21229
  • Mike at home
    #8440
    nos

    palaval voltam, nem varazsloval

    es csak a vege fele kardoztam
    mondjuk kardra nem is gyurtam, csak a vegen
    aztan rajottem, hogy a csontok milyen szepen szetesnek a szent nylitol, illetve a masodik pala tamado varazslattol. es a szent nyil csak 5 mana 150 sebzesre, a masodik 15 mana 300-ra (no ez mar mindenre eleg volt), a 3. varazslat meg 30 manaert 600-at utott, szoval az is jo volt, a vegso ellenfelet pl. ezzel nyirtam ki, es mivel csak kb. az 4-5 fejezettol hasznaltam varazslatokat, annyi mana italom volt, mint a pelyva. rengeteg dexteritim volt, erom ellenben keves, de azert a 100-at uto ketkezes kardot (csak 50 str kell hozza) meg tudtam fogni. Es a 65 dex-es Mesterkard se rossz
  • Hacker
    #8439
    Most olvastam, hogy egyenlőre semmilyen hír nincs a gothic 2 kiegészítőjének az angol verziójáról. Pedig németül már megjelent, és be is lehet szerezni. Lehet, hogy nem is lesz angol változata? Lehet, hogy csak idő kérdése...
  • yal
    #8438
    csak a szent kalapaccsal lehet lenyomni ami a monasteryben van lent a pincenel, egy faszi orzi altasd el es akkor kinyirhatod, de asszem xpét se ad szal..a cuccait meg el lehet csorni ha gyors vagy>.<
  • Hacker
    #8437
    http://gothic.rpgdot.com/index.php

    Íme egy remek angol gothicos oldal. Nézzétek meg. Nagyon érdemes :)
  • Hacker
    #8436
    http://www.piranha-bytes.com/gothic2/content_german/media_artwork.php

    Ezt az oldalt nézzétek meg. Egy nagyon szemrevaló paladin hölgyeményt találhattok ott. Biztos a kiegészíben lesz benne, de az is lehet, hogy csak a poén, vagy a látvány (hát...inkább ez) kedvéért készítették el
  • Mr_no_NaMe
    #8434
    Na arra énis kiváncsi vagyok hogy honnan szette le mert már vagy 6* játszom végig a GothicII-őt és őszintén szólva kicsit meguntam:((
  • Hacker
    #8433
    A crack file mellett kell hogy legyen egy ar.exe nevű file. Ha nincs...hát az gáz. innen letöltheted a másik filet is.

    http://www.gamecopyworld.com/

    Legalábbis valaki azt mondta, de én nem találtam sehol. Írd be a keresőbe :)
  • Hacker
    #8432
    HONNAN A FRANCBÓL SZEDTED LE A GOTHIC 1-ET!!!!!!!!!!!!!!!!
    Mailban írd meg.
  • Braveheart
    #8431
    igen, itt az action : ctrl+elore, ugyanigy az inventoryban: irányok, de ctrl-al
  • PRE
    #8430
    Szuri!
    Ha nem olvasom az angol forumban, hogy masnak is gondot okozott, akkor kellemetlenebbul ereznem magam. Szal up-ot is kell nyomni.
  • PRE
    #8429
    Udv!
    A gothic 2-vel mar vegeztem, es most toltottem le a Gothic 1-et. Na es mindjart problemam is van vele. Hogy kell ebben felvenni valamit a foldrol, es beszedet kezdemenyezni. Action gomb ezekre nem reagal.
    1.08j verzioval probalom. Szal mikepp kell beszelgetni es targyat felvenni? Koszi!
  • Shaman
    #8428
    Egyébként mié nem olvastok néha vissza mielött ide írtok??
    Nem akarok senkit bántani,de "csak" 2 oldalot kéne visszaolvasnia,ami barátok közt is max 15 perc,s megleled a választ.
    de a legkirályabb amikor pont az elözö komment válaszol a kérdésre,de még azt sem képes senki elolvasni!:-)
    Na jól van kihőbörögtem magam.
  • Shaman
    #8427
    #8301
    Csekkold ott drakeX szépen leírta mit kell tenni.
  • Braveheart
    #8426
    Őszntén megmondva nem idegesítesz, csak nemtok segíteni, nekem ilyen bajom nem volt... de hallottam hogy másnak is ez a baja. A crackeknél mind2 fájlt átmásoltad vagy csak az exe-t? Mind2-t kell. Ha valaki tud segítsen!
  • Braveheart
    #8423
    Én meg attól hibbanok meg, hogy Te vagy a 30., aki ezt kérdezi... nézd meg a cracked, mind2 fájlt átmásoltad?
  • Shaman
    #8421
    Ez kétségtelenül így van.A játék vége már nem kihívás,de mégis nekem az tetszett benne,hogy a mágus VÁLTOZATOS! Idézhetsz lényekjet,vagy gyilkolhatsz,10 féle varázslattal,stb.
  • Hacker
    #8420
    Vazze. Ahogy látom, csak nekem van ilyen pechem. Mindenki az angolt nyomta végig, én meg beleakadok. Na ez gáz :(

    Shaman(8417): Hát egy ilyen erős karakterrel, unalmas játszani. Mégy, fire rain oszt kész. Ebben nincs semmi élvezetes. Azt mondod a főellenfél meg sem sebzett? Hát akkor mi a jó az egészben? Így elveszik a játék varázsa. Hol a kihívás? Sehol, mert túl könnyű az egész. Ezért jobb a lovaggal játszani. Ahol közelharcban kell résztvenned. Itt mondja mindenki hogy 3-4 vágással elintéz egy sárkányt. Én nem tudom, mert nekem nem volt szerencsém sárkánytmészárolni. A játék azért van, hogy szórakoztasson, és ezért pakolnak bele egy rakás, erős elenfelet. Ha te ilyen könnyen kigyilkolsz mindenkit...hát akkor én nem értem mit élvezel a játékon.

    A lovag a legjobb. Végülis ez a kaszt viselheti a legjobb páncélokat, nemkis erővel (és ezáltal erős fegyverrel) rendelkezik, és a távharchoz is (íjpuska) sőt, még a varázserejét is fejlesztette. Legalábbis én így képeztzem a lovagomat, de szerintem ez a leírás a paladin npc-kre is igaz.
  • Shaman
    #8419
    Ha lenne a gaméban multilehetöség,hidd el szívesen kipróbálnám,kinek a karija fexik meg hamarébb:-))
    (kapsz egy fagyasztást,aztán tüzesöt,közben idézek 3-4 démont,nem hiszem,hogy sok esélyed lenne......)
  • Shaman
    #8417
    Sztem meg nem a lovag a legjobb,hanem a mágus.
    Eleje kicsit nyögvenyelös,de rágyúrsz,meg italozol kicsit dex-re felszeded az elsö map legjobb nyílpuskáját (az 50-et sebzöt),s onnantól sima az út. Azért kell a nyílpuska,hogy ne kelljen minden cscska lényre manát pazarolni.
    Chapter 4-töl meg eccerüen félelmetes a mágus,nincs ellenfél,tömeg pusztítás.
    Chapter 5-6 ban akkora tömegmészáros leszel,mint egyik kari sem. befutottam egy erdöbe rohantam 2-3 kört míg vagy 25!!! lény volt a nyomomban,s ellöttem 1 db fire raint,s annyi.
    Játék föellenfele meg sem sebzett.
    Sárkányoknál moziztam (teremtettem 10-12 csontit,s megvártam míg szétkaszabolják a sárkányokat)
    Szal sztem az eleje kívételével (amíg a nyílpuskát meg nem szerzed) a mágus a legkönnyebb út.
  • Shaman
    #8416
    Bocsi,de angol verzióval nyomtam (némettel elvböl nem nyomnám,utálom a nyelvet),szal nekem nem volt így semmi gondom.jah és XP-m van még csak nem is 98. Szal nemtom.....
  • R@in
    #8415
    Egy demon szinte egyedül elintézte az élőhalott sárkányt, alig kellett párat rásuhintanom :p
  • nienor
    #8414
    Azért nem csak neki sikerült. Nekem se volt vele gondom, minden ment rendesen, szaggatni is csak a végén szaggatott, illetve, a városban már korábban is, ha sokat játszottam. Pedig nincs nagy gépem (1000 Cel, 400 M Ram, Gef2mx64Mb). Ezen a gépen a rippelt gothic 1 szaggat mint a görcs, ha sokan vannak körülöttem. Félóra alatt sikerült kinyírnom 6 wargot, mert annyira szaggatott, amikor rám másztak. Mondjuk a ezt bármilyen felbontásban művelte, úgyhogy akkor maradt a legnagyobb :)).

    Egyébként még mindig keresem a Gothic 1-et ISO-ban, ha valaki tud segíteni....

    A magyarosítás hogy áll? A gothic 1-é, mert ami van az elég kevés, és gondolom, már haladt a dolog azóta.

    Na csá
  • tom12x
    #8413
    Én is az angol verziót játszottam végig, és összesen 1x fagyott ki, akkor is unokatesóm "jóvoltából", aki eddig még minden játékomat ki tudta fagyasztani... :) Hibával sem találkoztam. (Az az egy is, amiről azt hittem, hogy programhiba, a saját hülyeségem miatt volt.)

    Ja, nálam is Win98 alatt futott, szóval gyanús, hogy valami XP-vel való inkompatibilitás állhat a problémák hátterében...

    Mike at home: Melyik volt az a sárkány, ahol kardozni kellett? Én simán lenyilaztam mindet, beleértve az utolsót is.
  • Hacker
    #8410
    Mike at home (8405): Igen. Akarok még 256 mb memóriát (így lesz 512). Majd veszek, csak előb végignyomom a gothic 1-et. Azzal biztos nem lesz semmi gond (habár...ki tudja). Szerintem win millenium alatt is elmegy (nekem az van fent)

    Mike at home (8407): Igen? Szerintem te vagy az első, akinek ez sikerült.

    Mike at home (8408): Varázsló voltál? Így már érthető. Én paladinnal vittem el ameddig lehetett. És szerintem, a 90/90-es sárkány-darabolóm jobb mint egy íj.
  • yal
    #8409
    hat megnezem van e olyan save de en igazabol mar hetek ota nem gothicozom
  • Mike at home
    #8408
    hm... :(

    jatekstilustol fugg

    en pl szamszerijjal mentem vegig, a csontikat szent nyillal es tarsaival lodoztem szet, egyedul egy sarkanynal, es a golemeknel, trolloknal kardoztam
  • Mike at home
    #8407
    bocsika, ne mondj ilyet, nekem angol verzio van, es semmi problemam nem volt vele (a 71 ora alatt max ha 5x fagyott ki, de azt is inkabb a vege fele)
  • Mike at home
    #8406
    amikor megkapod erte, akkor mar a hajadra kenheted :)
  • Mike at home
    #8405
    tegye bele 512-t
    es probald meg win98 alatt

    nalam semmi gond nem volt (jo, parszor azert lefagyott)
  • Mike at home
    #8404
    ja nem, nalam az siman ment
    a vegen szaggatott csak

    ja es soha nem tunt el semmi
  • Mike at home
    #8403
    az utolso terembe, ahol sok seeker volt, nekem is rendesen beszaggatott, majdnem otthagytam a fogam,
    DE
    a jatek egyeb reszeben soha nem volt akkora szaggatas, hogy az az egeszsegem rovasara ment volna
  • Mike at home
    #8402
    en ott nem is jartam, vagy igen? mi van benne?
  • Mike at home
    #8401
    szvsz meg jo volt ez igy, ahogy volt
    ez nem egy fps
  • Mike at home
    #8400
    Nohat vegignyomtam palaval a Gothic2-t, 39-es szintu lettem a legvegen, sajna az utolso ket fejezet mar nagyon rovid volt. (a tiszta jatekido igy is 71 ora volt - es 65 nap)
    A masik amit sajnalok, hogy mire lett szuper cuccom, akkor mar szinte nem is kellett.
    A terkep is lehetett volna nagyobb, joval tobb npc is lehetett volna, lo (ez a maniam)
    ezzel egyutt kiraly volt a jatek, most megszerzem az 1-et, aztan keresek vmi hasonlot
  • R@in
    #8399
    Küldtem 1et, nézd meg jó-e.
  • Jony
    #8398
    Olyan kéne ahol az alap feladatok /sok futkorászás ide oda/ már el vannak végezve és lassan jövöget a ksztválasztás ideje.
  • Jony
    #8397
    :d Még játsz egy 5-6 órát és akkor már küldheted is. Azért kösz!
  • yal
    #8396
    ja nem si shamannak kell hanem joinak:P, mind1 csak adjatok mailcimet^^
  • yal
    #8395
    shaman nem van eg yolyan mentesem, ott van hogy most kene bemenni khorinisbe, elöte farmerekr csinaltam meg. Ja es mar 2 wargot + 6 varant is megoltem az legelejem ahol chap2be az amu lenne.p szorgalmas voltam es egy kis trukkel mindet meg virtam ölni, adj mailcimet
  • Hacker
    #8394
    Hát én nemigen használtam íjat, csak számszeríjat, de azt is csak nagyon-nagyon ritkán.Szerintem, nincs rá nagy szükség. Egy jó kardal többre mész :)