1135
border=0>



Vissza a jövőbe
  • OPM
    #1095
    most hogy itt a világbajnokság, ez igazán jól jön

  • Carlos
    #1094
    A két alternativ befejezés ötletes, de az első négy übergagyi.
  • KFCMajorka
    #1093
    vicces videók találtam a youtubon:
    video1
    video2
    video3
    video4
    alternativ befejezés
    alternativ befejezés 2
  • Carlos
    #1092
    jó nekem a kommersz DVD is. Úgysincs jó cuccom a HD-hez.
  • mikszer
    #1091
    ezt nézem most:
    youtube
    persze nem csak ezt a kis videót :D
  • B0B0
    #1090
    Skacok! Eljutott hozzám mindhárom rész HD minőségben (matroska fájl, 1280x720-as felbontás) tűéles képpel. A legjobb, hogy rajta van az angol hang, a régi és az új magyar szinkron is. A magyar és angol felirat csak hab a tortán. A cucc egyenként giga. Kutassatok a fáljcserélőkön, hátha ti is ráakadtok (én ugyanis képtelen lennék 18 gigát feltolni a netre).
  • OPM
    #1089
    FAIL. :)
  • Carlos
    #1088
    Nekem is!
    Imádom!
    Az új magyar szinkront nem bírom hallgatni. Tök gáz.
    Mongyuk lehet, hogy azért, mert a régi szinkronnal láttam vagy 20x.
  • mikszer
    #1087
    Így van. :( De megvan a "régi" is...
  • Carlos
    #1086
    Nos.
    Van a régi (ősrégi) magyar szinkron a 90-es évekből. Ez szokott menni a tévében is.
    Viszont.
    Amikor kiadták a DVD-t és felújították a filmeket (digitálisan megtisztították) akkor lecserélték a hangokat is. A szinkronszinészek többsége ugyanaza, csak máshogy beszélnek, mást mondanak.
    Ezt csak az érzékeli, aki emléxik a régire.
  • chriskardos
    #1085
    Mi az, hogy a régi szinkron nincs rajta?? Itt van előttem a polcon. a régi szinkronnal. Rudolf Petivel meg minden. szal....
  • Neogan
    #1084
    Most megy a 3 a TV2-n
  • davidka003
    #1083
    Semmire nem mennél vele, mert nem lehet regisztrálni.
  • kidlacee
    #1082
    Nem tudnánd megadni annak a bizonyos torrent oldalnak a címét?
  • Challanger
    #1081
    A Pirate Edition nekem is megvan :) A napokban meg is nézem őket.
  • Carlos
    #1080
    A régi magyar szinkron télleg nincs rajta.
    Viszont van egy bizonyos magyar torrent oldal, ahol fentvan a DVD eredeti magyar szinkronnal!
    N-el kezdődik a neve és valami erő is van benne...
  • Challanger
    #1079
    Legjobb tudomásom szerint a lemezek megegyeznek a díszdobozban találhatókkal. Azaz NINCS rajta a klasszikus szinkron. Ezért nem is fogom megvenni...hogy szarná össze magát a kiadó :)
  • kidlacee
    #1078
    Egy kis segítség kellene.Láttam hogy kiadták a három részt külön-külön dvd-n.A kérdésem az lenne,hogy ezeken rajta van a régi szinkron?
  • akyyy
    #1077
    itt van róla videjó
  • Neogan
    #1076
    Az RTL KLUB híradója szerint a Vissza a jövőbe díszlete megsemmisült :(
  • Darkoo
    #1075
    Hatalmas lángok csaptak fel az Universal Studió egyik telephelyén.
    Sok díszlet ég...Ami a legszomorúbb..
    Officials say the iconic courthouse square from Back to the Future, has been destroyed, and the famous clocktower that enabled star Michael J. Fox's character to time travel has been damaged.

    Ajjaj az óratorony díszlete lángokban...:((((
    Infó
  • mentos-boy
    #1074
    nem mondtam hogy baj, csak azt mondtam h más :)
    Bár hozzá tartozik a dologhoz hogy nagyobb élvezetet nyújt a 4:3-as méretarányú film.
    Pontosabban a szélesvásznú csonkított képénél jobb az eredeti 4:3as :P
    Különben is egy igazi FANnak minél több változatban van meg a film anál jobban örül!
  • davidka003
    #1073
    Miért baj, ha szélesvásznú? Minden film olyan.
  • mentos-boy
    #1072
    DVD-n kapható, meg is vettem még a 2. megjelenéskor :) de az szélesvásznú képpel és csak új-magyar & angol szinkronnal van.
  • davidka003
    #1071
    Már rég kapható a boltokban és a torrent oldalakon 3 hanggal: eredeti magyar, új magyar és az angol. Én már beszereztem.
  • mentos-boy
    #1070
    10 perccel korábban kezdték, de pont elindullt a felvétel, úgyhogy meglesz jó szinkronnal, 4:3-as képpel végre :)
  • Carlos
    #1069
    Reméljük valaki kepcsöröli, hogy aztán az eredeti szinkronnal le tudjuk tölteni!
    [utalás]
  • KFCMajorka
    #1068
    Vasárnap a TV2-n Vissza a jövőbe!!!
  • Quantumleap
    #1067
    Sőt:

    4. Amit a doki elrejtett 1885-ben, és azóta is a tárnában lapul. :D
  • ForzaInter
    #1066
    ha nagyon belebonyolódunk ebbe az időutazásba akkor az egész az:)
  • Neurotoxin
    #1065
    Tegnap megnéztem az 1. és 2. részt még1x. Most gondolkoztam el először azon, hogy, amikor a doki és Marty visszamennek 1955-be(2.rész), akkor már összesen 3 Delorean van egy "időben". Ez helytálló így? (1.amivel Marty visszamegy 1985-be, 2.amivel 2en mennek vissza 1955-be, hogy visszavegyék a sport almanachot, 3.amivel az öreg Biff ment 1955-be)??? Ez így átgondolva 1 marhaság:D nem?
  • Quantumleap
    #1064
    Ja, majd készül egy előzmény a doki fiatalkoráról és az időgép elkészítéséről.
  • Quantumleap
    #1063
    Foxxal nehezen.
  • edios
    #1062
    Előbb-utóbb úgyis készítenek szekvelt, ekkora frencsájzt egyszerűen nem lehet nem megfejni még párszor. (sajnos)

    És amíg Indi4 lehet Forddal, Foxxal meg Lloyddal is lehet bőőőven tervezni filmeket. De ha ők nem lesznek, majd jönnek a gyerekeik meg az előzmények meg stb..
  • Quantumleap
    #1061
    A 3.rész végén:

    THE END


    No comment. Bár a rokihatok és rambonégyek korában sajna semmi nincs kizárva.
  • ForzaInter
    #1060
    sztem ezt már nem kell folytatni, ugyis csak elrontanák... nem eredeti főszereplőkel, így jó ahogy van a tirológia, nem kell folytatni.
  • matrix666
    #1059
    Dehát az ő idejük lejárt.
    Én talán Doki fiainak sztoriját vinném tovább...Verne és Gyula legújabb kalandjai:D
  • ForzaInter
    #1058
    nem tudom... én csak eredti színészekkel csinálnák uj részeket... nélkülük elveszti hitelét a film... emiatt 2 csóka miatt kurvajó a film na meg Biff miatt:)))
  • matrix666
    #1057
    Leböff esetén igen, de ha a jó öreg Dokit alakító színész nem vállalja a szerepet, akkor ki lehetne az ideális választás.
    Johnny Depp nem?
  • ForzaInter
    #1056
    ugye most csak viccelsz?:)