9628
Klasszikus, és új horrorok, B-kategóriás remekművek topikja
  • Willenbrock
    #9508
    Az Utolsó ördögűzőhöz tud esetleg valaki magyar feliratot?
  • Willenbrock
    #9507
    Wes Craventól a Sikoly nekem nem jött be de az Utolsó ház balra az tetszett.
  • kanduhr
    #9506
    Az elmúlt napokban újabb horror film kritikákat írtam:

    Horror Geeks
  • sajtkukuc
    #9505
    Sziasztok. Nem tudom jó helyen kérdezem, de nem tudjátok honnan tudok szerezni a Freddy's Nightmares sorozathoz magyar feliratot?
  • Lammer
    #9504
    inkabb ugy akartam irni, hogy remelem nem qrjak el... sorry en qrtam el :)

    [nagyon fel emiatt] ^^
  • Bulykin
    #9503
    honnan veszed hogy el lesz kúrva?? még premier se volt -.-'
  • ForzaInter
    #9502
    októberben kezdődik, asszem 6 részes lesz első évad, de már biztos hogy lesz 2. évad az pedig 13 részes, eddig legjobban várt sorozat, tuti fasza lesz szerintem, Frank Darabont neve nekem garancia..
  • hiszacu
    #9501
    Valahol elérhető már ez a Walking Dead? Mert eddig csak egy moziban felvett trailert láttam.
  • Lammer
    #9500
    Amugy Walking Dead sorozathoz mit szoltok?

    1ik szemem sir, mert kedvenc mufajomat megjobban csakis igy lehet elqrni(trendájositani)...
    a masik, meg uve---azaz orul, mert ha csak a kepregeny hangulatanak fele is jonne at, akkor is orulnek! :)

    (Remelem az angol Dead Set valamit elinditott, az nekem nagyon bejott, csak kar, hogy olyan rovidke lett :)
  • Lammer
    #9499
    lovecraftet NEM lehet megfilmesiteni... csakis konyvben az igazi! :(
  • kanduhr
    #9498
    Jöhet!!
  • Willenbrock
    #9497
    Na mit találtam-talán mégis lesz ebből valami.
  • Willenbrock
    #9496
    A Jeepers Creepers 3-at várom már.
    Meg 1-2 éve úgy volt hogy Del Toro az Őrület hegyeiből (Lovecraft) egy nagy mozit fog csinálni de mostanában semmi hír erről-tud valaki róla valamit?
  • kanduhr
    #9495
    interaktív horror movie
  • attila46
    #9494
    megvan The Cycle


    köszi
  • attila46
    #9493
    Hy..
    Egy segitség kéne,arról volna szó ,hogy nem emlészem egy filmcimre.A sztóri..,egy csaj megy az útszélén,véresen,szakadtan,főhősnőnk felveszi.A csaj elkezdi mesélni,hogy egyetemista,és régészeti ásatásokat folytattak az erdőben és emberi maradványokra bukantak és onantól kezdve kezdődik a mészárlás.A felvett csaj csak szelem....stb,és minden valami benzinkuttól,vagy mühelytől ered.Ha valaki túdná a cimet ...naagyon köszönöm
  • Bulykin
    #9492
    lesz Hellraiser 9
  • kanduhr
    #9491
    Alien és Longoliers kritika, Sikoly 4, Fear 3, My Soul to Take trailer, és kb 20 új horror film trailere a www.horrorgeeks.blogspot.com -on.
  • ForzaInter
    #9490
    Nálam legjobb.
  • fifi
    #9489
    EGYIK legjobb...
  • ForzaInter
    #9488
    Elmult évek legjobb horror filmje nálam.
  • Jano
    #9487
    Sőt.
  • Jeti2
    #9486
    az Éjféli etetés sem rossz:)
  • Skynet
    #9485
    Oké,köszi ezt is láttam,nem derengett....Ezek a vicces kategóriák inkább..:)

  • kanduhr
    #9484
    hybrid

    Én erre a hybridre gondoltam:)
  • Skynet
    #9483
    Őrült Stone is alap volt,TTw1-2 megvolt,Splice horrornak gyenge inkább scifi, Slither egy horrorkomédia, Lényből 1-2 ami nézhető volt, Hybrid gyilkos autóval hagyjuk:)
    Még valami esetleg???:/
  • kanduhr
    #9482
    Köszi!! Minden segítség jól jön, ha adsz egy email címet, akkor a többit máshol intézzük.
    Egyébként azt látom, hogy egyre több látogató van, csak sajnos mindenki lusta kommentelni:(
  • Bil Ur Sag
    #9481
    Jó ez a blog! Csak szorgalmasan ;) Ha szükséged/szükségetek van emberre aki szívesen írna régi Giallo-król, szólj bátran. Szívesen beszállnék.
    A legjobbakat!
  • kanduhr
    #9480
    Te is öregszel, de igazad van, mert pl a Black Christmas Remake egy határ szar.
  • kanduhr
    #9479
    Őrült Stone, The Terror Within 1-2, Splice, Slither, Hybrid, Lény 1-2-3-4 stb
  • kanduhr
    #9478
    Hi, tudom, hogy nem csípi senki a reklámozást, de azért bepróbálkoznék. Nemrégiben el kezdtem csinálni egy horror filmes (plusz játékok) blogot, egyre jobban megy és már társszerzőim is vannak. Ha gondoljátok, nézzétek fel rá: Horror Geeks
  • Skynet
    #9477
    Ezek alapok.:)
  • guardian hero
    #9476
    hills have eyes 1-2
    descent 1-2
  • Skynet
    #9475
    Köszi köszi,de ahogy írtam inkább az újabbak főleg 95 utániak érdekelnének,amiket írtál egy részét láttam,de egyik sem lett nekem kedvenc,a régiek közül nekem az egyetlen hatalmas kedvenc a mai napig a The thing.:)
  • Bil Ur Sag
    #9474
    Persze mai szemmel már nem vetekszenek a modern filmekkel látványban. De ezekben legalább annyi lélek volt, mint a mai filmekben pénz.
    A napokban nekiveselkedtem hogy megnézzem a My Bloody Valentine remakeját. Alapban gyűlölöm a remakeket. Hát a szokásos. Csili-vili mindenhol, eladható maszlag. A Black Christmas remakeja meg maga a horror egyik alapkövének megalázása, földbe tiprása. Sehol az eredeti nyomasztó brutális hangulata. De lehet csak én öregszem :)
  • Seth
    #9473
    Hát ez kicsit már régi, 80-as :)
    De imádtam régesrég, be voltam szarva rendesen alatta. Jómúltkor megnéztem megint nosztalgiából(úgy 15 év után).Végigkuncogtam XD
  • Bil Ur Sag
    #9472
    Ez is idefér még bőven

    Without Warning (a.k.a The Warning) alap film ez is ;)

    Szal, jó böngészést.
  • Bil Ur Sag
    #9471
    Szia ajánlok neked pár nagyon klassz filmet.

    C.H.U.D
    Alien Contamination
    Humongous!! Alap a műfajban
    Kindred! személyes kedvenc (régen Anthony néven is futott)
    Metamorphosis. Itt vigyázz mert sok ilyen jött ki ezzel a névvel. Ez a film kb a Watchers-re hajaz.

    Ezek mind szuper creature feature horror-ok ;) Jó filmezést.

    Ha több hasonló érdekelne írj bátran
  • Skynet
    #9470
    Xtro-k megvannak,abból is inkább csak a 2. rész volt ami főként bejött,de igazából az annyira nem nyomasztós csak van bennük jencike.:)

    Nomeg igazából kicsit újabbak érdekelnek (95 utániak), a Thing és a Légy kivétel,azok örök kedvencek.:)

    Csak egy ideje nem követem a témát így a napokban néztem a Splinther-t és az Isolation-t így az effélék érdekelnek,számítógépanimációmentesek, számítógépanimációs gagyiból van elég a film+-on..:D


    Sorry egyébként,baromi sokat láttam csak egyszerüen nem találok olyan oldalt ahol az összes ilyen jencikés horror össze lenne szedve a mai napig,így fingom sincs mi maradt ki...
  • Loál János #9469
    Basket case