21229
  • csemete
    #8491
    te hol tartasz?
  • csemete
    #8490
    oké kősz
  • csemete
    #8489
    az nem jo ha mentek
  • Mike at home
    #8488
    nem baj, nincs jelentosege

    zarnyitast tanulhatsz az acstol is, 250 arany fejeben
  • csemete
    #8487
    Igen az első részről
  • Mike at home
    #8486
    ugorgya bele nyugodtan, de elotte ments
  • csemete
    #8485
    Na most akkor baj v. nem baj ha kivan nyirva az egész tolvaj banda???????!!!
  • Hacker
    #8484
    Szerintem is jobb ez így ahogy van. nem nagyon szeretem az íjazgatást, de ha még nekem is kéne céloznom, mégjobban utálnám.

    Azt mondod mindig másik célpontra ugrik? Hát szerinted mire való a "Lock target" billentyű
  • Hacker
    #8483
    Tudja a fene. Én nemmertem a vízbe ugrani, mert tele van vízilényekkel, amiktől kibaszottul irtózom.
  • Mike at home
    #8482
    Attila adja oda
  • Mike at home
    #8481
    nem
  • Mike at home
    #8480
    nem
  • Mike at home
    #8479
    te bajod

    nekem tetszett a nyilazas

    elvegre a fickonk - foleg mester szinten, nem vakeger

    ez nem lett Morrowind, ahol a karim benan hadonaszott a levegoben az ellenfel mellett egytized millimeterre, es az ellenfel a levegobe csapolas mellett kellemesen kivegzett

    aki fps-zni akar, ahol celozni is millimeterre kell, az jatszon massal, van eppen eleg ilyen program
  • yal
    #8477
    nem lesz semmi bajod hoyg kiirtottad öket
  • yal
    #8476
    atille>halvor halboltja mogott
  • yal
    #8475
    a kulcs attilénél van, vagy megolod vagy a kuldi kmiatt inyge nekedadja, nezd meg a buvalbaszott vegigjaccast ha nem talalsz vmit
  • Hacker
    #8471
    Tolvaj céh? Te most az 1. részről beszélsz?
  • Hacker
    #8469
    Én egymagam (lovag voltam) nyírtam ki az egész banditabagázst (Dextert is beleértve), a 3. chapterben. Az baj?
  • csemete
    #8467
    tud nekem segiteni vki abban ,hogy nagy baj e az ha én kinyirattam az egész tolvaj bandát a lovagokkal !lent a alagutakban a vérkelyheket meg nem szereztem mőg csak egyet a gyűrű az megvan de már nem tudom odaadni Cassiesanak szoval baj e ???? kőszőnőm
  • Hacker
    #8466
    A hangfelvételek Londonban készülnek, és remélhetőleg nem kell egy teljes évet várnunk rá, mint az alapjátékra.
  • aron
    #8465
    Ezt laza üzenetére íram
  • Laza
    #8464
    hoppa, felul megtalaltam :)
  • aron
    #8463
    Skubi az oldal tetejére!
  • R@in
    #8462
    Nem
  • Laza
    #8461
    Hali

    tudtok magyarositasrol?!
  • Hacker
    #8459
    Végre a Phiranya bites, nyilvánosságra hozta, hogy mi lesz a játék kiegészítőjének az angol változatával. Szeptember 4.-étől készül az angol változat, és pár röpke hónap(ocskák) múlva beszerezhető lesz a Gothic 2 The Night of the raven :)
  • Jony
    #8458
    Miért lenne attól fps hogy te célzol? Akkor most a Morrowind is fps?? Lovaggal szerintem emiatt nem fogom végigvinni, mert gagyi a nyilazás. Legalábbis nekem mindig ráakad magától valami teljesen más célpontra meg ilyenek. Az ijjal a valóságba is célozni! kell, meg ha vannak fantasy világok ott is. Szóval akkor úgy mondom, hogy reálisabb is lehetett volna az ij.
  • Jony
    #8457
    Ezt is megcsinálhatták volna úgy mint diablot, hogy végigviszed azt mehet elölről, kétszer annyi ellenféllel és nehezebben. Akinek meg ez nem tettszett volna az viszi megint könnyű szinten. Ez, hogy a sárkányok ilyen vérszegények tényleg nem túl jó.
  • PRE
    #8456
    DC= Direct Connect
  • Hacker
    #8455
    DC? Az meg melyik? Mindenestre, most majd megnézek néhány angol oldalt is. Kössz.
  • Hacker
    #8454
    DC? Az meg melyik? Mindenestre, most malyd megnézek néhány angol oldalt is. Kössz.
  • PRE
    #8453
    Udv!
    DC-rol szedtem le a Gothic elso reszet. Nem magyar hubokrol, hanem public hublistbol valogattam. Foleg az eszkimoknal(svedek, es a finn tesok) eleg sok helyen megvan, es jon is rendesen.

    filek:
    dev-got1.bin 547395072 522.04
    dev-got2.bin 628033392 598294

    Sok sikert a keresesben. Akinek meg nincs meg, megeri megnezni, mert sok ismeros arc es helyszin van.
    pa!
  • Mike at home
    #8451
    svf file van? mert akkor tudod crc ellenorizni
  • Mike at home
    #8448
    a kiiro szoftver szerintem mindegy
  • Mike at home
    #8446
    nekem pl. az nem tetszett, hogy szinte alig volt csapatharc
  • Mike at home
    #8445
    nem mindenkinek a kozelharc a maniaja, ezt talan meg kellene ertened

    attol, hogy valaki nem all le kaszabolni, attol meg jol szorakozhat

    masik (ami nem neked szol) most miert kell azon vitatkozni kinek a karija jobb?
  • Mike at home
    #8444
    asszem elindulok varazsloval, ezt az idezgetest ki kell probalnom
  • Mike at home
    #8443
    ja es csak szolok, nem kell annyit gepelni, mivel Mike es Mike at home ugyanaz a szemely, csak eppen Mike a munkahelyi, a masik meg ertelem szerint az otthoni nick-em
  • Mike at home
    #8442
    a kosarkanyt karddal vertem le, abbeli meggondolasbol, hogy azon biztos nem fog a nyil
  • Mike at home
    #8441
    47-es szint? bakker... az szep