21229
  • Shaman
    #7135
    öööö én beúsztam,asszem csak 1 abszolút nem ritka növény van benne,szal nem fontos beúszni.
    Egyébként METSD el a gamét s kezdj el a part mellett úszni északnak.
    Ússz..ússz..,s eccer csak történni fog valami.Próbáld ki.Sokáigf kell úszni,de megéri.
    De elötte feltétlenül mentsd el a játékot.
  • Shaman
    #7133
    Oda körbe kell menni,hogy bejuss.
    Kijössz a városból a déli (ahol elöször bementél) kapun,s bemész jobbra az erdöbe.Lehaladsz délre az erdö végéig,ott a tenger irányába fordulsz,s bejutsz egy völgybe,ami északnak kanyarodik a város felé. Na ott csak végigmászol a völgyön,s a végén ott lesz a banditák barlangja.Magyarán egy szép nagy "U" betüt kell leírnod.(egyébként elég sok más bandita barlang is van)
  • Shaman
    #7131
    Már úgy automatikusan,hogy beszélsz velük,s megkérded "Heee mid van??":-)))
    De mivel állandóan beszélsz velük,ezért ez szinte automatikus.Ráadásul mágusnak asszem még kérnie sem kell,hanem télleg automatikusan adják,mikor dumálsz velük.
    Fönökökön érstd: Lee (zsoldos),Lord Andre/Hagen (milícia),Pyrokar (mágus).
    Persze ez így nem teljesen igaz,de egy idejig feltétlen.(Mert majd zsoldosként pl kovács csinál,vagy Wolf is egyet,stb.) Érdemes a fenti linken a végigjátszást elolvasni.
  • Shaman
    #7130
    Páncélok.
    Chapter 1-ben elvileg,AMÍG NEM CSATLAKOZOL SENKIHEZ,addig vehetsz 1 parasztruhát Lombard framján,valamint árul egy könnyü bör vértet a fogadós 250 aranyért. (egyébként ez a leírásban nincs benne,de Matteo is árulja).
    Ha van lopakodásod ingyen is megszerezheted. (most nem írom le hogyan:-)).
    Választás után,automatikusan kapod a fönökeidtöl a páncélokat,általában chapterenként 1-et.
  • Methylisocloro
    #7126
    Sziasztok,
    hogy kell a varázslat scrollokat használni?
  • Shaman
    #7123
    Venni kell térképet,addig nincs. A kikötöben ül egy ember a háza elött egy padon,töle vehetsz,de egyszerübb ha bemész a házába,s kilopod a ládájából.Senki sem fog rád szólni. Egyébként szintén inventoryban lehet megnézni a térképet action gombbal,illetve alapból be van az "m" betüre konfigolva,de ha már több térképed van (pl Bányavölgy),akkor már nem müködik.
  • Shaman
    #7122
    Fel tudod hűzni.Egy idöben 2 gyürüt és 1 amulettet viselhetsz. Kinyitod az inventoryt TAB-al,s ott kikeresed a gyürüt,s nyomsz egy action (Gothic 1 irányítással CTRL) gombot,s akkor bepirosodik. A pirosakat viseled mindig. Igaz ez kardra,nyílra,varázslatra,stb.
  • Shaman
    #7121
    Hülyeség. Elég érdekes ha zárnyitás nélkül nyomtad végig:-))))
    EGYSZER kell csak megtanulni a zárnyitást ami 5 LP,s utána ha van álkulcsod bármilyen ládát ki tudsz nyitni (kivéve ami saját kulcsos).
    Egyáltalán hogy toltad végig a gamét zárnyitás nélkül???? Érdekes lehetett:-))))
  • Bandew
    #7120
    Hagyd a ripet! Az egy kalap szar.
  • aron
    #7117
    drakeX 7100 üzenetére írtam!
  • aron
    #7116
    Hát én pedig ezt csináltam! Ott volt a letöltésnél egy csomó miror os izé és én ott a elsőt töltöttem le. Lehet ,hogy az a baj? Pedig még mindig nem működik! Mondjuk a winrar-om nem tudta kicsomagolni ugyhogy Total Commanderer behúztam. De sehogyse sikerült.
  • Randal
    #7115
    nem, nem sürgős, csak tudni akartam mert mondtad, hogy nekiesel. Csak azt nem mondtad, hogy mégse:)
  • hippy
    #7113
    Üdv Drake
    A "Nagyzoló" nevű küldetést a 4. fejezetben nem kaptam meg,csak verekedni tudtam a csávóval.A gyűrűből ítélve-amit írsz hogy kell neki-ez csak az 5. fejezetben lesz? Vagy én rontottam el valamit?
  • drakeX
    #7112
    Valóban ad egy rúnát Fernando is, csak még nem javítottam ki
  • drakeX
    #7111
    Az a legnagyobb baj a 'véletlenszerű fagyás'-okkal, hogy szinte lehetetlen leszűrni, hogy mi az okuk. A külföldi fórumokon is sokat szívnak emiatt, és én is csak ötleteket tudok adni, hogy mi az, ami gázos lehet. De pl. Braveheart-nál egyik ötletem sem jött be:-(
  • drakeX
    #7110
    Aszontad nem sürgős. Vagy mégis?
    Szépen lassan csinálgatom, de ha kell, bármikor befejezem másnapra, csak szólj
  • Ogre
    #7109
    Üdv nektek!
    Nekem is volt sok problémám ezzel a gamával,de tettem egy prószát és feltettem a w98at és azzal "szinte" semmit nem fagy! Valaki itt írta hogy sb live is bekeverhet a dolgokba, na igazat kell adnom mert megfigyeltem, amikor zene váltás van akkor sürübben döglött...szerencse van alaplapi hag kareszem majd kiprószálom. Ja és nekem is szar AMD meg ATi van :))drake adott tippet az anisotropic meg az élsimitás levétele is használhat nálam bevált..kösz drake
  • Jacky
    #7107
    Igen, ad valamit Halvor is: 3 halacskát, aminek a belsejében van vmi, továbbá onnantól jó áron megveszi a régi ezüsttányérokat, csészéket.
  • Randal
    #7102
    szegasz! hogyan állsz a fordítással? csak kb-ar kérdem.
  • drakeX
    #7101
    Semmit. Na jó, ez nem igaz. Egyrészt a sárkány barlangcsarnokában (ahol szétszórva a tojások is vannak), találsz egy íjat az egyik ládában. Emellett ha magaddal vitted Bennetet, akkor nála tudsz venni íjat (teljesen mindegy, hogy milyen, csak lőfegyver legyen).
  • drakeX
    #7100
    Ha lehúztad azt a crack-et, amit mondtam, letörlöd az ar.exe-t, és kezdesz egy új játékot, akkor működnie KELL.
  • drakeX
    #7099
    Nézd meg a fenti linken a térképeket, ott megtalálod a 'Falkavezért', de csak akkor, ha beszéltél róla Bigottal ugyanabban a táborban.
  • Orgi
    #7098
    Inkább a Detonator...
  • Orgi
    #7097
    Immersion-féle angol, asszem 1.31 a verziószám. Én a helyedben inkább a detonátorra tippelnék:)
  • Bandew
    #7095
    De szar! Már lenn van az első két cd, de a 3. még nincs feltöltve. Mikor jáccok már ezzel a gammával?
  • aron
    #7093
    drakeX! A crackal se működik! Probáltam ujra ttelepítést de akkor se volt jó! Most akkor semmi értelme ,hogy fenn legyen és törölyem le ?
  • Evil
    #7089
    ezt a verziot leszedte mar valaki?Tapasztalat?Mert ha jo akkor szedem lefele es ezt irom ki.
  • dzsonesz
    #7088
    Általába vadászok tanitják testrészek kinyerését
    uh csak ott tudod megtanulni.Pontosan nem emlékszem h melyik tanitja de itt 1 cim nézd meg itt van végigjátszás+guide is a guide ban megtalálod h ki mit tanit:http://beam.to/gothic2.hu
  • Ams
    #7087
    hol lehet megtanulni a szív kinyerése rúna elkészítését?
    vagy hogy lehet kinyerni 1 golem szivét?

    (lehet hülyeséget kérdeztem, barátomnak kel)
  • dzsonesz
    #7086
    nem tom de akinek szarakszik a progi v akad vagy ilyesmik az sztem probáljon meg videokártyához leszedni driverfrissitést ha ez se segitene akkor még el lehet szarokodni a beállitásokkal de ha még igy se menne akkor vagy a progit vagy a videocardot bal váll felett:))
  • dzsonesz
    #7085
    szeva all!
    nekem is amd -m van +még sb live is de nekem semmi problémám a progival nem akad, zsirul fut ahogy kell uh nem hiszem h amd v sb live miatt lenne..
  • aron
    #7084
    Kösz és bocs!
  • zoozoo
    #7082
    Ryder, torment!
    Pont AMD-s gépet óhajtok venni magamnak. AMD XP 2400+, meg van hozzá már egy Geforce3 Ti200-am. Ugye nem ezzel szaraxik neked, torment? :)
    Ha valaki még olvassa: Nyomatom ezerrel a game-t, de megtisztelem azzal, hogy egy húsosabb konfigot teszek alá. Van valakinek az én tervezett gépemhez hasonló konfigja? És a fontosabb: vannak problémák vele?
  • Ryder
    #7079
    Nekemis AMD-m van és GForce-om és nem fagy ki, másban lehet a hiba...
  • Orgi
    #7076
    Akinek fagyogat a Gothic 2 az szerintem ne a progit szídja, hanem nézzen inkább körül a gépén...Nekem még 1* se fagyott ki, pedig szar amd-m van és bugos atim:)
  • lwb
    #7075
    -1 ostromgyűrű, +5 szint :D
  • One man...
    #7074
    Segítség!!!
    Amikor az ötödik fejezetben el akarom készíteni a telepor rúnát amivel megkapom a legjobb páncélt azt írja ki hogy túl kevés a nyersanyag pedig van nálam szentelt víz de azt Ulthar adta hogy szenteljem meg a oltárokat de azt nem csináltam meg gondolom elteszem hátha kell valamire de ha ez a a baj akkor hol lehet venni szenteltvizet???

  • lwb
    #7071
    Akkor jó, mert pont másfelé mentem. :)
    Mind1, ha körbeértem a vár körül, akkor majd elmegyek arra is. Máris van +50 LP-m, amit elkölthetek majd, ha visszamegyek Khorinisba. Eddig ez a kedvenc fejezetem. Itt végre nem futok mindig, hanem írtom lefelé a sok-sok orkot.
  • zoozoo
    #7070
    Hozzátenném, hogy a tolvajcéh ládája 20 kulcsfordítással nyílt. :)
  • One man...
    #7069
    A fene ez kétszer ment bocs!