papir

    vizsgaszinten én nem csak a pszihologiai vizsgálatot követelném meg, hanem a kezelési-lövészetit is

    rádioban hallottam hogy norvégiában (vagy finnországban?) van a legliberálisabb fegyvertartási törvény, a megkötés csupán annyi hogy egy páncélszekrényben negyvennél (40) több fegyvert nem tarthasz egyszerre
    ezt ők azzal magyarázzák hogy északon számtalan vidék van, ahol egyszerűen belehalsz ha nincs nálad fegyver, lerobban/elakad a kocsid, befagy a mobilod és nem tudsz jelezni, jön egy medve és megesz :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #33
    de azok meg csak lopnának egyet... és azt meg rendőrbácsi elveszi :))
  • Manta
    #32
    így is van
  • shaba23 #31
    Nem vagytok nagyon fps rajongók. Szarul venné ki magát, ha minden mentálisan gátolt efgyverrel a kezében rohangálna. Részemről nem akarok csak azért megdögleni, mert csúnyán nézek egy gyökérre az meg kihasználja "az enyhébben kezelt fegyvertartási jogszabájt". Különben meg ha "bárkinek lehet, akkor a cigónak is lehet...
    Mi lenne az utcákon ha leadják a TV-ben a Terminátort. Van Damme filmek után minden cigó karatézott... Elég a halálbünti