21229
  • Sanca
    #5290
    Szerintem nem eleg eszreveheto. Csak a 10%-at tolti be a moncsinak
  • tibor16
    #5289
    Sziasztok, - na mi van, van vmi újdonság az angol magyarítással??? (úgy volt, hogy estére meglessz)
  • Braveheart
    #5288
    van vmilyen patch már a játékhoz?
  • Hunnenkoenig
    #5287
    Nezd meg a fejlecet, ha meg nem szurta ki a szemed! :-)
  • Hmuda
    #5286
    Köszi. Időközben elindult a DC++ úgyhogy valaki elmagyarázhatná, hogy mit csináljak. :)
  • Sanca
    #5285
    A hatradobas ellenn nincs modszer. Mondjuk nalam a hatradobas kb. a hp-m 7-8%-at vette le, a tuzgolyok meg alig sebeztek. Ugy sejtem alacsony karival gyakod szerencsetleneket:)
  • Sanca
    #5284
    Abban a fejezetben ahol jarsz csak 4 sarkany van. A 4. amit nem talalsz az a kosarkany, ami a terkep DK-i reszen van, asszem a terkep 1 toronnyal jeloli, jo magasra kell menni, meg maszni is kell hogy elerd, ja es nincs messze a tuz-sarkanytol, attol K-re van. Amugy a kosarkany fele vezeto uton van a krapek aki meg tud tanitani a sarkanyborok lehuzasara, es a sarkanyver kinyeresere.
  • neménvoltam
    #5283
    merre találom meg Bullco-t?
  • dracoon
    #5282
    az kiraly! akkor februar-marcius kornyeken lesz angol is, hurra!!! :)
  • DIEGO
    #5280
    Augusztus 20-tol kaphato a GOTHIC2 -ADD-ON VERSION
    "Die Nacht des Raben" (A HOLLOK ÉJSZAKÁJA) cimmel.
  • I.C.ram
    #5278
    Na megöltem 3 srákányt, de nem találok többet! Jég-, Tűz-, Mocsárisrkány kipiálva, de hol van a többi? Valaki tudja mi az ellenszer az ellen, hogy a tűzokádás ne dobjon hátra, mert így gyakorlatilag lehetetlen közelharcban legyűrni.
  • PhantomW
    #5277
    luhero nak mien állat karma kell
    és a bányalvölgyben a kastélyba a 10 fegyver védelmi gyűrűt hogy vegyem fel , mer amikor felveszem rám támadnak elteleportálok viszamegyek akkor is
  • dracoon
    #5276
    mind3 kell

    lehet 1 kard 2 ij 4-0 spellek, pont mint az 1-ben
  • Braveheart
    #5275
    a Gothic 1-ben 1-től 9-ig lehetett konfigurálni a fegyvereket/varázslatokat. Itt nem lehet?
  • Braveheart
    #5274
    installkor mind3 CD kell neki?
  • neménvoltam
    #5273
    Mivel varázsló akarok lenni, ezért eladom.
  • Sanca
    #5272
    Asszem 800-at kapsz erte csak. Ha nem vagy harcos es nem fogsz 2kezessel harcolni akkor add el persze.
  • I.C.ram
    #5271
    Lent a kikötőben egy Lares nevű fazonnál.
  • neménvoltam
    #5270
    Megtaláltam a Sárkánykardot!!!
    Igaz, kicsit nehéz volt hozzájutni, de sikerült. Megéri eladni? (3000 arany)
  • Sanca
    #5269
    Na en ezert is hagytam abba. Tul tap a varazslo, meg sima fireballal is az volt a 2. fejezetbe orkok ellen, nemhogy azzal a brisz micsodaval:) Ezaltal uncsi(monoton) lesz a game, nem beszelve arrol hogy a monaszteris kuldik utan szinte ugyan az van mint harcossal.
  • Sanca
    #5268
    Itt van az oldal fejlezen a link a vegigjacas magyarositas oldalra, ahol guide is van
    "Lares (Khorinis, kikötõ) - maximum 30 - nincs követelménye
    Diego (Khorinis, alsóváros, 3. fejezettõl) - maximum 100 - meg kell keresned az erszényét
    Cassia (Khorinis, tolvajcéh) - maximum 90 - csatlakoznod kell a tolvajcéhhez
    Ruga (Khorinis, kaszárnya) - maximum 60 - nem Zsoldos/Sárkányvadász"
  • Sanca
    #5267
    Spoiler



    A kolostorban a ereklyes 'osztaly'-on van az a magic hammer vagy mi, na azzal kell.
  • dracoon
    #5266
    amugy a breath of death kicsit durva, nem gyoztek harmasaval hullani a szornyek :P

    fosarkany 5 missile ;P
  • Bandew
    #5265
    Kurva lassan jön le! Ráadásul a 2-es és 3-as cd, nem is akra lejönni. Ha rákattolok, kiírja, hogy a lap nem jeleníthető meg. Honnan lehet még letölteni, a sectoron és a warezcenteren kívűl (angolt)?
  • dracoon
    #5264
    nah, ennek is vege :)

    tiszta jatekido (toltesek nelkul): 55 ora
    szint: 41
  • Sanca
    #5263
    Az ido a baj. Amikor meg varazsloval jacottam, pontosan a non-konfiguralhato quickslotok miatt 2x!!! tobbet kellett visszatoltogetni:((
  • Sanca
    #5261
    Azaz nem is bindelni, hanem siman optionsba atallitani.
    En beleneztem a gothic inikbe, stb, de nem lattam olyan hivatkozas-srot, amiben ezt meg lehetet volna oldani:(
  • Sanca
    #5260
    Nekem is ez volt az 1ik nagy problemam. Amugy pl Morrowindben siman lehet 'quickslot'-ot bindelni BARHOVA.
  • I.C.ram
    #5259
    Azt nem tudom, a fegyver DMG-je ennyi. A neve pedig nagyon találó :D Dragon Slicer. :D (Sárkányszeletelő) :D
  • PhantomW
    #5258
    luthero nak kell valami karom a ragadozók vezérétől ezt elfejettem felvenni
    hol lehet még olyan állatot találni mi volt a neve?
  • neménvoltam
    #5257
    Hogy lehet legyőzni a Magic Golem-et?
  • steweee
    #5256
    bartokkal elmentem vadászni, ki is lőttük az orc raidert, volt nála egy simakard, de az nem jó a kovácsnak. a barlangot viszont megnézem. köszi
  • tibor16
    #5255
    Druuuukkkolunk, -és várjuk...
  • steweee
    #5253
    a legelején hol van az az orc akit ki kell nyírni a fegyveréért a kovácsnak hogy tanítson. és csak goblinokat találtam a tábortűznél
  • neménvoltam
    #5251
    Na megyek elkezdek játszani.
  • drakeX
    #5250
    Csak ha alszol.
  • Randal
    #5249
    sehogy.
    jöv héten kezdem el újra, gondolom a többiek is akkor.
  • Braveheart
    #5248
    A mana folyamatosan töltődik már a 2. részben, vagy csak akkor amikor alszunk?
  • neménvoltam
    #5245
    meggyüttem
  • drakeX
    #5244
    Nem tudom, ez Hunnenkoenig asztala, a fordításban én csak segéd vagyok.