238
Street legal
  • zippofcy
    #96
    Meg ezzel is egyetertek :)
  • zippofcy
    #95
    Te se vagy ostoba, csak tetteted :)
  • Rigley
    #93
    mindeki felhozza ezt a kamera-karcolódás témát... ...ennyire lököttek vagytok ???? Ez NEM bug, csak poénnak tették bele 100%, de tényleg idegesítő.
  • KeFe
    #91
    Vitatkoztok itt a hulyesegeken. A jatek ebben a formaban egy kalap szar, ezen nincs mit szepiteni. Aki erre aldozza az idejet hogy egy ilyen bughalmazzal foglalkozik csak azert mer magyarok csinaltak es az alapotlet jo, az tegye. Minek gyozkodni oket? :)
    Arra a dologra hogy az dumaljon aki megvette meg csak annyit hogy jelen allapotban a csomagolas tobbet er mint a game a cd-vel egyutt. Meg ha egy sima kartondobozban van akkor is :)
  • zippofcy
    #90
    Ezzel is :)
  • zippofcy
    #89
    Tokeletesen egyetertek.
  • dashed_
    #87
    "Viszont vagyok olyan bator, hogy mas temekekhez hasonlitom"
    akkor legalabb hasonlo kaliberu jatekhoz hasonlitsd plz!!

    "ha valamiben hiba van azt inkabb szova teszem, mint sem veddem erv nelkul, csak azert mert ezt magyar sracok csinaltak."

    mindenki elismeri hogy tiszta bug a jatek , es meg igy is sokaknak tetszik es bejon nekik pl nekem is.!

    A vitat meg haggyatok abba semmi ertelme.!
  • 3P
    #86
    Ez olyan hulye erv, amit irsz, hogy eszmeletlen, csak rohogni tudok rajta :)))

    Hogy a francba vehettem volna mar meg????
    Meg Europaban meg sem jelent!
    Mint irtam volt, szandekomban allt megvenni, de amig ilyen tre szinten fog allni, addig nem koltok ra!

    "Igaz akkor fikazd ha megvetted, de van egy korrektebb valasz is: ha jobbat tudsz irni...mert lehordani valamit ahhoz nem kell esz. "

    Te tenyleg ekkor gyoker vagy, hogy elhiszed magadnak, hogy csak akkor tudom megallapitani valamirol, hogy szar, ha en jobbat tudnek csinalni???
    Viszont vagyok olyan bator, hogy mas temekekhez hasonlitom, es azokhoz kepest itelem meg, tudod a tesztek errol szolnak, nem arrol, hogy a tisztelt tesztelo jobbat birna-e csinalni sajat erejebol!
    Jelen esetben itt en, mi vagyunk a tesztelok, a velenyek elternek, es ez igy van rendjen, csak egy-ket olyan korlatolt, mint te nem kepes felfogni/megerteni amit masok irnak. (Csak a gyengebbek kedveert megerteni nem egyenlo egyeterteni vele!!!)

    Nekem semmi gondom, azzal ha neked ez eleted legjobb jateka - en is abban biztam, hogy ez koztuk lesz - , de nem vagyok hajlando stucc-politikat folytatni, ha valamiben hiba van azt inkabb szova teszem, mint sem veddem erv nelkul, csak azert mert ezt magyar sracok csinaltak.

    Egyebkent is nem akarok en itt ilyen marhasagon vitazni, de az ilyen gyoker ervek, mint amiket te irsz, elegge rohelyesek, es muszaly ra reagalni.
  • Ams
    #83
    Röfi, maradj a helyeden,a gumiroom-ban
  • CSOCSO
    #82
    első pecs? és az mit javít? és hány mega? 200??:)
  • Alexease
    #80
    Nyugi, Athlon 2000+, GF4 Ti, 512DDR es beszaggat... A masodik patch-ben optimalizalnak. Az elso patch-et leadtak penteken, a masodik keszul. (de ezeket nem patch-nek lehet nevezni, hanem a jatek "reszletekben valo befejezesenek"...
  • zippofcy
    #76
    Ezzel nem is birnek. Inkabb egy seggbebaszas pedig azt se nagyon elveznem asszem :)
  • zippofcy
    #75
    Egyebkent a CSOCSO igazan finoman fogalmazott a csalodasaval. En azt irtam az Asheron Call2re anno hogy fos. De akkor ez mi??? Erre nincs fogalom. Javaslom ezentul a legszarabb gammakra mondjuk ezt: olyan sztritlegalos :)
  • zippofcy
    #74
    Eskuszom te vagy kozulunk a legertelmesebb. Legmagasabb iskolai vegzettseged? :)
  • zippofcy
    #73
    Offline is lehet jatszani vele??? Te kis dicsekvo! Az en farkam akkor is nagyobb beee! Es te is tudsz elengedett kezzel pisilni? :) Tisztara mint az oviban :)
    Ha meguntad megveszem 5ezerer, kivancsi vagyok ra.
  • zippofcy
    #72
    Ezek kurva jot rohogtem. De telleg.
  • CSOCSO
    #71
    kire céloztál?:) azé már fél évtizede hc gamer vagyok pluzs konzolos akkor mi vagyok?:) korcs?:) azért még mindíg jobb mint egy valaminek lenni..!!!
  • KeFe
    #70
    mivan atjottek a konzolos topicbol a kis hulye pocsmagok? :)
  • I.C.ram
    #69
    Bocsánat kérésedett elfogadom. :D
  • CSOCSO
    #68
    jovannmá nekem már unalmas a te autod szarabb mint az enyimé faszság..nemtok 8 neked mit akarok én???
  • I.C.ram
    #67
    Meglehet oldani. Te supra-tóni.
  • CSOCSO
    #66
    mi a kis teljesítmény?? milyen autod is van neked?mikor lesz neked chevy-d? nekem elöbb suprám mint neked sevi
  • I.C.ram
    #65
    Majd kipróbálom egy olyan 1/4-es cső ugratón. :)
  • CSOCSO
    #64
    nyaljá be-e
  • hiba
    #63
    Hat igen ellenkezo esetbe elhagyod majd az egesz kasznit egy kanyarba :))
  • I.C.ram
    #62
    Aha!!!!!! Na most lebuktam, hogy legkönyebben játszom. :)
  • hiba
    #61
    A legnehezebb fokozatba kell jatszani kulonben alig karcolodik.
  • I.C.ram
    #60
    Nem tudom ti hogy csináljátok, de én nem birom totalkárosra törni az autót. :)) Egyszer ugrattam egy akkorát, hogy semmi baja nem lett a kocsinak de többet nem indult el, csak a motor pörgött. :)
  • I.C.ram
    #59
    Örülj a fos Toyota Szuprádnak. Ronda autó kis teljesítménnyel.
  • hiba
    #58



  • Ams
    #57
    te + ne dadogj! te SG szégyen
  • CSOCSO
    #56
    örülj a a fos játékodnak
  • I.C.ram
    #55
    Nekem megvan az MCO és online is játszom vele, sokkal jobb mintha szaros Toyotáid lennének benne.
  • CSOCSO
    #53
    elhiszem én baromira örülnék ennek a gammának tök király..én ezt vártam .. nagyjából..legalábbis a motor city eléggé elbaszta a kedvem mivel csak oofline volt és régi autok:(((( ebben vannak uj járgányok is meg minden..dehát semmit nem tudok a gammárol csak azt hogy jo is lehetnhe de még szar..
  • Falabu #51
    gggggggggg
  • Falabu #50
    gggggggggg
  • Falabu #49
    gggggggggg
  • Falabu #48
    He-he
  • CSOCSO
    #47
    tényleg?? szinte az elsők között vagyok akik mondták hogy szar sőt ebben a topicban én mondtam legelöbb!
  • hali
    #46
    töcccsé neki jol beszél!