225
PLZ HELP, XP ALATT SZINTE EGYIK JATEK SEM MEGY!!!
  • Sephi
    #20
    Hiaba sztm nem kell ezen vitatkozni. Nekem amig ME volt csomo hibam volt es csomo bug a jatekobna. En amiota XP-et hasznalok a napijaim jol telnek es a illatom is jobb. Ize szal amiota XP-et hasznalok nem fagyik semmi es minden megyen rendesen. Ha nem is megy valami elsore asztis meg lehet oldani csak kicsit probalgatni kell es erteni is hozza.
  • Tovi
    #19
    A zöld az vigyor akart lenni. Inkább így: :-)))
  • Tovi
    #18
  • Tovi
    #17
    Ezt így nem lehet eldönteni, hogy melyik jobb és rosszabb. Ez teljesen szubjektív benyomáson alapul.
    Én végigjártam az oprendszerek (Win) evolúcióját, és kijelenthetem: MEGFELELŐ vason, helyesen konfigolva, jó driverekkel alapvetően jól müködnek.
    Az XP előtt a ME-vel voltam a legjobban megelégedve.
  • Dikkma
    #16
    XP alá DRÁJVER
    IRJAK ÉN IS NAGYBETŰVEL MINDENT? BETEG VAGY, AZÉRT NYITOD NAGYBETŰVEL A TOPICOT?
    SZÓVAL LETÖLTÖD A DRÁJVERT AZ NVIDIA.COMRÓL FELRAKOD ÉS JÓ LESZ. A GÉTÉJA3 AZ AZÉRT SEM MEGY, MERT KELL HOZZÁ EGY XP PATCH, EZT A GÉTÉJA3 TOPICBAN MEG FOGOD TALÁLNI, MINT AHOGY AZ ALAP PROBLÉMÁRA IS LEHETETT VOLNA TALÁLNI MÁR LEIRT MEGOLDÁST-PL. SEPHI NAPOKBAN INDITOTT TOPICJÁBAN- CSAK KERESNI KELL.
    ÖRÜLÖK, HOGY SEGITHETTEM.
  • [Walaki]D`Lair
    #15
    Ezzel ellenkeznék ha mondanál egy észérvet rá hogy ugyan miért is szarabb a Win98-nál???
  • Myrkul
    #14
    PÉNZ Jutalmat Adok annak aki eltudja intézni, hogy a Imperium Galactika 1- nek legyen hangja a gépemen. A gép: celeron 2 850mhz, geforce 2 mx, de ha jól tudom, játék magában van gond és nem megy nagyobb gépeken mint a P1, De hát ha valaki már hallott valami új hírt ezzel kapcsolatban!! Köszi!!
  • atee
    #13
    ME a legszarabb win ami letezik....
  • [Walaki]D`Lair
    #12
    Szopás. Használj ME-t.
  • Guriga
    #11
    Itt szeritnem is nálad van a hiba. Én is GF2mxet használok, viszont egy ősöreg 23.11-es driverrel, és minden játék megy! Az újabb driverekkel nekem is voltak gondjaim, le is szedtem őket és maradtam a jó öreg bevált 23.11-nél.
  • Hunnenkoenig
    #10
    egyebkent mindket topic nem ide valo!
    Az operacios rendszerek forumaban biztos van ilyen es a WinXP topicban több segitseget kap az ember valoszinüleg :-))
  • Hunnenkoenig
    #9
    Az Nvidia Driverek a legjobbak es a folyamatosan frissitettek! Addig ne hasznaljuk öket, mig nem hivatalosak, de utana nyugodt lelekkel lehet telepiteni! Mondjuk egy Gf2 MX-el ne varjunk semmit a legujabbtol, mert ott az mar a Gf4-re van optimalva.

    Egyebkent az XP min. 256MB RAM-ot igenyel, de jobb ha 512MB!!! Ez alatt ne is varj töle semmit.
    Service Pack1 installja ajanlott. A windows rendszeres gondozasa ugyanugy követelmeny. Registry takaritasa, HDD defragmentalasa stb.

    A Gf2 MX lassithatja a rendszert, föleg az ujabb jatekoknal lehet gond, mivel ezek mar inkabb Gf3-4-re irodtak!

    Jo hütes is fontos! A Proci ne igazan menjen 50-55 fok föle, mert akkor persze, hogy lefagy. A grafik kartyak nagyon hötermelöek igy jobb, ha inkabb leveszed a geped falat, ha nincs nagy teljesitmenyü ventillator a procin.

    Nekem egy 1200 Mhz @1400 AMD Athlonom van, GeForce 2 GTS kicsit tuningolva es 256 MB RAM es minden fut nagyon stabilan es faszan.
  • Aquli
    #8
    lehet hogy hujeseg, de geforcehoz nincs mas driver, csak az nvidias? mert valamelyik forumba mintha olvastam volna, hogy ne hasznaljuk az nvidia detonatort, mert bugos
  • Sephi
    #7
    De miert kell ujjab topicot nyitni ilyen temara nem tudod?

    En nekem XP allat minden egyes gama ment. Itt nalad van a baj joember
  • Aquli
    #6
    lori: es nem oldodott meg meg? a haveroddal ketten ugyanaz a patchetek es cracketek? haverodnak nem gf2mx-e van?
  • Iori
    #5
    nekem a felsorolt játékok közül mindegyik megy rendesen.Amugy a Hitman 2 a haveromnál is ez a gond.
  • Detori
    #3
    Ezek közül én is többel játszottam/játszom (Half-life, GTA3 és Hitman 2) de no problemo.

    Milyen a videokártya drivered?

    Újabbat elvileg innen: www.nvidia.com
  • Detori
    #2
    Nos *melyik* játék nem megy?

    Én személy szerint XP-t használok, de szinte minden játék megy!
  • Aquli
    #1
    Hitman 2 allandoan lefagy olyan 5-30 perc jatek utan, a Cs allandoan lefagyogat, es magatol ujrainditja a gepet, Opposing force, half life nem megy, psx emulator fagyogat, gta3 is ritkan lefagy, heroes3 is. MI LEHET A GOND? video kartyara gyanakszom, mert neha kiir vele kapcsolatban valami errort. Gf2mx-em van, mit scinaljak? rakjak fel uj drivert? honnan toltsem le?