89387
PlayStation3
  • Jimanszky
    #41976
    Hatalmas köszönet!!!!Asszem Raiden lesz a kedvenc:)))Ezek csak sima képek menüjelölővel vagy témák is?Ikonokat nem írja át?
  • Foxhound1980
    #41975
    Waoh
  • Foxhound1980
    #41974
    Vágom. Úgy is csináltam de volt, hogy mindkét fél felidegesített aztán nem néztem ki kivel van. :D De egyébként érzem az egészen, hogy több lett volna az eredeti terv, Kojima többet akart. A 2005-os MGS3 motorral készült trailerben volt egy koncepció, sajnos az nem valósult meg, meg jó pár dolog amit igértek. De ezeken túltettem magam mert a végleges mű is fantasztikus lett. Mondom engem az zavar leginkább, és ezért szidtam is a Konamit gém közben, hogy-hogy lehetett igy kib@szni azokkal akik megnézték a trailereket... Épp ezt írtam Nexxxusnak msnbe, ő fog járni a legjobban mert egy qrva trailert nem nézett meg. :D (Liquid írt egy remek tesztetG365-ön egyébként, teljesen osztom a véleményét.)
  • Higgins
    #41973
    Csao. Az lenne a problémám, h van egy philips Full HD 1080p TV-m, és most vettem hozzá egy ps3-at, rákötöttem HDMI-vel, betettem GT5Prologue-ot és pixeles. Biztos az 576p felbontás miatt, de 1080p felbontásba nem engedi átteni, nem érzékel a TV bejövő jelet. Ha vki tudna segíteni megköszönném.
  • baggins
    #41972
    Egy kis meglepetés: bővülő PS3 HD háttérkép galéria, menürendszerhez optimalizált sávokkal. LINK
  • baggins
    #41971
    Azért az első fejezet sem kutya.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Legalábbis a sivatagi gerillaharc csodálatosan be van mutatva, a játék legmozgalmasabb része. A NPC-k főszereplőhöz való hozzáállását leginkább ez a rész használja ki, érdemes úgy végigmenni, hogy a lázadók oldalán harcolsz, egészen megszeretnek a végén. :)

    De az általad említett rész és az azután következő fejezet a koronája ennek a kivételes játéknak.
  • aabelus
    #41970
    es ha leszedek egy 720p-s blurayt.. azt hogy tudom lejatszani? :-s
  • Papesz
    #41969
    A 720p jobb, mert a tévéd úgyis csak azt tudja megjeleníteni.
  • Foxhound1980
    #41968
    Nem, sőt azt kell mondanom az eleje nehezen indul be, mi több szinte semmi újdonságot nem tud mutatni köszönhetően a fasz Konami PR-nak... 2. fejezettől kezd érdekessé válni (számomra persze) Na jó, mikor megérkeztünk majdnem elcsöppentem. LOL Az a rész szvsz a rajongók bőnyállal történő lesz.pása. :D
  • wordsworth
    #41967
    MP4 formátummal mit tudok kezdeni, hogy le tudja játszani a ps3? (HD felbontásu)
  • wordsworth
    #41966
    El is cseppentél közben? ;)
  • Foxhound1980
    #41965
    Nem sikerült még befejeznem a játékot. 4. fejezet vége felé vagyok, digitális orgazmus, lekileg, agyilag, és sztem fizikailag is fedolgozást igénylő alkotás, rajongók már-már sexuális zaklatása. Zseniális lett. Persze vannak hibái de összességében elképesztő, Playstation ékköve, digitális szórakoztatás csúcsa így hirtelen.
  • Foxhound1980
    #41964
    Vagyok. :)
  • DanielT
    #41963
    Összehasonlítás terén teljesen rendben van a cucc. Önmagában a minősége már más kérdés, de az most nem téma.
  • Jimanszky
    #41962
    Tolja keményen az MGS-t,hogy behozza a lemaradást
  • aabelus
    #41961
    fuu,Fox jol eltunt! :))
  • Seth
    #41960
    Nincs medve, rénszarvas van. Megbuktál MGS-ből... :)

    Mellesleg a játéktörténelem legszebb endcredits-e az 1. részben van. Az a dal, a The Best is Yet to Come fantasztikus, és most a 4. részben amikor felcsendült annál a bizonyos résznél ,kirázott a hideg
  • Demeter
    #41959
    Srácok egy HD ready tv-n melyik a jobb felbontás 720p vagy az 1080i?
  • Sund
    #41958
    hűű mit fogtok kapni ezért. én meg akkor elmondom mi volt a Burnout végén.
  • Sephi
    #41957
    Medvet is emlisd meg neki!!!1
  • Seth
    #41956
    Sőt, a végén együtt mennek bele a naplementébe Snake-kel.
  • zozo2001hu
    #41955
    Battlefield Bad Company PS3/XBOX360 összehasonlító videó HD-ben. Szerintem tök egyformára sikerült, ha már szóbakerült az AA és talajtextúra doktora DanielT szerinted?

    http://www.gametrailers.com/player/35183.html

    (Figyelem a fenti link beágyazott HD videóanyagot tartalmaz, ezért régebbi számítógépeken elképzelhető teljesítménybeli probléma a lejátszás során!)
  • Sund
    #41954
    miii??? képes voltál leszpojlerezni az MGS 1-et? pedig most akartam vele játszani.
  • Seth
    #41953
    De, ugyanaz a kettő, Meryl Silverburgh
  • Jimanszky
    #41952
    Még jó,hisz értesz hozzá:).Köszi,hogy bemásoltad a cikk egy részét.
  • Gideon Wieth
    #41951
    sziasztok!
    Most néztem meg az MGS 4 Gametrailers-es értékelését. És szemet ütött valami. Én csak az MGS 1-el játszottam anno PS 1-en, DE!!

    Az a vörös csajszi nem ugyanaz tök véletlenül aki az egyben szerepelt, és akit egy távcsöves puskával lőttek le amikor Snake-el együtt mentek a nememléxemhova ?? Lehet nagy baromság, de engem fullosan ő ugrik be. ///Bár arra nem emléxem h meg is halt volna a csaj ha jól tom lelövésig láttuk utána miután megöltük a sniper-est leütöttek minket és elhurcoltak///
  • baggins
    #41950
    Hehehehe.
  • DanielT
    #41949
    Meg vagyok említve benne.
  • Jimanszky
    #41948
    Lemaradtam.Mi ez az 576-os cikk a Haze-ről?Nem értem,pedig érdekel..
  • Jimanszky
    #41947
    Szívből gratulálok!!!Ugye mondtam,hogy meglesz;))
  • cloud.strife
    #41946
    "Mikor jutunk mi el ekkora magasságba ."

    Remélem soha.... :)
  • Jimanszky
    #41945
    Estét!
    Mizui itt a fórumon emberek?Ma nem voltam mer asszonnyal ágyat néztünk.Tegnap kivégeztem MGS4-et.Hatalmas élmény volt.Igaz a sztorit csak nagyjából ismertem de elképesztő volt a látvány.Igaz nem mindig volt a grafika a topon,de azért sokszor leesett az állam.Tényleg kitett magáért Kojima.Köszönjük Meszter!!
  • Micsu
    #41944
    köszönjük majd értesítjük
  • DanielT
    #41943
    Az én kedvenc táborom a frusztrált, személyeskedő, bepróbálkozó, de folyton elvérző kis majmok. Őket nagyon csípem, szerencsére gyorsan össze is szaladtak ahogy várható volt.
  • Micsu
    #41942
    haha

    nemcsodálom
    van pár 15 éves bérence és már azthiszi ő a sztár
    nem látja szegény a fától az erdőt, van néhány jó meglátása, csak az a baj hogy amit benéz ahoz is makacsul ragaszkodik, a kis lampion
  • ben38
    #41941
    Ha 20megás kábelnetem van, akkor milyen vezetéknélküli routert vagyek hogy jól fogja a PS is meg PC is?
  • sirpalee
    #41940
    Oks, akkor félreértettem a stílust
  • HAF Rigel
    #41939
    Ja és a cikk író legalább kiprobálta nem csak a demot
  • HAF Rigel
    #41938
    Szerintem teljesen korrekt cikket írt a Hazeról . Nem az ilyen 4 és stb hanem 6 pontot kapott ami értékelés szerint Jópofa Egy probát mindenképpen megér , talán még rákattansz kategoria . A cikk is erre tér ki , nem egy 4 pontos játék , bár több is lehetett volna . Az a baj hogy MGS4 után nehezen fogad el az ember csúnya grafikát , tudom tudom nem mindenkinek jut annyi fejlesztési idő és pénz mint a híres projektnek
  • sirpalee
    #41937
    Jah értem. Nem tudtam hogy ilyen ismert mint benedek bácsi. Csak akkor is fura hogy így hivatkoznak, bár az tény hogy nem olvasok ilyen "szaklapokat" .