89387
PlayStation3
  • EmThor
    #20053
    Jericho: 20% elején céllövölde, 20-50% között kapjuk a szuperpowát, játék felénél megkapjuk mind a 6 karit, aztán rálépnek a golyóinkra :D (interjúból)
  • simirizsa
    #20052
    Hát én szerintem 10 perc alatt végig nyomtam nem egy nagy cucc és tényleg nem egyxrüen ugrándozik az FPS
  • baggins
    #20051
    Áhhh, nekem ez pont jó lesz lazításképpen... :D
  • EmThor
    #20050
    most csekkolom a codemasters fórumát mit tudni a game-ről. lesz gyűjtő UK-ban artwork-el, USA-ban artwork + hogyan készült.

    lesznek nyílt terepek, meg szóló részek a többi karival is...
  • Foxhound1980
    #20049
    Na épp azt irtam HW-en, hogy lehet a demó csak erre a hentelésre ment rá aztán a full meg más képet fog adni. Én nagy Barker rajongó vagyok, úgyhogy a beszerzést illetően sokat fog a latba vetni a demó milyensége.
  • EmThor
    #20048
    először is, isten halott :)

    másodszor: szarnak programozni. meg majd kitanulják lassan a ps3-at.
    de nekem ez a csapat alapú painkiller klón nem kóser akkor sem. hacsak nem lesz elég hosszú a játékidő, akkor talán ;)
  • Foxhound1980
    #20047
    Meg.
  • NEXUS6
    #20046
    Nekem bejött ez a Jerico. Nem olyan félelmetes, ijesztgetős, inkább kicsit olyan Resident Eviles.

    De az már tényleg röhejes, hogy a Resistance szintjét nem tudják elérni. Ugyan itt agyon van shaderezve az egész, de elég egyszerűek a 3D modellek, és a megjelenítés sebessége tényleg összevissza ugrándozik. Mi lenne, ha nem 1-1 szörny jönnne, hanem 100, meg bazi nyílt terepen, mindenféle boonyis objektumokkal, galambok a levegőben köröznek, hullanak a falevelek, a háttérben isten lovagol másféltucat legkedvesebb angyalával?
    Megállna a kép?
  • SlickAdam
    #20045
    Továbbra is van egy elcserélendö Motorstorm-om. Valaki? Hmm?
  • Foxhound1980
    #20044
    Mképp leszedem! :)
  • Foxhound1980
    #20043
    Te én a final bossal (direkt nem spoilerezem) szívok. Van valami extra taktik?
  • EmThor
    #20042
    locoroco kukurikú-ban megvan a trükk, mikor fenn vannak a locoroco-k hiába felébresztettem őket, lógtak az ágakon, nem tudtam leszedni őket --> meg kell rázni a kontrollert :)
  • EmThor
    #20041
    de csak néha, mondjuk 10%-ban, 90%-ban, jó + ez a depth of field effekt is (távoli részek először homályosak), de néha kicsit műanyag.

    szedd le meglátod, sokaknak tetszett, szerintem sima hent :(
  • SlickAdam
    #20040
    Van aki a HS-ben minden pályarészt 3 medálra lenyomott? Most egyenlöre én azon vagyok, hogy minden minimum 2-re sikerüljön, ám ez se egyszerü feladat szerintem. Érdekes viszont, hogy az összes BOSS-t 3-asra megcsináltam elsöre, elég gyengék lettek!
  • HAF Rigel
    #20039
    Sega Rally értékelés második menet.

    Most hogy már két estén át gyakorlatoztam vele , kijelenthetem , hogy egy vérbeli Arcade játék.
    - Grafika jó. Szép efektek szélsebes száguldozás közben.
    - Irányithatóság amolyan játéktermi, Full gáz medium kanyar felett egy kis fékezés, easy kanyarok ha megfelelő iven érkezel akkor fullba vehetők. 5 ellenfél közepes nehézségi fokon is verhetőek voltak , bár egy kettő rossz kanyar kanyar után nagyon utolértek.
    - Hangok jó. Mint egy ilyen játékban elvárható.

    Összegzésem azoknak ajánlom én akik könnyed autos játékkal akarnak játszani , semmi setup buherálás semmi szimulátór feeling , csak kökemény sebesség. Ride Race 7 nél viszont sokkal sokkal jobban irányitható.

    ui: azoknak is ajánlom akik játékteremben szerették az előző sega Rallykat

    Most jöhet majd a Dirt.
  • Foxhound1980
    #20038
    Döbbenetes egyébként, hogy nem tudnak 30 vagy legalább 25 fps-t fixálni...
  • Foxhound1980
    #20037
    20 fps ez is? LOL
  • EmThor
    #20036
    de megéri leszedni. viszont nekem továbbra se jön be, majd nyúzom még, hátha...

    ja amúgy meg a sima futásról annyit, hogy néha leesik a framerate 20fps környékére, nézzetek le vissza egy nagyobb pályarészre + lámpa bekapcsol (háromszög) aztán látható hogy nem úgy megy mint kés a vajban :S

    ps3-on eddig egyértelműen a resistance az isten számomra, grafika, hangulat, minden a helyén!
  • Foxhound1980
    #20035
    Na 9k-s használt árra még azért várni kell, lévén nincs más használható gém...
  • Foxhound1980
    #20034
    Pff...thx
  • EmThor
    #20033
    bakker, 9 perc 42 másodperc :) nem tudom, annyira nem rövid elsőre, ha megállsz nézelődni meg próbálkozol... másodszorra télleg rövid, 8-10 perc
  • EmThor
    #20032
    agyatlan hent... hát nem tom, ezzel nem vitatkozom, nekem nem hiányzik, főleg úgy hogy a 2 gépi csapattárs összevissza lő.

    clive barker-től az undying volt az isten. minijáték, zene, beszólások (scriptelt!) jók.

    de sajnos ennyi a pozitívum. nem olyan ijesztő, mégis mitől lenne az? fura kinézetű lények, de semmi extra. brutális? hát hentelni nem lehet, lelövöd, rongybaba elterül, hulla eltűnik, pont. ja meg egy kis vér is van talán. gusztustalan? ja, hogy a rózsaszín málnaszörp műanyag lé folyik a csatornából...

    nem tudom, szerintem vagy használtan, vagy kihagyom.

    erősen gondolkozok hogy a hs megér e 15/17 ropit, vagy használtan 9et...
  • Foxhound1980
    #20031
    Hány perc kb a demó?
  • baggins
    #20030
    Jericho: ezazezazezaz!!!!! Ez kell nekem, agyatlan hent, mindenféle fondorlatosabb logikai feladvány nélkül. Hiába, FPS-ben nálam ez a nyerő. Duplán vártam ezt a játékot, mert Clive Barker az egyik kedvenc íróm (Korbács rulez!), na meg a képi világ sem rossz. 6 választható karakter lesz a végleges játékban, szerintem ez azért nem semmi.
    A demo nagyon vagány, csak sajna vége lett egyszer csak, ami nagy kár, szerettem volna folytatni. Nálam biztos befutó, egyszerűen kelleni fog, kellően ijesztő, félelmetes, brutális, gusztustalan - a Manhunt 2 mellett kötelező darab! :)
  • Attila8805
    #20029
    Ratchet késés és demo!
  • Rena11
    #20028
    köszi a segitséget
  • Foxhound1980
    #20027
    Pontosan.
  • NEXUS6
    #20026
    Eccerűbb csinálni egy USA accountot!;)))

    Közintézmények, repülőterek, iskolák, stb címeit elfogadja a regisztrációnál!
  • Rena11
    #20025
    A Team Fortress 2 a Half-Life 2 Episode 2-vel karöltve érkezik majd a "Narancs" kiadványban, amely a két gamma mellett a logikai kézséget fejlesztő Postalt, a sima HL2-őt és az Episode One-t is tartalmazza majd.


    ez igaz lehet?
  • Rena11
    #20024
    srácok olyat esetleg nem lehet hogy valaki leszedte a jericho demot nem tudom sot hirtelen milye acc kell hozzá de nekem olyan nincs és még telepíttés elött átküldi nekem vagy ilyet nem tud a ps ?
    elnézést ha nagyon nagy marhaságot kérdeztem
  • Foxhound1980
    #20023
    :D
  • EmThor
    #20022
    folklore demo ugyanaz mint japán store-on volt, csak ugye most angolul.
  • EmThor
    #20021
    ja, most ért le a jericho demo, azért annyira nem rövid, pont jó úgy érzem, a 3 kari feldobja...

    grafika nem rossz, kicsit műanyag, meg a távoli dolgokra való élesítés, homályosítás először fura, de azt hiszem hamar megszokható.

    fegyverek ötletesek + a magic is. bár kicsit fura ez a paranormális harci csoport :S a lények, hát semmiből jönnek elő tömegével, aztán látványos és télleg ötletes effekt kíséretében eltűnnek.

    nekem az nem tetszik az egész koncepcióban, hogy csapatban kell nyomulni. jobban szeretem az olyan FPS-eket, mikor egyedül vagy és a nagy többség hálistennek ilyen. na most itt szerintem az a baj, hogy hiába adsz parancsot a társaidnak hogy álljanak meg és nyomnád egyedül nem lehet. oké, ha ez a lényeg, nyomjuk együtt (co-op??) DE a nagy probléma, hogy a harcok káoszba fúlnak. jön az enemy, vagyok sniper csajjal, a minigunos csávó elkezdi hentelni 3 cm-ről, én csak nézek jobbra balra... szóval káosz van na, szerintem bukta.

    félig-SPOILER
    mikor egyedül kerülsz a kariddal az hangulatos volt + minijátékok és a beszólások feldobják a hangulatot.
    SPOILER OFF

    szóval a játék a lényegében, a csapatalapú küzdelemben vérzik el. de talán megszokom. szerintetek?
  • EmThor
    #20020
    aszittem újabb kane and lincs hír :P
  • Foxhound1980
    #20019
    Friss AC video interjú, nagyon meleg lesz a gém!

    KATT
  • Foxhound1980
    #20018
    Na megjöttek a demók?
  • Ombika
    #20017
    lollllllllllllll
  • NEXUS6
    #20016
    A PS3 neve valójában: 3SP!!!!

    (3 Sexy Pussy)
    ;)))
  • EmThor
    #20015
    vagy 11 inkább
  • dante3
    #20014
    Az tutkó!