21229
  • drakeX
    #5243
    Akkor én meg nem mondom meg, hogy mit kell csinálni
  • Hyder_work
    #5242
    télleg, amugy rájöttetek mi volt a bibi az angol ford.-al?
  • Hyder_work
    #5241
    igaz, csak infoként irtam hogy mennyibe kerül..

    mert nem mindenki olyan rosszéletű mint én
  • drakeX
    #5240
    Ha tudsz lopakodni, akkor ezért a páncélért nem kell 250 aranyat fizetned, hozzájuthatsz máshogy is.
  • drakeX
    #5238
    Minél jobbat?
  • drakeX
    #5237
    Én nem fejlesztenék semmit varival, mert semmi szükséged rá. Mondjuk a varázslómnak pillanatnyilag 100 TP-je van az 5. fejezetben, és nem nagyon fogom tudni mire külteni. Még kb. 40 kell az utolsó varikhoz, és még kb. 100-at fogok kapni a játék hátralévő részében. Manát már nem tud nekem tanítani senki.
    Ettől függetlenül viszont a harmadik fejezet végéig nagy szarban leszel, mivel nem lesz annyi manád, hogy bárkit is megölj.
  • drakeX
    #5236
    Azért annyira megint nem fontos, csak megemlítettem. Anno én is kinyírtam a játék elején:-)
  • steweee
    #5235
    becsületesek elég ha a gold-ot használják, én azért adok egy pár pontot a karira. nem annyit mint mikor kipróbáltam, mert úgy tényleg semmi értelme.csak néhányat, hogy minden szakképzettséget el tudjon alapszinten sajátítani
  • Galy
    #5234
    NO CHEAT!

    CHEAT SUX!

    Nagyon ritkán nézek be ide, mert egyedül akarom végigjátszani a játékot, de most elakadtam.....


    ...de nem mondom meg hol :)

  • Hyder_work
    #5233
    na ez az ami nem köll
  • Randal
    #5232
    steweee:

    Csak az a baj, hogy itt ilyeneket senki nem használ. tudtommal.
    ugye?
  • steweee
    #5231
    ajánlom a gameguru vagy cheat coda central oldalt, valamelyiken van egy nagyon jó kis trainer.és egy ütéstől hullik előtted egy sárkány is !
  • JediKnight
    #5230
    Sajnos a G1 kimaradt nekem, most végignyomom párszor a G2-t, és utánna nekikezdek a G1-nek is!
  • Botond #5229
    már az 1ben is így volt :-)
  • Hyder_work
    #5228
    igen, elég klafa =)
  • Randal
    #5227
    Viszont be is lehet állítani a Gothic.INI-ben hogy minden betöltéskor más legyen a zárkombináció:)
  • Hyder_work
    #5226
    szivesen

    amugy az .ini -ben még be lehet állítani valami extra soundot is, nekem bejött, tök állat hangja van a "goblin kreállásnak" és azoktól a vérlegyek hangjától meg majdnem kiszakad a mélyláda ;-)

    ps: elsőre énis annyit szendvedtem mire sikerült kinyitni valamitis =) de azóta akit látok és amit érek ellopok =) de ugyebár a "lét a tét" LOL
  • JediKnight
    #5225
    Ez a gyorsmentés jó ötlet a zsebtolvajláshoz. A zárnyitáshoz kombo kell? Ezt nem is tudtam. Köszi a segítséget!
  • Hyder_work
    #5224
    előszöris, pick pockethez elég magas dex kell, nekem közel 90 és még igyis néha meredek..

    mindig mentsél lopás előtt!!! pl quicksave (F5) ha beállítottad az .ini fileban

    a legjobb kovács Dobar lesz, de csak 4. fej.-től a bányavárban (id. leírásból)

    a lockpick: MENTSÉL ELŐTTE!! amint letérdel, bal - jobb kombinációt használva vagy azt írja ki good vagy hony eltörted (vagy nem sikerült) pl: bal-bal-jobb-jobb és kinyílt..

    szal így próbáld és legyen nálad pát lockpick, mert a sok próba miatt sok törik, de amint tudod egy láda kódját visszatölt és megvan lockpick veszteség nélkül
  • Wanted
    #5223
    Most néztem , pont tegnap frissült. :)))))))))
    Sorry.
  • Hyder_work
    #5222
    elsőben asszem a 250 gold a legjobb (25/25/5) a másodikban lehet jobbat a kastélyban 2500 gold (40/40/5/5)
  • Wanted
    #5221
    Sziasztok!
    Engem az érdekelne, hogy mikor folytatjátok a magyar fordítást?
    A honlap már elég régen nem frissült.
  • JediKnight
    #5220
    Hali! Lenne két gondom, hol találok olyan kovácsot aki komolyabb kardok készítését megtanítaná? Harad kilőve már az elején elcsesztem a vele való kontaktust, bementem a házába és megpróbáltam kinyitni a ládáját, erre nekemesett én meg jól elvertem :) azóta csak annyi jelenik meg ha dumálni akarok vele, hogy END. Bennettel is megjártam :( a frissen szerzett zsebmetsző képességemet rajta próbáltam ki, azóta nem tanít mert őt is jól el kellet verni, hogy ne rohangáljon utánnam. Carl-nál nem tudok kardkészítést tanulni :(
    A másik probléma : megtanultam a zártörést, de csak nagyon kevés ládát tudok kinyitni, pedig összevásároltam az összes tolvajkulcsot. Nem történik semmi, csak letérdelek a láda elé. Mit csinálok rosszul?
  • Shaman
    #5219
    eslö chapterben hol lehet jobb vértet szerezni?
  • Shaman
    #5217
    Most egy lehet hülyének hangzó kérdés jön.
    Én végig akarom 3* jáccani a gamét,de úgy gondoltam,hogy elöször megcsinálom a semleges questeket,s miután kész,s mielött csatlakoznék bárhova is akkor mentek egy nagyot.
    No most itt csak 1 gondom van. Mivel osztottam már eröre,dexre,egykezes harcra,stb. ha megcsinálom a globál mentést és utána varázsló akarok lenni,akkor mi lesz?? Lesz elég pontom majd manára,stb.??? Vagy akkor tök elöröl kell kezdenem,s megpróbálnom nem adni semmire?
  • Shaman
    #5216
    öööö és az mikor fog számítani,hogy nem tudom,hogy Dexter a vezér?
    Nem szívesen kezdeném tök elöröl az egészet:( Mivel már az elején kinyírtam...
  • drakeX
    #5215
    Kritikussal?
  • I.C.ram
    #5214
    Huh találtam egy megabrutal kardot!!! 85 körül sebez!! :)
  • drakeX
    #5213
    Ezt nem értem. Akkor most az a baj, hogy a karakternek időbe telik elrakni a fegyvert, és előkészíteni a varázslatot? Vagy az, hogy nem tudsz fegyverrel a kezedben varázsolni?
  • drakeX
    #5212
    Melyik progiban láttál olyat, hogy 'quickslot'-ot rakhatsz a pgup/down, end, del, és numerikus gombokra? Én sem ma játszom játékot először, de eddig minden játékban ezek a gombok 'hardwired'-ek voltak vagy a számokra, vagy a funkcióbillentyűkre. Vagy lehet, hogy én csak pont ezeket a játékokat fogtam ki?
    Ja, FPS-t nem mondhatsz, az más kategória
  • drakeX
    #5211
    Gondolom a W-S-A-D szóba sem jön?
  • steweee
    #5210
    akkor lenne jó, ha a pgup,down, end delete és a numerikus billentyűket lehetne konfigolni mint sok más progiban és nem lenne előre hozzárendelve, mert így nekem nagyon nem esik kézre, és ez lerontja a játékélményt
  • steweee
    #5209
    ha az iránybillentyűvel mozgok,akkor kissé távol esik tőle a számsor, amivel váltok fegyvert, de főleg varázslatot. és az a legrosszabb hogy a varázslatra nem lehet hirtelem váltani, elsütés után meg vissza a fegyver.
  • drakeX
    #5208
    Azért addig is megpróbálok válaszolni: a fegyvereket akarod gombokra konfigolni? Mi értelme lenne? Az egyetlen helyzet, ahol nem elég az alap ('1'-közelharci fegyver, '2'-lőfegyver, '3'-utolsó varázslat, '4'-'0'-varázslatok általad választott sorrendben), az az egykezes vs. kétkezes fegyver. Vagy egy jó és egy rossz fegyvert akarsz egyszerre bekészíteni? Mire akarod használni a rosszat?

    A harc egészen más, ha a beállításokban bekapcsolod a Gothic 1 irányítást. Mellesleg alapértelmezésben is vannak másmilyen ütések ('Del' és 'PageDown' gombok, ezeket állíthatod is), illetve a jobb egérgombbal blokkolsz. Mi hiányzik ebből?
  • drakeX
    #5207
    Mit nem tudsz bekonfigurálni?
    Ez egy számítógépes játék, teljesen természetes, hogy a harc 'nyomogatás'ból áll. Vagy karddal akarod ütni a monitort?
    Na de komolyra fordítva: mi a baj a harccal?
  • steweee
    #5206
    még csak az elején járok, de elkeserítően gagyi szerintem a harcrendszer. ez később lesz jobb is? például nem értem hogy egy ilyen játékban miért nem lehet önállóan bekonfigurálni hogy mit milyen gombbal szeretnék előhívni. a harc meg nyomogatásból áll
  • Randal
    #5205
    #5044
    #5072
  • CS@
    #5204
    Sector -t nem próbáltad elvileg ott fent van ?
  • Toomy_Xp
    #5203
    Á, egy új G2 honlap.
    www.gothic2.dk
    Sőt van már borító az addonhoz, és már a címét is lehet suttogni.:))
  • Randal
    #5202
    Írj egy emilt, hogy milyen lehetőségeket tudsz.
    reggel válaszolok.