89387
PlayStation3
  • sirpalee
    #41016
    Elég nagy eséllyel ez alaplapba integrált hálókártya, annak meg a javítása nem a legegyszerűbb darab.

    Van itt nálunk sony customer support? Esetleg egy sony szakboltban kérdezz utána, hátha tudnak valamit mondani, de van egy olyan érzésem hogy elég sokba kerülne a javítása.
  • Istencsászár
    #41015
    ".A bolt azt mondta hogy közel van hozzá konektor,vagy az antenna zavarja" miért nem vitted be a boltba? nézzék meg cseréljék ki...
  • carterx
    #41014
    Ja és még az hogy a megvétel óta zúg a tv ha a PS3 megy,már a menüben.És ha ilyenkor átrakom tv műsorra a tv-t akkor azok is zúgnak.A bolt azt mondta hogy közel van hozzá konektor,vagy az antenna zavarja.
    Ma vettem egy másik PS3-at és azt gyanúgy bekötöttem mint emez volt és az érdekes módon nem zúg úgyanott.
    Kb 1.hónapos a régebbi.Van e esélyem cserére vagy valamire szerintetek.
  • carterx
    #41013
    Nem vagy egyedül!!!!
    (rühellem)
  • carterx
    #41012
    Sziasztok.

    Lehet e olyat javíttatni valahol ha mondjuk közeli villámcsapás miatt kimegy a PS3-ban a hálókártya.Mert így jártam.
    Ugyanúgy a PC-n és a Műholdvevőn is amiben Net kábel volt dugva.
    Segítsetek már.

    Thx
  • sirpalee
    #41011
    Hát ennyiért 46"-os full HD samsung tv-t kapsz....
  • sirpalee
    #41010
    Optimális esetben nem több réteget használnak, hanem simán a depth értékekkel számolnak. (vagy nem a COD4 esetében)

    Persze el lehet túlozni és alig is lehet alkalmazni. Timeshiftben ott volt, nem tűnt fel annyira, de ha megnézted ott volt és ha eltüntetted volna feltűnt volna a hiánya. Na ilyen egy jó effekt :) .
  • Foxhound1980
    #41009
    OPM UK Július

    Lego Indiana Jones - 8
    NBA Ballers - 7
    Metal Gear Online - 8
    Civilization Revolution - 8
    Haze - 6
    Overlord - 7
    Buzz! Quiz TV - 8
  • Alien!
    #41008
    hát én nem vettem észre...Cod4-ben is nagyon jó de sztem 2 lépcsős(vagy van,vagy nincs)...KZ2-ben jópár réteg van...nagyon sokat dob az összhatáson.
  • sirpalee
    #41007
    Elvileg volt benne (én legalábbis láttam).

    Ami nekem DOF-ban tetszett az a Timeshift, na azt nagyon optimizálták PC-re. Olyan tükörsima 60 fps volt minden maximumon, hogy azt szép volt nézni :) .
  • Scotty99
    #41006
    Végül megoldottam. Nagyon mosottas a kép, de legalább a TV frissítése nem bassza ki a szemem (rövidlátó vagyok).
  • Alien!
    #41005
    nekem a KZ2 depth of field megoldása jön be leginkább,sokkal komolyabb mint amit eddig láttam...Bár lehet,hogy a crysis-ben volt,csak kellő hw hiányában nemigazán láttam...mindenesetre,kötelezően kéne használniuk a fejlesztőknek minden fps-ben..Kiváncsi vagyok Resistance 2-ben lesz-e...úgyemléxem az 1ben nem volt.
  • OliApa
    #41004
    Oppszla! THX!
  • SlickAdam
    #41003
    utálom a focit. nekem ezek az időszakok rendkívül stresszesek.:D
  • HUNMarcus
    #41002
    na mindenki húzzon a tv-k elé megkezdődött a fociünnep!
  • tarti19
    #41001
    idén már lesznek olyan játékok:) de ezt nem szóban kell eldönteni , ahnem majd ah lesz stuff akkor kielemezni :) aztán mindegy milyen (konzolon) csak élvezni kell a lényeget:)
  • Istencsászár
    #41000
    Mikor?:)
  • sirpalee
    #40999
    Ja annyi hozzá, azért vesszük (veszem hogy maxon van), mivel jópár játék 720p alatt renderel, hogy stabil frameratet tudjon az egész játék alatt nyújtani, ami nem is mindig sikerül :) . Ha lenne még erő, nem kéne leskálázni.
  • DanielT
    #40998
    Panasonic AX100 a projektor.
  • tarti19
    #40997
    nem is a 720p a lényeg, hanem az AA és a részletgazdag megjelenítés... azért erre minden bizonnyal képes (lesz) a ps3
  • sirpalee
    #40996
    A videókártya már szinte maximumon van pörgetve :) . Pl. gears of war 1 85% ette le az x360-at és mint tudjuk az erősebb gpu terén. Még ha nem is teljesen maximumon megy, akkor sincs a 2.25 szörös teljesítmény növekedéshez elég erő :) . (ami kell a 720p-ről 1080p-re ugrásnál alapban)

    Na jó tegyük hozzá ez egy durva közelítés, nem teljesen 2.25szörös teljesítmény kell hozzá.
  • Istencsászár
    #40995
    Ki mondta hogy maxon van? ahhoz nem kell maxon mennie hogy 720p alatt is köhögjön a gép... legyen 720p AA-val, semmi más nem kell egyenlőre.
  • Chris Lowe
    #40994
    Jól megmagyarázta mindenki, most már értem!
    Tehát 2.25-os pixelhez már kevés, mert a maximumon van a hardver már most!
    LOL!

    Halkan: honnan veszitek, hogy maximumon van?
  • Scotty99
    #40993
    Más semmi ilyenem nincs ithhon jelenleg, de akkor majd megpróbálom, ha visszakapom a fényképezőt.
  • DanielT
    #40992
    Próbáld ki valami más eszközzel a bementet. Kamera, fényképezőgép, stb.
  • Scotty99
    #40991
    SDTV-n. Próbáltam azt, hogy felkapcsolásnál lenyomva tartom a gombot, csipogott egyet, de akkor sincs kép.
  • DanielT
    #40990
    Milyen kijelzőn volt eddig a PS3?
  • baggins
    #40989
    Anno a Wii-t próbáltam így, nagyon gáz volt. Gondolom a PS3 még szörnyűbb képet adna.
  • Scotty99
    #40988
    Az nem számít, csak ki akarom próbálni. Addig eljutottam, hogy hozzákötöttem "azt a sárga kábelt", de amikor a TV programban átkapcsolom CVBS-re, akkor nem jeleníti meg a PS3 képét...valami ötlet? :)
  • DanielT
    #40987
    Meg, de siralmas lenne a képminőség.
  • Scotty99
    #40986
    OS3=PS3, kicsit elírtam :D
  • Scotty99
    #40985
    Lehet, hogy nagy hüjeséget kérdezek, de szerintetek megoldható, hogy a PC-ben lévő TV Tuner kártyához kössem a OS3-at? Mert van olyan bemenete, mint amilyen a TV-n is (az a sárga kábel, nem értek én az ilyenhez )
  • DanielT
    #40984
    Ha jól esett ne hagyd abba, vagy a szomszédok számláit is hozzád dobom be
  • Sund
    #40983
    tom' de olyan jól esett ugratni.
  • fsgh
    #40982
    Viking-nek van demoja?:)
  • DanielT
    #40981
    Az egész postás dolog csak poén volt részemről... ezt már leírtam jópárszor azóta, de úgy látszik ezt már soha nem mosom le magamról :D (na nem mintha zavarna vagy ilyesmi) :D
  • sirpalee
    #40980
    Killzone 2 olvasnivaló

    Kissé szakmai, de érdekes :) . Újdonságot inkább csak ott mond hogy osztják szét spu-k között a feladatokat.

    Az árnyékokkal az a gond, hogy shadow mapeket használnak, ami alapban jó és szép viszont megvannak a korlátjai. A fő gond, ha az egész scene-t bele akarod pakolni egy shadow mapbe, akkor vagy irtó nagyot és gazdaságtalant kell használnod, vagy iszonyú pixeles lesz az árnyék, és ezért használnak több shadow mapet attól függően, hogy milyen messze vannak az árnyékok. És a vonal amit látsz ennek a LOD-olása. Csúnya megoldás, de a nagy kültéri területek dinamikus árnyékolását nem egyszerű megoldani. Vannak rá megoldások (pl amit a KZ2 doksi említ), de nem teljesen egyértelmű.
  • Sund
    #40979
    :)

    jóvan' de akkor lelked rajta.

    Az újpesti csomagkicserélőben dolgozik, nagyon rendes srác, amikor nem jött meg az army of two-m, felhívta a Galopp utcai postát, tűvé tett érte mindent. Azóta vett ps3-at is. Nem dolgoztatok együtt véletlenül esetleg?

    Na mindegy, azért köszi!
  • DanielT
    #40978
    :DDDDDDD

    Sajnos csak poén szinten tudom üdvözölni az ötletet :)
  • Sund
    #40977
    DanielT,

    most viccen kívül: olyat nem lehet, hogy a postásokat valami kis VIP csillaggal meg lehessen jelolni a jatekaim.hu.n? Van postás haverom, ps3 a mindene, biztos örülne neki.