9628
Klasszikus, és új horrorok, B-kategóriás remekművek topikja
  • hiszacu
    #9428
    még egy kérdés.a horrorfreak-re miért nem lehet frissreget kreálni?
  • stargatelost
    #9427
    hármat
  • hiszacu
    #9426
    a Paranormal activity-nek valóban két befejezést forgattak?
  • Bil Ur Sag
    #9425
    Hát nem tudom hogy három hónap távlatából ér e még valamit a dolog, de a
    leírásod alapján nekem Tobe Hooper - The Funhouse-jára emlékeztet.
    Ez talán segít majd:
    The Funhouse
  • Bil Ur Sag
    #9424
    sziasztok!

    Gyűjteményem bővítése közben elakadtam. Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek.
    Keresek egy régebbi horror filmet. Talán a 80-as évek vége, 90-es évek évek elejére datálnám a megjelenését. Pár dolog megmaradt belőlem a filmből. Az elején egy kisfiút mutatnak, aki megölte családját, és egy étkezőasztal köré helyezte el a testeket. Későbbi részlet hogy x jó pár évvel később megszökik egy őt szállító "fegyenc?" kocsiból. Eközben egy fiatalokból álló csoport megy bulizni a házhoz. A gyilkos is hazafelé tart. Az elhagyott házban az egyik csaj megtalálja a pincében a testeket (csontvázakat) az étkezőasztal körül. Majd hullani kezdenek mint a legyek. A teljesség kedvéért emlékszem hogy az egyik csaj fejét benyomja egy darálóba, vagy fúróba :))
    Ha valaki tud valamit kérem jelezze! Hálás lennék érte. Én is segítek ha tudok.
    Jó lenne angol nyelven vágatlanul, de hirtelen bármilyen állapotában örülnék neki.
    köszönöm!
  • grebber
    #9423
    Na elkezdtem nézni a 2010-es After Dark Horrorfestes filmeket!
    Az első amit megnéztem The Reeds(A nádas)

    Aki látta kérem írja le miről is szólt mi volt a lényege mert nem igen jött át :(
  • Loál János #9422
    Ki látta mindet?

    Nekem a Martyrs, meg a Philosophy of a Knife maradt ki ezekből, előbbi már megvan, valamikor meghesszölöm.
  • gz8
    #9421
    Meg tudja nekem mondani valaki annak az angol horrornak a címét, amiben fura, hegyes fogú emberek megtámadnak egy falut, az emberek a templomba menekülnek, bedeszkáznak mindent, aztán egyvalakinek sikerül elmenekülnie az autópályáig, ahol beül egy rendőrautóba, és megkéri a zsarukat, hogy segítsenek neki?

    Meglehetősen régi film, még fekete-fehér, szerintem a 60-as években készülhetett.
  • Szaszura
    #9420
    Sziasztok srácok!!!Gondoltam szólok hogy már fenn van a Rec 2 nézhetö dvd rip minöség bár spanyol de van már magyar felirat hozzá:http://addat.hu/80afe715/Rec.2.2009.SPANiSH.DVDRiP.XViD-XPERT.srt.html
  • Pretorianus
    #9419
    Inkább ellenvéleményeket várok azoktól, akiknek tetszett, vagy aki velem ért egyet, hogy nem egy nagy film azoktól megerősítést. Nem a technikai részével van bajom, tudom, hogy egy '82-es film, hanem a történettel.
  • gz8
    #9418
    Akkor már tehetted volna spoilerbe is...
  • fifi
    #9417
    az Xtro kurvára horror alapvetés...
  • Pretorianus
    #9416
    SPOILER:
    Tegnap néztem egy régi horrort az X-TRO-t, hááát elég logikátlan volt. A fickót elviszik egy másik világba, de visszajön a fiáért, minek? Az idegen lény megöli az autós fickót aztán a nőjét a kocsiban, majd egy másik nőt megtermékenyít a saját házában. (Miért nem az autós csajt csinálta fel?) Nem tetszett neki vagy mi? És a vége : A nő látja amint elviszik a fiát, de nem borul ki, nyugodtan hazamegy, és megtámadja a hűtőt! Baromság!!!
  • hiszacu
    #9415
    angol felirattal csak. http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1041768166


    =)
  • fifi
    #9414
    ezt én mutattam neked!
    amint megvan áthozod!
  • hiszacu
    #9413
    lehet vótmá... http://www.youtube.com/watch?v=KtPQh1AMl2Q
  • Loál János #9412
    Mizu?

    Engedj be, Zombieland, Leszbikus vámpírok gyilkosai, Evil Aliens volt nálam mostanában.
    Engedj be nagyon jó, elkezdem a könyvet is hamarosan, Zombielandtől többet vártam, de tetszett, a Lvgy. egész vicces, Shaun of the Dead-rajongók nyugodtan nézzék, az Evil Aliens is elég tréfás volt, az első gyiloknál igen kényelmetlenül éreztem magam. :)

    Amikre kíváncsi vagyok:

    Francia zombis: La Horde.
    Bár nem horrornak írják, a sötét hangulat miatt mindenképp megnézem: The Road.
  • hiszacu
    #9411
    Zombies of Mass Destruction (jó lesz)
  • ForzaInter
    #9410
    Romero uj filmjét a Survival of the Dead-et látta már vki?

    Nem találtam meg neten eddig sehol..
  • dante3
    #9409
    Pár hónapja láttam egy trailert egy horror filmből, amiben fiatalok egy kihalt helyen bemennek egy szellemvasútra, ott valami terrorizálja őket! Elfelejtettem a címét, ha valaki esetleg dobna egy linket róla, megköszönném!
  • Willenbrock
    #9408
    Shutter nem volt rossz 7/10 kb
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor bement a szellem a sötétkamrába és azt hitte a gyerek hogy a csaja,meg mikor a fotón hirtelen elfordult a szellem feje-az kicsit ijesztő volt.
  • hiszacu
    #9407
    Law Abiding Citizen. 10/10 (szerintem).
  • tugyiti
    #9406
    Jennifer's body:5/10 azaz 5 is csak a hölgyek szépségének tudható be,nem a színészi munkának meg a dramaturgiának...
  • fifi
    #9405
    nem nem hallottunk. mert ilyen film nincs.
    Dead snow van, amit frappánsan Náci zombiknak fordítottak az illetékesek.
    De semmi féle náci zombik támadása című film nincs :)
  • electrokilla
    #9404
    Erről a náci zombik támadása című norvég filmről hallottatok már? :D
    Nagyon nagy, én megnéztem az előzetest, kb. terror-bolygó szint :)
  • grebber
    #9403
    S.S.D. - Horror Stories of a Soviet Childhood (2008)

    Erről tud valaki valamit? Esetleg torrent linket adni mert sehol nem találok ilyet?!
  • fifi
    #9402
    de abból is hangsúlyozottan az eredetit!
  • Willenbrock
    #9401
    Feliratot sajna csak a Grudge-hez találtam,nézem akkor a Shuttert.
  • Willenbrock
    #9400
    Ok kösz akkor így keresek rá.
  • fifi
    #9399
    nem
    nem véletlenül írtam, hogy Juon
    utána az amcsik lenyúlták remakenak...

    jó film még az EREDETi Shutter is.
  • Willenbrock
    #9398
    Ez a film az ami angolul "The Grudge" címen van?
  • Willenbrock
    #9397
    Az egymásra lógó felratok meg elég zavaróak:(
  • Willenbrock
    #9396
    Találtam belőle 2003-as és 2009-es verziót is,melyikről van szó?Feliratot csak a 2003-ashoz találtam,de viszont ezt meg olyan változatban lehet csak letölteni ami Svéd feliratos.
  • fifi
    #9395
    Juon

    az összes
    beszarsz...
  • Willenbrock
    #9394
    Ilyesztős részek vannak a Haunting in Connecticut-ban.Tetszett a "Halott madarak" is.Ha művészi horrort akarsz akkor meg pl.az Antichristo a jó.
  • Willenbrock
    #9393
    Ha fosni akarsz vegyél részt egy igazi szellemidézésen éjjel egy elhagyott épületben.(nem film ugyan de a parát előhozhatja:)Én horrorfilmben gusztustalan borzalmat vagy ilyesztős jeleneteket láttam de félni nem tudtam tőlük.
  • hiszacu
    #9392
    Olyan nincs!
  • acsati
    #9391
    sziasztok
    nem tud valaki egy olyan horror filmet amitöl ugy lehet kicsit parázni is? nem az ilyen darabolos kaszabolosokra gondolom, hanem amitöl félni lehet. vagy ilyen nincs?
  • hiszacu
    #9390
    ja!
  • Loál János #9389
    Pontypool-t néztétek-e?