89387
PlayStation3
  • sirpalee
    #42016
    Eddig 1.3 milliót rebesgettek worldwide. Talán most már 2 körül járhat. Remélem azért 6-7ig elmegy...

    Viszont néztem mgo-t és elég sokmindenért kell fizetni , pl hogy 2 karid lehessen stb...
  • Zodd
    #42015
    De az igazából még nem egy teljes hét (a megjelenés szempontjából).
    Jöhetne már egy hivatalos infó is a World wide eladásokról.
  • DanielT
    #42014
    Kiszálltam. Akinek van türelme magyarázza el neki.
  • sirpalee
    #42013
    A cikkes beposztolás nem itt volt, hanem a pc-s leáldozós topicban :P
  • sirpalee
    #42012
    Azt írtam hogy hozzám szólt, nem azt hogy nem rólad szólt. Megbuktál nyelvtanból?
  • DanielT
    #42011
    Ezennel hivatalosan is szellemi fogyatékosnak könyvellek el, bár a gyanú már hetek óta megalapozott volt. Ha nem tudod értelmezni, hogy mit jelent az hogy "rólam szólt" akkor nincs miről beszélnünk. Mondjuk eddig sem volt, csak anyázni próbáltál.

    Cikkes beposztolás? Milyen cikkes beposztolás te szerencsétlen kis hülyegyerek? Amit Rigel idézett be? Mi közöm volt hozzá? Vagy amikor Jimanszky kérdezte, hogy miről van szó és megmutattam neki?

    Szerencsétlen idióta.
  • Foxhound1980
    #42010
    MGS4 JPN megjelenés hete: 476,334 /thx max-pain/

    Ez mondhatni igen jó eredmény, eddig a legjobb.
  • sirpalee
    #42009
    Ah az irónia :) milyen szépséges dolog is...
  • sirpalee
    #42008
    Nem, hozzám szólt ha nem tudtad volna felfogni...

    Én kapálódzok? Akkor a cikkes beposztolás mi volt?
  • Sephi
    #42007
    Erdekes, nekem az elejetol kezdve teccik a jatek...

    SPOILER


    az a haborus ovezet nagyon utos. Meg a sztori... jajajajaaaaaa!!!
  • DanielT
    #42006
    Rólam szólt kisgyerek. Neked mennyire bonyolult felfogni?

    Kíváncsi vagyok meddig kapálózol még.
  • sirpalee
    #42005
    Az a hozzászólás pont hogy nem neked volt címezve. Vagy túl bonyolult felfogni?
  • DanielT
    #42004
    Kedves Rigel! Eddig sem olvastam a hozzászólásaidat, csak amiket nekem címeztél, tehát mégiscsak nekem írtad. Ha nem vetted volna észre, soha nem szólítottalak meg, csak választ nyomtam.

    Ez a továbbiakban is így lesz.
  • Alien!
    #42003
    Azért örülök,hogy a BF:BC-t tisztességesen megcsinálta a Dice,úgynézki mind2 verzióra odafigyeltek....De ez óriási:BF:BC Snake Eyes

    Btw,engem egy kicsit zavar,hogy ezekben a háborús játékokban mindenki olyan g*ci humoros...Itt is meg a Haze-nél is megy a majomkodás,közben főleg a Battlefield-nél már-már tényleg élethű harcok vannak,amiket totál hiteltelenné tesz ez az összevissza poénkodás....
  • Gideon Wieth
    #42002
    Télleg mikor mentem meg ? ha jol emléxem csak X-t kellett nyomogatni :)
    Én a dokival mentem el és a csaj az valahol beszélt egy emlékben :)
  • sirpalee
    #42001
    MGS2 elvileg van pc-re csak gamepad nélkül játszhatatlan, és az 1 is van pc-re, méghozzá a microsoft game studios kiadásában :) .

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ha nem törsz meg a kínvallatás alatt, akkor meg tudod menteni Meryl-t, ha jól emlékszem, és az az igazi vége amikor vele száguldoztok el a naplementébe.


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Bár nem tudom miért írok spoilerezve egy 1998-as játékról...
  • Foxhound1980
    #42000
    3. nélkül.
  • Gideon Wieth
    #41999
    Sose értettem mire jó ez az xbox 360 a Ps3 nál :) mindkettő szuper előnnyel és hátránnyal :) Ps 3 drága de minőség xbox olcsó de néhány év alatt beadja a kulcsot :) a játékok meg közel azonosak :) Csak a sok hülye veszekszik egymással h bibí az én console-om jobb
  • Gideon Wieth
    #41998
    És akkor az a csaj hogy-hogy él? valaki mesélje el priviben :) engem érdekel. Meg nem lehet valahogy PC-n emulátorral vagy valamivel végigjátszani a MGS 2-3at ? mert az 1 az megy az epsxe emulátorral /legjobb progi :)//

    Ha meg nem lehet valaki leírná miről maradtam le ? :)
  • Foxhound1980
    #41997
    GAME-től rendelt mostanában valaki? Tegnap reggel 08:40h óta picked/packed-en van a cuccom... Már nem írják ki, ha feladták vagy még fel sem adták talán? :D
  • balljuggler
    #41996
    Gép ráköt tv-ps bekapcsol kézzel ,de ugy hogy kb 5 mp-ig lenyomva tortod a gombot és majd hallani fogsz pár csipogó hangot...Na akkor már jo lex!
  • HAF Rigel
    #41995
    Kedves DanielT . ezuton kérlek meg hogy ne olvasd el a hozzászolásaimat itt a Forumon , úgy sem neked írom , így felesleges . Elismerem te vagy a mindenben szuper postás , de leszarom , meg azt isamit mondasz , mert számomra nem vagy hiteles . Aztomdtad szar a Haze grafikálya még nem is 720p , én meg úgy találtam nem , ergo nem egyezik a véleményük , erog nincs miről beszélnük , ergo én sem olvasom a te hozzászolásaidat , kérlek te se tedd meg az enyémmel . Jobb a békés együttlét, te a box tociban mi meg itt . Szép álmokat AA és talajtextura doktora.
  • NEXUS6
    #41994
    Na kicsit elszállt az idö, egész jó ez az MGS!;)))
  • Higgins
    #41993
    Ismerőstől vettem, szóval 2. TV. Holnap megpróbálom ezt is. azért köszi
  • wordsworth
    #41992
    Elvileg igen.
    Mégvalami. Ez nem az első TV amire kötöd nemde? Lehet, hogy baromságot mondok de nem kell resetelni a PS3at? Valami grafikai beállítás miatt, még jó régen írta itt valaki
  • Higgins
    #41991
    Automata beállításnál 576p-re teszi a felbontást és kész. A pixelesség pedig a felbontás rovására írható, nemde?
  • Laceee
    #41990
    ha bejön a ps3 menüje akkor elvileg jó helyre dugta
  • Foxhound1980
    #41989
    Emmeg itten COD5
  • aabelus
    #41988
    ja tenyleg.. akkor nem ertem.. ha tobb HDMi bemenet van a tv-n,akkor tedd at. vagy nem tudom,de en meg ilyet nem hallottam.
  • Laceee
    #41987
    ha automata beállitást választasz akkor mit irki ?
  • Laceee
    #41986
    azzal kezdte hogy hdmi kábelel kötötte össze...
  • aabelus
    #41985
    HDMI kabelt vegyel es menni fog :D
  • Higgins
    #41984
    Leteszteli, de a teszt alatt nincs kép, ergo nincs mit megtartani. Nem jeleníti meg az 1080p-s felbontást.
  • Laceee
    #41983
    ha a ps3 ban állitod akkor elvileg leteszteli a beállítást, utána van 30másodperced, hogy eldöntsd megtartod a beállítást ha lejár a 30mp és nem választottál semmit akkor visszaál az elöző beállításra
  • Higgins
    #41982
    persze, de ha kiválasztom az 1080p-t v. a 760p-t és tovább nyomom, nincs kép. :/
    A TV-nek tudnia kell ezt a felbontást.
  • Jimanszky
    #41981
    Igen USA-n van,japán motívumok a főmenű képei:)
  • Foxhound1980
    #41980
    Dehogynem.
  • Laceee
    #41979
    PS3 menüjében probáltad állítani?
  • Jimanszky
    #41978
    Azt akkor meglesem:)Nem vagy msnen bázz?
  • Foxhound1980
    #41977
    Van USA (?) Storeon fasza MGS téma, 7 mega asszem, változó háttérkép meg ikoncsere.