89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #20013
    Egyelőre még nincs semmmi USA-n, gondolom majd 10 fele.
  • Foxhound1980
    #20012
    Na az egy g.cijó pak lesz!
  • dante3
    #20011


    Orange Box aranyba lépett!
  • Foxhound1980
    #20010
    Hál égnek!
  • EmThor
    #20009
    NEM!

    US update

    [b]• Clive Barker’s Jericho
    • NBA 2K8

    - add on: MotorStorm - “Castro Capitano” $0.99.
    - add on: Ninja Gaiden Sigma - speed master

    videók
    • NBA 08 Upside Progression System tutorial
    • Eye of Judgement Overview
    • Guitar Hero III: Legends of Rock trailer
    • Iron Man trailer
    • We Own the Night trailer
  • Foxhound1980
    #20008
    Jericho demó október 4. a Store-on...:D
    KATT
  • EmThor
    #20007
    kiswechps3 írta gamer365-ön:

    -pes 08 tariler
    -HS háttérképek
    -Feel ski trailer
    -infamous trailer
    -spiderman 3 the new goblin
    -ninja gaiden sigma kiegek
    -warhawk hátterek
    -motorstorm kiegek
    -Sega RAlly demo
    Folklore Demo ismét más pályával

    gondolom ez az eu, usa frissítés meg majd blogon lehet.
  • EmThor
    #20006
    jut eszembe mégis csak van valami.

    japán store-ról aki leszedte a háborús, cell-shade grafikás játék videóját, valami arcadia war vagy mi, szal okt 4. japán store demó! bár a jpn sotre nem nagyon szokott csüt.ként frissülni. de igaz ami igaz, hétfő kedden is istentelen mennyiségű anyag került fel, mondom 10 ps1-es játék, nagyon durva!
  • Smithie
    #20005
    Jó konzolok ecsém'!
  • Foxhound1980
    #20004
    :D
  • Foxhound1980
    #20003
    Ezekkel eljátszanék szivesen
  • EmThor
    #20002
    benézted kiscsávó :P
  • bubi07
    #20001
    20000


  • EmThor
    #20000
    még semmi...
    ja és TAAAAAAAAAAAAKEEEEEEEEE :)

    csak valami megállapodás
  • Foxhound1980
    #19999
    Nézd meg mi volt az USA-ban...
  • Foxhound1980
    #19998
    Mai Store updateröl van pontos infó?
  • EmThor
    #19997
    hogy ne csak a hype legyen, mert megtévesztő!

    japán tolongás a halo 3-ért


    és egy jól elhelyezett plakát :)
  • EmThor
    #19996
    logitech dinovo edge.

    ölben kényelmesen elfér, van két lába, ha magasabbra akarod állítani. a dobozban van a dokk, egy ac adapter (táp), maga a billentyűzet, egy bt dongle pc-hez (hogy a pc bt-n tudjon kommunikálni, ha alapból az alaplapon nincs ilyen), egy törlőkendő, mert a port és az ujjlenyomatokat u.úgy vonzza mint a ps3, driver cd, használati útmutató.

    3t.hu-n vettem, többször vásároltam náluk, megbízhatóak. 3 év van rá, másnapra be is szerezték, hogy a rendelést leadtam!

    hátul van egy connect gomb (a háta amúgy narancssárga, eleje meg u.úgy tükröződik mint a ps3) azt kell megnyomni a ps-el való pároztatáshoz, ha vissza akarsz menni vele pc-re, akkor a bt dongle-n van egy gomb azt (is?) meg kell nyomni.

    bal shift kicsit rövid, mert tökugyanolyan kiosztású, mint egy magyar billentyűzet, csak más van a gombokra írva, amúgy minden u.ott van. numerikus pad láthatóan nincs. a tapipad zsír. ha a szélére teszed az ujjad lehet görgetni. olyan laptop billentyűzet feeling, jó lapos.

    nyilakkal lehet ps-en kóborolni menükben. z és y fel van cserélve, más billetet kell beadnom neki, nem az US-t valamelyik menüben majd.

    F1 a menüket mindenhol, F4 a címsort hozza elő csak a böngészőben. kb ennyi :)

    video1
    video2
  • tomy8614
    #19995
    egyenlőre starter pack (resi + motorstorm)
  • HAF Rigel
    #19994
    Dirtet is meg szeretném venni , most ezt találtam az 576shopban.
    Kicsit másra számitottam , erősebb szimulátór részre, de aztán eszembe jutott hogy ez Sega Rally annak a játéknak a leszármazotja amibe régen én is beleültem valamelyik játékteremben.
    Most egy kicsit más szemmel "tesztelem" majd este. Akkor majd többet is írok róla ez az első tapasztalat volt.
  • Sund
    #19993
    Nagyon bírom ezeket a beszámolókat, mert te olyanokat is megveszel, amit azért elég kevesen innen. Szóval köszi ezeket az értékeléseket.
  • HAF Rigel
    #19992
    Dirt demot játszottam a gépen + ezt is. Hajnalban kezdtem játszani addig a PCet nyúztam Wow Raid miatt. Amit észrevettem hogy az autó fara nagyon ideges kicsi kormány mozdulatra is kidobja magát, itt véltem felfedezni egy kis hasonlatot a Ride Race 7 el. Bár nem teljesen olyan , csak az F1 hez , meg GTR2höz szokott szimulátor énemnek nagyon furcsa volt. Itt ugye nincs is hagyományos rally hanem 6an indulunk egy kör pályán és 3 kor volt eddig. Mondom még este nekiesek majd egy nagyobb tesztnek. Amit érzek az elsőre azt a beülős arcad rallyit adta vissza mint ami nagyon sok játékteremben megtalálható volt régen. Előkapom majd a G25 és megnézem kormánnyal is. Grafika szerintem rendben van , de a nagy száguldozás miatt nem nagyon van időm körbenézni. Ma megyek Time trialt ott majd megnézem, Amit láttam a talajban tényleg mély nyomot lehet hagyni. Egyik körben vadászgépek huztak el a fejem felett. Másik pályán vonatok mentek az alagut tetején . Szoval ilyen dolgok miatt mondtam azt hogy arcad, mig a dirt talán szimulátorosabb.
  • Rena11
    #19991
    milyen játékaid vannak?
  • tomy8614
    #19990
    háát félig :) tegnap este összeraktam a routert, van netem meg linuxom (rádiós bill+egér gond nélkül megy mindkét helyen) :)

    reg: regeltem egy UK-címmel egyet ez műxik, majd még regelnem kell egy US-t ahol tudom használni majd a kártyámat is (ha jól értelmeztem a különböző fórumok hozzászólásait) GT HD lejött már a storeból :D

    az ID-m: tomy8614

  • Rena11
    #19989
    sikerült regglened ?
  • tomy8614
    #19988
    Én tegnap vettem egy rádiós logitech bill+egeret. Tökéletesen műxik a GameOS-ben és Linuxon is.
  • Kraptor
    #19987
    Én csak a demot játszottam Sega Rallybol és Dirtböl is, de a Dirt demo sokkal jobb és élvezetesebb volt számomra.
  • Balli
    #19986
    Esetleg nincs veletlen osszehasonlitasi alapod a Colin Dirt-el?

    Mas: Nekem van egy vezetek nelkuli (radiohullamos) Logitech eger+bill kombom, aminek a vevojet USB-re lehet kotni.
    Egy ilyet nem tudnek hasznalni a PS3-hoz? Ugyanis USB csatija az van..
  • Elveon
    #19985
    A grafika milyen szintű? Jobb mint mondjuk a Rallisport Chellenge 2?
  • Rena11
    #19984
    húúú a ridge race 7 az borzalmasan fertelmesen rossz de szerintem nincs ember aki ezzel nem ért egyet
  • Kraptor
    #19983
    HS sajna tényleg szaggat, de mint elöttem is írták nem úgy kell elképzelni, hogy képkockákat látsz hanem belassul az egész. Zavaró egy kicsit de nem olyan vészesen, mondjuk szerintem ezen többet kellett volna dolgozniuk mint az átvezetőkön.
  • HAF Rigel
    #19982
    Tegnapi első tesztem Sega Rallyval.

    Nagyon nagyon arcade. Végül is a Sega Rally az is volt régen. A talaj egyenetlenségek jól meg vannak rajzolva, változik is körönként a felszin egyenetlensége, de én az első pályákon nem éreztem külöbséget ha benne megyek a nyomvonalban vagyha nem. De jó arcade játék szerint az elős pályák nagyon könnyüek. Full gáz aztán csak keresztbe rakod a gépet a kanyar elött , egy picit elveszed és aztán full gáz. A kocsik lepattanak a tárgyakról ezért is írtam hogy arcade, olyan ride race 7 csak terepen.

    Ez most az első gyors teszt volt , majd belemászok még jobban.
  • Rena11
    #19981
    leírnád a pontos tipusát kedvet kaptam hozzá :D
  • narumon
    #19980
    "Ez nem igaz. Illetve csak felvetés, hogy igaz is lehetne. Higgy nekem: a Lair igenis jó játék. "

    Mint irtam korábban, próbáltam, személyesen, az otthonomban. Szerintem nem jó játék. Igaz én csak az első 1-2-3 gagyi pályáig jutottam, viszont én mint mondtam Casual player vagyok, ha valami nem tetszik az elején akkor nem játszok csak azért vele, hogy megtudjam mi a vége.
  • Foxhound1980
    #19979
    Namost a szaggatás fogalmát azért le kellene tisztázni úgy érzem...A HS mint ahogy a lenti tesztben irtam szaggatt. Ez tény ezen kár is vitázni. A fogalomzavar úgy érzem ott van, hogy hogy szaggat. Természetsen úgy áll fenn ez a dolog a HS esetében, hogy a képfrissités nem egy ponton, pontosabban meg is tudom mondani mely pontokon, nem stabil, és nem éri el a 25képkocka/másodperc értéket. Nagyobb bunyóknál átlagban 20 kürül ha van...Namost ez azt jelenti, hogy nem azt tapasztalja az ember mint pl PC-n egy MX440-el fullra húzott Far Cry-t látva, hanem azt, hogy darabos a kép, vsync itt nincs, és érezhetően nyögvenyelős az engine. A harc folyik csak éppen nem úgy mint egy DMC, NGS, GOW esetében ahol fixálva van a 30 fps ezáltal sokkal folyamatosabnak hat az egész. Egyébként Rena által emlitett cutscene ugrás is helyenként előfordul bár nálam ez leginkább akkor jött elő miközben a háttérben töltés volt Store-ról. (Megjelenítő egy V2000)
  • Nexxuss
    #19978
    46 ezer???
    HS nem szaggat, csak rusnyák a vidijók benne. mármint a tömörítés. V2500-ös Bravian tolom.
  • EmThor
    #19977
    ja igen es a bt fulesem is megtartotta magat, szoval bekapcsolom a headsetet es rogton tudok vele beszelni, nem kell ujra regisztralni :)
  • EmThor
    #19976
    na, billentyuzetrol irok, nagyon flash, menukben is lehet vele koborolni meg minden :) most neztem japan store-t, raktak fel egy csomo mindent ma is, fokeppen kiegesziteseket, meg vagy 10 darab ps1-es gamet
  • SlickAdam
    #19975
    Ja, nálam is leesik az FPS, a V-Sync hibák pedig szinte mindenütt elöfordulnak. Ja és nem tudom, hogy ebben vagy egy másik fórumba írta-e vki, de ugyanúgy, mint az illetönek, egyszer nekem is megfagyasztotta az egész rendszert a játék! Pedig karcmentes lemez (Cloud jóvoltából)...
  • EmThor
    #19974
    aszongyák rövid a jericho demó, de tartalmas :D