89387
PlayStation3
  • Yoda001
    #42056
    pc-s játékok mennyire ismerik fel a ps joyt? mert nem akarom azért elrontani (bár egy szimpla usb csatlakoztatással nemhiszem hogy ellehetne)
  • Foxhound1980
    #42055
    Júni 21/22 COD5 debüt trailer.
  • Foxhound1980
    #42054
    Jöhetne egy Tourist Trophy 2 is akár. :)
  • Istencsászár
    #42053
    Sbk 08-tól nemkell sokat várni szerintem...
    MotoGp 2 volt talán a széria legjobbja, a többi egyre roszabb és roszabb... szerencsére a THQ el is veszítette a liszenszet és meglepetésre a Capcom kapta meg a hivatalos MogoGP jogokat... remélem a japók összeröffentenek valami remek gémet.
  • Ombika
    #42052
    Muszaj jonnie a huzo neveknek,ha eladast novelni akarjak! :)
  • HAF Rigel
    #42051
    láttátok hogy a héten jön a Sbk 08 ( bár lehet hogy nem mert nagy csönd van körülötte) . De pont eszembe jutott hogy milyen jókat motoroztam ps2 a Moto Gp és hogy eddig nem is nagyon volt motoros játék ps3ra. Ja és ha minden igaz csütörtökön Ferrari Challenge ( bár itt sem biztos minden) és utána BF: BC . Hát azt kell mondja ez a nyár most nem uborka szezon az biztos.
  • aabelus
    #42050
    szerintem vedd meg nyugodtan,szepen latszik sdtv-n is. aztan majd gyujtessz penzt HD-re,es veszel azt. de csak azert mert nincs HDTV-d,az ne gatoljon meg a ps3 beszerzeseben. En SDTV-n is nagyon elveztem a jatszast,igaz, HDTV-vel egy mas vilag az egesz...
  • aabelus
    #42049
    ha latod,hogy fekete,akkor tudod olvasni is!
  • Sephi
    #42048
    :DDD
  • Sund
    #42047
    há' akko mi nem leszünk jóban. :)
  • Bale123
    #42046
    Eredeti dvd film?
  • Demeter
    #42045
    Srácok már feldobtam a kérdéset de még sajna nem kaptam érdemi választ. Az érdekelne, hogy vajon mitől van az, hogy a DVD film felirata PS3-on fekete, míg ugyan az a DVD film PC-n lejátszva fehér?? Azért kérdem mert eddig ilyen problémával nem találkoztam és baromi idegesítő. Főleg, hogy így olvashatatlan PS3-on a felirat.

    Thx!
  • Bale123
    #42044
    Szoval szerintetek az ár jó vagy van olcsóbb is ilyen?
  • sirpalee
    #42043
    Igen az... Én gyűlölö az ilyen embereket...
  • sirpalee
    #42042
    Bocsi, csak mostanában mindenki róla beszél, ezért egyértelműnek vettem :D . Legközelebb figyelek.
  • Sephi
    #42041
    HDMI.

    Bale123- ra ;ehet ha van HDMI 2 DVI kabeled es a moncsi hatanal van DVI dugo... marmint en ugy szoktam amikor a tv foglalt :P
  • Sund
    #42040
    szerintetek gennyes dolog, ha a BC demóban kilövöm a csapattársaimat a nagy "műholdas ágyú" székéből, csak hogy én férhessek oda?

    Egyszerűen nem tudok betelni vele. :)
  • Bale123
    #42039
    ja és a PS3 at rá lehet kötni sima Montitorokra?
  • eilor
    #42038
    sziasztok!!!
    ismét egy kérdésem lenne hozzátok! új tv-m van (sony kdl 32 p 3000) és ha megveszem a ps3at milyen kábelt kell hozzávennem hogy a legjobb minőségben élvezhessem a játkokat/dvd filmeket?? a hdmi-s kábel jó?? vagy melyik lenne jó?? (olvastam FAQ-t de nem igazán vágtam!!)
    biztos volt már a kérdés, sz'al bocsánat, hogy nem olvastam utánna! előre is köszi a válaszat!
  • Bale123
    #42037
    Szerintetek jó ár Ps3 GTA IV pack 99.000 FT ?
  • Foxhound1980
    #42036
    ok. Nem olvastam el.
  • Jimanszky
    #42035
    Igen arra,hogy első végigvitel után mit lehet csinálni;))
  • Foxhound1980
    #42034
    Ez MGS4-re vonatkozik?
  • Sephi
    #42033
    1. PS3 topik.
    2. Maskor ird oda milyen dolgot spilerezel.
  • sirpalee
    #42032
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    első végigvitel után az mgs4-ben különböző lőszertípusokat vehetünk az altatófegyverekhez, mindegyik b&b egységnek megfelelően egyet.
  • Istencsászár
    #42031
    "Ps 3 drága de minőség xbox olcsó de néhány év alatt beadja a kulcsot"

    Talán mert nem kéne baromságokat írni:), mit jelent a minőség? ugye ne fejtsem ki neked mi ennek az előnye és a hátránya... attól hogy a box első száriája hibás volt nem jelenti azt hogy ez ma is igyvan... mert nincs ezek a gépek már jók, nincs baj velük.
  • HAF Rigel
    #42030
    Spoiler Vigyázat AA doktornak elolvasni tilos

    Hát igen , én sem értem miért kell jönni is a saját topicjában bizonygatni az embernek hogy a mi gépükön a grafika szarabb.
    Én 1 szer sem posztoltam a Boxtopicba , nem mentem át fujjolni , bizonygatni
    hogy a ps3hardwer tartosabb stb stb . Alapvetően ezt várnám el kedves Doktor úrtól is. Van 30db progim ps3ra az árából 4-5 boxot is vehettem volna , de nem tettem , mert nem érdekel. Ezért sem érdekel az hogyha valaki jön és azt bizonygassa , hogy az a gép és multi cím miért jobb ott . Ez már kiderül ha ps3 a cél fejlesztési platform akkor lehet úgyan olyan játékot késziteni. De sokszor a pénz ami meghatározza hogy egy program hogy megy az egyik és a másik platformon. Tegnap este elhatároztam hogy nem igazán akarok foglalkozni már ezzel a melyik jobb , rosszabb . Van egy gépem amin jokat játszok ennyi , nem érdekel a másik ,az hogy az miért jobb stb stb , Van olyan program amit sajnálok hogy nem jelenik meg itt , de ettől nem fogok a kardomba dőlni . Az meg hogy egy másik oldalról bannol valaki csak azért mert itt összeszolalkoztak , ez olyan mint Pistike a homokozoban , 2 szer évet ismételt nagyobb mint a többi , így megmutatta hogy ő az erősebb , ám legyen tényleg ő az erősebb , jó játékot neki és xbox360 uralmat .

  • tothsanyi18
    #42029
    még egy utolsó kérdés:nem gond az h ott van zárójelben hogy USA
    olvastam a faqban a kompatibilitási gondokat.
  • mcwolf
    #42028
    Szerintem korrekt az ár.
    Rá lehet kötni régebbi TV-re is.
    Gyengébb lesz a képminőség,de azért még élvezhető.
  • tothsanyi18
    #42027
    egyébként nem oan régi a tv kb 3 éves
  • tothsanyi18
    #42026
    tehát akkor felejtsem el a sima tv?
  • DanielT
    #42025
    Kiváló.
    Rá.
  • Sephi
    #42024
    En szemelyesen, nem vasarolnek next-gen gepet ha nincs hozza rendes TV-em...
    En direkte kiprobaltam a Wii,X360 es PS3 gepeket SCART + sima sarga piros feher izevel, es valami borzaszto volt a kep...

    De ha mindenaron akarsz gepet, akkor oda jo az LCD moncsi is ami nem annyira draga... az is jobb mint a semmi.

    Es ha veszel gepet, erdemes korulnezni az aprohirdetos oldalakon mert van ahol 20.000 ft is olcsobban kapsz gepet.
  • tothsanyi18
    #42023
    Hello emberek.
    Akarok venni egy ps3-at.szeretnék tanácsot kérni, mert a faq-ból nem jöttem ki.
    Találtam egy jó kis gépet:http://www.platinumshop.hu/index.php?data[mid]=2&data[id]=861
    szerintetek ez jó lenne?
    Azon gondolkozok még hogy ezeket a masinákat rá lehet kötni a régi ótvaros hagyomány tv-re is?(mer nekem csak oan van.)(van scart bemenet)
    köszönöm előre is.
  • mombullet
    #42022
    Sürgősen eladó, übertől vásárolt bontatlan msg4 ajándék polóval 15.000-ért. Postát állom, előreutalással. Kell a pénz új tv vásárlás előtt vagyok.
    Érd.:[email protected]
  • sirpalee
    #42021
    De növekedni fog a felhasználóbázis, és nem év végére mondtam hanem 2-3 év alatt.
  • sirpalee
    #42020
    Jöhetek egy időre, ha csinálsz :)
  • HUNMarcus
    #42019
    mgo, most valaki? csinálnék szervert
  • Foxhound1980
    #42018
    Talán 4 milka meglesz év végére szvsz. 6-7M az majd a felhasználóbázis fele lenne...
  • Foxhound1980
    #42017
    Azért irtam, hogy a megjelenés hete.