238
Street legal
  • Manta
    #139
    Te senkihez képest nem vagy nyelvtan tanár!
  • Dikkma
    #137
    Ugye a másikat használjuk? ok. Király.
    NEM ezt.
  • Alexease
    #136
    www.activisionvalue.com
  • Krinyo
    #135
    nekem ugyanez van!
  • LSC
    #134
    pach-nek se híre se hamva sehol.
  • LSC
    #133
    Hol a hivatalos honlap?
  • LSC
    #132
    amúgy az ötlet kiváló.
  • LSC
    #131
    na megnéztem ezt streetl.fw.hu így már érthetőbb.Majd jelentkezem a pach után.
  • LSC
    #130
    igen.Értetlenül áltam a dolog előtt.Arról nem beszélve hogy átlag feletti gépen ilyen grafikával szaggatott mint állat.A NFS HP2 10* szebb graffal meg se reccen.
  • LSC
    #129
    Lécci szúrjatok mán be 1 képet a városból ahol több kocsi látható.
  • LSC
    #127
    Neketek is eszméletlenül ratyi a grafikája?Az autók az úton olyanok mint egy nagy színes tégla,és fokozatosan rajzolódik ki az alakja.
  • Csacsi
    #126
    Olvasd el pls. streetl.fw.hu köszi
  • V6
    #125
    Kicsit el van k.r.a a játék optimizálása mivel 1024*768-ban High detail-ben kb.22 néhol 33 Fps.
    Medium detail-ban 1024*768-ban pedig a FRAPS
    50 fps-nél kiakad, másik pedig az hogy High és
    Medium detail között nincs grafikai kölümbség.
    Nekem tetszik a játék meg minden de ilyen gépen
    ne szaggasson.
    Config:P4 2.26/[email protected],512MB DDR PC2700,
    Inno Ti4200 128MB /300@530/.
  • Csacsi
    #124
    Igazad van, akkor kicserélem erre :
  • Ramore
    #123
    Részemről nincs harag! De ezt a smile-t: én nem találtam viccesnek.
  • Csacsi
    #122
    Ja, és még egy kérés, ha lehet használjuk a másik topicot...
  • Csacsi
    #121
    Én nem bántani akarlak, egyszerűen csak annyit szerettem volna elérni, hogy tudj egy kicsit többet, és akkor talán másképp állsz a dolgokhoz, bocs ha ezzel megbántottalak. De szerintem nem kéne sértésnek venni, hiszen ott van a smile, szóval ilyenkor nem komoly a dolog. Bár ahogy látom régi forumozó vagy, szóval ezt igazán tudhatnád. És nem is azért mutattam meg az oldalt, hogy büszke legyél rám, hogy ezt Én csináltam, ez egyenlőre csak azért van fent, hogy információt nyújtson azoknak, akik lemaradtak volna erről a kijelentésről. Ha megsértettelek mégegyszer bocs, elhiheted, hogy nem ez volt a célom. Én csak azt szeretném, ha minnél többen tudnák, hogy nem az Invictus tehet arról, hogy ilyen a játék. Szóval én csak őket szeretném védeni, hiszen Ők értünk dolgoznak, és nem azért csinálják, hogy fikázzuk őket.
  • hen-tes
    #120
    bazeg
    az infokat a forumrol szedte össsze !
    invictus uj játeka !!!
    de ezt már megbeszéltük
  • Ramore
    #119
    Tudatlan az maximum a játék kiadója, de nem én! Elcsesznek 1 király játékot az egy dolog, de mivel én hülye nem látogattam el a világhírű streetl.fw.hu oldalra és nem olvastam el azt a béna magyarázkodást, úgy mint te zsenikém, még tudatlannak is titulálsz?
  • hen-tes
    #118
    :DDDDakkor én megyek innen !
  • Csacsi
    #117
    Bár nem tudom miért foglalkozok én ezekkel, hiszen van másik topic, ott értelmesebb arcok vannak :)
  • hen-tes
    #116
    hehe :DDDD
    hajrá
    "oki"csd a pórnépet :)
  • Csacsi
    #115
    Nem kiosztom őket, csak megpróbálok felvilágosítást nyújtani, hogy ne legyenek olyan tudatlanok
  • hen-tes
    #114
    csak hogy igy kiosztod őket :P
  • Csacsi
    #113
    Mi a probléma tárgya, hadd nevessek én is....
  • hen-tes
    #112
    hehe :)
  • Csacsi
    #111
    Ha nem túl nagy kérés, akkor elolvasnád ezt?

    streetl.fw.hu

    itt megtalálsz egy kis információt. szerintem egy olvasást megér.
  • Ramore
    #110
    Így a boltokban senki sem fogja megvenni a játékot. Jó. hogy nem adtak ki demot, mivel az leleplezte volna, hogy a játék készítése még 50%-nál sincsen.
  • hen-tes
    #109
    de nem az invictus a hibás a játék mijat !!!!
    értsétekmár meg
    az a nyamvatt kiado nem engedett a határidőböl !
  • Csacsi
    #108
    Sziasztok, ha nem túl nagy kérés, használjuk a másik fórumot az : invictus új játéka fórumot
  • Manta
    #107
    Én is ebben reménykedem. Bár gyanítom, hogy azt nem az AV adja majd ki (ha lesz egyszer). Viszont én ha egy nagy és okos kiadó lennék (most is az vagyok, csak nem kiadó ), akkor látva a törésmodellt, a fizikát, meg az alapötletet, biztos hogy elkészíttetném az Invictussal a folytatást, de legalábbis egy másik játékost, grafikust meg adott esetben hozatnék egy másik csapatból. SZVSZ egy nagy kiadó közreműködésével, hosszú fejlesztési idő és egy erős kampány mellett majdnemhogy év játéka címért mehetne. Így viszont nagyon nem.
  • Ramore
    #106
    Méltó utódja lehetett volna a c64-es Street Rod játéknak 2002-es kiadásban, de ez egyszerűen hihetetlen, hogyan adhatták ki ilyen félkész állapotban. Nem sorolom fel a rengeteg hibát, mások ezt már pontosan megtették. Nagyon remélem, hogy korrigálják a hibahegyeket valamikor, ha máskor nem akkor a Street legal 2-ik részében!
  • gyozo
    #105
    Hello!

    Igen, nem fogalmaztam pontosan, igazad van, csak a Motor City Online-al az a gond, online game.
    Ez önmagában még nem baj, csak itt nálunk
    még nem tart ott a szélessávú vagy általánydíjú internet, hogy ez életképes legyen.
    Egyébként én vártam azt a game-t nagyon, csak nem hallottam, hogy megjelent.
    Köszi az infót!
    Egyébként az min keresztül kapcsolódik, gamespy?
  • I.C.ram
    #104
    De meglátták a fantáziat, már ebben a dologban, lásd Motor City Online. Ott is tuningolás a lényeg. 60 autó és kb. 3000 alkatrész közül lehet válogatni. 1930-tól egészen 1980 ig vannak benne az amerikai autóipar büszkeségei. '65 Ford Mustang, Arég Ford T model Coupe változata, Dodge Charger, amit már jól ismerünk a Dukes of Hazzard-ból, és ez még csak az 1/10-e sem az a fellelhető autóknak. Grafikája sem olyan rossz (NFS 4 felújított motorja)
  • gyozo
    #103
    Sziasztok!

    Azért írok a fórumba, mert felvetődött egy pár kérdésem, azonban az előzmények elolvasása után (a Street legal forumot is olvasva) nem állhatom meg, hogy ne szóljak hozzá az előzményekhez.

    Elősször is a játékkal kapcsolatban az mondhatom el, hogy az egyik szemem sír, a másik üveg.
    Annak idején én is nagyon sokat játszottam Street Road-al Commodore-on, és mindig is sajnáltam, hogy senki sem látta meg a fantáziát ezidáig abban, hogy felújítva kiadja újra a játékot, vagy átvegye annak ötletét.
    Amikor megjelent a game, akkor azonnal leevettem magam a gép elé. Első közelítésben teljesen le voltam nyűgözve, amikor megláttam a garázst, de igazán akkor voltam lenyűgozve, amikor mennyei boldoságban úszva ezer darabra dobtam a verdát.
    Az előző hozzászólásokban olvastam, hogy valaki kifogásolta azt, hogy a kamera karcolja a fényezést, illetve a view-k kikapcsolásánál lebeg a kocsi, de csak ez azt jelenti, hogy nem próbált teljes motorgenerált végrehajtani, ami igen nehéz ha a karosszériát kell kerülgetni.

    Itt szeretnék segíteni azoknak, akik hiába próbálnak v6 illletve v8-as motorokat belegyömöszölni a kaszniba. A helyzet az, hogy a városba kimenve fel kell küzdeni magát az ember fiának a ranglétrán. A club info-n látható a lista és pozíciód. Akkor tudsz feljeb kúszni a listán, ha megversz valakit egy városi versenyen. Kihívni valakit úgy lehet, hogy a városban autókázva mellé áll a kiszemelt ellenfél mellé az ember és rádudál. Ilyenkor felugrik a verseny menü, ahol kiválasztható a tét, illetve a célvonal helye. Ha megvered az illetőt, akkor helyet cseréltek a listán. Miután felküzdötted magad az első helyre, átmehetsz a következő városrészre, ahol már vehetsz olyan verdát, amibe belemegy a v6-os motor.
    Ha valaki már tudta a fentebb írtakat, akkor elnézést, hogy feleslegesen fárasztom.

    Egyébkét a rögtönzött élménybeszámolót folytatva a városi rész grafikai megvalósításánál én is csalódtam, mint sokan mások, ám azt nem állítanám, hogy nem esett le az álam attól, hogy
    a kocsi minden egyes alkatrésze úgy mozog ahogy kell. Álló helyzetben a motor majd szétrázza a verdát és látható a mozgása a motorháztető alatt, a futómű rogója összenyomódik stb.

    Ezek azonban csak részben feledtetik azt a tényt, hogy a játék a grafika lebutítása nélkül diafilm (AMD XP1700+, MSI GF4200 TI 128MB), amit még csak a gyenge hardware-re sem lehet ráfogni.

    Összességében tehát megint beigazolódott számomra (ezt most abszolút nem rosszindulatúan mondom), hogy a magyar fejlesztők mottója a "Sokat akar a szarka, de nem bírja a farka" is lehetne.

    Ettől függeltenül szerintem a game nagyon jó, amit több mint tíz órai játék után a leghatározottabban merek állítani.

    Végre ez egy olyan játék, amiben egy kicsit meg kell erőltetni a szürkeállományt, elő kell kapni egy kislexikont, vagy egy autószerlési gépkönyvet, mert nem mindegy, hogy superchargert, vagy egy turbochargert teszek a vasba, illetve hány köbcentis a motorblokk. Az elmúlt egy év játéttermése után, ami silányabb volt, mint valaha, hatalmas sikerélmény volt, mikor végre összerakta a supercargert, majd azt lecseréltem egy turbochargerre, miután az össze létező csövet felpakoltam a létező összes helyre, és láss csodát, miután felraktam a kocsi is máshogy duruzsolt, a gyorsulásról nem is szólva. Szóval ez nem az a ráklikkelek az "upgrade gomra és megyek mint a golyó" játék, hanem az a "hogyan rakjam be az iker karburátort és csővel kössem össze?"

    Végül rátérnék a konkrét kérdésemre is. Összeraktam egy v6-os motort két turbochargarrel egy 6 sebességes váltóval. A gond az, hogy marha lassan pörög fel egyesben, ha beváltom 3-asba és nyomon a nitrót, akkor állat, de miért akar lefulladni? Egyébkéntvalaki kérdezte, tehát segítenék: a nitróhoz egy kityü kell a motorba, amit wet NO2...-nek hívnak az egysoros 4 hengeres motornál és valami port NO2...-nek a V6-nál (engine kategória), utánna még be kell tenni egy palackot a csomagtartóba (body kategória) és már nyomhatod is neki a kakaót.

    Hát ez egy kissé hosszúra sikerült. Bocs.
  • Alexease
    #101
    Lehet mondani hogy rossz, azzal nincs gond, csak elotte tajekozodjon hogy miert. Es ne ot percenkent jojjon es mondja hogy szar...
  • Csacsi
    #100
    Nem értem, minek vitázni. Ez a játék nagyon rossz jelen pillanatban,de talán ha egy kisit utánajárnátok a dolgoknak, rájönéttek, hogy ez nem az invictus hibája, legalábbis nem teljesen. Szerintem nem érdemes többet mondogatni, hogy ilyen szar, meg olyan szar. Majd akkor beszéljünk róla, ha az Invictus azt mondja, hogy igen, most van kész, tessék megnézni. És én hajlandó vagyok annyi esélyt megadni nekik, hogy megvárom azt a percet, mikor az invictus azt mondja, kész, tessék játszani, és utána mondok róla kritikát.
  • hiba
    #99
    ne pattogja'ma', keress magadnak ma's gamet
  • Sephi
    #98
    Kerem elodanam az egyik Ja rule dal uj verziojat.

    Street legal eight figure nigga white coloured cat , ain't the MIMPG man bitch hollow back im a creture smoking on hey like it was a riffer

    vagy mi :)
  • zippofcy
    #97
    Mi az hogy tiszta bug??? A grafikaja nemletezo, az engineje szinten, a sebessege detto. Egyaltalan mitol jatek?