225
PLZ HELP, XP ALATT SZINTE EGYIK JATEK SEM MEGY!!!
  • Tuvok #126
    SC nálam megy, próbáld pecselni.Tibsunnal is szerintem ez a helyzet, próbálj patch-et felrakni, tuti van xp-s hozzá...
  • Laalee
    #125
    vegyel eredeti cdt es menni fog... a starcraft 1,03 as patch ota tamogatja az nt5 os kernelt megfeleloen. ez pedig meg bw elott volt. vagy ha sajnalsz 1500ft ot, tolts le egy rendes nocd crack ot
  • Sir Quno Jedi
    #124
    Nálam megy a BW SP1-el is, bármilyen spéci kompatibilitási beállítás nélkül. Ellenben a Tiberian Sun miután elindul, nyomban feladja és semmit sem hajlandó többet csinálni, semmilyen komp. módban (a regiszterlistával meg sokat ér az ember :DDD).
  • Aschil
    #123
    A Starcraft ill BroodWar megy valakinél Xp-n, mert nálam sajnos nem.
    Ötleteket várnék !! (a kompatibilátás nem jött be)
  • Braveheart
    #122
    nekem is
  • Tuvok #121
    eddig minden játékom ment XP alatt..másban kell keresni a hibát...
  • [HUN]PAStheLoD
    #120
    jah nekem is mennek a nagy HŐ ellenére is :)
  • zippofcy
    #119
    Erdekes nekem mennek ... csereld le a geped
  • [HUN]PAStheLoD
    #118
    csak annyit mondanék: GA alatt nem megy a fórum :))
  • sumi
    #117
    Üdv.Én az xp proffal +vagyok elégedve.Amióta kijött ezt használom.Ma +szereztem a Rally Ch Xtreme-t.Igaz 2001-es játék,de kipróbáltam volna.frankón feltelepít.Lemegy az intró,elkezdenék játszani,de.De valami nem smafu.Odáig tökéletes,hogy kiválasztom a +felelő opciókat.Mondom neki,start.Elindul a betöltés,bevillan egy autó a rajtál,és kilép.Vajon miért?
  • Szirob
    #116
    Van egy pár játékkal gondom. Xp-service pack 1-et használok, Nvidia detonatort(4.4.0.3), Via hyperion 4.46v drivert. Dungeon siege felét átnyomtam, azután egyszer kifagyott, és már nem indul be. Letöltöttem a 30 Mb-os javítást, nem segít. A jurassic Park-on játszom, akkor 10 perc múlva lefagy, ujraindítom, de a képernyőn csíkok jelennek meg.Több halvány fekete csík megy vízszintesen lefele. Újraindítom, megint csíkok. Leállítom 10 percre, már nincs csík. Az egyik ujság teljes játéka az Arcangel, felrakom, elindul még a játék is, csak a felbontást nem lehet emelni. X-et, a-t, meg mindenféle betűt ir számok helyett a felbontásnál. A haverom ati kártyájával jó. De a nagyobb gépigényű játék jó: GTA3:vice city, Vietcong, Matrix stb.
    A gépem AMD Xp 1700, Geforce 4 Ti 4200, Abit KR-7A alaplap, Leadtek Winfast hangkártya.Próbáltam leszedni a VGa kártya driverét csökkentett módban, és ráraktam egy 2.7. valamennyi régi detonatort de igy se jó.
    Segítsetek!!
  • CHEAPBOY_GA
    #115
    Csak annyit szolnek: NEm Xp alatt nem mennek a gamek hanem eleve a PC alatt:))

  • neménvoltam
    #114
    Megkérdezhetem melyik játék és honnan szerezted be?
  • Dns5000
    #112
    ACEMCP501PROXP.EXE
    hmm nekem ez fentvan megis megy a worms nem tudom a tobbieknel fent volt e, de koszi a tippet majd megnezem
  • Pupcika
    #111
    de ezeknélkül meg nem nézel filmet...
  • Dns5000
    #109
    nallam megy a worms armageddon de 2 haveromnal meg nem megy :(
    de hogy mi lehet a problema...
    ha valaki rajonne irja meg
  • CaviaR
    #108
    Köszi! Rá nem jöttem volna. :)
  • And5
    #107
    Star -> My Computer -> Jobb katt a 3.5 Floopy meghajtón -> Format -> és kipipálod Creat an MS-DOS Startup disk
    Természetesen floopy legyen a driveban :)
  • Meggymag
    #106
    Nos a topic nyitójának ugyan olyan problémája van mint enkem volt 2 hónapja kb. Összefüggéstelenül fagyogatott a gép és csak úgy újraindult állandóan ami eléggé idegesítő volt és még károsítja is az oprendszert ill. a gépet. Nos mint kiderült az alaplapom régi volt és kissé tönkrement, de senki se tudta megmondani, hogy mi a baja mert hibátlanul működött csak minden fagyás és újraindulás emiatt volt. Nos ACORP alaplap volt és nem bírta a 4. évet amit megélt így váltottam. Most ABIT van és ezzel SOHA EGYETLEN FAGYÁS NEM VOLT EDDIG!!! Újraindulások sincsenek. TÖKLETES MINDEN!! Persze emiatt, hogy alaplapot cseréltem így ki kellett cserélnem a procim és a memóriám(SD->DDR). Rá voltam sajna kényszerítve de nem bántam meg pedig nem mondhtaom, hogy el vagyok eresztve pénzileg. Szal szerintem ez lehet nálad is a gáz... 40-ből már össze lehet hozni egy jó alaplap+proci+memóriát.... SOK SIKERT
  • CaviaR
    #105
    Hát ja. Csak ha valaki nem ért a játékohoz, vagy nem bírja rendesen felrakni, rögtön az XP-t szidja, milyen szar. Eddig nekem semmmi bajom nem volt vele. (Indítólemezt viszont nemom hogy lehet csinálni vele...)
  • Davidus
    #104
    Nekem még a diablo1 is elindul xp alatt:)
  • [HUN]T-Rex
    #103
    XP rulez! Nekem még semmi problémám nem volt vele, játékok terén sem. Stabil, gyors.
  • And5
    #102
    én se nagyon érdekes pedig én minden gémet kiszoktam próbálni
  • Skynet
    #101
    Eddig semmilyen játékkal nem találkoztam ami xp pro leszedett sp1-el nem ment volna,de mind1:))
  • Patesz
    #99
    Nekem a Worms Armageddon nem megy XP -alatt és a Rayman 2 -ben az írás olvashatatlan.
    Van megoldás?
  • Hunnenkoenig
    #97
    Az SP1 javitja a 60Hz-bugot!!!
  • panizzi
    #96
    és hogyan használom?

    beállítottam a frissités, majd prg indul, és ua.

    help!
  • o.san
    #94
    Én az NVIDIÁ-s kártyámhoz töltöttem le valami riva...-ot és abban állítottam be.
  • panizzi
    #93
    bocs az off-ért, de milyen patch kell az XP-hez, hogy ha játszok, ne fojjon ki szemem a 60 Hz-től?
    thx.
  • Cvd
    #92
    Nálam az 5-ös nem ment magyar XP+Sp1-en.
  • Csacsi
    #91
    Nem tudom sp nélkül még nem probáltam. Én csak annyit tudok, hogy nálam megy. És ráadásul nem lehetet nagy cucc, mert a barátnőm rakta fel és nem egy hcgamer :))
  • Jay
    #90
    Nekem az XP magyar, de meg nem kaptam hozza hu sp-t. Letezeik ilyen? Elkepzelheto hogy sp nelkul nem fog menni az NFS?
  • Csacsi
    #89
    Nálam az nfs3 simán megnt xp alatt.

    Op. rendszer: xp prof angol + sp1
  • Jay
    #88
    Valakim nem tudja megmondai mit lehet csinalni az NFS 3,4,5, -el, hogy fussanak WinXP alatt?
  • Aquli
    #85
    szerintem nem is volt rossz az a versike. LOOL
  • rage
    #82
    Szerintem csak kötőhang nála az az "o"

    Dos - dosot
    fasz - faszot

    Nézd csak meg
    :-)
  • rage
    #80
    Valaki kérdezte az Imperium Galacticát
    Az egyik magazinnak már volt cd melléklete a program, az nálam ( P III, GeF 3) tökéletesen működött, minden gond nélkül

    Volt kép, s hang is
    Annyi biztos, hogy azon a CD- eleve rajta volt a hivatalos patch...
    Lehet, hogy ez kellene nálad is
  • cervin
    #78
    az XP-n mennek a gamék csak faszok vagytok...bocsi
  • jeejee
    #77
    "Én inkább az XP-ben nem bízom, mert az szerintem nem OPrendszer, amihez 140 megás patch kellett"
    és mi van akkor a windows 2000-rel? az is szar, ha jól tudom ott SP3-nál tartanak.:)
    vannak az XP-nek is hibái, de attól még frankó kis op. rendszer és hosszú lameres:) használat után, azt kell, hogy mondjam, jobb a WINME-nél, patch ide vagy oda.
  • Csacsi
    #76
    Nalam, nem csak, hogy muxik minden progi, de meg gyorsabb is lett miutan felraktam az sp1-et.