21229
  • neménvoltam
    #5922
    Nálam a Hitman 2-vel volt ugyanez a problem. Beszereztem egy másik verziót, és működött.
    Leírnád, hogy honnan szedted? Vagy nem publikus?
  • Shaman
    #5921
    Tutkó valami alkalmazás öli meg szvsz.
    Lehet,hogy XP-den kicsit kéne vakerálni. 1-2 dolog uninstall,stb.
    Nálam pl volt olyan,hogy mikor felraktam egy levelezöprogit (huhh már neve nem ugrikbe,majd megmondom) akkor azt csinálta,hogy némely játékot ha indítottam,utána egyböl lerakta tálcára,s az istennek sem akarta onnan felengedni.Amint leszedtem azt a vackot egyböl minden megjavult,de mire rájöttem..... Minimum 20* raktam már újra az XP-t. Mindig úgy,hogy felraktam XP,game elindít,okes fut. Felraktam egy alkalmazást,game elindít,okes fut.....stb. Ezt egészen addig míg felraktam azt a lev.progit,s utána már nem futott a game,így jöttem rá.
  • neménvoltam
    #5920
    Lehet, hogy az zavar be.
    Sima DirectX 9-et használsz?
    Nekem Geforce 4 Ti 128mb ram, 43.45-ös driver.
  • CS@
    #5919
    De ez az és be is lehet jutni így(kipróbáltam).
  • Braveheart
    #5918
    Megint kifagyott... mindig akkor írok ide mikor éppen kilép. Asszem csak egy jó kis format segíthetne, de 100x-szor többet vesztenék, mint amit nyernék
  • Shaman
    #5917
    én nem tom,nekem dirketx 9 van fennt,meg fentt van eca codec pack is,söt még divx5.0.5-t is és semmi baja a gaménak,jah és Xp+ATI graf kártya.
  • Sanca
    #5916
    Tud vki linket magyar Gothic 1 guide-ra?
  • Shaman
    #5915
    Erre már ne válaszoljatok,mert megtaláltam a Guildben,hogy mire jó a sárkánytojás.
  • Braveheart
    #5914
    nem, a legújabb directx9 van fent
    lehet hogy az ace mega codec pack zavar be?
  • neménvoltam
    #5913
    DirectX 8.1b-t próbáltad már?
  • Braveheart
    #5912
    Igen. Vki meg azt mondta, hogy 98-on nem ment, aztán mikor felrakta az XP-t, akkor minden megjavult...nem értem mi a baja
  • Shaman
    #5911
    De át lehet. drakeX-ék írták,hogy át lehet. Azt én se tudom biztosan,hogy ez a komment arra vonatkozott-e,de biztos hogy át lehet,mert a készítök oda egy Easter Egg-et is elrejtettek.
  • Sanca
    #5910
    Ez sztem nem az ork vedofalon valo atjutas, asszem ez teljesen mashova vezet, bar nem biztos.
  • Sanca
    #5909
    Sztem nem lehet atjutni az ork vedofalon.
  • neménvoltam
    #5908
    XP-t használsz?
  • Sanca
    #5907
    Jo, de nem ertem hogy az miert jo neked hogy veglegesen kinyirod. Nekem eszembe sem jutott ilyen.
  • Braveheart
    #5906
    ISO, a hely nem fontos
    angol 1.39 asszem
  • Shaman
    #5905
    Huhh télleg thx. Emlékeztem erre a kommentre,csak nem tudtam,hogy erre vonatkozik,azt hittem máshova lehet vele menni.
  • neménvoltam
    #5904
    A játékot honnan szerezted be? Milyen version?
  • Braveheart
    #5903
    Geforce 3 Ti 128mb ram, és ace mega codec pack van telepítve, de az kell
  • CS@
    #5902
    Meghúzod a fáklyát.
  • CS@
    #5901
    #5402
  • neménvoltam
    #5900
    Ahogy így elnézem, a videókártyám hűtő nélküli hőmérséklete: 94C (!)
    Meg a memória is kezd kiakadni.
  • M.A.D.
    #5897
    nálam, ilyen melegben a procim szokott 63 fokos lenni, igaz a lakásban is 33 fok van. hiába a ventihegyek.
  • neménvoltam
    #5896
    Az igazság az, hogy a videókártyámban már legalább egy hónapja elromlott a hűtő, így a nehezebb időkben már tojást tudok rajta sütni.
  • neménvoltam
    #5895
    Megkérdezhetem milyen vidkártyád van?
  • neménvoltam
    #5893
    Hehe
  • M.A.D.
    #5892
    Figyelj! Nincs többfajta codec feltelepítve?
    Esetleg refresh állítása DX alatt?
  • Shaman
    #5891
    Persze. Ilyenkor megoldás,indítassz egy dos promptot,s ott beírod: "Format c:"
    Az megold minden ilyen gondot. Ha rákérdezne utána egy-két dologra nyomj nyugodtan "yes"-t.
    :-)))))))))))
  • Shaman
    #5890
    Kronstöckel?
  • neménvoltam
    #5889
    Kérdőjelet nem raktam a végére.
  • neménvoltam
    #5888
    veletek már fordult olyan elő, hogy elromlott a hang játék közben, egyszer csak elkezd zúgni, hibaüzenet, és újraindul a gép.
  • Shaman
    #5887
    ÖÖÖ ez a térkép okes,de ezen mi a királyszár német megfelelöje? Sajna német tudásom elég nulla.:-)) Logikusnak valami Koenig akármi tünne,de olyan nincs.
  • Shaman
    #5886
    Akiket ájulásra le tudsz verni,azokat ki is tudod nyírni. Odalépsz a fekvö testhez és.....:-))) A többit fedezzétek fel. Simán ki lehet nyírni véglegesre.
  • Shaman
    #5885
    No valaki nyekegje el,hol kell átkelni az ork nagyfalon. Mondjuk annyira nem kerestem még az átjárót:-))
    Esetleg át kell alatta úszni?? Ilyen trükköt el tudok képzelni....
  • Sanca
    #5884
    Az idezett mondatot DrakeX a 6. fejezetben talalhato arulora ertette, en mondjuk megoltam, kitalaltam magamtol is az atjutashoz szukseges csalafintasagot. Amugy ha a varosba olsz meg embereket sztem nem tudod MEGOLNI, csak leutni vagy mi. Igaz nemely NPC-vel ilyenkor nem lehet beszelni, de erre van a 'felejtes' spell:) Ja Atila kivetel, mivel ot meg lehet olni. Amugy meg sztem nincs is olyan szemely aminek halala a jatek vegete jelentene. Akik mindenkepp szukesegesek az a 3 magus, 2 helytarto, meg a cehednel a fonokok. De ezeket talan nem is lehet megolni, ezt nem probaltam.
  • Sanca
    #5883
    En 1 szoval sem mondtam hogy en 20-at talaltam, csakhogy sztem annyi van 1. mapon. Itt megnezheted http://home.arcor.de/yurij/gothic/
    En amugy kb 10-et talaltam, es 10-et vettem a kereskedoktol.
  • Braveheart
    #5882
    a jó annya *****-t már ennek a szarnak...
    hiába raktam újra az összes driverem,directx-em, meg a Gothic2-t, ugtyanúgy kifagy. Mostmár kib*szottul ideges vagyok
  • Braveheart
    #5881
    Na, én a ch2-be nvagyok de szerencsére vissza tudtam venni... már csak ez a shrine-os dolog érdekel.
  • Braveheart
    #5880
    a franc... már amúgy a miliciának dolgozom, ez nem gond...
    még vmi az imádkozásokról: a leírásban az van, hogy 11-szer lehet 100 aranyért áldást kapni. De ha én áldoztam 1-2szer már 10 vagy 50 aranyat, azok ugye nem tartoznak bele a 11 alkalomba?