181
Az öröké tartó Nagy Háború
  • gseldon
    #130
    Kösz ezen már továbbjutottam, de most meg ott vagyok, hogy lejátszotta a movie-t Ugenberg halálával, visszakapom az irányítást, és csak egy folyosónyi kommandóst tudok lelövöldözni, meg van valami szoba kamerákkal, de nem tudok hova menni. Van egy két ajtó ami nem nyílik, ahonnan jöttem meg nem tudok visszamenni, mert túl magasan van, nem tudok felugrani. Segíts ha tudsz, köszi.
  • Cvd
    #129
    A 4. emeleten ne lődd le az áramot, akkor a lift felvisz a tetőre. Ott a liftből kilépve jobbra van két tartály, az egyik tetején van a szelep ami elzárja a gázt. Készülj rakétavetővel, mert lesz fent egy helikopter.
  • gseldon
    #128
    Most nekem volna szükségem segítségre.
    Már a legvégén a Reichstagban vagyok (6. pálya) és miután kilőttem az udvaron a két tankot, fel kellene mennem a tetőre. Már kikapcsoltam az áramot, tehát a lift nem megy. Egy létrán egy toronyban lehetne felmenni, de ömlik a gáz és mindig meghalok. Azt mondja, hogy valahol el lehet zárni a gázt, én azonban nem találom hol, tud valaki segíteni?
  • Randal
    #127
    Hát bakker én béna vagyok. nemtok továbbjutni. miután kiszálltam a kocsikból, elkapják ezeket a barmokat azt egyenként kell leszednem a katonákat.
    mire leszedem meg no élet.
  • Frank99
    #125
    szeretem, amikor türelmes vagy :-)
    Egyébként rájöttem, köszi!
  • gseldon
    #124
    Mielőtt megkérdezed, amikor majd átjutsz a kapun, akkor jön az a hadifoglyos rész amire már több megoldást is olvashattál itt.
  • gseldon
    #123
    Jaj de szájba kell neked rágni :-)))
    ahogy végigmész a bunkerben, a legeslegvégén lesz egy hasonló rakétavető mint amilyen a romok között volt, amivel kirobbantottad a bunkerajtót. Na szerinted mire kell azt használni? Pont ránéz arra a nagy kapura ami nem akar nyílni. Húzzuk már meg a ravaszt rajta
    :-))))))))))))))))))
  • Frank99
    #122
    Na, újra problémám van.
    Még mindig a bunkeres pályán vagyok, a három bunker tiszta.
    Hogyan tovább?
    Semmi info, semmi.
    Van egy kapu, gondolom majd erre, de nem nyilik.
    Megoldás?
  • spR
    #121
    Na bakker. Új dimenzióját fedeztem fel saját hülyeségemnek. No mindegy, már túl vagyok azon a részen. Viszont korrekt a progitól, hogy több megoldást is engedélyez.
  • gseldon
    #120
    Hangtompító!
    el ne dobd a hangtompítós pisztolyt a legelején, sokkal hasznosabb, mint az a másik kisgéppisztoly.
  • spR
    #119
    :)))

    Én azon a gedva kopteren szentségeltem, hogy a leglehetetlenebb helyzetben is kinyirt.
  • spR
    #118
    Én ha lelőttem azt az ürgét, mindig megszólalt a riasztó, és a helikopter szarrá lőtt.
  • Cvd
    #116
    Én jobbra a kilőtt tank felé mentem, végig a fal és a szikla között. A végénél ugyan áll egy fickó a sziklán, de azt le lehet lőni, nem lesz gond. Aztán a végén balra fordulva van egy lyuk a drótkerítésen, azon átbújva egyenesen ott vannak a foglyok. Még lopakodni se nagyon kell.
  • spR
    #115
    Ez a hadifoglyos rész? Ha igen ,akkor ime az én megoldásom:

    Tehát a kanyon kijáratánál elbújsz a jobb oldali szikla mögé, amig az őrjárat elmegy. Utána NEM a kilőtt tank felé mész, hanem bal felé, ahol egy páncálozott hernyótalpas izé van. Kúszol a sziklák mellett, és a végén belebotlasz egy hadifogolyba, aki egy földalatti járaton keresztül bevisz a fogolytáborba. Mondják is, hogy mikor kell a fegyvereidet eldobnod.
  • Randal
    #114
    Nekem is valami ilyesmi bajom van.
    Csak én a fószeron túl átkúszok a táborban az első tankhoz ami jobbolfalt van és onnan nem tudok sehova se menni.
    segítsetek!!!!!!!!!!!
  • gseldon
    #113
    ja sötét, mert amikor megtámadnak a templomvagonban, akkor lebasszák a villanyt, az áramot, mindent, de legalább nem kell az automata ágyúkkal többet vesződni. Egyébként van zseblámpád!
    Sokat segít, használd!
  • Cvd
    #111
    Én nem tudtam elbújni sehová, mindenhol megtaláltak, még az EÜ-szobában is. Ráadásul ahogy beestem a cellákhoz felülről, azonnal rámstartoltak.
  • gseldon
    #110
    Tovább kell menni a templom vagonba, ahol fel lehet mászni a harangtoronyba, ahol ki lehet látni kis réseken és le lehet snipe-olni a kis lurkókat az előző vagon tetején :-)))
    visszamenni, helikopter kinyírni...
  • gseldon
    #108
    Nálam is sérthetetlen volt a két fickó. Elbújtam előlük és egyszer azt mondták "Area secured. Return to your posts." Akkor elmennek...
  • Cvd
    #107
    Valszeg nem lesz gondod vele. Mint kiderült, tényleg csak egy bug volt, mert másnál a két fickó nem sérthetetlen, simán le lehet őket zúzni. Egyébként kimozogtam őket, de vagy 50-szer legalább nekimentem, mert a rakétavetőstől elég egy találat.
  • spR
    #105
    És mi volt a megoldás?
    (Csak hogy később ne kelljen megkérdeznem.)
  • Cvd
    #104
    Megoldódott.
  • Cvd
    #103
    Na most én is kérnék egy kis helpet:
    Bent a rakétagyárban vagyok, vinném a radioaktív cuccot a laser alá. Oda a cellákon keresztül vezet az út, csakhogy van bent két fickó, akiket nem lehet megölni, ők viszont mindig kinyírnak. Ráadásul az egyik rakétavetős, még elfutni se tudok mellette. Az se segít, ha eldobálom a fegyvereket. Gyanús nekem, hogy azok valami bug miatt szorulhattak be oda, mert folyton az ajtót nyomnák kifelé, csak az nem nyílik mert tenyérleolvasós. Így sajnos én se tudom kiengedni őket.:( Van valakinek tapasztalata azzal a résszel?
    Kösz szépen előre is.
  • Frank99
    #102
    Thank you wery a macskat!
  • gseldon
    #101
    Be kell állni a romoknál az ágyú (úgy néz ki, mintha géppuska lenne, de nem az, hanem valami bivaly rakétavető)mögé és szétlőni vele az ajtót, ami nem nyílik.
  • Frank99
    #100
    Má megen elakadtam, hiába, a lámaság :-)

    Ott, ahol a 3 buknker van az automata fegyverekkel, mi a teendő.
    Nem tudok bejutni egyik bunkerbe sem, van egy ajtó, ami nem nyílik (még)
    Thanx
  • sid123
    #99
    Kösz szépen, sikerült.
  • Cvd
    #98
    Olvasd el a #81-est.
  • Frank99
    #96
    Elmegy...
    A sniperek gecók, de egész jó el lehet marhulni vele...
    Csak keveslem a lőszert
  • hiba
    #93
    Meg'erte tovabbjutni? Van valami erdekes utana ? :)
  • spR
    #92
    Ezek szerint sikerült továbbjutnod. Örülök, hogy segithettem.
  • Frank99
    #91
    Ki a fene goldolta, hogy egy sötét lukat kell keresni. Jártam én ott, de ki is jöttem, nem mentem tovább.
    Egyébként egész jó, egy kicsit visszahozza a MOHA emlékeit...
  • spR
    #90
    Nincs mit :)
  • Frank99
    #89
    Ja, köszi!
  • Frank99
    #88
    A lövészárokban kell menni?
    Mert körbe-körbe lehet.
    Na mindegy, még egy próbát megér...
  • spR
    #87
    Ne töröld le, jó játék. Szal adott a romos ház, onnan még el kell jutnod az ellenség lövészárkáig. Oda kell eljutnod, ahonnan egy csomó ellenséges katona bújik elő. Ott beugrasz az árokba, kiirtasz mindenkit, és ha jól emlékszem van egy tábla, ami a kápolna felé mutat, arra kell menned.
  • Frank99
    #86
    Srácok!
    Úgy megnézném mi van utána...
    Írja már meg valaki légyszí... :-)
    Vagy télleg' letörlöm.
  • Crem
    #85
    Detto... Le is töröltem...
  • Cvd
    #84
    Ahogy kiérsz a táborhoz az őrjárat mellett, akkor jobb kéz felé van egy kis szikla, amögé kell bekúszni, az őrjárat meg elmegy arra amerről jöttél. Aztán ha elmentek, akkor tovább a kilőtt tank mellett jobbról, egészen a szemben lévő falig. Ott a tábor felé fordulva át tudsz menni a szétszedett kerítésen, és egyenesen szemben lesznek a foglyok. Ja és nem muszály mindent eldobálni, csak a lőfegyvereket és a kést, a gránátok maradhatnak.
  • Frank99
    #83
    Hát, én a legelső pályan elakadtam
    Ez van.
    A bunkerből kijőve leszedtem a snipereket, meg a romos háznál a manusokat.
    Na aztán itt körözök, de nincs hova menni.
    Itt köröz két heli, meg 1 emberem maradt, de az meg nem jön ki a gödörből, aztán semmi infó sehonnan.
    Kezdem unni...
    ha ez végig ilyen, le is törlöm...