2391
  • Pupcika
    #480
    Privát ftpéről...
  • radical@work
    #479
    Ma azért VC-ben is kiosztok pár heccsátot remélem.
  • radical@work
    #478
    Gyere csak. Sírni fox és nem csak a könnygázgránát miatt.
  • Dud [OBI]
    #477
    Ha ismernél tudnád, hogy a Kvék 2 óta nem kvékelek. A 3 -at meg se néztem. Mindig is a csapatalapú, taktikai fps -ek iránt érdeklődtem: CS, SOF2, OFP, BF42, Wolf, MOHAA. Ezeket nyomtam komolyabban. Most a Vietcong és a BHD van terítéken. Amelyik a jobb, arra fexünk rá és indítunk szervert.
    Az RS túl lassú és körülményes. Nem lesz benne (és hozzá) semmi olyan, ami hosszútávon lekötne és ez fontos. Mert fel lehet menni és pufoktatni egy órát, de attól még nem fogunk időt ölni bele. Meg ne is akard, mert ha egyszer mégis berontunk a szerverre nagyon fogsz sírni és átkozod a napot, mikor feltelepítettem a gépemre...
  • M@TriX
    #476
    hacsak nem bedobnak egy gránátot a bokorba. :)
    Amúgy igazad van, a növényzet miatt itt vigyázni kell minden lépésre. Lásd Line of Sight...
  • Forrest Tomee
    #475
    A multi demó alapján a rush-olók itt (VC) is szívnak majd, mert a kusshadósok ( pl. én) szépen befexenek a bokorba és hátbalövik az esztelen rohangálókat.
  • radical@work
    #474
    Hát igen RS nem kvék alapú az tuti. Itt óvatosabban kell mozogni, nem lehet bunnyzni és a rushokat is könnyebb megállítani. Szóval kvékpalántáknak nehezebb megszokni. Ezért meg is értem hogy neked nem teccik.
  • Dud [OBI]
    #473
    Ott legalább van esélyed, mert -2 -vel történik az esemény és van aki megvédi a bundádat... Ott talán lesz némi sikerélményed... Mu he he he!
  • radical@work
    #472
    Egyébként meg kijött egy olyan aimbot amit még a punkbuster se tud detektálni:


  • radical@work
    #471
    Te csak menjél az erdőbe a tócsába hasalni. Én inkább megyek a reptérre bombát hatástalanítani.
  • Dud [OBI]
    #470
    A marketin bullshitet az R6 fórumba nyomd...
  • Dud [OBI]
    #469
    Hagyd má a faszba az a Raven fost. Ki a gecit érdekel...
  • radical@work
    #468
    Ja igen. Ha megint látok egy ellenfelet akin kidőlt fa textúra van uninstallálom a gecibe...
  • Dud [OBI]
    #467
    Na ja a csíter kérdés nagyon központi. Ha nem tettek semmit, akkor inkább neki se álljunk, mert nem szeretnék ezen idegeskedni hogy ki csítel, ki nem. Meg nem szeretnék állandó banolással eltölteni időt.
    Drak! Tényleg mesélhetnél erről valamit. Persze olyan szintű védelmet nem várunk el mint amilyen a SOF2 -ben van, de legalább van valami?
  • radical@work
    #466
    Lejött. Csináljatok szervert estére hogy tesztelhessük. (bár szerintem a Raven Shield szintjét nem éri el...)
  • Forrest Tomee
    #465
    Drak mesélj valamit! Ma még nem lesz meg :o( addig is meséljetek, milyen a single része?
    Én is VC szerver mellett voksolok inkább.
    Van valami readme azzal kapcsoltban hogy tettek-e valamit a csíterek ellen?
  • Dud [OBI]
    #464
    Lesz. Megoldjuk. Lehet hogy egymás mellett fog futni a BHD és a Vietcong. Ha bírja, akár úgy is marad. Csak ki kell próbálni melyik mennyire eszi a vasat.
  • Dud [OBI]
    #463
    A multi pályákat nézted? Szerver beállítási opciókat nézted? Dedikált szerver van? Még nem szedtük le, de ha mondasz egy tuti helyez beállítjuk a szervert és leszedi pikk-pakk. :))
  • M@TriX
    #462
    Amúgy a Vietcongra visszatérve. Sztem multiban nagyon tuti lesz. Őserőben bujkálás. :)
    PL.: a helikopter kidolgozottsága nagyon tuti. Meg ez a tele kamra sem rossz. :)



    Remélem hamar lesz multiszerver. :)
  • Alexease
    #460
    A Warez sosem volt "ingyenes". Mindig tele volt reklammal, keresovel stb. Raadasul lassan lehetett csak tolteni, es soxor naponta toroltek a fent levo dolgokat. Mindig volt olyan problema, hogy valakinek hianyzott egy-ket file. A Warez site-ok keszitoi is soxor meguntak, hogy naponta kell feltenni ugyan azt, mert torlik.

    Amugy a Freeweb-nek ez jo huzasa volt. Sokat kaszal vele. A fonoke amugy is egy nagy seftes.
  • Dud [OBI]
    #458
    Szervert indítsunk, vagy valaki megoldja? Mert helyzet az, hogy a szabad szerverünkön épp BHD -t fogunk futtetni teszt képpen. Ha az szar, akkor mindenképpen Vietcong lesz. De addig?
  • Alexease
    #457
    Az egy dolog hogy nez ki. Azzal manapsag nincs gond - altalaban. De milyen a jatek?
  • M@TriX
    #455
    ebbe nem is érdemes belemeni. :)
    De ezt bírom, hogy a freeweb ezzel a húzásával legálisan kap pénzt a warezért. Ugyanis az SMSekért a nagyobb részt ő szedi és nem is törli a fájlokat. Vagy rosszul tudom?
  • Coco
    #454
    igaz
  • ubi
    #453
    gyerekek! a warez lényege nem az, hogy ingyenes, és mindenki számára elérhető??? qrva sok lett itt az sms+380+áfa!!!!
  • Alexease
    #452
    flt-vcn1.xxx es a tobbi. 2 CD-s.
    Az FLT csapat "gondozasaban" jelent meg:))
  • jugen
    #451
    Megirná valaki, hogy mi a file-nek a neve amit le lehet tölteni?
  • Coco
    #450
    :)))
  • Pelgrin
    #449
    De kosz az infot.
  • Pelgrin
    #448
    Franc tudta, melyik mi...:)
  • Hoz_Hun
    #447
    ?????????????
    Sector ez egy webhely
    djcom meg egy ember
  • Coco
    #446
    aha
  • Hoz_Hun
    #445
    http://sector.warez.hu/
  • Pelgrin
    #444
    Sector es Djcomm az egy es ugyan az az oldal?
  • Hoz_Hun
    #443
    http://sector.warez.hu/
  • Pelgrin
    #442
    Mi a Djcomm oldal cime, tudja valaki?
  • Coco
    #441
    nem tom van ket kep ami nem jon be,de azt mondjak nincs fent(még)
  • Pelgrin
    #440
    Sectoron meg nincs fent, nem tudja valaki?
  • Coco
    #439
    Ha tud vki mondjon már egy helyet ahonnan le lehet mar szedni,koszi:Pupicka honnan húzod?
  • And5
    #438
    basszameg hiba csúszott a programban