21229
  • Jony
    #8393
    Egyébként az ij szerintem nem a legjobban van megoldva a game-ben. Mert miért látna jobban az akinek ij van a kezébe? Arról nem beszélve, a célzás örömét azért meg kellett volna hagyni a játékosnak.
  • Jony
    #8392
    Hurrá! Azzal akartam de egy kicsit féltem tőle.

    Figyelem! Ha valakinek van egy frankó kasztválasztás előtti mentése ahol még nem pakolgatott semmire, azt nagyon megköszönném ha elküldené!
  • Hacker
    #8391
    Nálam sincs magyarítás, mégis tele van hibával a progi. Ez azárt van, mert mi az angol, te meg a német verzióval játszol (legalábbis valószínűleg). Ugyanis a német verzió nem, de az angol verzió tartalmazza a megjelent Patch-ot. Bár ez javítás lenne, ám az angol verziónak rendesen keresztbetett, ezért senkinek nem ajánlom, hogy feltegye.
    Most meg akarom majd szerezni a német verziót, csak előb megvárom a magyarosítást, mert egy kukkot nem tudok németül.
  • Shaman
    #8388
    Csak azt nem értem nálam mié nem jöttek ezek elö.Nálam teljesen normálisan futott a gamma.
    Hardver problem lenne....nemtom,nem hiszem,de akkor mié?
    (Jah én magyarítás nélkül nyomtam,lehet,hogy azé nincsennek benne a bugok!)
  • R@in
    #8387
    Én Khoronis felső-negyedében a szökőkút szélére ugorva beestem a pálya alá
    De igazából csak a sárkány eltünés volt a végén ami tényleg zavart kicsit.
  • Hacker
    #8385
    ÁÁÁ...semmi különös. Csak eltűntek a sárkányok, meg az egész díszes társaságuk. Meg illegális file miatt nem tudok térképet váltani. Meg emberek potsognak égből (komolyan. Ez a legutóbbi hiba amit észrevettem.
    Megyek...nincs ott senki...megyek tovább...egyszercsak otterem egy seeker, és azonnal össze is esik. Mintha egy hegy tetejéről esett volna elém)
    Asszem csak ennyi.
    DE MÁR MEGŐRÜLÖK TŐLÜK
  • curse
    #8384
    hehe, en meg Xardas tornyanak a falan estem at, le a szakadekba :)
  • Hacker
    #8383
    Mi van?
  • nienor
    #8381
    Sőt, parasztasszony :))
  • nienor
    #8379
    Hali!
    Nem tudnátok adni egy címet ahonnan a gothic 1-et le lehet tölteni?

    Nagyon megköszönném...
  • Shaman
    #8377
    mágus
  • Jony
    #8376
    Na végigvittem sárkányvadásszal. Azon töprengek mivel kezdjem elölről. Ti mit ajánlatok, melyikkel legélvezetesebb??
  • Braveheart
    #8374
    És mi volt az a "végzetes" bug? Mert én is azt hittem hogy nálam is az van, aztán kiderűlt hogy csak átsiklott a figyelmem 1-2 dolog felett...
  • Hacker
    #8373
    Nem tudja valaki, hogy mi a gothic 1 hivatalos oldala? Én csak a gothic 2, nek tudom (www.gothic2.com), de az 1-nek mi? Vagy nincs is neki?
  • Jony
    #8372
    Csak ott ugrik fel ahol van valami perem amibe megkapaszkodik. Egyébként ez a rész nem túl jól van megoldva. szerintem.
  • Hacker
    #8371
    én...sehol. Végzetes bug-ba ütköztem, amit még a windows reinstallálása sem oldott meg. Úgyhogy letöröltem. Most majd elékezdem az 1. részt.
  • Shaman
    #8370
    Nyugi nem az Alvó a sárkány.....
  • Shaman
    #8368
    EZt a választ nem árulhatjuk el,nyugi meg fogod találni,keresned sem kell,mert storyhoz szorosan kapcsolódik. talán annyit esetleg,hogy chapter 6-ban fog feltünni valahol........
  • csemete
    #8367




    Kősszi "Hacker" a segitséget már sikerűlt tovább jutnom.Te hol tartasz?
  • R@in
    #8365
    Ne keresd, meg fogod találni ;)
  • yal
    #8361
    add nekem a monitorod a vörös a kedvenc szinem
  • Hacker
    #8360

    Hehe. Mintha az olyan könnyű lenne. Így is fasza gépem van (p4-1.6 ghz, geforce 4, 256 mb memory). Hát hova kell ennél jobb (de hülye egy kérdés)? Persze. Tudom, hogy van ennél sokkal jobb is, de egyenlőre tartja a tempót a napokban megjelent játékokkal, és szerintem még pár évig (vagy hónapokig ) meg fog felelni. Bár azt én is tudom, hogy a probléma a hardverben van, csak azt nem tudom hol. Most memóriát, görgös optikai egeret, meg egy jobb monitort (olyan szar a monitor, hogy az agyam eldobom . mindent elvörösít. Tehát aminek fehérnek kéne lennie, az halványan, piros. Ez már nagyon idegesít, de nem hiszem, hogy ez a baj) akarok venni. Én továbbra is memóriahiányra gyanakszom, és azért nem műxik a játék. Mindenesetre, már egy jóbarátom, postára adta a Gothic 1-et, úgyhogy mikor megjön, azt fogom nyomatni (hála neked Hayim. Mire végigviszem, biztos megjönnek az új cuccok és ismét nekiveselkedhetek, a 2. résznek.
  • Jockey
    #8358
    jah, csak siman mondd neki ággyá meg
    itt nics effekt, mint a többinél, cak elmond egy dumát,. hogy nyakigláb vezessen utadon stb, talán ez az amiért azt hitted nem áldott meg..
  • Shaman
    #8357
    nem kell hozzá csoda,add el a géped,vegyél egy jobbat/gyorsabbat,oszt csóka!
  • Hacker
    #8356
    Kössz tibor 16. Megint okosabb lettem egy kicsivel. Bár neked legalább jelezte a sárkányt, még ha nem is volt ott, de nekem még az se. Ott mászkálok, oszt semmi jel (Bár egyszer volt olyan, hogy nekimentem a "semminek" és a csákó leált. De aztán, megint nem volt ott semmi. Lehet, hogy csak érintkezési hiba a billentyűzeten, de lehet, hogy nekimentem egy láthatatlan sárkánynak). Mindenesetre én feladtam, és leszedtem a progit. Én nem bajlódok vele tovább. Megtedtem, amit tudtam, de csodákra én sem vagyok képes :(

    Csemete: Egyszerűen kérd meg, hogy áldjon neg (bless me). Ha nem megy, akkor ez egy hiba. De van egy csákó a városban, a piactéren, közel a kapuhoz. Egy tűzmágus, aki 50 aranyért cserébe, megáld Innos nevében. Szerintem az is jó, de nem biztos. Ezután már megkapod, a lakatos csávó beleegyezését, hogy munkát válalj.
  • curse
    #8355
    Ha olyan helyen allsz, ahol fel lehet ugrani, akkor felugrik. De ki is teleportalkatsz :) gondolom ha mar ott tartasz, hogy lekaszaboltad a csontikat, akkor van mar teleportrunad
  • curse
    #8353
    Ja, most olvasom a kincses sziget kuldetest :) Ezek szerint mar ket ilyen kulcsom van, mer az adossagkonyvet is Hannanak vittem :)
  • curse
    #8352
    Amikor a jatek eleje fele csatlakoztam a tolvajklanhoz, kilopkodtam a ladakat Ramirez szobajaban, utana leallt magyarazni, hogy leszarja, mit lopkodok ossze, az igazi kincseiket ugyse talalom meg, mer el vannak rejtve. Most 5. chapterben jarok, kesz a sextant kuldi is, szal nem lehet mar semmit csinalni a tolvajokkal, ugyhogy kinyirtam oket, aztan Andrenal felvettem az aranyat meg asszem 500 XP-t ertuk. Cassianal volt egy kulcs, gondolom nyit valamit a rejtekhelyukon. Valaki nem tudja, hogy lehet eljutni oda?
  • curse
    #8351
    beallsz a kapaszkodo ele es szimplan ugrasz egyet, aztan magatol felkapaszkodik, ha fel lehet.
  • Shaman
    #8349
    opsz Z=X
  • Shaman
    #8348
    Hol? Ha az ork nagyfal mögötti barlangban,akkor semmi gond.
    Egyébként elvileg Zardas nem igazán hallhat meg,mert neki a végén még szerepe lesz.....
  • Shaman
    #8347
    Eccerüen ahol lementél ott visszamész,csak annyi hogy láma módon nem emléxel,hogy lefelé leesve illetve ugorva jöttél,magyarul FEL KELL KAPASZKODNI a köpárkányra,s annyi. Ez az a hely ahol még senki sem akadt el! (na ne vedd sértésnek:-))
  • R@in
    #8346
    Egyszer megtaláltam Xardas holttestét, volt ilyen másnak is? Csak kiváncsiságból kérdezem, mert aztán nem onnan folytattam.
  • tibor16
    #8345
    Sziasztok, -nnaaa, -csitt-csatt, meg piff-puff, meg egy kis ugri-bugri és kinyírtam a sárkányokat. Hmmm, hát ez gyorsan ment. Mellesleg, vissza kellett vennem a grafikából, mer nem bírta a gép ha 6-8 küzdőfél volt. Ez után vettem észre,-időnként el-el tünedeznek dolgok, legalábbis idönként átlátszóvá, vagy egyáltalán nem is látszottak. Észre sem vettem volna ha a progi, nem írja ki -ott van. lehet, hogy sokaknak ezzel függ össze a sárkányok eltünése? Amikor a fészkükhöz értem, néha szinte átlátszóak voltak....
  • curse
    #8344
    jaja ugyanott lehet telleg, ahol bementel, csak nezz szet, hogy merre kell felugralni.
  • Sanca
    #8343
    Ha a monastey elotti sracra gondolsz akinel csatlakozni kell magiciannak.
  • Sanca
    #8342
    Birka kell meg 1000 penz.
  • csemete
    #8341
    és a segitséget szeretnék kérni nem áld meg a ficko a szentélyben ő neki kéne 2jára megáldani de nem akar már vittem neki egy birkát de semmi .HElp
  • csemete
    #8340
    haliho ma tegnap kezdtem a játékot
  • Sanca
    #8338
    Asszem ott ahol bejottel. De lehet nem. Mindenesetre nekem ezzel nem volt problemam, szal vmi 1xu a dolog. Lehet tul 1xu:)