89387
PlayStation3
  • Nexxuss
    #41096
    Hülye kérdés 2.0: Csak notebook hdd fér a gépbe, vagy belefér normális csak SATA2-es legyen? Mert valami böszme állat kellene a filmek miatt:)
  • Alien!
    #41095
    nálam szintúgy...:)
  • Nexxuss
    #41094
    persze. DTS rulez! Nekem szétdönti a házat.
  • Nexxuss
    #41093
    :D na az kocka:) Annyit akartam, hogy automata módban indítottam a játékot anno és így is toltam le. Most neki akarok majd ülni rendesen. Azt akartam tudni, hogy automata módban el lehet e érni S rangot? Ergo újra kell e kezdenem a cuccot vagy sem? Aztán rájöttem, hogy ha mission-t választok, akkor ott karakterválasztás címén lehet ki meg bekapcsolni:) Aztán meg arra is rájöttem, hogy sanszos, hogy mégsem autamát indítottam el a cuccot:) mivel a barántőm is játszik vele, oszt néztem mi a faszért osztott jobban mint én? Hogy a toszba tölti fel a kardot miközben ütlegel. Aztán most benyomtam az automatát Mission modban oszt máris lángolt nekemis, holott nem is töltöttem fel:)

    Remélem hamarosan jönnek meg japó címek, mert eddig 4 favoritom van: Ninja Gaiden, DMC4, Lost Planet (bár ez olyan ronda, hogy hányinger), meg a Ridge 7.:) yattaaa
  • Okami Amaterasu
    #41092
    mennyire profi?DMD lvl complited :)
  • HUNMarcus
    #41091
    nem, Te nem jöhetsz!!!

    vegyél fel frend-re aztán este megkapod a magadét
  • Alien!
    #41090
    jó ez a bad company nagyon....kár,hogy nem gyúrtak rá jobban a ps3 verzára....sajnos néha összehányja magát az engine, + a tearing is nagyon zavaró,néha recseg az egész...viszont a hangok elsőosztályúak(tisztára mint a Cloverfield-ben),a futás hangja menetfelszerelésben az vmi egészen zseniális.......

    illetve kivácsi vagyok a voice chat minőségére,mert itt a demóban eléggé gyengus.
  • wordsworth
    #41089
    Mennék énis BF-ezni ha nemgond :)
  • Nexxuss
    #41088
    Van itt profi DMC4 player? NAGYON profi?
  • HUNMarcus
    #41087
    a bedkámpení most akkor mikor fog megjelenni?
    globálgémen előbb olvastam hogy júni13 máshol meg júni23 szóval most mivan?
  • balljuggler
    #41086
  • balljuggler
    #41085

    De mikor??
  • HUNMarcus
    #41084
    persze hogy nem gond, minél többen legyünk, csak vegyük fel egymást a frendlist-re
  • balljuggler
    #41083
    Nem hinném!Mert nekem üveges tv állványban van és nyitva az ajtó de k.rva meleg levegő jön ki onnan!

    ui.: nem főzöm a gépet van annyi eszem
  • SlickAdam
    #41082
    a 60-as gépek valamivel melegebbet fújnak ki, de a lényeg az, hogy hatékony a hűtés és belül nincs túl meleg.
  • Scotty99
    #41081
    Nem lehet, hogy hibás példány volt? Enyém néhány órás játék után is csak langyos levegőt fúj ki...
  • fsgh
    #41080
    ó pont azt akartam:D igen érdekel:) akkor Assassin Viking csere mehet?
  • balljuggler
    #41079
  • tomi890125
    #41078
    üdv
    nincs ps3am az xboxosok táborát erősítem :) de aminap voltam a media marktban és ott különféle konzolokat lehet kipróbálni. Hát volt ps3is de levolt véde ilyen műanyag burokkal. Aztán mentem hátrébb a tvk felé és ott is volt egy ps3 azonban semmi védő izé körülötte. Na mondom kíváncsi vagyok milyen levegőt fuj ki hátul a ps3 odatettem a kezem és bazz azthittem megég, rohadt forro levegőt okád ki. Azt nem értem hogy az xboxok még hűtésmodding nélkül se fujnak ki ilyen meleg levegőt és mégis több probléma van vele mint a ps3al. Lehet ez a más gyártási technologia és anyagok felhasználása miatt van?
  • SD456
    #41077
    Hi!

    Én is mennék ha nem gond.
  • balljuggler
    #41076

    június 27-i megjelenés....
  • balljuggler
    #41075
    ez akkor érvényes ha mindenkinek megvan a másik frendlist-en???mert ha igen akkor vegyetek fel!!!este 9-10 körül már várhato vagyok!
  • sirpalee
    #41074
    Este nyolc után az reális :)
  • HUNMarcus
    #41073
    nah kifundáltam hogyan tudunk együtt játszani:

    először is MULTIPLAYER, majd ott COSTUM MATCH, aztán ha belépünk oda van ott egy olyan, hogy SQUAD INVITE, itt fel vannak sorolva az éppen online barátok, és aki játszik is a BC-vel, öhozzá tudunk csatlakozni a JOIN SESSION lenyomásával és akkor már egy serveren is vagyunk!

    másik megoldás ha saját host-ot hozunk létre és PENDING INVITES lenyomásával tudunk másokat meghívni magunkhoz!

    már csak meg kell beszélni hogy ki mikor ér rá és mehet a gamma! én pl ma fél 4-ig ráérek és majd este 8-tól ameddig ki nem szárad a szemem
  • tomijee
    #41072
    Hali az lenne a problémám hogy van egy: WD1200U017-004 külső hordozható vinyóm és rádugom psre de az sehol nem írja hogy bedugtam volna..vinyón visszajelző led világít, psben jobb sarokban fent a kis töltő köröcske tölt 1-2tőt aztán semmi. szóval mi lenne a megoldás? meg néztem egy WD MyBook Essential 2.0 500GB külső merevlemez ami 220ról megy és usb-s azzal menne esetleg?
  • tarti19
    #41071
    van érte egy Vikingejm cserébe , ha esetleg érdekel téged
  • NEXUS6
    #41070
    Kar, hogy a demoban csak 1250-ig lehet jatszani, de ez is rovidebb, mint a PC-n lenne (kevesebb kor). Sajna a demoban zero kihivas, de azert megvan a cives hangulat. Remelem, azert lehet majd valami hc szintet is allitani, tobb korrel, meg tobb micromanagementtel.

    De azert igy se rossz.
  • HUNMarcus
    #41069
    engem is érdekel , de én sem tudom hogyan hozzuk össze h egy serverre kerüljünk
  • fsgh
    #41068
    Emlékszel régen mondtad hogy lehet hogy kell az Assassin's cred-em:)

    Mire jutottál? kell végül?
  • zottyantas
    #41067
    Eladnám a GTA4-em, palos, 11+posta lenne az ára.
  • balljuggler
    #41066
    akkor ott van chat?mert még head setem nincs....
  • Alien!
    #41065
    már lenn van......nyomtam is vele...de nemtudom,hogy tudunk együtt játszani
  • sirpalee
    #41064
    Jelentem engem érdekel.

    Az esetek 99% assault vagyok, m16-al :) .
  • balljuggler
    #41063
    nincs kedved leszedni a BF Bad Company demot???
    Ha leszednéd akár multizhatnánk is....
  • Alien!
    #41062
    annyira azért nem érdekel.....:) nemigazán raknám be a lakásba,poénnak jó,de nem vagyok rajongó...
  • tarti19
    #41061
    1,3MB/s
  • balljuggler
    #41060
    kabbe
    akkar annak a tényleges letöltése mennyi is?" FIFAMESTER"
  • balljuggler
    #41059
    Este 9-10 körül van valakinek kedve multizni a BF:BAD COMPANY demóval???
  • balljuggler
    #41058
    Én EZT ajánlom neked ha már annyira érdekel a projektor T-ma..
  • tarti19
    #41057
    ilyenkor áldom azt a 10/1-es dsl-t :) most is 7,5G lejött 90 perc alatt
    rómaiként aláztama az ellent csak hirtelen félbe szakadt a gém:( pedig hangulatos volt...