21229
  • drakeX
    #7190
    Ha válaszoltok neki, csak rosszabb lesz...
  • dzsonesz
    #7189
    figyelj Béla ha nem tetszik a game akkor csak 1szerüen ne játsz vele, játsz inkább a pöcsöddel igaz az se inteligens de legalább neked jólesz és nem jösz ide faszságokat irogatni
    na csá..
  • Randal
    #7186
    Kinek nem inge ne vegye magára.
    nem az a baj, hogy TE nem regisztráltad magad, hanem hogy Ő.
    Fikázni fikázzon úgy.
  • Randal
    #7184
    A szörnyek tényleg rendelkeznek bizonyos intelligenciával (nem úgy mint te), nem egy zombik.
    exp-et nem gyűjtünk, esetlep Xp-t, experience pointot avgy Tp-t, tapasztalati pontot.

    Rozsdás kardokat se mindenki, mert nem muszáj. Szart nem gyűjtünk, minek?

    Lehet, hogymi óvodások vagyunk, te viszont analfabéta, mert még írni se tudsz.

    Fogadjunk, hogy az bassza a csőröd, hogy nem tudsz vele játszani, mert túl zokni vagy hozzá.
    Ez mondjuk tuti, mert még be se ragisztrálod magad.
  • Shaman
    #7182
    No egy értelmes ember:-))))
    Miért kell fun topicba ilyeneket írni? Húzzál innen,s csinálj valami anti-gothic topicot,s ott írogathatsz.
  • Shaman
    #7179
    Olvasd el itt a Topic cím alatti Linket. Ott nem csak végigjátszást,de Guilde-t is találsz ahol le vannak írva a tanítók,követelményük,stb.
  • zoozoo
    #7177
    Ez komolyabb játék. Ovis, bekakilós és bepisilős hülyegyerekeknek nem való, mert nem tudják felfogni.
    Az meg, hogy idejössz az oltári nagy intelligenciáddal és köpködsz, arra enged következtetni, hogy Te is közéjük tartozol...
    Gratula
  • hippy
    #7176
    De igen:)Erről jut eszembe:amikor lovaggá avattak a 3. fejezetben simán feljutottam a hajóra.Meggyőztem az őrt,hogy magasabb a rangom:)Felvettem a zsírt,bementem a barlangba,de azzal a könyvel nem tudtam mit kezdeni.Van annak valami értelme?
  • jam@
    #7175
    Én rögtön Ignaz-ba kötöttem bele :) Jól megvertem, majd utánna kiprobáltam rajta a feledés tekercset, ezekután közöltem vele, hogy a tekercse jól müködött, és még meg is köszönte a szolgálataimat :)
  • Randal
    #7174
    te meg húzzál el innen.
  • Lacc
    #7169
    Ahá, hát erre nem is gondoltam :D Thanx
  • drakeX
    #7168
    Nem.
  • drakeX
    #7167
    Térképnézegetősdi
  • drakeX
    #7166
    Fernando-nak egy küldetést kell megcsinálnod. A 2. fejezet elején veszed fel a küldit, de csak a 3. fejezet elején tudod befejezni. Amikor megvagy, akkor Mágusként egy üres rúnakövet kapsz tőle, egyébként egy gyűrűt (+5 minden védelemhez, semmire nem jó).
  • dzsonesz
    #7164
    szeva drake figyuzz picit fernandobol h lehet kizsigerelni a runakövet? mert nekem mindig csak a hülye hajojárol dumált valamit v valami ilyesmi
    választ elöre is thx
    bye
  • dzsonesz
    #7163
    szeva!
    ahogy kigyüsz a várbol a faltörökoson fordulj jobbra , ahogy mész tovább balra látni fogsz 1 szorost és a szoros melett fel tudsz menni a dombra na ott van hosh-pak
  • Randal
    #7161
    nem baj. én ma kezdtem neki, de kikaptam egy számomra bonyolult részt azt abbahagytam. talán holnap..
  • drakeX
    #7159
    Küldtem neked egy e-mailt az itt megadott címedre, nézd meg...
  • drakeX
    #7158
    A magyarítás/végigjátszás oldalán találsz egy (illetve több) részletes térképet. A bányavölgy térképén bejelöltem többek között a falkavezér helyét is (csak akkor van ott, ha Bilgottal is beszéltél).
  • drakeX
    #7157
    A régi magyarításnak volt egy ilyen bug-ja, hogy csak egy gyűrűt tudtál felvenni, később meg már egyet sem. Szedd le a legújabb magyarítást, elméletileg Hunnenkoenig kijavította ezt a hibát.
  • drakeX
    #7156
    Bekészíted az inventory-ban (bal egérgomb, de csak ha van elég max manád, hogy ellődd a varázslatot), és ekkor megjelenik mellette egy piros szám. Azzal a gombbal tudod előhívni a varázslatot, és utána ugyanúgy lövöd el, mintha támadnál.
  • drakeX
    #7155
    Neki is estem, csak jött egy áramszünet és bebuktam egy csomót, azért nincs kész (mivel felkaptam a vizet, és inkább mást csináltam helyette)
  • drakeX
    #7154
    Bospernél akár Sárkányölő Nyílpuskát is vehetsz az 5. Fejezetben. Ez a játék legjobb számszeríja, úgyhogy érdemes lenne felkeresned Bospert:-)
    Egyébként már a 4. fejezetben is van jobb cucca, mint az 55-ös.
  • drakeX
    #7153
    Zsoldossal és Mágussal is megkaptam ezt a küldit a 4. fejezetben, és bár varival csak az ötödikben csináltam meg, Zsoldossal már a negyedikben odamentem, és ott voltak az orkok...
    Viszont lovaggal elfelejtettem, nem vagy véletlenül lovag?
  • Bandew
    #7152
    Sajnos nem tudsz segíteni. :DD
  • Lacc
    #7151
    Most léptem az 5. fejeztetbe, paladin vagyok és íjász. Eddig azt az 55ös sebzésű nyílpuskát használtam amit még az első fejezetben szedtem fel :)) De most már kéne egy jobb, de sehol nem találok, csak sokkal rosszabbakat :( Tudok segíteni hogy merre van jobb? A dexteritymet felnyomtam 95re, szóval jöhet akármi.
  • tibor16
    #7150
    Köszi a válaszokat, -de nekem nem megy a 2 gyűrű. Lehet, hogy az első részben még nem engedi??? Nincs még páncélom, csak bőrgúnyám. Egyébbként - meglepetésben volt részem: Egyszercsak amikor a vérlegyeket mentem írtani, -előtte úgy 20 percre egyedűl hagytam a gépet, - azt írta ki a game - gamecopy error - vagy valami ilyesmit. Utánna újrakezdve helyrejött a dolog. Sztem ilyenkor vmelyik memória megtelhet - gondolom én, mert utánna nem volt probléma.
  • tigryss
    #7148
    Hali!
    Megtudná valaki mondani a ragadozó falkavezér
    pontos helyét?(seholsetalálom)
    előre is köszi
  • mafiahq
    #7147
    király ez a game, meg jó dolog a magyarosítás!
  • Shaman
    #7146
    Egyébként régebben volt ezzel a viselés dologgal probláma a magyarosítás miatt,bár elvileg ez már megoldódott. Nemtom én nem magyarosítással nyomtam.
    2 gyürüt és 1 amulettet kell tudnod viselni egy idöben.
  • Shaman
    #7145
    jah mégegy ha megnézed az inventoryban a gyürüket lennt kiírja,hogy mire való.
    +10 mana,+5 def against fire,stb.
  • Shaman
    #7144
    No akkor sorban:-))
    Ki lehet 2-t jelölni. Nézd meg az inventoryban mire ad a gyürü.találsz sima réz/arany gyürüket,amik semmire sem adnak,ezeket nem is lehet viselni,s eladhatók.A horható gyürüket a páncélok,rúnák környékén keresd az inventoiryban.2-t fel lehet húzni.
    Felsövárosba csak akkor engednek be,ha csatlakozál valamelyik mesterhez.Tuti csatlakoztál,esetleg az alkimistához,nem tom.
    Van magyarosítása Gothic 1-nek is Randalék csinálják,nem tudom mennyi %-os.a második rész fordításáról Hunnenkoenig tud felvilágosítást adni. (sztem most nyári szünetben mindkét fordítás szünetel).
    Hatásos a nyíl. találsz egy jó crossbowt a piramis felé vezetö úton a híd elött bal oldalon keresgélj a fák között. Egyébként ez is benn van a leírásban. 40-es dex kell hozzá és 55-öt sebez.
    Warg-okat chapter 1-ben inkább hagyd ki. Majd késöbb megölöd öket.
  • tibor16
    #7143
    Bocs, mindig eszembe jut egy újjabb kérdés, -a nyíl vagy a szerszámíj nem hatásos a teremtmények ellen? Ügyességből 45 vagyok szerszámíjból 20 és nem hatásos a vérlégy, varg stb ellen.
  • tibor16
    #7142
    Lenne még egy kérdésem, -egyedül Thorbentől tanultam meg a zárnyitást, de mindegyik mester küldijét megcsináltam. Beengedtek az őrök a felsővárosba is, a megcsinálandó küldetésekben mégis benne maradt a Tanítvány Khorinisben. Ez nem akkor tűnik el ha csatlakozok vmelyik céhhez, vagy mindegyik mester tanítványa kell legyek? hogy van ez? vagy lehet hogy jót is tesz, ha mind kitanulom? Most még tápolom magam (9-es szintű vagyok) az univerzális mentéshez. A játék nagyon szuper, tényleg a Gothic 1-nek is van magyarítása. A 2 fordítása hogy halad? Időnként a magyar végigjátszás nélkül nemnagyon boldogulnék.... Egyébként nagyon köszönöm a válaszokat.
  • tibor16
    #7141
    Valaki írja, 2 gyűrűt lehet egyszerre viselni, -hát nekem csak egyet lehet kijelölni. (van vmi bill kombináció?) Ja, tényleg, az asztrális erő gyűrűje mire való? Egyébbként ezek időtlenül örzik erejüket?
  • Shaman
    #7140
    kulcac=kulcs
  • Shaman
    #7139
    Kikötöböl beugraaz a vízbe,s elkezdessz északnak úszni. Ahol véget ér a kikötö (van ott egy daru is) ott a partnál lesz egy ajtó.A mögött vannak,de ehhez kell a kulcas Attilától.
  • Shaman
    #7138
    Háááát elvileg a ládák tartalma nem változik a játék folyamán,magyarul,ha eccer már kifosztottál egyet,akkor az végig üres marad.
    Szóval ELVILEG nem kéne hogy eltünjenek a dolgaid.
    De biztos ami biztos ments mielött átmész Chapter 2-be,s menj vissza a ládához.Ha benne lesznek akkor okés a dolog.
    Egyébként szerintem felesleges ládába pakolni,miután az inventoryd végtelen.....
    Tudni kell melyik növényt nem szabad megenni (dragon root,King`s sorrel,Goblin berry,Fire root,K(akármi,nevére nem emléxem)Meadow) asszem ezek kellenek elixír alapanyagnak.
  • tibor16
    #7137
    Nem találom a tolvajcéhből Cassiát és a többieket. A váron belül vagy kívűl vannak?
  • tibor16
    #7136
    Sziasztok, hmm az előbb írtál a térképes fickóról. Mivel (eddig legalábbis) soha senki nem zargatott ha a ládájában kotorásztam, ezért kineveztem raktárnak a ládáját, és oda hordom a gyógynövényeket. Így biztos, hogy nem tékozlom el gyógyításra stb. Kérdésem, most még az első rész végefelé vagyok, ez a biztonságosnak tűnő "raktár nem változik az idők folyamán?