401
Hangkártyák ma
  • Mike at home
    #201
    jól tippeltem :)
  • Mike at home
    #200
    vmi SB kaki biztosan akad
  • Mike at home
    #199
    de aztán csak ültek a babérjaikon
  • reaper4
    #198
    itt a kívánt kari kicsit drágább, de megteszi :D
  • rtomo
    #197
    :(
  • rtomo
    #196
    nah senki nemtud segíteni?
  • rtomo
    #195
    Üdv mindnekinek!
    Tudnátok nekem egy ( mily meglepő) hangkártyá ajánlani kaövetkezőkre:
    - EAX + A3D minnél frissebb, nagyobb verzióájnaka támogatására
    - Távirányító lehetőleg legyne hozzá,
    - Mp3 hallgatásra is bőven használnám ( mégha lentebb említett módon nem is kedvelitek a pc-s mp3 hallgatást )
    - 15e alatt legyen.
    Tudtok ilyen karit ami ezeknek a kitételeknek megfelel?

    Vagy egy olyan karit ami 8e alatt van és EAX 3.0 támogatás van benne?
  • Zsoldos
    #194
    Hat azert az is igaz, hogy egy jo hw-es hangkartya es egy integralt cucc kozott eg es fold a kulonbseg.

    A gus tenyleg jokis kartya volt, megelozte a korat.
  • Mike
    #193
    én hülye meg a jó kis 1 megás Gravis ultrasoundomat adtam el
  • Mike
    #192
    utolsó hangkártyám egy Diamon MonsterSound MX300-as volt, vmi 20-25k-ért
    azzal is megszívtam
    akkor eldöntöttem, több hangkártya nincs
  • Fox44
    #191
    Thx az infot!)
  • Inquisitor
    #190
    Pro - Ólcsó, tud EAX-ot, jó a támogatása játékok terén.
    Kontra - Szoftveresen tud 3D-t, szar a driver támogatása a Creativnak.

    Persze árában vagy ára körül csak rosszabat kapsz, ha ennyid van rá, akkor ezt vedd meg. De ha meg tudnád duplázni a rá szánt összeget, egy valód HW Audigy jobb lenne (Audigy 2 vagy 4 OEM) szerintem.
  • Fox44
    #189
    Hello! Mi a velemenyetek a Creative Sound Blaster Audigy SE OEM (PCI)-rol?
  • Prince of Máté
    #188
    Majd lesz egy AMD 3000+ procim és 5.1 nem nyomom a jáékot akkoris le fog menni az fpsem?
    vagy az hangkaritól függ?
    Mondjatok oylan hangkarit ami nem proci igényes mert a mostani SB liveom eléggé az..
  • Mike
    #187
    hát sajna nem
    de az MX300 használható újra
  • NeoMaN
    #186
    Az jó. Értek hozzá nagyon, meg gondolom sok game is van rá.
    :))))
  • Mike
    #185
    linux
  • Inquisitor
    #184
    OFF:
    Egyszer láttam egy leírást, azt hiszem még MOHAA, meg CoD1-hez, ahol simán be kellet pakolni a játék könyvtáraiba pár A3D dll file-t, és voila egyből ment a "támogatása" annak is. Hiszen szabványos Sound3D-t használtak ők is ...
  • NeoMaN
    #183
    Ja, nekem is Monstersound volt anno. Csak sajna már nem támogatta semmilyen új game. kb. 5 éve nincs hangkártyám, csak integrált. :))
  • Inquisitor
    #182
    Akkor minek az Audigyre a DSP?
    Én hülye meg eladtam 3 éve a jó öreg Monster Soundomat, az legalább HW nyomta az A3D 2.0-t, és sokkal jobb volt, mint az EAX :(
  • NeoMaN
    #181
    Persze hogy szoftveresen. Sőt, mondok mégvalamit. Az Audizsy is szoftveresen nyomja. Vakítás az egész....
  • Inquisitor
    #180
    Még az Audigy is terheli a CPU-t 3D hang esetén. Persze, hogy lasabb.
  • Inquisitor
    #179
    Szerintem szoftveresen tudják az EAX-ot csak. Nekem 880-as van és majdnem biztosra veszem, hogy szoftveres az EAX benne. Azt az 5.1-6.1-7.1 csatornát meg eddig is a proci izzadta ki, nem a hangkeltő :P
  • NeoMaN
    #178
    Ahol lehet én mindig is MilesFast 2D Positional Audiot állítok be. Francnak se kell a visszhang...
  • NeoMaN
    #177
    Tudják ja, de ez az EAX is egy vakítás.
    szartsemér ..
    :)
  • [Jakuza]
    #176
    Hat azt nem tudom, hogy melyik tipustol tamogattak, de az ujak biztos tudjak. (Talan a 655os chiptol tudjak mar)
    http://www.realtek.com.tw/products/products1-2.aspx?modelid=2004058
  • Mike
    #175
    nagy baromságot fogok kérdezni, (azt hiszem tudom a választ is) az alaplapi ALC chipek tudják a hardveres EAX-ot? ha már ugye 5.1 meg 7.1-et hajtanak meg
  • monguru
    #174
    Semmi! Teljesen normalis dolog!
  • NeoMaN
    #173
    Az, hogy az audizsy vakítás. :)
  • blackgamer
    #172
    ez vételes topic, vagy mi a túró
  • Z Cargo
    #171
    Az Audigy SE hangkártyám a legfrissebb driverrel kb. 15 FPS-t lehúz a teljesítményből. Ha a hangot letíltom minden OK. Mi lehet a hiba?
    gép : 512MB Ram, 1,4GHz Tualatin.
  • blackgamer
    #170
    akkor úgy kérdezem, melyik tipus a legolcsóbb?
  • Lacika 79
    #169
    google a barátod
  • blackgamer
    #168
    Mennyibe kerül a legolcsóbb külső usb-s hangkártya amin van MIDI (joystick) port?
  • kigyi
    #167
    Minek RCA?
    Van mono jack RCA átalakító.
    És kész a coaxial output ami egyébként van rajta ebben a formában.
  • tomiee85
    #166
    nem tudjátok van e olyan audigy aminek rca kimenete lenne???
  • CSOCSO
    #165
    audigy!!!
  • Narancs
    #164
    Gépben hardveres változás biztos nem volt, szoftverek meg naponta cserlődnek :(
    A Creative oldalán csak egy drivert találtam a karimhoz (SB0 100), azt tegyem fel újra? Vagy inkább próbáljam Audigysítani? Állítólag úgy jobban szól, egy próbát megér. Amúgy az alaplapi int cucc ez:

  • Inquisitor
    #163
    Ráadásul a Creative hangkártyák driverei időnként szép "halált halnak", és ilyenkor szokott recsegni Live, Audigy, X-Fi is ... szóval próbáltad egy Drivercleaner/Újratelepítés után is?
    (Meg pár HW is beakaszthat neki ... nem volt valami bővítés, változás a gépedben?)
  • CSOCSO
    #162
    nemtom hogy csinaltad... szerintem az mar nagyon kipurccant.. nekem ism ent mar tonkre SB hangkarim.. meg se mukkant a gep nem is latta... egy eredeti sb hidd el jobban szol barmelyik alaplapi fosadeknal.. de mindegy... mai ember inkabb audigyiben gondolkozzon... 2-4-xfi...