1255
  • Hoz_Hun
    #395
    Egyébként nem sikerült a "Maria" vége. Valamit elcsesztem...brühühühüh
  • Hoz_Hun
    #394
    Ez helyileg hol történik? Leginkább el kell futni előle.
  • cypher
    #392
    Bammeg,milyen Detonátor-ral nyomjátok?
    Visszaraktam a 41.03-ast,most meg megszakadozik a játék,2-3mp-re.
    Tippek?
  • cypher
    #391
    itt is.
    thx.
  • cypher
    #388
    nem,nem izi..
    normál fokozaton vagyok,mindjárt csekkolom.
  • Hoz_Hun
    #387
    Próbáld még ki a 9:10. A kicsi kövér mutatót a 9-re, a kicsi vékonyat a 2-re.
  • Hoz_Hun
    #386
    Szerintem easy-n nyomod. 3:45 az nekem volt médiumon, de lehet hogy mindegyiken ua. Lényeg, hogy az időnek megfelelően visszafele tekerd szerintem (legalábbis nekem akkor kattant csak ha viszafele tekertem).
  • Hoz_Hun
    #385
    A börtönben a csapóajtóhoz 3 dolog kell:
    1. öngyújtó (ez akkor ok)
    2. viasz (ez is ok, mert ezt nézted rongynak szerintem)
    3. patkó - na ez kell neked. 3 képet kell öszegyűjteni azzal kihúzni a vesztőhejre és az akasztófa hátuljába betenni őket. Akkor hallasz egy kiabálást. A patkot akkor kapod meg amikor innen kifele mész és az ajtót anyitod ki (gép automatikusan kiirja hogy megtalálta)

    Na ezt a hármat kombináld.
  • cypher
    #384
    Akkó ne aggódj,Én meg hyperláma vagyok,mert nem megy...
    még mindíg nem,pedig vártam a 2. kattanást..
  • fucko
    #382
    En a bowling teremben vagyok onnan hogy tovabb?
  • Frank99
    #381
    pedig ez tényleg világos.
    a háta mögött a falon ott a rajz, hogy sacc/kb merre kell állni a 3 mutatónak.
    MIvel sec-mutató nincs, ugy sacc/kb kell állítani az órát.
    Amikor kattant egyet (kattan pár perccel később is) akkor tolható el jobb oldalról a szekrény

    de jó hogy én is segítettem valakinek, olyan égő volt, hogy csak én vagyok béna
    :-)))
  • cypher
    #379
    lehet,hogy vmit kihagytam,de nálam az óraállítás az apartman-ban(2:45v 3:45)nem müxik.Tippek??
  • Sir Quno Jedi
    #378
    Mivel nem létezik !
  • JHetfield
    #377
    Aze az poen, hogy ezt a mariat hanyszor kaszaboljak meg:D
  • Sir Quno Jedi
    #376
    Nos igen, az is számít, hogy mennyit sétálgatsz vele, mennyit nézegeted a kést (suicide rulez) és még kismillió dolog, nagyon faja, csak éppen már PS2-n kiélveztem eléggé...

    Amúgy elsőre nem kell rohanni, én hetekig nyomultam vele, mindent átkutatva, megértve, sokkal izgalmasabb és érdekesebb, mint végigrongyolva !

    Ha netán nagyon elakadtok (lámaság rulez), a gamefaq-s tudom ajánlani, ott találtok a világról is leírást, nem beszélve az első résszel való összefüggésekről.
  • Hoz_Hun
    #375
    Ja és megnyugtatásul a rangsoroláshoz kell csak mentett állás szám minimalizálása, min3 órán belül végigvinni , meg a nehézségi szint. Ha perfektre végigviszed extra tárgykkal kezdesz, találsz, új helyek, stb... a játék végét ez nem befolyásolja.
  • Hoz_Hun
    #374
    Nah most látom rosszul írtam: az extra véghez nem kell 4x végigvinni csak kétszer. Másodjára össze lehet szedni mind a 4 tárgyat, és asszem hard fokozat sem kell hozzá de ez nem biztos.
  • Hoz_Hun
    #373
    Alap három vége tudtommal nem függ a nehézségi szinttöl, hanem valamit megkell tenni vagy éppen nem szabad megtenni.
    Leíroma "Maria" véhez mi kell:
    - Legyél Maria-val sokat.
    - Dumálj vele, még akkor is ha nem kell.
    - Ne olvasd el Mary levelét és a képét se nézd meg (mondjuk én az elején megnéztem, de majd kiderül mi lesz).
    - Ne bántsd, és ne hagyd hogy más bántsa(én nekimentem párszor...hmmm majd kiderül).
    - Ne halgasd meg a teljes audio beszélgetést a folyoson az utolsó csata előtt.
    Meg mégvalami, de ez nem bizos: a korház tetején ne olvasd el a diary csak ha az "In water" véget szereténd.
  • Hoz_Hun
    #372
    Hát igen. 3 óra alatt végig lehet vinni. De nem ebben rejlik a játék erőssége, hanem, hogy töbszöri végigjátsz alatt változnak benne a dolgok. Pl.:Ha hardon(nem biztos hogy hardon kell) 4x végigviszed, minden alkallommal találhatsz egy specko tárgyat, ami a következő játék alatt is nálad van, így a negyedik játék végére, van négy speckó tárgyad. Állítóleg ell lehet végezni velük valami speckó ceremóniát és valami egész extra véget ad be, de hogy mit azt nem tudom.
    Egyébként van:
    - "In Water" vége
    - "Leave" vége
    - "Maria" vége (erre hajtok )
    - "Rebirth" vége (ez az extra vége)
    - "Dog" vége
  • JHetfield
    #371
    Amugy szerintem igen rovid jatek... bar lehet mert kezdo szinten kezdtem..., de akkor is:]
    Mellesleg kircso game:]
  • JHetfield
    #370
    Bazze... vegig nyomtam... telleg fugg a nehezsegi szintol es a mentes mennyisegetol, hogy mi lesz a vege... rankingba kell perfectet elerni:]
  • Frank99
    #369
    Én barom állat...
    Már úgy járkálok körbe körbe, mint egy profi.
    Holott az alsó szintet 105-107-ig még nem is láttam, mert kivülről ugye nem, csak a 3-ikról lehet LEFELÉ a lépcsőházban bejutni oda.
    Megvannak az érmék, de majd holnap folytatom.
    Kösz a segítséget...
  • JHetfield
    #368
    ajtonak a kodja nincs sehol... ki kell jatszani... de a 3 egyszinu gombol lehet kovetkeztetni... lentebb irtam, hogy koll
  • JHetfield
    #367
    kozepsosor legalso gomb, masodiksor masodik gomb, elsosor masodik gomb...(vilagos gombok)
  • Hoz_Hun
    #365
    Na mára nekem ennyi. Ha valaki valamelyik fejtörőnél elakad, írja meg hozzá, hogy milyen szinten nyomja.
  • Faki
    #364
    Mivan? Ja hogy hülyeséget írtam? :) Szóval az... :)
  • JHetfield
    #363
    Varjuk a 3. reszt!:]
  • JHetfield
    #362
    Stephen King:D
  • Faki
    #361
    Nah, így visszagondolva a game egész jó volt ,tetszett. Volt benne horror, de nem paráztatós, inkább csak a sejtelmes hangulat és a noise... na ez a dolog, ami az elején nemtetszett, most meg nemtudnék nélküle játszani, annyira megdobja a hangulatot. Nah de visszatérve, nincs az a hirtelenhalál, nemkellett a szívemet sem ápolnom, de nyomasztó hangulat bejástzott nagyon. Eléggé Steven King beütése van az ábrázolt világnak, szal sztem valami könyv, hatással lehetett a történetre. Szal a játék jó, a csaj aranyos :) a történet jó, a szörnyekkel lassan kezdek megbarátkozni, a vége sejtelmes...
    na csók
  • Hoz_Hun
    #360
    Oustide Room 107 , ha de már nem vagyok benne biztos
  • JHetfield
    #359
    Nah atcsonakaztam hotel lakeviewre...
  • Frank99
    #358
    eló'vastam, de ez rajtam nem segít.
    CSAK a NARANCSLÉT keresem, ímádok a szemét ledobóba dobálni :-)
  • Hoz_Hun
    #357
    Nah, hol kezdjem???

    Rodriguez: igent többfajta vége van,de nem mind függ a nehézségi szinttölAsszem négy.

    bamiklos: milyen szinten nyomod?(szintenként változik)

    Falabu: szintén akkor tudom megmondani a megoldást ha leírod milyen szinten nyomod.

    Frank99: olvasd el lejjeb (#298) talán segít.
  • Faki
    #356
    Azzal nyitottad ki a Mariahoz vezető szobát...
  • Frank99
    #355
    Megtaláltam az átjárót.
    DE HOL A FENÉBEN VAN A NARANCSLÉ???
    Már csak az a coin hiányzik.
    3x járok össze mindent, de nem látom egyik folyosó végén sem
    ?
  • Faki
    #354
    ÓÓ bazz, a csajjal csak a game bevezetője, öszz-vissz 1-2map, bah. Pedig mekkora lett volna a csaj szemszügéből végignyomni...
  • Sephi
    #353
    Ize te ha mar ilyen vicces vagy igazan tervbevehetned hogy indulsz a humorfesztivalon nem gondolod?
  • Falabu #352
    Arra, hogy forgasd és egy kis színt vigyen az életedbe!:)))
  • Sephi
    #351
    A bortomben volt egy kocka egy kisseb oszlopon aminek volt mindefele arca es kulombozo szine es aszt lehetett forgatni oszevisza... az mire volt jo?
  • Faki
    #349
    Körbevizsgálod a falat, valahol majd szól James, hogy öreg roskadozó fal... Fogsz egy ütőszerszámot és elkezdessz hadonászni...