166
  • dAnGeR91
    #166
    hali honna tunnám leszedni Mortal 2 v 3 at akinek megvan pls küldje el msn en: [email protected]
  • tomifiu
    #165
    hello
    nem tudja valaki hogy honnan tudnám beszerezni a tesz-vesz várost számitogépes játékba
    fontos lenne
    köszi
  • korado
    #164
    vbvb
  • endiboy
    #163
    ment pü
  • JetiRulez
    #162
    Már az egész billentyűzetet végignyomkodtam, de semmi.
  • endiboy
    #161
    valahol megvan ám..meglesem Neked, csak idő kérdése hogy mikor találom meg :P
  • JetiRulez
    #160
    Helló!
    Van nekem ez a Stunts nevű gém és mindíg azzal jön nekem startnál ,hogy ,,You forgot to disable the car security system!". Szal, ezt nem tudom kikapcsolni sehogyse és magától összetörik a kocsim pár másodpercre rá.
  • endiboy
    #159
    Full Throttle, Sam and Max, és Grand Prix Legeds :D
  • Hronin
    #158
    "hat en meg a Betrayal At Krondor-nal jobb CRPG-vel nem talalkoztam pedig az 93 korul jott ki es azota mar free lett!Na azt viszont minden uj CRPG fannak vegig kellene nyomni."

    Ez így van. Akit nem riaszt az 1993-as színvonalú grafika és játszani szeretne a CRPG-k atyaúristenével, az innen letöltheti ingyenesen (DOSBox és angol tudás nem árt hozzá):

    Betrayal At Krondor


  • webmotion
    #157
    DosBox a megoldás neve, google rá
  • Fenjoy
    #156
    nem akarok hülyeséget írni, de mivel ez régi PC-s játék, akkor abban az időben szinte majdnem minden meg található volt commodore 64 en is, nos nos van egy ilyen csomag hogy c64 és 3000 játék van benne ha megtudod szerezni, szerintem érdemes hátha felismered a nevet vagy ilyesmi... más 5letem nincs...
  • via01
    #155
    sziasztok. úgy látom elég rég nem volt hozzászólás, talán idetéved még vki, aki tudna segíteni nekem. Egy régi pc-s játékot keresek, aminek - szokás szerint - nem tudom a nevét. Kb 10 évvel ezelőtt a barátommal játszottunk vele ketten, az ő 286(vagy386)-osán. A névre ő sem emlékszik, a gépet réges-rég elajándékozták, de lehet, h már előtte letörölték a játékot. Egy űrhajó-szimulátor volt ez a prog., nem túl komoly, vonalhálós grafikával. A cél minden pályán (szinten?) az volt, h egy adott térrészben megtalálható lila, forgó "kristályokat" (?) megtartsunk, ugyanis ellenséges űrhajók megpróbálták elszedni ezeket, és kivinni a pályáról. Ennyi alapján nem egy nagy durranás, ami mégis azzá teszi - sztem - hogy igen nehéz volt. Ezért játszottuk ketten. Másrészt mindig volt vmi fejlődési lehetőség: gyorsító bónuszt, rakétát fel lehetett szedni, és így hatékonyabban léphettünk fel az űrhajók ellen, amik szintén komolyodtak. Egy dologra emlékszem még: a leggyérebb, alap tüzeléssel nagyon kellett vigyázni, mert távolról nem csak az ellenséges űrhajót semmisítette meg, hanem a kristályt is, amit az cipelt. Viszont a rakéta, amit külön lehetett felvenni, szelektív volt. Azzal lehetett lőni bátran.

    Ha bárki tud vmit erről a játékról, kérem írjon. Term. a neve érdekelne elsősorban. emailem: [email protected]

    köszönöm.
  • Waterhorse
    #154
    Köszi! Bocs hogy újra ezel kell zavarjalak, de az az email már nagyon régi volt, javítotam, és előre is köszönöm ha újra elküldöd a jó email címemre.

    Ide is beírom:
    [email protected]

    Időközben rájöttem és megoldottam a feladatot, de azért mindíg jól jön a végigjátszás:)
  • agyhalál
    #153
    Mailben ment a full magyar végigjátszás.
  • Waterhorse
    #152
    Sanitariumot Frechkissről szedd le. Torrent nem a legjobb ha ilyen ritka dolgot akarsz beszerezni.

    Én is most töltöttem a hétvégén, már el is akadtam a külklopszos résznél. Kerestem végigjátszást, tudom, hogy az ilyet végigjátszás nélkül kell játszani és eddig nem is kellett, meg ezután se fog csak most. Angol nyelvűt találtam azon nem teljesen igazodom ki, szal ha tud valaki magyart, vagy végigjátszotta már az keressen meg legyen olyan kedves:)

    Különben nagyon hangulatos és egyedi története van, amit lehetőleg este érdemes játszani amikor néma csend és sőtét van a házban.
  • menyus77
    #151
    Pocket Tank a király. Az infó órák felvillanyozója, a pusztító játékok egy korai generációja; igazi veterán!
  • kismajom
    #150
    Köszy.
    Írtam az íméledre.
  • agyhalál
    #149
    Köszi.
    Azóta sikerült megoldanom a dolgot, csak meg is feledkeztem a fórumról, ezért nem írtam.
    Kompatibilitással megoldottam a dolgot: win 98/Me és a A képi témák letiltása.
    Mondanám, hogy töltsd tőlem, de sajnos nálam meg nem emeltek upload-ot, maradt a régi 128k.
    Ha így is jó, megbeszélhetjük.
    Ha győri vagy, még jobb
  • kismajom
    #148
    Nekem is ez volt a problémám, de más programoknál. A hiba oka: a winxp mindig letörli, mert szerinte szükségtelen rendszerfájl, amit már nem használ.
    Megoldás: valahonnan szerzel egy ilyen fájlt, és minden rendszerindítás után manuálisan bemásolod. Nekem van egy. Írhatsz az ímélemre. [email protected]
    ----------
    Én most töltöm a sanitariumot, de kb. másfél-két hét, mire lejön. Belassult a netem, meg bittorrentről szedem.
  • Jimmy888
    #147
    Hali valakinek megvan a Sanitarium???
    Kellene sürgősben!!Írjatok

    --+>Atesz
  • agyhalál
    #146
    Sikerült megszereznem a Sanitariumot, de sajnos nem indul el.
    C:\WINDOWS\SYSTEM32\AUTOEXEC.NT. A rendszerfájl nem megfelelő a futó MS-DOS és Microsoft Windowsalkalmazásokhoz...
    Windows XP hun SP2
    Van valami tippetek?
    Esetleg marad valami virtuális gépen való futtatás?
  • Tetsuo
    #145
    A Doom3 azelőtt lesz 'abandon' mielőtt megjelenik. :)
  • MEdievil
    #141
    nekem vmi jó emulátor kellene amivel megoldható lenne 386-486 os játékok futtatása.
    most van egy dosbox 0.58 as de minden szaggat rajta =(( továbba Dune2 t szeretném megszerezni
  • Metzger
    #137
    A Sanitarium letölthető (abandonware),

    innen:

    http://www.the-underdogs.org/game.php?id=939
  • tata
    #136
    én most heros II-zöm.
  • Mice
    #133
    Azt mondtad csak a felét (sacc. kb.), a másik feléhez nem tudnál konkrét címet? Léci.
  • sztavrosz
    #131
    Ki ne ismerné ezt az oldalt!!! :-))
  • Mike at home
    #125
    volt Ufo Alliance
    de azt elcsesztek
    egesz mas volt mint az 1, 2
  • ReTeK
    #121
    "egy híresebb régi játékot beütve a keresőkbe többszáz internetcímet kapunk ahonnan szabadon letölthetjük" HA HA HA ha ha ha .....

    A napokban, én is megpróbáltam letölteni pár oldiest , napokig vadásztam rá,(általában csak csalások-for-szellemi-nyomorékok találtam) sajnos nem sikerült,

    PL: Colonization for windows, egy ga*éj cég megvásárolta a terjesztési jogokat, és leszedette a fél netről, sza*házi pénzéhes banda
  • Mike at home
    #118
    mar nem kell irnod :)
  • Mike at home
    #117
    de inkabb a [email protected]
  • Mike at home
    #116
    irj ha meg kell
  • Mike at home
    #115
    megvan
  • Mike at home
    #114
    na latom, mar mas is leirta

    de ilyen volt vegul is a worms is
  • Mike at home
    #113
    Scorch

    vagy vmi hasonlo, vhol van benne egy t is ha jol emlexem :)
  • silanor
    #108
    Transport Tycoon Delux Rulz!
  • magyar ember 2
    #105
    Sok neven futrott, Scorched Earthnek is hivtak. A legelso ilyen asszem King Kong neven futott, felhokarcolokon kellett 1mast hajihalni banannal, es vmilyen basicben keszult.
  • Geccoka
    #101
    akit érdekelnek amigas, nintendos, gameboyos romok és emuk az nezzen el ide:
    http://www.tar.hu/frameset.phtml?path=/rom_world/
  • Mike at home
    #99
    Jó hogy felhozod, mert az NFS HP2 ritka szar lett a többiekhez képeszt. A legjobb NFS eddig az első volt. Az UT2003-at meg nagyon sokan leszarják
  • I.C.ram
    #95
    Ha egy játék azt írja (DOS-os), hogy nincs elég memória, akkor azt, hogy lehet megoldani? 330 mb ramom van, abban az időben még a NASA-nak sem volt ennyi, tehát ne monja már, hogy nem elég neki.