70
Ez a mai világ... Mi lett belőle...
  • The Garrett
    #29
    Az lehet de ebben az egyben igaza volt.
  • Penya
    #28
    Ne menjunk el sztem ebbe az iranyba.
  • [HUN]PAStheLoD
    #27
    mégis sokan követték :(
  • Lazarus
    #26
    Sztálin elmebeteg volt
  • Dzsini
    #25
    - Egy ember halála tragédia, milliók halála statisztika. /Sztálin/
  • [HUN]PAStheLoD
    #24
    azert a középkorban elég nagy volt a vallásosság és 14 évesen a bibliával keltés és feküdtél meg szartál és ettél ... persze én nem osztom 1az1ben a kereszténység nézeteit meg úgy az egyházi dogmákat de a rend akkor nagyobb vót! Vszleg.
  • Lazarus
    #23
    Na basszus, úgy gondoljátok hogy régen nem voltak gyilkosságok? Ha már a középkorról van szó azt hiszitek akkor nem voltak pitiáner bűnözők? És ha már gyilkosságról van szó gondoljunk csak a háborúkra, ott nem napi 2-3 gyilkosságról volt szó amitől ma az átlag embert felháborítja... Nem azt mondom hogy tökéletes "Ez a mai világ", de a múlthoz képest valóságos leányálom
  • magus
    #21
    ezzel az a gáz, hogy túl sok az idiota aki siman kap.
  • magus
    #20
    na ez azert mar szanalmas. 14 éves kis pöcsök, akikbe nem szorult annyit tisztelet az idősebbek iránt, késelnek, és ölnek. mivé fajult a világ. ennyi erővel én is mehetnék és megölhetnék egy embert. semmi tisztelet már, és az értékrendek egyeseknél teljesen eltolodtak. szánalmas. vissza kéne vezetni a halálbüntetést. akkor félnének már vmiert. cigokrol meg annyi hogy ne kapjanak segelyt, aki nem dolgozik az mehet ahova akar takarojdon ki Magyarországról. aki dolgozik es rendes cigyan anak mindegy nem?

    azert durva hogy a 14 éves kis pöcs semmit sem kapm de az a szerencsétlen mert másolt cd-vel kavart 1 évet kap. na ez a mai vilag. jojjon csak az a mateor
  • FREAK
    #19
    hát igen, mivel a rosszfiúknál már így is van fegyver, csak a békés embereknél nincs..... egyértelmű, hogy nincs mitől tartania egy felfegyverzett bűnözőnek.... de ha mindenkinél lenne akár egy .22-es, már nem ők lennének nyeregben
  • crx
    #18
    Ezzel teljesen egyetértek minél jobban elterjedne hogy bárkinél lehet fegyver akor a roszfiuk is csak álnának bután a bankrablásnál ha valaki a tömegböl ugyancsak rá szegezné a pisztolyt.
  • Coine, The A&O
    #16
    És mindenki karddal az oldalán járna :D
  • Penya
    #15
    jaja. mint a kozepkorba:) Laszlo kiraly torvenyei faszak lennenek ;) cigok kihalnanak :)
  • Evil
    #14
    akinek kell fegyver az szerez fegyvert.En is inkabb enyhebben kezelnem a fegyvertartas jogszabalyat.Halalbuntetes?En meg nyilvanosan is csinalnam.
  • shaba23 #13
    Ez igaz, de ha a gyér gondolkodású, bűnözésre hajlamos egyedek azt a példát látják, hogy milliárdokat lehet lopni büntetelenül, akkor azt gondolják "a hülye rendőrök engem se kapnak el"
    ... és ha elkapják is, az egy megtörtént gyilkosságot már nem befolyásol...nekem még elégtétel számba sem menne!!!!
  • FREAK
    #12
    csak azért mondom, mert a keresztapák a legritkább esetben ártanak a kis embernek, ők inkább állami szinten jelentenek problémát, az meg a kormány gondja

    és attól, hogy ők sittre kerülnek, még lesznek késelések az utcán...
  • shaba23 #11
    A gyilko cigányt nem kell bemutatni, anno B-A-Z megyébe laktam. "Ismertem" néhány "embert" akinek nem kés, hanem kard volt a kabát alatt...
  • FREAK
    #10
    nem a keresztapa a gond, hanem a gyilkos cigány....
  • shaba23 #9
    De persze tényleg szar egy olyan világ, ahol 14 éves kölykök gyilkolásznak öregasszonyokat egy ócska Sokol-ért, meg néhány régi pohárért!!!
  • shaba23 #8
    Véleményem szerint a megoldás egy kevésbé korrupt világ. Amíg a rendszer egy-egy bűnbakon rágódik "lám elkaptunk valakit az alvilágból" felkiáltással, addig az igazi Keresztapák élik életüket a pénzből emelt láthatatlanság mögött. Vagy a Dunaparti kupolás épületben...
  • FREAK
    #7
    ez egyértelmű

    túl sokan vagyunk, és aki más életét nem tiszteli, az nem érdemli meg hogy az övét tiszteljék
  • Penya
    #6
    Sajna nagy szar lett ez a vilag ;( Sztem is kene halalbutetes.
  • FREAK
    #5
    mindig mondom, hogy ha a cigány nem lenne biztos benne, hogy az áldozat védtelen, nem merné megtámadi

    megoldás?? USA-ban működik.... szabadabb fegyverviselés... persze így is sok a lövöldözés, de ezerszer több lenne, ha csak a bűnözők hordanának fegyvert

    pl. volt az az eset, amikor a trabantos köcsög lelőtte a kamionost.... nos az sem történt volna meg, ha valószínű lett volna, hogy a kamionosnál is van fegyver

    a dolog tehát kétélű, mert igaz, hogy így több fegyver kerül rossz kézbe, de ha a "jó" kezekben is fegyver van, a rosszak már nincsenek előnyben, és talán nem kockáztatják meg, hogy esetleg a békés járókelők lőjék szarrá őket fényes nappal
  • maxtor
    #3
    az akéselés isnyiregyen volt?
  • Frank99
    #2
    valaki meg cdkért, 1 évet kapott, bár még nem jogerősen.
    A büdös cigók meg csinálják az ilyen bulikat.
    Mert 95 % hogy cigó volt, ez az ő technikájuk...
  • HoTDoG
    #1
    Üdv!
    Ma hajnalban történt Nyíregyházán, abban az utcában is ahol lakom, egy brutális gyilkosság. Akik nézték/hallgatták a híreket tudják miről is van szó. Egy kis éjjel-nappali bolt fiatal eladóját ölték meg, aki nő volt. 20 -as éveiben járt. Megverték, majd elvágták a torkát, és párszáz forintot sikerült a tettesnek elvinni.
    Sajnos ez a mai világ, eccerűen nevetséges. Mostmár énis óvatosabban fogok közlekedni errefelé. Szal egy ilyen kisboltot, nemhogy kriabolni, de még megölni az eladóját...
    Remélem mihamarabb elkapják a tettest.
    Vissza kéne vezetni a halálbüntetéseket. megérdemelnék.
    De nemrég írtam ebbe a fórumba, hogy az egyik ismerősünk nővérét, egy 14 éves cigánygyerek késelte meg, egy magnóért és poharakért. Őt már elkapták.