9628
Klasszikus, és új horrorok, B-kategóriás remekművek topikja
  • PetruZ
    #9468
    Pl. XTRO 1-3, de a többiek jobban otthon lesznek ezekben. :)
  • Skynet
    #9467
    Tudnátok nekem nyomni pár horrorfilm címet? Főleg ilyen szörnyes kreatúrás torzszülüöttes nyomasztós érdekel. Olyanok mint pl: The thing, Splinter, Isolation, Watchers 2 (ennek csak a 2. része jött be a torzszülöütt kutyaizé és a nyomasztós hangulat miatt),Légy 1-2...Mindet nem sorolnám amiket láttam,de főleg ezekhez a címekhez hasonló érdekel,szóval ha valaki tud hasonló címeket bombázzon velük. (Dreamcatcher szerű és ilyen Feast szerű cuccok köszi nemérdekelnek, a lényeg hogy randa kreatúra legyen nyomasztó filmhangulattal:D --> sajna elég ritka)

    Köszi!
  • PetruZ
    #9466
    Jeffrey Combs ismét felölti a doki-gúnyát, ó yee. :) És még a sztori is elég hülyének hangzik, hogy megnézzem. :)
  • AntiHero
    #9465
    H.P. Lovecraft
  • Jano
    #9464
    Óvoáv.
  • fifi
    #9463
    Le Horde


    szar volt, nincs ezen mit szépíteni...

    3/10 de csakis a pár jobb bunyóért...
  • Bil Ur Sag
    #9462
    Nincs mit ;)
  • Seth
    #9461
    A címeket már én is megtaláltam, köszi a linkeket,meglesem
  • Bil Ur Sag
    #9460
    Én is ajánlok pár Japán Horror-t!
    Gyűjtsétek be őket bátran, mert igen jó filmek! Sőt!!! ;)

    - Blind Beast 1969 /éjfekete szadizmus, csodálatos film!/
    - Black Magic 1975 /idegen fantazma/
    - The Killer Snakes 1975 /megrázó, és felzaklató - alapmű/
    - Corpse Mania 1981 /A Japán Giallo!/
    - Evil Dead Trap 1989 /Argento, Fulci, és Cronenberg mesterek nyomasztó találkozása/
    - All Night Long 1992 /totál nihilizmus/ (ez egy széria, de szerintem a bemutatkozó része magasan a legjobb)
    - Guinea Pig. Gondolom mindenki ismeri, de a teljesség kedvéért álljon itt. Aki nem ismeri, ez is egy több részt tartalmazó "franchise".

    Szerintem mind alapmű. Nem csak Japánban, hanem úgy kb az egész Horror műfajban. A Blind Beast és a The Killer Snakes-től ma is kiráz a hideg. Kegyetlen jó filmek. Természetesen ez itt nem Hálivúd (hála Istennek), így aki tényleg Igazi Horrorfilmekre vágyik azoknak erősen ajánlott.
  • Bil Ur Sag
    #9459
    Szia! Szerintem tudok segíteni neked ;)

    Igen a Horror Express-re gondolsz. A jó öreg Savalas mester van benne :)
    Amúgy egy igen jó film.

    Innen tudod leszedni

    Remélem tudtam segíteni neked ;) A Horror legyen veled!

    A másik pedig amire gondolsz szerintem az Uninvited. 1988-as film.

    ezt meg innen
  • Herr Lehrer
    #9458
    the final
  • bali789
    #9457
    Helo

    1 filmet keresek, hátha valamelyikötök ismeri .
    Van valami iskolai bál ahol egy pár különc diák, akit eddig kiközösitettek stb , bedurvulnak és elaltatnak mindenkit és folytatódik a mészárlás, vagy nemtudom ... foggalmam nincs mi a címe, hátha beugrik valakinek. Köszi üdv. (kb 2008-9 es film tudtommal)
  • eddaniel
    #9456
    Tegnap láttam: Rika the Zombie Hunter. Japán horror, nagyon nagy, aki még nem látta nézze meg!
  • Seth
    #9455
    A másik meg szerintem EZ lesz. Horror Express.
    Honnan kerítem elő ezeket azt nem tudom XD
  • Seth
    #9454
    Ugye? Én is akarom XD

    Vmi laborból szállították vhová és kilógott a hajón. Harapdálta le a kezeket meg csibészelve volt, torokra támadt XD

    szerk:
    áá, szerintem EZ AZ, Uninvited a címe.
  • Herr Lehrer
    #9453
    mutáns macska
    mustsee
  • Seth
    #9452
    Keresnék egy filmet. Nagyon régen láttam már, de annyi rémlik, hogy vmi tengerjárón voltak és egy mutáns macska ölte ott az embereket.Tényleg csak ennyi rémlik,de szeretném újra látni mert akkor tetszett:)

    Illetve lenne egy másik, de abból még szinte semmit nem láttam,mert kicsi voltam mikor apám ezt nézte és csak az eleje maradt meg,tovább nem nézhettem XD. Egy vonat fut be vhová és az ember aki átvizsgálja a szállítmányokat, talál egy hullát aminek a szeme tiszta fehér. Később láttam még belőle pár dolgot de mindíg az volt benne, hogy aki meghalt annak ilyen fehér lett a szeme

    Vmi tipp vmelyikre?
  • PetruZ
    #9451
    Szerintem a többi sem az, legalábbis a nagy része inkább "csak" B. ZS kereséshez mondjuk ott a ZS-kat blog, biztosan ad pár ötletet. :)
  • Quantumleap
    #9450
    Kösz, majd utánanézek. De én a Menekülés New Yorkból-t és a Kobrát nem mondanám zs-nek.
  • Bil Ur Sag
    #9449
    Azaz! ;)
  • PetruZ
    #9448
    Bunyós Jackson = Action Jackson
  • Bil Ur Sag
    #9447
    Invasion Usa (Norris), Revenge Of The Ninja (Sho Koshugi), Usa action, Bunyós Jackson (nem emlékszem az eredeti angol címére, Silent Rage (Norris), Hero And The Terror (Norris), Bronx Warrior, Escape From New York (Kurt Russel), Cobra (Stallone), Turkey Shot (a.k.a Death Camp Thatcher), Airwolf (Jan Michael Vincent), Shogun Assassin (ez az egyik legnagyobb kedvenc filmem - ha nem ismered ajánlom neked. Alap film!! ;)),BMX bandits, Savage streets, Dead Heath (szintén alap)...
    itt van pár válogass. Sokuk szerintem a mai napig is nagyon jó film. Sőt vannak benne teljesen alapok is. Lsd. Shogun Assassin, dead heath stb... Ha több cím kellenne ennél is írj.
  • Quantumleap
    #9446
    Szevasztok!

    Valaki tudna-e ajánlani valami jó kis 80-as évekbeli zskategóriás akciófilmet, az "annyira szar, hogy az már jó" kategóriából? Lehetőleg olyat, ami hozzáférhető szinkronnal vagy van hozzá felirat.
  • Herr Lehrer
    #9445
    de tényleg jó lenne egy meghívó arra a hentelésre :)
  • Tron
    #9444
    Hálás köszönet, Azrael23!
  • Azrael23
    #9443
    Bocsesz, a külföldi linket elba... elpuskáztam
    Íme a helyes:
    külföldi
  • Azrael23
    #9442

    Rejtőzködő borzalom - a keresett filmed, Tron.
    Íme két link:
    magyar


    Nagy gyerekkori, VHS kedvenc volt nálunk is
    Mai szemmel már látni, hogy csak egy kis közepes B-horror, egy Alien kopi, de ha neked régi emlék, szerintem jó lesz újranézni
    Én is így voltam vele!
  • Herr Lehrer
    #9441
    én is pont ugyanezt akartam kérdezni :D
  • stonesour
    #9440
    Valaki tudna erre a henteles.hu-ra meghívót küldeni?
  • Tron
    #9439
    Sziasztok!

    Valaki már írta itt egy mutáns-horror film lényegét: valami nukleáris "vegyianyagtól" mutánsok alakulnak ki egy erdős részen, ebben van az a bizonyos infra síp amivel a kutyát hívják, ezt viszont a mutánsok füle nem bírja... van benne egy csaj is akit az erdőben találnak eléggé legyengülve megviselve, s beviszik a bázisra, kiderül, hogy állapotos, megállíptják, hogy x hónapos, másnap már hat hónapos stb... mutáns fejlődik benne, el is szabadul a bázison... a végén valahogy kiszöknek a bázisról, s a csávó egy domb tetjéről felrobbantja az egészet a mutánsokkal együtt...

    Na, szóval ennek a filmnek a címe kellene nekem, kb. 90-es évekbeli film! Hátha beugrik valakinek a leírása alapján (kb. ennyire emlékszek), még anno VHS-en néztem és nagyon megfogott...
  • hiszacu
    #9438
    megint szopat valamiért...
  • fifi
    #9437
    tökéletesen működik...
  • hiszacu
    #9436
    Csak nálam van dráma a hentelés.hu-n?
  • Bil Ur Sag
    #9435
    Nincs mit
  • Willenbrock
    #9434
    Köszi! Már sok helyen kerestem a filmet.
  • Bil Ur Sag
    #9433
    Hali!

    Itt tegyél egy próbát
    SSD 2008

    Sok szerencsét ;)
  • Willenbrock
    #9432
    Az S.S.D.-t meg sehonnan nem sikerült beszerezni(ruszki horror-állítólag jó)
    Nem tudja valaki honnan lehet megszerezni?E-bay meg külföldi rendelések nem érdekelnek-annyira nem azért nem érdekel az a film.
  • Willenbrock
    #9431
    Szerintem is jobb volt egy fokkal,bár gyakran nagyon látszott hogy nem amatőr felvételek hanem rendezői vágások meg kamerabeállítások vannak benne.Miközben home videónak volt beállítva.Nagyon erőltetik a dokumentumszövegeket is az elején meg a végén-mostanában divat hitelesnek feltüntetni az ilyen filmeket mint a Fourth Kindben is volt.
  • grebber
    #9430
    Paranormal Entity.
    Az Activity után nem sokat vártam de szerintem annál bőven jobb volt.
  • #9429
    Miért ne lehetne...