522
A Gyűrűk Ura - A Két Torony
  • Gladiator
    #162
    jeee, megvan a jegyem szombatra! leghátsó sor középen! A legjobb hely aszittem, olyan lesz mint múlt évben, 3. sor jobb oldala. mondjuk annyira nem volt rossz, de az biztos, hogy nem fogok még egy filmet közelről nézni. kapkodni kellett a fejemet, hogy lássam mi történik. ráadásul mellettem a csajszi is telefonált. aszittem leütöm. csörgött a telefonja. ok, elfelejtette kikapcsolni, de hogy még fel is vegye, és elkezdjen beszélgetni? a kis babucikája hívta. áááárghhhh, de utálom az ilyen parasztokat....
  • [HUN]PAStheLoD
    #161
    ha olyan jó lesz mint a Gyűrű Szövetsége akkor ez is megér 3 órát legalább 2szer :)
  • Galadriel
    #160
    Én tavaly amikor megnéztem vittem magammal a friss barátnőmet.Kiváncsi voltam mit fog hozzászólni.Odáig volt érte,én meg őérte/azóta már a menyasszonyom/.A minap beszélt az egyik barátnőjével, az mondta neki milyen jó volt megnézni a Harry Pottert,erre ő rávágta , hogy őtt nem érdekli és a legúlyabb Gyűrük Urát várja.Én is várom már nagyon.
  • Hunnenkoenig
    #159
    Elijah Wood a Vissza a jövöbe II- ben az egyik kissracot jatszotta a kavehazban a videojateknal! Akiktöl Marty elveszi az elektronikus pisztojt, hogy megmutassa, hogyan kell lelöni a cowboyokat.

    Ajanlom figyelmedbe a www.imdb.com -ot.

    Avagy mas neven Internet Movie Database dot Com-ot :-)
  • Unknow
    #158
    Jó nagy kritikus lehetett:)Mint amikor a Harcosok klubjára is azt írta valamelyik álladék,hogy nem szól semmiről csak egy skizo baromról:)Na gratula a nagy filmszakértőknek:)
  • magus
    #157
    azért mert így, ilyen drasztiukusan, ilyen hatásosan mutatta be.
  • Bandew
    #156
    Egy kritikus azt írta a tolkien.hu-n, hogy a film csak arról szól, hogy bajba keverednek, és varázslat segítségével megmenekülnek a bajból. Na mondom ez hülye.
  • Csacsi
    #155
    Camponaban, tavaly nálam is volt egy jü beszólás a film végén : "Azt hittem már sosem érnek oda, és nem lesz vége a filmnek" :))

    Mind1. A lényeg, hogy nekem 9-ere megvan a jegyem.
    Annyira mondjuk szerencsém volt tavaly, hogy legalább film közben nem magyaráztak. Bár most ott lesz asszony is, de majd adok valamit a szájába, hogy csöndbe maradjon.... :D
  • Bandew
    #154
    Azért volt megrázó mert nem tetszett, vagy atért mert olyan zseniálisan mutatta meg a drog "mellékhatásait"? Amugy mindenkinek csak ajánlani tudom azt a filmet.
  • magus
    #153
    köszi. csak eszembe jut a rekviem egy álomért ami számomra elég megrázó film volt:(

    nekem még jegyem sincs. ha nem kapok akkor megőrülök. camponaban is intelligens emberek jarnak. a szokasos "milyen vege van mar ennek" effektus tavalyrol...
  • Bandew
    #152
    Nekem is ezek a kedvenc zenéim a trailerekből.
  • Xboxman
    #151
    ne hülyülj már:)Tudni akarom kit jáccot:)
  • Unknow
    #150
    5-ös terem?:) akkor nagy a valószínűsége:) azt tudom,hogy 1 szám jegyű a terem amibe megyek!:)
  • Gladiator
    #149
    múltévbe 2 héttel a premier után néztem emg a lotr-ot, és úgy is csak a 3. sorba volt. elég gáz volt
  • Gladiator
    #148
    martin! hanyadik sor? vasárnapra szerintetek lesz még hátulra jegy?
  • Gladiator
    #147
    cserébe azt mond meg, hogy ami az első rész trailerében ment zene, ami azután történt, hogy pippin beleejtette a csontit a kútba. tudod, az a tök pörgős király. na, az kéne. kösz
  • Martin576
    #146
    5-ös terem... Remélem találkozunk!

    LEGJOBB FILM EVER!
  • Gladiator
    #145
    itten, kicsit szar a minősége, de nekem így is kurvára tetszik. több mint 6 perc. a 3:21-től kezdődik a jó rész...
  • Gladiator
    #144
    URL http://www.operationsombrero.com/previews/TTT/overture.mp3
  • Gladiator
    #143
    magus, nekem megva gépen a requem vagy mi, mindjá mondok url-t, vagy mit. pill
  • Gladiator
    #142
    :-) hüje
  • magus
    #141
    ugye milyen ugyesen jatsza a vi,llanyoszlopot?
  • Xboxman
    #140
    Azt olvastam ,hogy Elijah Wood szereplet a Vissza a jövőbe II-ben vagy 100x láttam a filmet nagy kedvencem de nem tudok rájönni kit alakított!
  • Frankie
    #139
    Van icqm. a PT honlapon fenn van.
    a cím a bf fórumban van.
  • DEx-
    #138
    Ok, mert a westend netes moziműsorába volt úgy, hogy 100 perc. Már megijedtem... :)
  • Unknow
    #137
    10perccel hosszabb csak...
  • magus
    #136
    en winmxet hasznalok de nem tallalom:( meg kene az egesz album:(
  • Bandew
    #135
    Én azt olvastam hogy 20 perccel lesz hosszabb az elsőnél. 50 perces csatával!!! Ha ez így van remélem nem lessz unalmasan megcsinálva az a rész.
  • Bandew
    #134
    Király, én csütörtökön nézem meg a filmet. A Rekviem zenéjét (azaz ami a trailer alatt megy) amúgy le lehet tölteni a Kazaa segítségével.
  • Xboxman
    #133
    Kurva ideg vagyok!Csak 10.-i vetítésre lesz jegyem kurva istenit!
  • Unknow
    #132
    "színes magyarul beszélő új-zélandi-amerikai fantasztikus kalandfilm, 179 perc, 2002"

    Ennyit a 100percről:)
  • Unknow
    #131
    Akkor lehet együtt nézzük:)))))))) 00:01-es előadásra mész? Utána állítólag "így készült" filmet is vetítenek. Te erről mit tudsz?
  • Hunnenkoenig
    #130
    Te miröl beszelsz?
    A Ket torony több mint 3 oras.
  • DEx-
    #129
    Télleg "csak" 100 perc a film?
  • magus
    #128
    hi! hu az nagyon kene. nincs irc-ed, icq-d, vagy vmid? honnan szerezted meg?
  • Frankie
    #127
    Szia magus!

    Az új cd-n van rajta. nekem már megvan..:)
  • Coine, The A&O
    #126
    Péntek délután, most megyek megvenni a jegyet.
  • Martin576
    #125
    Van már kamu DVD verzió is, sokkal jobb minőség, mint az első VCD. (Szigorúan csak olyan HÜLYÉKNEK, mint én! ;)

    Mikor nézitek? Én szerdán (09) éjfélkor, Duna Plaza.
  • magus
    #124
    melyik szam az ami a trailerben van? nekem megvan az album, de nem talalom rajta azt a szamot. amikor arol van szo hogy ossze kell fogni.
  • Unknow
    #123
    Egyébként nem tudom ki ,hogy van vele de úgy látom van itt pár Gyűrűk Ura rajongó, szal ellehetne menni megnézni együtt a filmet:) addig se a fórumon vitatkoznánk róla:) itt főképp Laza és Kou rátok gondoltam:)