21229
  • Jony
    #8700
    Nem azért de totál félreérthető amit hacker irt. Másrészt a Gothic 1 el kapcsolatos hosszabb beszámolóknak szerintem nem ebbe a fórumba a helye... Akkor azért vagy te 6-os mert az 1 be vagy annyi. Ahaaa.:D
  • Mike
    #8699
    egy ideig rajta van
  • DIEGO
    #8698
    a térképet biztos hogy megkaptad Garontol. Ebben a teremben még két Paladin vezér áldogal akikkel beszélned kell. Ha körbejárod illetve körbe harzolod magad mert ez rendkivül nehéz lessz akkor megfogod a három helyet találni.
  • Botond #8697
    nemtom,nekem nem volt bejelölve a térképen,de a haversrác aki a mappot nyomassa elmesélte,hogy merre köll elkolbászolni,oszt meglett :-)
  • Mike at home
    #8696
    figy

    atmesz banyavolgybe
    ott lesz egy var
    beszelsz Garonnal, o ott a fonok
    elkuld, hogy deritsd ki mi van a banyakkal
    ad is egy terkepet, azon a banyak be vannak jelolve
    a masodik fejezetben azonban nem leszel paladin
    a harmadikban leszel, amikor visszahozod a jelentes Lord Hagennek, mennyi ercet termeltek ki
  • Hitm@n
    #8695
    de hol van a három érhely?? ha a térképen valaki megmutatná hálás lennék!!!előre is köszz
  • Hitm@n
    #8694
    és amugy hol van a három érchely ?? térkép szerint ?
  • Hitm@n
    #8693
    de mikor kapok ??már beszéltem vele mindent de semmi levelet nem kapok ..
    mit csináljak akkor ?
  • DIEGO
    #8692
    ajjaj akkor bajvan. Garon elküld hogy a három kiküldött csoportrol hozzál infokat+ mennyi érzet szedtek össze stb...
  • DIEGO
    #8691
    és kapsz egy levelet is L.Garontol amit át adsz L.Hagennak
  • Hitm@n
    #8690
    nem még nem jártam ott semmien érchelyen
  • DIEGO
    #8690
    és kapsz egy levelet is L.Garontol amit át adsz L.Hagennak
  • DIEGO
    #8689
    gondolom végigjártad a három érzhelyet ahova Lord Garon küldött, ezekután térszvissza a városba.
  • Hitm@n
    #8688
    voltam már ott de bizonyitékot hogy szerezzek ?
  • DIEGO
    #8687
    DE MIT? Elfog küldeni a Pass-hoz hogy bizonyitékot szerezzen a sárkányokrol.
  • Hitm@n
    #8686
    ugy hogy most mit csináljak ?
  • Hitm@n
    #8685
    igen voltam már nála mindent megbeszéltem vele
  • DIEGO
    #8684
    Lord Hagennél már voltál?
    Paladin csak akkor leszel ha már egyszer visszajöttél a küldetésböl.(Pasz- Fegyenztelep)
  • DIEGO
    #8683
    O.K. értem.
  • Hitm@n
    #8682
    kérhetnék egy kis segitrséget ? akkor ok :) mit csináljak ha minden milicsista küldetés megvan andré-nem akar velem beszélni . hogy jussak a 2.fejeztbe??és hogy lehetek paladin
  • dikki*yysw
    #8681
    felh. infó. kattints a nevedre.
  • DIEGO
    #8679
    FELH???
  • DIEGO
    #8678
    @hacker
    a tavernát illetve a piramist jegyezd meg magadnak ha megtalálod, mert az ADDON-ban a Piramisnak fontos szerepe lessz!!
  • dikki*yysw
    #8677
    A németet azt látom a felh. infóidból
  • DIEGO
    #8676
    az egy dolog hogy némtül tudok. a gond ott wan hogy G2 még most sem lehet B-Pesten kapni.Legalább is 3 hete még nem láttam amikor lent voltam.
    Akit érdekel az ADDON AZ Szeptember 5. megtekintheti az alábbi helyen egy most nyilt uj PC-Shopban.
    www.mandb.hu
  • Hitm@n
    #8675
    hi all !! nagyon szeretném tudni hogy hogyan lehetek paladin? mert milicista vok már egy ideje de semmi. semmi milicista küldetésem sincs már tőlük.hogy léphetek akkor a következő felyezetbe ?? előre is kössz a választ
  • Mike at home
    #8674
    szerintem itt keverednek a 2-es es az 1-es dolgai
    persze lehet, hogy megsem
    az 1. total ugyanott jatszodik mint a 2?
  • Hacker
    #8673
    Jah. Az én pénzem, jelenleg 8000 kő körül van, de több is lehetne, csak vettem néhány fegyvert, meg nehéz Árnyék páncélt, úgyhogy ha nemköltök, akár 10000 is lehetne. Az sok a Chapter 3-ban?
  • Mike at home
    #8672
    beton? akkor? geppityu is van?
  • Hacker
    #8671
    Taverna? Piramis? Hát itt még nem jártam. Mindenesetre a nagy tó tudom hol van, úgyhogy majd ott keresgélek.

    Sikerült kinyírnom a Tárnarák királynőt, és sokkal könnyebb volt, mint gondoltam. Furcsamód, miután kinyílt a kapu a fészek fel, és az a rengeteg tárnarák ránktámadt, onnan könnyedén öltem a nyavajásokat. Én nem tudom miért, de 4-5 vágással, elintéztem őket (azelőtt 10-11 is kellett).

    Na most itt vagyok a Chapter 3-ban, level 12-esen. Tudom, Tudom, ez nagyon kevés, de próbálok fejlődni. Csakhát már néhány erdőt, kitisztítottam, az ork terepre, meg nem nagyon akarok menni (ott tuti meghalnék)

    Én tudom, hogy alacsony a karakterem szintje, de szerintem a pénze, hát az rengeteg. Nektek mennyi pénzetek volt a chapter 3-ban (az elején. Mert még ott vagyok), és mennyi volt a játék végén?

    Mondjátok...nem lehet valahol a rendes pénzt (coin), kőre cserélni (ore). Csakmert nekem, több mint 12000 rendes pénzem van, és semmi értéke :(

    Mégvalami. Egy küldiben, elakadtam. Tudjátok, van az a csákó, aki el akar húzni a régi telepről, a mocsár telepre. Egy haverja már elment, és ő is követni akarja, de valami baja van az őrökkel. Dumált ott valami 100 kőről, de már rég volt, és nem jegyzett fel erről sokat.
    HELP
  • Jony
    #8670
    Szerintem az első fejezetbe igy emlékezetből két függő és két betonhid van. Arra gondoltam amin ha a taverna felől jössz akkor a nagy tóhoz jukadsz ki. A nagy kanyarodó emelkedő után, a piramis előtt.
  • Hacker
    #8669
    Mondjuk...
  • Hacker
    #8668
    Hát jó. Ha egyszer tüdsz németül....
  • DIEGO
    #8667
    egy kicsit elkéstél, márr végig játszottam.
  • Galy
    #8666
    (img src="http://kep.tar.hu/pali/images/pic562124.jpg")

    ( = <
    ) = >

    remélem világos
  • Hacker
    #8665
    ???
  • Mike
    #8664
    alap

    html tag -gel
  • Hacker
    #8663
    Hogyan tudok képet beszúrni?
  • Hacker
    #8662
    Igen.
  • Mike
    #8661
    másrészről, azt hiszem, te a gothic1-ről beszélsz, ugye?