522
A Gyűrűk Ura - A Két Torony
  • Unknow
    #207
    Nem tudom te merre leledztél éppen tegnap de most már mindegy:)Kár,hogy nem találkoztunk... pedig tuti gec,hogy félórán keresztül meséltem volna azt,hogy miért volt életem egyik legjobb filmje!Le a kalappal a rendező előtt!Ilyen filmet...pffff....szvsz annak is kötelező aki nem olvasta a könyvet!!!NAGYON ISTEN!!!Még megyek szombaton is megnézem meg még jövő héten kétszer:))))NAGYON NAGY FILM!!!
  • Madmaxx
    #206
    Nwóem biztos! Bombariadó rulezzz!! :))
  • Gladiator
    #205
    48óra mulva már a balrog és gandalf csatáját nézem!
  • Gladiator
    #204
    ehhe, hol kell megnézni?
  • Gladiator
    #203
    khmmm... hogy kell letölteni azt a gandalf harca a balroggal-os moviet? amúgy ki látta? nekem még 2-t kell aludnom:-(((
  • Coine, The A&O
    #202



    :D

    Meg lehet nyerni Glamdringot, Andurilt meg a gyűrűlidércek 1ik kardját, nomeg Fullánkot.
  • DEx-
    #201
    A DVD-r verzio, azt DVDíróval kell kiírni :)
    A 4cd-s abból lett rippelve.
  • Csacsi
    #199
    Ma kijött egy másik verzió. Isonewson kint van. DVd-r verzió. Nem tudja valaki milyen minőségű, mert ami nekem van meg, az sem rossz. Nekem az van meg ami tegnap jött ki a 4cd-svcd dvdscreener.

    Azért érdekelne a mai, mert ha jöbb, akkor azt is leszedem.
  • gothic1
    #198
    Annyira jó minőség azért van, hogy a kamerás jelző szinte sértés!
    Képminőség közelíti egy dvd-RIP szinvonalát, a hang lehet, hogy csak mono...
    Nem tudtam még tesztelgetni, mert ma megyek megnézni a moziba!
  • Coine, The A&O
    #197
    Nekem csak pénteken délután :)

    Amúgy sztetek lesz film a Babóból ? (angolul The Hobbit, ebben Bilbó kalandjai szerepelnek)
    Ugyanis Peter Jackson & csapatának megvan a licence, megvették a trilógiával együtt.
    Ki tudja, remélem nem lesz az ami a Star Wars-al, tehát várnunk kell 10-20 évet, amíg az előzményeket is megfilmesítik
  • Bandew
    #196
    Holnap lesz a nagy nap!!! Már alig várom!
  • Guest
    #195
    Ollózás másik fórumról:

    "de az nem DVDrip, ismerem és láttam
    hidd el hogy nem az.

    two_towers_dvdsceener_divx_origlang.nfo
    és CD1 733491782 bytes
    ill CD2 732876372 bytes

    Ebben az az átverés, hogy van egy DVD-R re megicsnál kamerás verzió, ami ugyan egész jó de kamerás - szóval ezt valaki kiírta DVD-re és itthon kishazánkban valami barbár azt hiszi rá hogy DVDscreener - olott az kicsit jobb lesz majd;) És _tévedésből_ rakta fel így."


    Two Towersből DVD-Rip nincs. DVD-Screener van (01/08/2003 SVCD 2002 Lord of the Rings: The Two Towers *DVD SCREENER* TDi [4 CDs]), meg kamerás verziók.
  • Frank99
    #194
    letöltöttem valahonnan a dvdrip 733 és 732 MB-ot.
    Zöld az egész, és csupa homályos pixel.
    Mi kell ennek a megtekintéséhez, vagy egyszerűen csak ILYEN?
  • Coine, The A&O
    #193
    Kösz !
  • Cat #192
    --- SPOILER ----

    ftp://ftp.supergamez.hu//upload/EE_Vrob/tdi-lotr2-sample.mpg

    lessétek meg, NAGYON JÓ MINŐSÉGÜ

    gandalf van benne ahogy lenyomta a balrogot
  • Coine, The A&O
    #191
    E-mailedet szoktad nézegetni amit itt SG-n megadtál ? Hát most, majd nézd meg plz :)
  • Coine, The A&O
    #189
    Tudom, de én kibírom azt a pár mp-et amíg kicserélem és újra elindítom.
  • Laalee
    #188
    azt tudod hogy maga a film is 2 lemezre szetszabdalva kerult fel... haat tudod ugy kell a francnak
  • JHetfield
    #187
    Csak a 3CDs...
  • Csacsi
    #186
    Sziasztok, megvan már valakinek ez a verzió?
    01/08/ 2003

    SVCD
    2002

    Lord of the Rings: The Two Towers *DVD SCREENER*
    TDi
    [4 CDs]
    Ha megvan valakinek, akkor írja már le, hogy milyen minőségű, most láttam isonewson.
    Előre is thx.
  • Dzsini
    #185
    jajj.. a Wootooni (asszem) kovácsmester kimaradt :o)
  • Dzsini
    #184
    Coine: a Szilmarilokat, aztán az Elveszett Mesék könyveit, , aztán a Gyűrű Keresése 2 kötetet, aztán a Fa és Levél-t, aztán a Sonkádi Egyed Gazdát, aztán Giles a Sárkány urát, aztán ugyanezt angolul :o)
  • Cat #183
    robert jordan világ szeme ciklusát kezdjétek el, tartalmas olvasmány, cirka 6-8ezer oldal eddig :)
    most a 16. kötetnél tart a magyar kiadás, és még legalább 10 lesz (egy angol kötetet két részben ad ki a beholder, de még igy is 500 oldal darabja)

    ISZONYAT JÓ REGÉNY :)
  • Coine, The A&O
    #182
    Én pont most fejeztem be kb. 10 perce és szintén egy, olyan megfoghatatlan érzés fogott el, mint a Dragonlance könyvek végén (miután elolvastam a Krónikákat és Legendákat, majd végül a Nyári Tűz sárkányait, ahol ugyanígy Raistlin, a főszereplők és a 3 Isten kivonul a világból).

    Respect Tolkien és akkor mára sztem ennyi, amúgyis már lassan kezd megbetegíteni a LOTR :)

    De azért még a Szilmarilokat lenyomom ;)
  • The Garrett
    #181
    Fagyban, hóban, elemekkel küzdve de megszereztem a jegyeket a Miskolci premierre!!!!!!!!!!!
    Hooah!
  • Coine, The A&O
    #180
    Küldöm is vissza az arcukba akkor.
  • Csacsi
    #179
    Nekem megvan, bá Én a megjelenés napján megvettem, és szerencsére egyik lemez sem volt német.
  • Lteebee
    #178
    Ha veszel, vigyázz,mert haveromnak az egyik lemez német volt!
  • Coine, The A&O
    #177
    Bakker meg akartam venni még a Két Torony előtt a kibővített DVD-t (Gyűrű szöv.), de _mindenhol_ elfogyott.
    Megnéztem vagy 5-6 boltot a városban, továbbá 5-6 DVD boltot a neten.
    Mindenhol csak előrendelni lehet :P
  • Frankie
    #176
    Mélyenszántó kritikai észrevételedet, én személy szerint figyelemen kívül hagyom..
  • Martin576
    #175
    Ebben az esetben, ha létezik reinkarnáció, nem a te bőrödben szeretnék újászületni! Ha EZ volt életed legsz@rabb filmje, hmmm....érdekes életed lehet...
  • miarákez
    #173
    Gratulálok
  • miarákez
    #172
    Ennyire szar filmet még életemben nem láttam
  • Sephi
    #171
    Nah sajnos felre vltam informalva erosen es amit lejjeb irtam az nem igaz ugyhogy ne keresetek eszt a verzat mert hout szar a minoseg :((((
  • Lacee
    #170
    Honnan lehet magyar feliratot letölteni a 3cd-s változathoz? Egyébként én is megyek 9-én a Duna Plazaba, remélem jó lesz :))
  • Gladiator
    #169
    http://www.bagendinn.com/rotkcal.htm LoTR naptár. van pár kép a RoTK-ből. pl. banyapók oduja, mikor frodó a Galadrieltől kapott ajándékkal világít. meg amikor frodó "halott" és samu karjában fekszik.

    Szerintetek hogy lesz vége a 3. résznek? Szerintem, úgy, hogy a hajó távolodik szürkerévből, és elsötétül a kép, vagy, hogy samu arcát mutatják közelről, ahogy sír, és aztán kicsit távolabbi kép, megsarkanytyúzza a póniját és akkor elmennek 3an, és ők távolodnak, majd eltűnnek egy domb mögött.
    mindjárt sírok. a könyv végén is sírtam, mert nem akartam, hogy vége legyen. az utolsó fejezet volt a kedvencem. hallgattam hozzá az in dreamset, olyan megható volt. hüpp-hüpp. mért nem írta tovább tolkien? elvileg elkezdte, de megunta pár oldal után. esetleg megvan valahol az a pár oldal?
  • Sephi
    #167
    Jah es hogy ne kossetek belem nem elelvezni megyek hanem el evezni a barkaban :))))
  • Sephi
    #166
    Hat igen :

    "Two_Towers_DVDsceener_DIVX_origlang"

    Tukor minoseg a film... ennel jobb nem is lehet.

    Megyek elevezni :)

  • mateos
    #164
    én már rég láttam a GYU II őt..fulra be voltam állva a sok sörtöl meg piától amit vittünk..szal én csak egy jó kis vigjátékta emléxem
  • Bandew
    #163
    Az ilyeneknek le kell adni egy jo nagy nyaklevest!