89387
PlayStation3
  • sirpalee
    #41056
    jojó, elkezdtem lehúzni a demot.
  • tarti19
    #41055
    jól lehet irányítani, kb. 10 perc alatt pörgettem le mi mit jelent és pár gombnyomással már majdnem mindent elértem :)
  • sirpalee
    #41054
    Okés kipróbálom... De úgysem fog tetszeni, civ kontrolerrel?
  • Alien!
    #41053
    nálam amikor szóba jött esetleg egy projektor akkor sok jót olvastam az Infocus-okról...vannak jók,aránylag olcsón.....azthiszem olyan 250e Ft körül van EZ...
  • DanielT
    #41052
    Jah, Toshibát mondtam, véletlen :)

    Az égő para valóban teljesen felesleges, a büdös életben el nem éred a max időtartamot vele, már rég kidobod a cuccot... árban sem sok.
  • tarti19
    #41051
    én nem vettem emg mert a junior kártyámat nem fogadja el:( pedig 2008 végéig jó ...
    Valaki helpeljen már meg pls:) Us storeról egyáltalán meglehet venni?:D vagy ez csak európai storeról lehet kivitelezni?
  • baggins
    #41050
    Van olyan ember, aki ezt még nem vette meg??? :)
    Csak ne lenne olyan fos lassú online, játszhatnánk néhányat.
  • Zodd
    #41049
    Próbáld ki és utána nyilatkozzál.
    Jó kis játék lett ez, főleg majd az online rész lesz érdekes.
  • baggins
    #41048
    Köszönöm. Egyébként baggins, nem ballor, de közben rájöttél. :D
    Egyelőre úgyis nézegetek, de tuti kell egy ilyen. A kép frankó, de nem Toshibát mondtál? Az ár minden projektornál húzós, ez ellen tenni nem lehet, viszont közben kiderült, hogy felesleges volt a sírás-rívás, mert az égő közel sem kerül annyiba, mint ahogy a vészmadarak jelezték. NA meg 4000 óra azért qrva sok ám...
    Ha más megvehet egy vadászpuskát, csónakot, biciklit, motort, vagy egyéb marhaságokat sok százezerért, én sem sajnálom a hobbimra azt a pénzt.
  • sirpalee
    #41047
    Mindenhol azt írták leegyszerűsítették, és felgyorsították (pc-n sokat civeztem), de nem próbáltam még ki...

    De mások is írták hogy egyszerűbb lett bizonyos dolgokban és sokkal gyorsabb, ami alapban rosszat jelenthet.
  • Zodd
    #41046
    Mond el miben lett leegyszerűsítve?
    Minden funkció elérhető benne, csak rengeteget fél automatikusra állítottak.
    Ami miatt szerintem előnyére változott.
    (Én mindegyik civ-el játszottam eddig, még az Alpha centauri-kal is. szóval tudom milyen volt régebben)
  • sirpalee
    #41045
    Hát igen jó lenne, csak a gond az, hogy elég nehéz árnyékokat kezelni, nem olyan egyszerű mint amilyennek tűnik :S . És még nem is beszéltünk olyan fényekről amik képesek átvilágítani az objektumokon :) (tansparency) na az nagy szopás real time-ban
  • tarti19
    #41044
    huh eza civilization 4 nem is annyira rossz:) egy pár multi mókát biztosan megérne, mert hangulat van benne:)
  • Jinchuu
    #41043
    Thx, szeretem olvasgatni az ilyen doksikat, bár közöm nincs hozzá. :)
    Remélem kitalálnak vmi okosságot az ilyen árnyékokra egyszer.
  • Foxhound1980
    #41042
    Köszi.
  • sirpalee
    #41041
    Legyszerűsített és konzolosított civ
  • Zodd
    #41040
    A civ demót most nyomtam végig harmadszorra. :)))
    Kár hogy csak 1250-ig lehet eljutni.
  • Nexxuss
    #41039
    a játék maga 4:3 de benne vagy egy 16:9-es dögös MK2-es keretben.
  • NEXUS6
    #41038
    Hát akkor te jáccá a Fatál és nerc cica című fjúcsőr részerrel. Amúgy ajánlom a WipeoutHD vidió letöltését a storeról 1080p minőségben, akkor rájössz hogy az mi amit beszúrtál.
    ;)
  • Foxhound1980
    #41037
    Megtudná valaki mondani, hogy a Mortal 2 PSN cucc milyen képaránnyal dolgozik? 4:3+keret vagy 16:9?
  • NEXUS6
    #41036
    A Civ demo nagyon jó. Kár hogy nem lehet benne menteni, így most 3 hétig, amíg szabin vagyok, meg meg nem jelenik folyamatosan bekapcsolva lesz a PS3-am!;))))

    A BF is nagyon király. Teccik a hangulata, jó a grafikája is, de jó lenne ha vinné az 1080p-t is. Szal a depis hangulatom kicsit lenyugodott.;)



  • Nexxuss
    #41035
    nincs neked SAAB-od véletlenül?
  • Gauge
    #41034
    BF:BAD COMPANY és DragobBall Z Burst Limit letölthető PS store-ról!!!
  • Zodd
    #41033
    Civilization demó nagyon tetszik, szóval elő is rendeltem :D.
  • Foxhound1980
    #41032
    Rajongója vagy a művésznőnek? :D
  • Gauge
    #41031
    Hali!


    PS Store -ról letölthető a BF: Bad Company és DragonBall Z Burst Limit demók!!!!!!

    Előre!

    G.
  • sirpalee
    #41030
    Látom sikerül ismételten félreértelmezni amit írtam, és lehető legjobban összekuszálni mindent amit írtam :) .

    Várj te tényleg nem postás vagy, tudom is, ügyvéd!
  • Alien!
    #41029
    srácok...a topic kezd olyan sas-kabaré feelinget felvenni...nemkéne.
  • DanielT
    #41028
    Áh, tehát az olcsó bicajod a végleges megoldás Baggins projektor problémájára!
  • sirpalee
    #41027
    Igen, csakhogy a TV-nek köze is van a megjelenítéshez, míg a hűtőnek és a kocsi újrafestésnek nincs.

    Am. ha lenne hirtelen eldobandó ennyi pénzem, inkább a mostaninál egy fullosabb bicajt vennék :) (viszonylag olcsó volt, alig drágább mint egy elite) ha már itt tartunk :)
  • DanielT
    #41026
    Ennyi pénzért állati jó hűtőszekrényt is lehet kapni, vagy újra lehet festetni egy középméretű kocsit. Miért nem ezeket javasoltad?
  • DanielT
    #41025
    Drága mulatság? Kinek? A nyugdíjkori borravalókból nem jelent gondot az ilyesféle luxuskiadásaimat fedezni...
  • sirpalee
    #41024
    Ahogy mutatta a képet, elég közel ült a projectorhoz...

    Amúgy láttad hogy azt írtam, ne vegye meg? Csak írtam hogy ennyiért mit is lehet kapni (értsd [én inkább egy nagy tv-t vennék mint projektort, bár az én szobámban nincs akkora falfelület ahova ki tudnám vetíteni).
  • Alien!
    #41023
    tényleg nagy feeling....de drága mulatság,maga a vászon se 2ft..ha megtehetném,nekem is kéne egy
    ilyen....
  • DanielT
    #41022
    Milyen király is lehet egy 46 -os Fullhd ehelyett!


    Saját fotó, a képen nem én vagyok.
  • carterx
    #41021
    A remote start Offon van alapból.
  • DanielT
    #41020
    Tényleg? Ez fantasztikus! Kiváló helyettesítője egy akár 5 méteres képátlót nyújtó projektornak! Ballor is biztos hálás az ötletedért, amikor kifejezetten a nagy képméretbe és a projektorba szeretett bele.
  • carterx
    #41019
    Annak mi köze van a zúgáshoz?
    Hol kapcsoljam ki?
    Mit csinál a zúgás?
  • aabelus
    #41018
    kapcsold ki a remote start-ot es becokizik a zugas!
  • carterx
    #41017
    eddig türelmes voltam és kihuzgáltam minden játék után,stb.
    de mostmár hogy a másik szobában másik tv-n is zúg,tuti szar.
    csak már elzavarnak vele a boltból lehet.