1255
  • pjotr007
    #500
    Minden konzolos játékot ennyire nem lehet irányítani?
    Az hogy ahoz, hogy üssek meg kell állni, meg kell nyomni a támadás gombot, és utána ütni, ez kb. 50%-al rontja a játszhatóságot.
    Sounblaster Live 4hangszórós kártyán nincs semmi térhangzás, ez csak nálam van így?
  • Laza
    #498
    elvileg only PS2...
    (egyebkent mar tudnank rola, mert eleg elorehaladott allapotban van)
  • Laza
    #497
    nem kell se utni, se loni... elmegy majd magatol.. :)
    (jatszad csak billentyuzettel:DDDDDD
  • pjotr007
    #496
    Kurva anyját az irányításnak!!!! A piramisfejűnél nyomom, mennyi ideig kell irtani, hogy elmenjen? Egy rendes irányítással esélye sem lenne, hogy megüssön!
  • Hoz_Hun
    #495
    Ami az eladást illeti, még csak két hete jelent meg és most lesz karácsony. Másolni meg a magyarok szoktak, szvsz lehet benne bízni, hogy a SH3 PC-re is kijön. Ráadásul minek izgatnák a népet a trailerjével PC-n, ha nem akarják rá átirni. Még az is lehet, hogy egyszerre fogják fejleszteni.
  • Hoz_Hun
    #494
    Na ne menjünk át PC-Konzol harcba. Mindegyik gépnek megvan a maga előnye illetve hátrány. A lényeg az, hogy a game jó és kész. Jó az mindkét gépen. PC késöbb jelenik meg ezért viszont több van benne ennyi. Ezen nem érdemes vitázni.

    Lantee: A "Little Mermaid" zenedoboz kinn van a száloda előtt az egyik szökőkút kávályán. Ha szembe állsz a bejárati ajtóval, akkor a bal kéz felé esőn.
  • Lantee
    #492
    Prof: Asszem kicsit lemaradtál...mi itt mind PC-n nyomjuk! :)

    Már kb. 2 hete megjelent! :)
  • Lantee
    #490
    Na....ez a Lakeview Hotel egész kellemes kis hely...Főleg a börtön után! :))
    Hol a fenében van a harmadik cucc? Már megvan a Snow White, meg a Celereieieieier (vagy mi), de a harmadikat sehol nem lelem!
  • Sephi
    #489
    Ahm senki mas nem jaccota meg a Born From a Wish reszt Mariaval?
  • Laza
    #487
    bazz, nem azt mondtam hogy ez a kod... :D
    csak a nyitasi modszerre akartam ravilagitani.. :)
  • Edward2
    #483
    Igen keress engem a megfelelö topicban
  • Lantee
    #481
    Tényleg! El is felejtettem! Na...a hülyeség nagy úr! :)

    Köszi!
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #480
    CSá!2 gyűrű kell!a másik a nagy szobában van a folyósó végén a szekrényben ami el van dölve!azt hiszem 2 szint.Mikor egyedül próbálltad akkor írta hogy kevés vagy hozzá egyedül és nem bírod kinyitni.A csaj segít majd utána már ha megvan mind a 2 gyűrű nyílik az ajtó és mehetsz lefelé!
  • Lantee
    #479
    Na hali! Kivtelesen én is elakadtam! A kórházban vagyok, a 3D-s képecske (ajtóra festve) előtt. Találtam a pinyóban egy gyűrűt, azt feltettem az egyik kézre, de semmi. Gondolom kell neki még valami. Már az egész kórházat bejártam, de nothing! Köszi előre is!
  • Sephi
    #478
    Aki nem jaccota meg a Born From a Wish reszt az ne olvasson tovabb!!!

    Egyebkent tudtatok hogy nekunk PC-eseknek mekorra makunk van? Ez a jatek Ps2 es X-Boxra jott meg ki de Ps2 nincs benne a Born From a Wish Scenario. Szerintem az a kibaszot feloras resz Mariaval erdekesebb volt mint Jamaes kalandja :) Eszmeletlen volt a kis temeto meg maga a szellem oui. Aszt elarulom hogy amikor a hazbol kimegyunk a lakastombe ott nezzunk mindehol korul mert meg megtudunk egy ket dolgot!!

  • Hoz_Hun
    #477
    Már írtam lejjeb de ime:
    Lyuk-öreg-nő-lyuk-kígyó
  • Hoz_Hun
    #476
    Begineren az elejétöl van láncfűrész.
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #474
    Na megint help plíz!Megvan a 3 érem milyen sorrendben rakjam bele a kütyübe?Ja normal normal fokozat!Vagy hol írja ezt le?Nem nagyon vágom az angolt szal lehet az a gond:(((
  • Hoz_Hun
    #473
    1. A vége szempontjából mindegy mennyi idő alatt viszed végig (én elsőre szertek kutakodni, alaposan körülnézni, így kb 8 óra volt elsőre). Az hogy mennyi idő alatt viszed végig egyedül az játék végén az értékelésbe kerül bele, mint egy tényező. Az hogy sokat mentesz, vagy sokáig játszol, csak a pontozásba számít. Látsz a végén az összesítő táblázatban csillagokat. 10 csillag a max. A táblázatban, ami sárga színel van jelölve azt extra jól csináltad (pl.: agyonütöttél 180 momsztert) és a gép értékeli. Ezekböl jön össze a csillag. De hogy melyik végét kapod az ettöl nem függ.
    2. Nem. Az utcsó csata (a végének megfelelően) a fő boss-szal van a tetőn (most nem mondom meg a variációkat). Az ominózus beszélgetés azután van, hogy kinyirtad a két piramisfejüt. Egy hosszú folyoson kell keresztülfutni. Ha nem álsz meg közben lazán végigérsz mielőtt befelyeződne. Ha meg akarod halgatni akkor meg kell álnod és megvárni.

    A történet az után a folyosó után szeparálódik a 4 végének megfelelően. De mindig van egy fő boss, csak a párbeszéd és a személy változik. A legyőzése után komplett különböző végek vannak.
  • JxOxExY
    #471
    Köszi Hoz_hun...még lenne 2 kérdésem:))
    1. Mindegy, hogy mennyi idő alatt viszem végig vagy max. 3 óra?
    2. Szó volt az uccsó csata előtti beszélgetésről a folyóson...mármint amikor a csajszi felmegy az égő lépcsőkön keresztül??
  • Hoz_Hun
    #470
    Van két szoba: az egyikben 6 halot kötélen, táblával az arcukon, a másikban 6 kötél. A hat halott közül az egyik ártatlanul lógatták fel. Azt a kötelet kell meghúzni (üres köteles szoba) amelyiken (a halottas szoba alapján), szerinted az ártatlan lóg. Ha jó vagy, megkapod a halot hején a bilincskulcsot.
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #467
    ááááááááá thx ezer thx
  • MorGanN
    #466
    Hali Mu*][*h4pHu|{4 (szép nick :)
    Szóval 4-ről jobbra 9-re, balra 6-ra jobbra 11-re.
    A nyilak mutatják a forgatás irányát.
    (Én is megszívtam... :)
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #465
    Hali normalon nyomom a gamét és nem bírok rájönni a széf nyítására.Ez volt a szarban a cetlin!04>>09<<06>>11 Most akkor merre ?Ja és a lényeg már össze vissza tekergetem alapban a 9esen kell lenie?Azon van egy rovás ugyanis.???
  • Hoz_Hun
    #464
    Én még az "In Water" végét meg akarom csinálni. Aztán elválik végig viszem-e még 2x.
    Az "Reborn" végét ugy csináltam, hogy a Maria végénél direkt nem vettem fel a 4-ik tárgyat, de mentettem előtte. Aztán viszatöltöttem felvettem és újra befejeztem (így láttam ezt a végét is), de a gép csak a ténylegesen a végívitt játékot számolja. Szóval láttam a végét de azt is csak 2/4 nek számolta mint a Maria véget. A "dog" véghez, hogy a kulcsot megkapjuk 4/4 végének kell lennie, amihez zsinorban kell a gamet végigvinni 4x.
  • Hoz_Hun
    #462
    Ja én úgy értem a többi végéhez képest, ezt a legkönnyebb elrontani (pl: elég párszor ütközni Maria-val azt annyi a végének). Az extrához meg elég 4 tárgyat felvenni, az in Water-hez 3-4 dolgot meg kell nézni azt annyi. Ha mindezt elrontod akkor kapod a Leave-t.

    Rodrigez: a másik két tárgy 1-1 könyv. Az első a bezinkutnál van a középső újságkiadó automatában (a vasrudas kocsitól pár lépésre a fal mellet), a másik a Nightmare Hotel-ben az olvasóteremben van ott ahol a magnót meg lehet halagatni, fenn a polcon a magnóval szemben.
  • Hoz_Hun
    #461
    Vége szempontjából mindegy a nehézségi szin, és amentett álások száma is. És bármien fegyvert is használhatsz.
  • JxOxExY
    #459
    Hogy Mariasan vigyem végig elég, hogy normalon játszak?
  • JHetfield
    #458
    Harmadik reszbe is amugy o lesz a szarkavaro:]
    Csekk da trailer:]
  • Hoz_Hun
    #457
    Na srácok meg van! Sikerült megcsinálni a "Maria" véget!!.
    De ez még nem minden. Meg van "Rebirth" vége (azaz az extra) is!! Most már csak az "in Wather" és a "dog" vége hiányzik. De az "in Water"-hez mégy 1x a "dog"-hoz meg még 3x kéne végig vinni. Még 1x ok is lenne, de 3x nem hiszem hogy végigviszem, pedig azokhoz a végekhez nem kell semmi extra. Szerintem a legzúzósabb a "Maria" véget előcsalni.
    Egyébként a normális vége a "Leave", és az az alap vége. Az extrához nem kellet semmi különös csak 1x végigvinni, utána 4 ominózus tárgyat begyűjteni (ezek elsőre nem megtalálható tárgyak, csak másodjára). "in Water" sem túl nehéz, a "dog" meg "csak" annyi, hogy 4x a 4 végével végig vinni, akkor kapunk egy kulcsot, amivel a végén nyitható egy ajtó, na és akkor nyoja be azt a véget.
    Egyébként a Marias mozi végén vagy egy elég megdöbbentő párbeszéd lezárás, érdemes végigszenvedni érte a gamét.
  • Hoz_Hun
    #456
    Nincs. Nem tudod "ott" megmenteni. De ne keseregj miatta.
  • MorGanN
    #455
    :) Persze nem Marie-be eresztettem a lőszert, hanem a piramisfejűbe :)
  • MorGanN
    #454
    Először játszom végig a játékot. A kérdésem annyi lenne, hogy a korházas részésznél van e egyáltalán esélyem Marie-t megmenteni, vagy természetes, hogy szegényke elhalálozik a piramisfejű miatt a liftnél. Már beleeresztettem az összes shotgun & handgun lőszer-t, de nem tudok mit kezdeni vele. Úgy néz ki, hogy mehetnék tovább így is, de igazán szertném megmenteni szegény cica-micát :) Van erre lehetőség valahogyan?
  • MorGanN
    #451
    Anyáámm.... De láma vagyok. Elnéztem az egyik nyilat, ezért nem forgattam jó irányba, pedig az elv jó volt :(((
    Laza, Sephi : köszönöm a tipet.
    (Úgy érzem maradnom kéne a Wolfi-nál. Medic-ként nem voltak ilyen problémáim :)
    Mégegyszer ThX.
  • Frank99
    #449
    Kösz, de elküldhetned meg1x, mert antivirus proggynak nem tetszett...

  • cypher
    #448
    hmmm.
    szőke nő,van esze,és még a zárakhoz is ért..
    kár,hogy Maria névre hallgat.
    egyre jobban bejön a gém.
  • cypher
    #447
    nah,safe ok.
    Hol van a 109-es kulcsa???
  • Faki
    #446
    Mail ment
  • cypher
    #445
    normál fokozat,safe kombináció kellene,blue Creek-Ap.-2F.
    A harmadik coin a 109.-ben van,ugyi???
    (1.kuka,2.medence..)
  • Frank99
    #444
    Hát senki sem játszik láma -fokozaton?
    nem akarom ujra az elejét végigkínlódni...