2391
  • Dud [OBI]
    #521
    Viszont Te meg azt lásd be, hogy beállított realdamage mellett, az egyik legpörgősebb, legjobban játszható taktikai fps gáma a SOF2. De ettől még nekem nem fog tetszeni az RS, mert nem az én világom. Ha lehet járókeretes skinnel lenni, akkor megyek, mert a sebesség fényében csak az jár. És az legalább szórakoztatna!
  • G. Joe
    #520
    asszem fel kell vennem egy gépirni tudo titkárnöt :)
  • G. Joe
    #519
    Elöre bocsájtom , nem vagyok Kvéker se CS-s, bár mindkettöt prbáltam, és tisztelem az öket tisztán játszo skilles playereket.

    Szoval rossz fps ezer van,(neveket nem emlitek)

    Jó fps kevés, szerintem ide lehet sorolni az RS-t, és a BHD-t, is sok más játékkal.

    Korszakalkoto, stilust teremtö fps csak néhány van. Ezeket évek mulva is sok ezren nyomják világszerte. HOgy mik tartoznak ide arrol lehetne vitát nyitni de nem érdemes. A tények azt mutatják, hogy Egy ilyen játék a CS , és a Q3 is. Tehát lehet nem szeretni, de fikázni, és leszarozni fölösleges. Aki szereti, azt megsérted ezzel, aki nem , annak a véleményén meg nem változtatsz ugysem.

    Egy játékot nem az alapján kell besorolni, hogy hány éves. Az a jo játék amit évek mulva is szivesen játszol. Amit 2 hétig tolsz, az nem sok vizet zavar.
    Minden embernek más az izlése. Néha keresztezik egymást, és akkor össze találkoznak egy játékban. A következő game tuti nem ugyanannak a csapatnak fog bejönni.

    Számmomra az utobbi idök legkellemesebb meglepetése (a SOF2 ujra felfedezése mellett) egy kb 2 éves Q3 mod, amit Urban Terrornak hivnak.
    Számomra ez a játék ami hozza azt a hangulatot, és játékélményt amit anno a MOHAA tudott csak elöidézni bennem. Szintén kommandós fps-röl van szó. A grafika 2 éves, de nem vészes, viszont a játsuzhatóság, és a játék élmény frenetikus. A játékban szinte mindenhova fe llehet mászni, keritések, esöcsatorna, a mapok teljesen komplexek, az összes ház tetöre fe llehet menni pl. Leginkább a SOF2-re hasonlit, de még sem olyan.
    A sebzés modellje oriási. Számomra sokkal jobb a SOF2 real dam. modjánál is. HA meglönek vérbe borul a világ elötted, lábon lönek alig tudsz menni, lesántulsz, stb.. azonnal be kell kötöznöd magad mert belehalsz a sérülésbe sokszor. Fegyver arzenál megfelelö, mozgás szerintem nagyon jo. NA ennyit a zingyen reklámrol. Itthon kevesn játszák, talán 2-3 klán összesen. NEm zetközi szinten több száz szever, teljes punkbuster támogatás CB-n külön liga, stb...

    Szoval, nem uj meg régi fos játékok vannak hanem, jo , és szar játékok.

    uff

    peace



  • aiguo
    #518
    Ebben mi az erthetetlen bazz?!:-))))

    Vietcong-Flt

    ftp://leecher:omega [email protected]:75/

    Ne vagy piskota latom...
  • ÁjjLe BoBBi
    #517
    :)
    kell nekem egy address, egy login, meg egy pass :)
  • radical@work
    #516
    Hmm. Azért lásd be hogy SOF2-t realdamage nélkül nem érdemes játszani, ilyen szerver pedig kevés van. Úgyhogy CS-t (sajna) nem nyomja le. Te pedig igenis vagy mer nem téccik a RS.
  • aiguo
    #515
    "honnan lehet leszedni ????
    értelmesebben lehetne ? mert amit aiguo irt nekem nem tiszta" Kosz a biztatast!;)

    Mi nem tiszta???
  • And5
    #514
    ja ez ma már alapkövetelmény mint a kocsikban a szervó kormány :))
  • And5
    #513
    úgy van!
  • Árnyvadász
    #512
    Ha valaki játszott vele, majd írja meg milyen volt. Remélem van benne Napalm.... Ma már minimum:)
  • Coco
    #511
    igaz
  • Dud [OBI]
    #510
    Én a SOF2 -ben láttam (és látom most is) ugyanezt. Mióta SOF2 -zök, azóta nem CS -zek. Minden gámának megvan a maga tábora és a maga szépsége. Kinek mi tetszik! Izlésbeni kérdésben a legnagyobb hülyeség vitát nyitni... CS szar, vagy a Kvék, vagy az RS.... attól függ ki nézi. Azért mert valakinek a kedvenc színe a kék, még nem köcsög és pont ugyanez.
    Épp ezért értek egyet G.Joe -val.
  • And5
    #509
    nem rossz de nkm is kivan már a faszom hogy mindenki még midnig azt a szart püfföli
  • antijedi
    #508
    juj q-nél csak cs rosszab :DD
    nem tom mért de rühellem azt a gamet, talán azé mert mindenki arra a fosra veri a nyálát :D
  • G. Joe
    #507
    Te CS-ztél? :P
  • G. Joe
    #506
    J:\Vietcong-FLT\
    Nekem itt...


  • Petyus_
    #505
    Elfogadom csak azért vagyok csalódott, mert mi elkezdtük játszani a cuccot, és annyira bejött mindenkinek, hogy "CS-gyilkost" láttam a játékban. Most már ismerve az ellentétes véleményeket nem azt látom benne, de patchekkel, jó communityvel még lehet valami hasonló. :)

    Na inkább egy Vietcong lelőhelyet mondjon valaki! :)
  • G. Joe
    #504
    mozság = mozgás

    Ja és én se vagyok kvéker.

  • G. Joe
    #503
    Petyus:
    lassu, és messze nem pörgős, bizony a mozság olyan benne mintha kerekes székben kellene lépcsözni. Amugy nem bántom. Sokan nyomják, jo játékot nekik. Szerencsére mindenkinek más az izlése.
  • Dud [OBI]
    #502
    Ámen!
  • antijedi
    #501
    na mind1, aza lényeg hogyazé mind várjuk a vietcongot, vagyis már szedjük lefelé ;DDD
  • antijedi
    #500
    tudom, ezé mondom, fölösleges tagadni :DDD
  • Dud [OBI]
    #499
    Mellesleg ajánlom figyelmedbe ezt: #477
  • Dud [OBI]
    #498
    Kvéker! Én!? LOOOOL! Ha ezt a Qnosi megtudja...
  • antijedi
    #497
    hát ti kvékerek (ezt veheted sértésnek ) télleg nem birjátok ha valaki nem rusholja le másikat 2mp-n belül egy plazmaágyúval ami mellesleg akkora mitn az egész ember
  • Petyus_
    #496
    Mivel máshogy nem tudlak eltenni láb alól marad a Tk!
  • Dud [OBI]
    #495
    Nem hátrány, csak nem tetszik (nekünk). Öregek vagyunk és elalszunk közben... A Vietcongban meg állok majd rendelkezésedre! Tudom, hogy nem tudod megállni, hogy le ne TK -z!
  • antijedi
    #494
    newm hátrány hanem előny :DDD
    amugy 4perc alatt max akkor nincs vége a mecsnek ha hostage -nél vagy bombánál a védő csapat beáll campalni valahogy (pl mountain highway vagy milyennevű pályán a létra alja :D) és direkt arra jáccanak hogy leteljen az idő mert akkoris ők nyernek, de ez ritkán van... :D
    szal egyáltalán nem lassú... :D
  • Petyus_
    #493
    óörgős=pörgős

    Na hunn vagy Vietcong ISO akarlak!! :)
  • Petyus_
    #492
    Hmm most olvasom ezt a parázs flémet! :) Dud ezért a RS fikázásért fizetni fogsz egyszer legyen Vietcongom!

    Egyébként játszottál vele? Szerintem nem lassú, sőt óörgős, 3 perces roundlimit simán beleférne. :) Az igaz, hogy a mozgáskultúra nem hasonlít CS-re vagy SOF2-re, de ez nem feltétlen hátrány.
  • And5
    #491
    ma vagy holnap biztosan remélem legalábbis
  • Dud [OBI]
    #489
    Nem. Realista.
  • radical@work
    #488
    Asszem te most geci vagy. Nem?
  • Coco
    #487
    :))))))
  • M@TriX
    #486
    :))) Ez nagy. Bmeg...
  • Coco
    #485
    kosz hogy addig visszaolvastal :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #484
    honnan lehet leszedni ????
    értelmesebben lehetne ? mert amit aiguo irt nekem nem tiszta
  • ÁjjLe BoBBi
    #483
    a sector wareznek mi az ftp címe ?
  • aiguo
    #482
    Vietcong-Flt

    ftp://leecher:omega [email protected]:75/
  • Dud [OBI]
    #481
    Álmodik a nyomor...