1255
  • 3P
    #443
    Aki sokszor elakad a jatekba az latogasson el ide (a jatek teljesa vegigjatszasa angolul):
    http://dlh.net/chtdb/psxfaq.php?plain=22734
  • Sephi
    #442
    magyarul magyarul...

    Balra 11 jobra 22 balra 55 jobra 66

    Nekem elvbol mas volt a kod :)
  • Laza
    #441
    latom sokan nem vagytok kitartoak.. :)
    milyen dolog mar 'segitseget' kerni... tessek magatoktol rajonni, ugy az igazi... :DDDDD
  • Laza
    #440
    a szamok kozti nyilak (pl 11<<22<<55>>66) mutatjak a forgatasi iranyt..
  • MorGanN
    #439
    Sziasztok.
    Eddig nem volt különösebben komoly problémám, de most teljesen megakadtam. Megvan a kód a páncélszekrényhez (14-07-08-17), de bárhogyan is állítom be ezt a szekrényen, semmi sem történik.
    Próbáltam már szépen, ügyesen mindig abba az irányba tekerni a gombot, amerre a következő szám lesz, próbáltam össze-vissza is, de semmi :((
    Van ennek valami trükkje? Vagy csak egyszerűen béna vagyok?
    Köszi előre is a help-et.
  • krob
    #438
    Köszike
  • Hoz_Hun
    #437
    Akkor megy egyböl a válsz:
    Q#1: - 3 (Lakeside Amusement Park)
    Q#2: - 1 (Walter Sullivan)
    Q#3: - 3 (Nathan Avenue)
    De ugy is csak a gombokat kell nyomogatni ezért van a válsz zárójelben.
  • Faki
    #436
    normalon asszem 1-3-1 vagy 3-1-3 :)
  • krob
    #435
    Kapott egy olyan stukkert, ami csak ritkán fogy ki...
  • JHetfield
    #434
    kuffantas?:]
  • krob
    #433
    Kérdés is jó lesz + egy negyed óra múlva jöhet a válasz is :)
    Mindegy, csak gyorsan, ha nem gond, mert az asszonnyal együtt játszunk és lassan le leszek csapva, ha nem folytatjuk.
  • Hoz_Hun
    #432
    A megoldás kell vagy rávezesselek?
  • krob
    #431
    Elnézést!
    Normál + normál
    Ezzel kellett volna kezdenem. Bocs!
    ééééééés kössz!
  • Hoz_Hun
    #430
    Honnan?
  • Hoz_Hun
    #429
    Mijen szinten játszol (főként a rejtvény szint érdekel)? Különbözö a válasz.
  • cypher
    #428
    ok.
    Innen mi a teendő??
  • krob
    #427
    Hello!
    Liftes kvízre megmondanátok a helyes válaszokat?
    Nem figyeltem rendesen a kérdéseknél, most meg visszanézni sem tudom, hogy mik voltak.
    Köszi
  • Hoz_Hun
    #426
    Menj ki a főbejáraton és az ajto mellet jobbra van egy beugró (az utcán van ez de a kerítésen bellül), na ott.

    Na ha minden igaz és jól megy meg lesz az extra vége is, csak amikor Maria véget akarok a z utolsó speckó tárgyat nem veszem fel (ugy is a végén van). Így lesz Maria-s vég, aztán visszatöltöm, felveszem a cuccot akkor lesz extra vége. állitolag abban megidézi a főgenyát, és valami extra gonosz erőre lehet szert tenni. Na majd kiderül.
    Állítolag a "Kutyás" vége is fasza, de az csak akkor lehet, ha meg van a másik 3 vége elmentve, ugy hogy valószínüleg végig kell vinni hozzá a "Vízes" véget is. Akkor kapok egy kulcsot aztán ennyi. Lehet hogy annyiszor azért nem csinálom végig.
  • cypher
    #425
    Nah-megoldottam az első apartman-ban a szemétledobós kérdést,csak azt nem tom',hová esett a cucc..
    Hol van a szemetes alja??
    Innen mi a teendő??
  • Hoz_Hun
    #424
    Nah, most találkoztam Maria-val. Eddig nem volt "karambol", a momszterektöl meg óvom mint egy kisdedet. A "Maria vége" szempotjábol a korház a leggázosabb. Azt holnap csinálom meg tiszta fejjel. Az apartmenten most csak átrohantam, meg begyüjtöttem a lőszert mert a korházba Maria miatt nem akarok sporolni. Nem fukarkodok a mentéssel sem, úgy sincs kihatással a végére (200 save-m még is 7 csillagot kaptam a 10-böl) (a láncfűrészt (normálon 1x végigvitt után dukál) is kaptam meg felszedtem egy specko tárgyat, ebböl még extra vége is lehet akár).

    Frank99: nekem csak medium mentéseim vannak.
  • Frank99
    #423
    hi
    átestem egy format c:-n, és okos ember lévén, velem ment a mentésem is.
    valaki küldhetne egy easy fokozatos mentést, megvolt a 3 coin, és jártam már a Blue appartmanban is.
    köszi
  • Hoz_Hun
    #422
    Ok. Köszi szépen, azérte ez nagy segítség.
  • Hoz_Hun
    #418
    Akkor jó. Én így tudom,de javíts ki kérlek:
    1. Legyél Maria-val sokat. (kórházban az S3 ba kell utoljára menni és utánna oda elősször)
    2. Dumálj vele, még akkor is ha nem kell(mondjuk alapba nem tudtam megszólítani, de aszem nem szabad rossz irányba menni mikor a kislány elfut).
    3. Ne olvasd el Mary levelét és a képét se nézd meg(soha. Én a multkor játékezdénél megnéztem 1x).
    4. Ne bántsd, és ne hagyd hogy más bántsa(multkor legalább 3x nekimentem, de a momszterek nem bántoták).
    5. Ne halgasd meg a teljes audio beszélgetést a folyoson az utolsó csata előtt(ez tiszta azt a legkönyebb teljesíteni).

    Gondolom még a kést sem szabad megnézni, a naplót elolvasni a tetőn és a végén meghalgatni a magnót.
    Asszem ennyi. Ha kihagytam valamit légyszi korrigálj, ne hogy megszívjam.
  • Hoz_Hun
    #416
    Na mindegy azért nekilátok. Ha minden igaz tudom mire kell odafigyelni, mit nem szabad csinálni. Csak azt nem tudom, hogy a folyoson amikor a csaj kinmarad a liftböl, hogy tudom elérni, hogy a piramis fejü meg ne suhintsa párszor. Mindig lemaradva fut, ha lövésekkel lelassitom a momszert akkor meg megáll (nyilván nehogy elém kerüljön és megmeneküljön még is). A normál momszterektöl megtudom védein de ott.
  • Hoz_Hun
    #415
    Kár. Pedig abba reménykedtem, hogy kéz a kézben elsétálnakk...(a kislányt meg jól kinyírják, ugy is a bögyömben van...)
  • Hoz_Hun
    #412
    Újra nekiállok. Most figyelek Maria-ra mint attom. A többi csaj meg dögöljön meg, beleértve a nejtét is...
  • lipovics
    #411
    vagy azt a hulye kartyat kene hasznalni?
  • Faki
    #410
  • lipovics
    #409
    Nesze neked, en is avatart valtottam :)
  • lipovics
    #408
    Faki tudom, ismerem a terkepet. En mindenesetre egy kulcsot tudtam osszeszedni, az pedig nem nyit semmit :)
  • Faki
    #407
    Úgy érdemes keresgélni, hogy minden ajtón megpróbálsz bemenni, aztán megnézed a mapot, ahol az ajtó helyén egy egyenes vonalat látsz, az ugye zárva van, de kulcsal nyitható...
    Van egy kulcs, ami az első szint Eximinasion room-ját nyitja és ott az utolsó szobában az egyik falon, azaz valami jegyzetpapíron van a kód.
  • lipovics
    #406
    amugy milyen kulcs kene oda? Nalam van egy, de az nem nyit semmit...
  • lipovics
    #405
    Hat ez sem segitett, minden falat vegigneztem, sehol semmi, csak egy kod az irogepben, az meg nem volt jo.
    Mindenesetre beirtam a 7335-t es elfogadta. Sajnalom, hogy nem talaltam meg, de nem akarok ilyen szarsaggal tokolni, mert elmegy az eletkedvem :)
  • Faki
    #404
    Van az első szinten egy eximi... room , oda bemész (kell kulcs) nah és ott a falon lesz egy feljegyzés... Azzal nyithatod az ajtót, nekem asszem 7335 volt a kód.
  • lipovics
    #403
    Hm, eloszor oda nem akart felengedni. Na mindja megnezem, hogy megy-e most mar.
  • JHetfield
    #402
    ide is johet:]
  • JHetfield
    #401
    menyj fel a tetore es jon a meglepi...:]
  • lipovics
    #400
    Sracok!
    En a korhazban maszkalok, megvan a macibol a cucc, lattam a szamot is, es megvan a kulcs is.
    Valami olyasmit olvastam, hogy le kell esni valami gumiszobaba. De hol? Mindent vegigmaszkaltam, probaltam a kodot (2313) benyomni a szamzaras ajtonak, de nem fogadja el...
  • Faki
    #399
    Küldjé mentést plíííííííííííííz :)
    Maria meg Leave kellene...
    Köszi :)
  • Sephi
    #397
    Jah de nem kell megolni ott ott lent a csatornaba. Engem nem is erdekelt mert en spuriztam mint attom :)