181
Az öröké tartó Nagy Háború
  • gseldon
    #81
    Én is elakadtam annál a résznél. A piactéren van, ahol egy bazi nagy tank járkál fel-alá... A táborba úgy jutsz el, hogy a roncstól ha a városháza felé nézel bal kéz felé van egy ajtó az utca végében, amit ki lehet nyitni. Itt átmenve lesz egy pár ember, robbanó kutyák, gépágyúk, sátrak, meg el van az egész aknásítva, az utca legvégén pedig egy házban, amin kint vannak az U betűs zászlók, ott van a fegyverraktár és az aknák is. Három a tank elé és megdöglött. Aztán lesz egy másik tank i sa hogy tovább mész, azt az első (szétlőtt) tank elé kell csalni és szétlőni a még mindig működő ágyújával. Remélem tudtam segíteni.
  • gseldon
    #80
    háááát nehezen...
    én nekem gázgránátba döglött bele...
    meg lehet csinálni. Én most tartok ott, hogy bejutottam a kémiai üzembe, ami a végcél (?)
    Van valami nagy fejes fószer aki golyóálló üveg mögül pofázik aztán elhúz a francba. Bementem a gyárba, sehol senki. Na megyek az alagsorba állítólag ott van az a bizonyos nehézvíz aminek utána kell nézni.
  • Promi #77
    Na mara abba hagyom mar eljutottam a vonatos reszig annak is a vege fele jarhatok.Mar elzsibbadtam.
  • Promi #76
    Koszike ez volt a megoldas amit irtal.Nagy THX.
  • sid123
    #74
    Hol lehet aknát találni? Azt írják, hogy a táborban, de azt nem találom.
  • gseldon
    #73
    Szia
    el KELL dobnod MINDEN fegyvered különben lelőnek. Lapulva kimész, beállsz a társaidhoz a rabszállító kocsi mögött és mikor kinyitják az ajtót beszállsz. Ennyi
  • Promi #72
    Koszi , de az en problemam mar joval azon a reszen tul van.
  • Promi #70
    Help!
    Mikor a csatamezokrol kijutsz 1 sziklas kanyonba ahol 1 helikopter allandoan koroz ott lapulni kell atsunnyogni 1 jukhoz, ahol mar var 1 tarsam , leugrani 1 jukon kovetem a tarsam, kovetkezo juknal megall ott van meg 1 tars. Tovabb menni nem lehet mert racsok gatolnak, 1 jukon kilehet menni, de csak lapulva, hogy nevegyenek eszre.Na itt mit kell csinalni, mert allandoan eszrevesznek, ha nem is rogton de kis ido mulva, es lelonek mint a sz@rt.
  • Randal
    #69
    amit a csaj mond, elsőnek el kell menni egy kijárathoz, aztán meg kell keresni egy puskát az egyik szálláson, aztán másik kijárat, de mindegyiknél várj egy kicsit. a kijáratot arról ismered meg, hogy két őr áll előtte. miután kijutottál ne nagyon rohangálj...nem mondom a többi meglepetést. finom lesz:)))
  • KRi2
    #68
    Mija teendö a legelejen a bunkerban ? ott tekergek már napok óta...
  • Randal
    #67
    Na, miután béna voltam meg vak is indítottam topicot, én hülye. Na mindegy. Elég szép gépeket olvastam itt. Na akkor az enyimé is:
    Cel800, 384MB RAM, GF2-MX400-64MB os vidkártya.
    És nem szaggat. csak van úgy, hogy lefagyott. bár lehet, hogy a béta verziójú vidkártya driver miatt.
  • TneX
    #66
    Ugy-ugy:))
  • TneX
    #64
    Léém:)))
  • Viking
    #63
    Súgd már meg pls hogy hogy lehet kijutni az elején a bunkerből mert én ott bent szenvedek még...
  • fucko
    #60
    Ugy lehet felvenni ahogy a punci is mondja hogy eldobod a 6ost vagyis a heavy gunt asszem deletevel es ugy siman felveszi a toltenyek meg ott vannak korulotte,aztan mar konnyu a dolgod.
  • fucko
    #57
    En mar azon tulvittem reg mielott letoroltem es egy helikopter lehenteleset leszamitva eleg monoton a game,ugyhogy csak selejt aru ez.
  • Jinchuu
    #56
    Elég jó kis game, már bejutottam a templom alatti rendszerbe és most ott hadakozom, szerintem nagyon jó és hangulatos a grafika ugyan nem valami nagy szám, de legalább gyors. :))
  • fucko
    #55
    En mar speciell töröltem is,csak pillanatnyi fellangolas volt:)
  • [DF]ricsik
    #54
    BORZANAT íz egész ahogy van!!!
  • Sephi
    #53
    en is most fogtam neki de nagyon asziszem hogy nem fog ez nekem tecceni :(
  • Viking
    #52
    Hmmm... Nekem is sikerült bekonfigolni billentyűzetet, de mondja meg vki, mit kéne csinálni az elején? Arra rájöttem hogy lehet sok golyót szerezni () de hogy mit kell csinálni arra még véletlenül se!
  • Dikkma
    #50
    navégre.
    mondjuk nem értem tegnap este óta miért nem lehetett letölteni a demót vkinek, ha adsl-je/chelloja van...
  • hiba
    #47
    Egy megoldas:
    -demo felrak
    -config belo
    -user.cfg lemasolas
  • fucko
    #45
    De biztos ott jo de ki akar azzal kinlkodni hogy leszedje a demot es azzzal szarozzon?
  • fucko
    #42
    cfg-jet na.
  • fucko
    #41
    Jaja jo 5let vki a cgg-jet tegye mar ki ide.
  • hiba
    #40
    detto, duplaklikkre kilep...
  • fucko
    #36
    Jahm,jatszogatok egyre kevesebb hévvel :)
  • Sephi
    #35
    Jaccik valaki ezzel?
  • fucko
    #33
    Ahh nem kinlodok vele bar eleg szar a defaultsal nyomni.
  • fucko
    #31
    Van meg vkinek olyan problema hogy nem tudja beallitani a controlst sajat igenyre?Mer nekem kilep ha valtanek.
    Csak hogy a ironstormrol is essen mar par szo:-)
  • RangeR
    #27
    Még jó,hogy nekem minden elindul xp-n és nem nő a mérete.És 100Hz fix minden.De biztos te is tudod ezt,csak kis csíra köcsög vagy és véletlenül elírtad amit ugatni akartál
  • zippofcy
    #25
    Az XP egy szar, az is volt es az is maradt a servicepack utan is. Jatszatok csak 60hzen, lamak :) Mar azokkal a gamekkal amik egyaltalan elindulnak :) Csak vigyazzatok, az eredetileg is bunhosszu XP a vegen meg nem fer el egy kisebb vinyon a sok pecseles (pocsoles? :) ) utan, oszt mehettek ujat venni :)
  • Evilmann
    #22
    Elivileg fasza az az XP, meg minden megy alatta, de azért nem olyan rég pl. a Morrowindel és GTA3-al is voltak gondok.
  • M.A.D.
    #19
    Én nem tudom, hogy ezt az XP-t miért nem felejtitek már el.
    Az nem game-ezéshez valo oprendszer.
  • fucko
    #17
    Jo game,tettszik a haborus feeling meg ahogy kuzdeni kell hogy kiszedjem a snipereket.
  • kropotkin
    #14
    Anarchoid te vagy a keraly!:)
    Bejon a game?
  • skorpio7
    #13
    Ajánlom letöltésre a játék hangulatának megismeréséhez az alábbi videót .
    Köszönet a GAMESTAR ONLINE-nak .

    INNEN TÖLTSD!
  • M.A.D.
    #10
    nem néz ki rossznak. akkor a ring2 törölve.
  • Sephi
    #9
    Nosza. Akkor kell